Opinie o Carrefour Express (Carrefour Polska Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Carrefour Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zawiedzona

Sklep ze ST. Woli to dramat-gorąco, duchota, brak klimatyzacji w 21 wieku. Wstyd dla kierownictwa sklepu. te biedne dziewczyny pracują bez klimatyzacji, brak termometrow na sklepie, produkty leżące na półkach nie są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, kierowniczka nie dba o swoich pracowników. Według mnie to jeden z najbardziej zaniedbanych sklepów przez kierownika. Mam nadzieję, że ktoś to odczyta i zainteresuje się tym zaniedbaniem.

@Zawiedzona

Otóż kierownictwo wie, nawet te najwyższe. Pracownikiem się nikt nie przejmuje. Prąd = kasa i to się liczy. Towarem też nie przejmuje. Popsute ryby i mięsa leżące na lodzie. Zgniłe owoce i warzywa aż śmierdzi w okolicy działu "świeżego" Słodycze gdzie czekolada spłynęła na sam dół opakowania.

Rura

Czy ktoś coś wie co się dzieje w tym burdlu?? Gdzie i jakie sklepy zamykają podobno jest lista ... A co do podwyżek i braku aneksów może już jest nowy pracodawca i robią z tego tajemnice?

@Rura

A skąd takie info ,że jest lista sklepów do zamknięcia ?

Czy ktoś podpisał już aneks do umowy , skoro w czerwcu mają być podwyżki , z wypłatą lipcową ?

@pracownik

A ktoś dostał aneks do umowy?

Olo
@pracownik

Jaki aneks ? Pracuje jako doradca na świeżych i nic nie dostałem

Aneks
@pracownik

Aneksy mają przyjść razem z paskami płacowymi i nie trzeba nic podpisywać jeśli przyjmujesz podwyżkę.

xxxx1
@Aneks

Powinni to załatwić z koncem maja , aby każdy wiedział za jaką kase robi w czerwcu , koniec czerwca aneksów brak :D dramat

Dziękuje za odpowiedź.

@Aneks

Paski płacowe dostaliśmy a do nich była dołączona tylko informacja o zmianie wysokości płacy aneksu żadnego nie bylo. Czy wszyscy tsk dostali?

xxxx1

no tak , ale aneks tak czy tak musi być zmieniający zapis w umowie o pracę odnośnie wynagrodzenia

Ja wczoraj podpisałam aneks do umowy odnośnie wypłaty, podwyżka o 280 zł brutto

@Aneks

Aneks to jest aneks, ma być, tym ewentualnie podpierasz się w nowej pracy, musisz miec papier. Dla mnie to robi sie śmieszne, Podwyzka od 1.06, a informacje o proponowanej podwyżce dostaje 27.06. Co jest grane jak mam urlop i nie dam rady się zgodzic to po zabawie

@Crf1

U nas taka informacja była w maju że bedą podwyżki, A wczoraj się podpisało że od 1 czerwca więcej w lipcowej wypłacie, wina kierownika

@Aneks

Każda zmianę w umowie o pracę powinno się podpisac

xxx1
@Crf1

podpierasz się tym w nowej pracy jak i w sytuacji wzięcia czegoś na raty bo zarobki masz większe :) , ale aneksów jeszcze brak :D

@Demi

Rzecz nie w tym kiedy byla informacja, tylko w tym , że mam mieć na papierze

Wrocław

Cześć , czy to prawda że wracają etaty pracowników technicznych ? Będzie nowy nabór na te stanowiska ?

Ktoś
@Wrocław

Prośba o opinie, mam zamiar zatrudnić się w Łodzi na Kolumny, podobno zmienili dyrektora i jest obecnie ktoś kto nim był we Wrocławiu na Hallera. Czy warto tam pracować czy lepiej sobie darować?

rozmowa rekrutacyjna

jak sytuacja geopolityczna wpływa na firmę

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

Rekrutacja do tej firmy to zwykły kabaret. Pani dyrektor regionalna (rejon Częstochowa) zaprasza na rozmowe kwalifikacyjna, na której informuje że moje kompetencje są zbyt małe na aplikowane stanowisko i oferuje mi pracę na kasie. Całkowity brak profesjonalizmu i szacunku do drugiego człowieka okazywany jeszcze przed zatrudnieniem. Omijać szerokim łukiem, strata czasu i szacunku do samego siebie.

@Michał

Tak z ciekawosci na jakie stanowisko aplikowales i jakie masz kompetencje

O zgrozo
@Crf1

O jakich kompetencjach mówisz? Za najniższą? Żartujesz!!!!! Oni powinni całować Tego człowieka po nogach, że wogole chce tam pracować a kompetencje uwierz nie są tu potrzebne, dużo tu się widziało co się działo. Dno, sadzawka i bydło.

@O zgrozo

No ale przepraszam, kolega najwyrazniej mial ambicje, moze chcial od razu byc dyrektorem, a nadawał się tylko na kasę

Izabela
@O zgrozo

No czekaj. Chyba nie na każdym stanowisku dają najniższa co?

xxxx0
@Izabela

chyba nowym dają najniższą ... a to co ludzie wypisują że pracują za najniższą to może i tak jest zależy od sklepu

@O zgrozo

A poza tym skąd wiesz , ze za najmniejsza, bo mnie sie wydaje , ze wydało mu sie że nadaje sie na eksperta

Clark
@Michał

Widocznie masz za duże kwalifikacje. Teraz ku zamknięciu sieci w Polsce wszyscy normalni uciekli. Zostali lenie i podpierdzielacze. Sami wzajemnie się wykańczają z uśmiechem na twarzy.

Zmorka

Opinia dotyczy sklepu w Opolu Turawa Park. Jako juz niedługo były pracownik działu to mogę powiedzieć że zarobki są słabe w prownaniu do obowiązków. Zaplecze socjalne to dramat. Nigdzie indziej nie widzialam tak brudnych toalet dla pracowników. I nie chodzi o to że ludzie brudzą bo brudzą. Tylko przychodzisz na 1 zmiana a tam syf z dnia wcześniejszego. Słabo płacą wiec wiecznie są wolne etaty.

Nick Sloter
@Zmorka

Syf w tej turawie. Radzę szukać innego miejsca

Pandora

Pracownicy sklepu( carrefour express) często okradaja i oszukują klientów sklepu . Nisamowicie "wyszkolona w tejże profesji liga profesjonalistów" , wywołuje tzw. sztuczny tłum (powodujacy "ogłupianie klienteli" a prośbę klienta o odzyskanie reszty kwoty należnej za zakupy - zbywa idiotycznym wmawianiem o przyjęciu banknotu o mniejszym nominale a nawet niezwykle "subtelnie" wymusza na kliencie opuszczenie sklepu (ze względu na zainstalowany monitoring) - zastraszając osobnikami o specyficznej powierzchowności. W obawie o wątpliwie "sympatyczne towarzystwo" bandziorów po wyjściu z lokalu - ofiary nieuczciwych sprzedawców (klienci sklepu) nie kontynuują wyegzekwowania własnych pieniędzy w obawie o własne życie. Prawdopodobnie egzystujemy w cywilizowanym świecie...lecz zachowanie niektorych jest typowe dla dzikich osobników epoki prehistorii.

Gotów

Może ktoś wie ,coś napewno o tej likwidacji Carrefoura? Co jak i kiedy? I co dalej z nami będzie i od kiedy się zacznie na poważnie? I kiedy nam coś konkretnego powiedzą ma ten temat? Bo tak to nikt nic nie wie ,albo nie chce mieć Co jest?

Cerf fuuul
@Gotów

Sprzedadzą, zamkną i jak będą chcieli porabia franczyzę jak Żabki.

Crf4

Czy ten dokument o podwyżkach to jakaś tajemnica jest że po za dyrektorem nikt go nie widział ? Pewnie chodzi o to żeby ludzie się nie napalali na to 600 zł bo już na zebraniu powiedział dyrektor że nikt nie ma realnie szansy na połowę nawet z tego, co więcej nawet 200 zł prawdopodobnie nikt nie dostanie. Powiedział że około 100 zł brutto będzie we wrześniu i to też dla wybranych. Ocenę się "dostosuje" pod budżet sklepu . Dokładnie tak jak było to robione rok temu , ocena była robiona pod koszty sklepu. Wprost usłyszałem że zasłużyłem na lepsza ocenę ale za duża podwyżka by była.

Noga
@Crf4

Cerf ma teraz złote jajo.Obroty super.I zamiast dać coś wreszcie pracownikom ,to wyliczają co do zł,ile dadzą .Na te 2 turę,to mało kto liczy.Wciaz jest kolesiostwo.Kompetencja nie ma tu nic do rzeczy.Szef lubi to da,nie lubi albo masz własne zdanie,guzik dostaniesz.Taka firma.

@Noga

No i chyba zaczyna się właśnie to ocenianie, Niedziela handlowa, klientow jak na lekatswo - okazja zeby pozabijać dziury na działach, narobiłem sie. a następnego dnia slyszę jaki , jaki (usunięte przez administratora) a przecież byl taki mały obrot. No właśnie nie dostrzeżono, że dziury zostały zaklejone, no chyba, ze nie bylo czym ( bo koordynator nie ma najwyraźniej o tym pojecia ), ale dostrzegl balagan, którego nie miał kto zrobić. Czyżby zaczynala się ocena

xxx

do 600 zł i to jest jednorazowo do wypłaty a nie co miesiąc

@xxx

Nieprawda do 600 pln ( inna sprawa ze nie realne ) to jest mozliwa podwyzka , a nie jednorazowa premia

Xxx2
@Crf1

Aha bo tak napisali niezrozumiale że ludzie chodzą i gadają ze to jednorazowe jest :)

Rewir
@Noga

Zgadzam się w zupełności.

@Xxx2

Jak nie zrozumiale napisali. Słyszal ktoś kiedys o jednorazowej podwyżce

cerfi
@Crf1

O premii tak ale tu przeciez pracuje inteligencja tak zwana szpa... gatowa.

Wkurzony

Carrefour Biała Podlaska J. Sobieskiego Opinia: Niech ich szlag trafi. W sklepie wyperfumowane stare baby tracące potem , z nadmiernie otwierającym się pyskiem do klienta. Pogratulować Firmie Carrefour dobranej kadry - GS-y wywalili z roboty Carrefour przyjął. Więcej moja noga tutaj nie postanie. Pozdrawiam prezesów - tylko tak dalej a gs- owskie baby puszcza Was z torbami.

Olać
@Wkurzony

GTSy zawsze były porażką, biorą aby były 2 ręce do pracy. Cóż jaki pracownik taka firma. Wcale nie ma się co dziwić się, że będzie likwidacja Carrefoura w Polsce.

GTSowiec
@Olać

GTSy znacznie lepie pracują niż nie jeden pracownik CRF. bo zapierd##la za waszych 3 pracowników. z GTSu niekiedy robią po 3 alejki w ciągu 8 godzin, a gwiazdy Kerfurowskie siedzą całą zmianę w jednej alejce a potem winę zwalają na gts. Pracowałem przez gts i wiem co mówię i jaka jest prawdziwa rzeczywistość. Jeszcze bezczelnie i jaki zwykle zwalacie winę na gts. Sami popatrzcie na siebie jak wy wyglądacie i jak pracujecie. Szczerbaci, bez wykształcenia, zje#by bez perspektyw na życie. Pracujecie w CRF bo nie macie ani szkoły ani fachu a ludzie z GTS to studenci, którzy przyszli sobie dorobić i pójdę pracować gdzieś indziej, bo to praca tymczasowa. A wy gnijcie w carrfourze kur#y, ale zobaczymy gdzie pójdziecie robić jak was w końcu zamkną i ta sieć zawinie się z PL rynku szmaciarze.

Leon676
@GTSowiec

Poziom wypowiedzi pozostawię bez komentarza,co do pracowników Carrefour i GTS ów są różne przypadki i w jednych i 2 pracują takie gwiazdy że ręce opadają as ale wyzywanie kogoś to już lekka przesada ,pierw naucz się kultury i wyciągnij słomę z butów !!!!!

Koment
@GTSowiec

Zgadzam się z tym,że niejednokrotnie ludzie z GTSu pracują lepiej od pracowników CRF. Wśród pracowników są tylko ploty,ploteczki i segregacja pod panią dr. Czemu ludzie zaczęli uciekać z tego sklepu? Ci którym zależało, już nie ma ..bo wykończyła ich dyrektorka. Obserwuję sytuację od dłuższego czasu w tym sklepie jako osoba z zewnątrz, ale współpracująca..to od nowego roku odeszło kilka naprawdę kompetentnych ludzi. Teraz zajeżdżasz na sklep pytasz o coś...to p.kierownik z koziej Wólki patrzy się na ciebie i nie wie o co chodzi...Powodzenia oby tak dalej.

@GTSowiec

Nie obrażaj ludzi, Crfy często są już po studiach, a niektórzy zarabiali kiedyś taką kasę o której możesz pomarzyć, są starsi i zasuwają. I żeby było jasne nasz dział współpracuje z Godan i jest ok, Sklepowy Clean Service beznadzieja

Janusz
@Olać

Nic nie słyszałem o likwidacji carrefoura. Skąd masz takie info? Pracownicy już coś o tym wiedzą?

@Leon676

I to jest ok odpowiedź, Ja pracuję głównie z Godan, ale widzę jak pracujęe GTS, dziewczyny grzeczne , zawsze dzeińn dobry, choć nie muszą . Mam inny dział, więc może nie dostrzegam wszystkiego, ale mam wrażenie, że dziwczyny się starają ( Ukrainki ), panowię GTS ( i Godan ) z Ukrainy kombinują jak mogą żey się nie zmęczyć,

O przepraszam ja jestem wykształcona i również pracuję w Carf.

@Wkurzony

Co masz do starszych pan w pracy możesz płacić na samoobsłudze lalusiu

Pracuś
@pracownik

Jakbyś była wykształcona z odpowiednią wiedzą to by Cię tu nie było. Każdy może mieć magistra żeby był dyplom ale widocznie studiowalas nie dla wiedzy i pasji tylko właśnie dla tytułu i chyba szpanu.

AdoLa

W Carrefourze warszawa marszałkowska żle się dzieje. Ciężka akmosfera.Nierówne Traktowanie pracowników. Brak wystarczającej ilości osób do obsługi klienta. Pracownicy poddenerwowani. O co tam chodzi? Odnosi się nieprzyjemne wrarzenia. Chyba tak jest że się chce tam pozbywać pracowników.?

Europa Partners

carrefour wek

@Europa Partners

Jakie są zarobki w Carrefour?

mysterłoli

jak ja byłem menedżerem to były zarobki. Bez mnie sieć upadnie

@mysterłoli

A na stanowisku menadżera jakie są zarobki?

@mysterłoli

A niech upada

Sadybka

Jak tam.się mają sprawy w Carrefourze na Powsińskiej? Nadal pracuje pupilek nierób pan "kierowniczek" - M? Czy derktorka poszła po rozum do głowy i posłuchała się rad pracowników(usunięte przez administratora) Czy sielanka trwa dalej i ludzie robią za niego, a on gra w gry, pali papierosy i romansuje na dziale Piekarni?

@Sadybka

A moze tak osobiscie sie pofatygujesz i zapytasz Pani dyrektor jak sie maja sprawy. Pani dyrektor jest otwarta na takie sprawy i chetnie Cie wyslycha desperacie. A z rozumem to najwyrazniej Ty masz problem i cos Cie boli. Desperat/ka anonimowa.

Janusz
@Ania

Masz rację. Coś chyba koleżanka nie była zadowolona z pracy dlatego tak gada. Wiesz może na jakie działy teraz przyjmują? Rozglądam się za pracą a w markecie najłatwiej się załapać na etat. Podpowiesz coś?

@Ania

Tak pofatyguj sie osobiscie, zeby osobiscie wyleciec, bi P. Dyrektor

Zimna
@Crf1

Carrefour już niebawem będzie sprzedany. Więc Pan "kieJownik" niech szykuje się do łopaty i (usunięte przez administratora) :) Skończą się romansidła, telefonik i bieganie do Pani dyrektor skarżyć na pracowników :) - ale stop, stop,.... czlowiekowi któremu telepią się łapy od chlania do łopaty nie wezmą bo to się trzęsie jak paralityk.

@Janusz

Każdy carf market przyjmuje idz gdziekolwiek bo za najniższą jaką tam oferują nikt pracować nie chce

Wiecie co?! ciągle wypisujecie tu swoje zale i pretensje .Czy jesteście nadal pracownikami firmy czy zwolniliście się? Bo ile można wypisywać o tym samym ? U nas w Gdańsku ci co chcieli odeszli a reszta pracuje .Właśnie minęło nam 20 lat . U nas pracują też emeryci i młodzi ludzie i naprawdę nikt do nikogo nie ma pretensji .Dyrektorkę mamy super oby w każdym sklepie była taka kadra . A co do kasy ? No cóż też chcielibyśmy więcej zarabiać.... Być może dojdą do nas nowe osoby z Ukrainy co nie uważam za złe .Chętnie pomożemy. Pozdrawiam z Gdańska Moreny

Gruba
@Ewa

No coz musze się z tym zgodzić. Jak wam źle to można zawsze sie zwolnić.

@Ewa

Jak mniemam, szczęśliwi , 20 lat jadą za minimum socjalnym. Szczęśliwi, kiedy Carrefour daje podwyżki antyinflacyjne we Francji, a una zastanawia się nad 100 PLN od lipca/sierpnia. Może wy macie jakiś dodatek na marychę, że tacy szczęśliwi. A może zatrzymaliście to coś co w bananach przyjechało

Gruba Karolina
@Crf1

To trzeba było te 20 lat temu wywalczyc swoje albo zmienic prace, isc na kursy dokształcić sie albo nawet zalozyc swoja firme. Skoro ktos siedzi tu 20 lat to znaczy że mu pasuje raczej praca.teraz narzekacie a co robiliscie przez te kilka lat? Wiecznie tylko narzekacie a nic nie zrobiliscie by było lepiej. Wiec albo zmieńcie prace albo nie narzekajcie. Zawsze zwalacie na zwiazki zawodowe albo dyrekcje a wy co zrobiliscie? Same falszywe geby w tej pracy szczerze mówiąc nie umiecie byc szczerzy i powiedziec co wam na sercu lezy i co wam nie pasuje, jedynie za plecami albo miedzy soba ale zeby dyrektorowi albo swojemu kierownikowi powiedziec jak cos nie pasuje to nie. Jak sie widzicie twarza w twarz z dyrekcja to nawet slowem nikt nie pisknie tylko kuli ogon i robicie co każe. A potem tylko jęczycie bo oni kazali robic za dziesieciu. Tak macie jak chcecie sami jak sie nie podoba to zalozcie swoja firme swoj sklep na wlasnych warunkach. Nie sadze by zatrudniajac sie do sieci carrefour nikt was nie informowal jak tu jest a jest (nikt przed wami tego nie ukrywa w szczegolnosci ze sami klienci to widza )tak samo jak w innych sklepach.a uwierzcie w nie ktorych miejscach jest gorzej wiec moze zacznicjcie doceniac to co macie bo moze okazac sie za późno. Tu pracujecie po 8 godzin a gdzie indziej mozecie nawet po 14 i miec zaplacone za 8. Jałmużna ? Chyba jak umowe podpisujecie to widac ile bedziecie zarabiac nie macie obowiazku podpisywac zawsze mozna zrezygnować. Podwyżki ? Moze sie uczepcie naszych posłów czemu tak małe mamy podwyzki a czemu oni maja takie duże 10 tys.ponad no tez bysmy chcieli no ale co mamy zrobic nic nie zrobimy i tyle. Pozdrawiam i zycze wam byscie sie cieszyli nawet jakbyscie nic nie mieli bo pieniadze szczescia nie daja a zacznijcie byc uprzejmi i uczciwi wobec siebie bo fałsz w tej pracy aż razi nie potraficie współpracować za nic a jedynie jeczec i narzekać. Dzielicie sie miedzy działami dział kas wogole jest traktowany jak najgorszy sort ale cóż dyrekcja moze zrobic jak sami tak ich traktuje dyrektor nigdy nie pomaga na kasach tylko na dzialach a co to da jak sie bedzie komu kolwiek mowic nic to nie da ? Jedynie tylko gania szybciej i szybciej. A jak kolejki nima to na dział. Wiec bierzcie sie do roboty i tyle. Milego dnia

Gruba Karolina

Pozdrawiam:@ ????

@Gruba Karolina

Tak, oczywiście . Starałem się, działąłem, jedna obiecanka i nic, druga obiecanka i jeszcze gorzej, bo Dyr. wyciągnie z rekawa zastępstwo ( długi rękaw - bo już trzy lata mija , tak więc oibowiązki nie rosną, tylko ktoś ke musi wykonać same się wykonują ? ) Wszystkie szkolenia pchanie się i nic. Może chodzi o zwykłe kolesiostwo , a nie wykazywanie się. Dziewczynka ( podobno z 15 letnim doświadczeniem) wylatuje z roboty z kradzieże ( nie drobne ), wybłagała za porozumieniem stron, została zesłana na inną placówkę, na te ty trzy miesiące i dalej kradła, a na koniec przyjęcie i prezenty za 400 PLN ( na cesje ). Może tobie też tak dobrze

Agentka 007
@Gruba Karolina

2260 na ręke po 10 latach pracy to dużo ? . W tej firmie zostaną sami emeryci a wtedy siły roboczej będzie brak . Wszystkie Lidle , biedry podwyżki już dawno dali i na rękę zarabiają około 3 tysięcy a tu ochłapy rzucą na pysk a roboty coraz więcej

Mistrz

Jak my to i wy koledzy

Polaczek
@Agentka 007

2260 zł to przecież nic jak ok. 3 k. Pisz logicznie albo wcale.

Szalona Sylwia
@Agentka 007

To idź do pracy do lidla, kto ci broni? Skoro nie daja podwyzek to sie zwalniaj i nie marudź . Widziały gały co brały podpisujac umowe.

Tralalala
@Ewa

Dyrektora super hahahahahaa na morenie ? W Gdańsku ? Hahaha chyba sama to napisała o sobie albo jej (usunięte przez administratora) jeden lub 2 za ściany to napisał .

pindzia
@Gruba Karolina

to nie Rząd ma dawać podwyżki minimalnej , tylko każdy szanujący się pracodawca ma dbać o dobro swojego pracownika a nie dawać mu jałmużne czytać minimalną i co 3 miesięczny ekwiwalent za pranie w kwocie 40 zł , te smrody z pracy trzeba prać codziennie a koszt środków do prania plus woda i prąd przekracza nie wiem już ilu krotnie te ich śmieszne 40 zł

@Gruba Karolina

Skoro ktos siedzi tu 20 lat to znaczy że mu pasuje, az, go namierzają ( po 15 latach - miała pecha ) i wylatuje za kradzieże dostając prezenty za 400 za odpowiedzialną pracę.( może soę przesłyszałem, ale w Kauflandzie, nie potrzeba 15 lat zeby wywalić ) No Trzeba rónać. Do dziś Plakaty wiszą Pracuj jak Specjalista, Obiecywano mi i specjalistę i skanera. ale Dyrektor postanowiła wyciągnąć ich z rekawa - cholernie długi rękaw bo do dziś ich nie ma ( 3 lata ) , zresztą dyrektorki i stanowiska specjalisty też. Wiesz mam tak , że jak pracuję w firmie jestem lojalny, ale czuję się robiony w konia

Urokliwy
@Ewa

Zobaczysz jak będzie świetnie jak emeryci zaczną odchodzić i nie będzie chętnych do pracy za te pieniádze albo będą chętni nie ogarnięci. W moim Carrefour gdzie pracowałem to już zaczęło miec miejsce

@Urokliwy

Dla przykładu - ogarnięty kasjer - Nie ma kodu , takie coś z żelazną rączką - a dokładnie ? - wygląda jak grzebień, chyba do zdrapywania lodu z szyby samochodu ( 20 .04 ). - Cóz była to gruba szczotka z metalowym włosiem do zdzierania rdzy. Pomijając szczegóły. jak można pomylić szczotkę z grzebieniem - chłopak na ok ma góra 22 lata. Przy okazji ten sam agregat nie wiedział , że trzepaczka do dywanów jest Trzepaczką do dywanów - chłopak chyba był bezstresowo wychowywany

Nie jestem pracownikiem
@Ewa

Ale czytam posty o waszej firmie z ciekawości i zastanawiam się jak wy żyjecie za 2000 na ręke ? Nawet singiel po opłaceniu rachunków nic nie zostaje

Demi

Ile zarabia ekspert powierzchni sprzedaży, kiedyś lider

Culfon
@Demi

Czy to ma dziś znaczenie. Carrefour w końcu sprzedany. (usunięte przez administratora) zostały do charowania przy zamknięciu a inne na krótki czas nawet koordynatorami pozostawali aby papiery podpisać na siebie nieświadomi co robią. Wariatów nie brakuje w naszym pięknym kraju.

@Culfon

Informacja została z dementowana

@Crf1

Z Tesco tez tak było, dementowali, a za chwilę sprzedali

@Nn1990

Niestety przykro mi, mimo zdementowania w kolejnej gazecie pojawił się tekst n.t temat. Szefowie skrzywieni.. Możliwości są takie : 1 konkurecja cuduje ( bo to francuska firma ),, 2 - sponsorowane tekjsty z których nic nie wynika poza oglądaniem reklam. 3 - szefoswtwo nic nie mówi bo to oni mają najwięcej do stracenia, ale boją się , że pracownicy dadzą drapaka i jak wtedy beda wyglądać przed nowymi szefami

@Crf1

Ja uważam że nie chcą siać paniki, jeśli okazało by się że Carrefour closed, większość by uciekła

@Nn1990

ale za uwarzyłeś :m CARRFOUR sprzedany,a jest dwóch chetnych, to jak sprzedany czy dopiero dwoch chetnych do kupna

Podgòrska
@Crf1

A może by tak kupiła Carrefour Iwona Kucap z Grzechem Zięba i ciepłą kluchą Anną.

@Nn1990

Wiekszosc bedzie czekala, bo gorzej nie bedzie

Zadowolony - popraweczma

https://warszawawpigulce.pl/media-cafferour-polska-sprzedany-wiemy-kto-moze-byc-nabywca/ Mam dla was świetne wieści Carrefouroscy przyjaciele. Właśnie jesteście sprzedawani i mam nadzieje że wszystkie (usunięte przez administratora) od was stracą pracę :) i nowej nie znajdą. Buziaczki :*

Zadowolony

(usunięte przez administratora) Mam dla was świetne więsci Carrefouroscy przyjaciele. Właśnie jesteście sprzedawani i mam madziejenże wszysykie (usunięte przez administratora) od was stracą pracę :) i nowej nie znajdą. Buziaczki :*

Nn1990

Niby plotka że carrefoura sprzedają, tu dementują bla bla, ale jak było z Tesco ? Półtorej roku że niby plotki a poszło w piz...

Pracownik Carrefoura

Czy snajper jeszcze pracuje kiedyś na forum ktoś coś wspominał.... Może już awansował na dyrektora albo dyr regionu

Irek
@Pracownik Carrefoura

Jaki snajper?

Ola
@Irek

Agnieszka

Crf3

280 zł brutto dla każdego. Od września ocena i od 0 do 600 zł. Z tym że już teraz zostało zaznaczone na briefingu że realnie można liczyć coś w okolicach 100 zł. 600 zł to tak żeby ładnie wyglądało, podobnie jak widełki w tamtym roku od 3000 do 4000 a każdy dostał i tak 3000 nie ważne ile pracował i co potrafił. Teraz będzie podobnie.

Byly pracownik
@Crf3

Podwyzki ok. Tylko teraz trzeba pracowac 150%. Bazar bylo 5 pracownikow zostalo 3. Zadnych nowych nie zatrudnia. Nikt i tak nie chce przyjsc. Co miesiac ktos odchodzi ludzie maja dosyc. Obsluga klienta to fikcja. Pracownik ma wylozyc towar .sprzedac rower , telewizor. bo na epcs nie ma nikogo. Nikt tego nie widzi -udaja ze jest super.

Crf4
@Crf3

To jak dwie podwyżki mają być bo nie rozumiem o co chodzi z tym wrześniem?

A czego się spodziewałeś

@Crf4

W czerwcu dostaniesz 280 gwarantowane ( no chyba , że gownie chorowałes ), w wrzesniu druga ale po ocenie kompetencji ( możliwe 600 ), tak więc czas włazić w (usunięte przez administratora) odpowiednim osobom, albo ocena na maksymalne 0

xxx
@Crf3

to od 100 do 600 to jest jednorazowo do wypłaty tak apropo :)

@xxx

Jak rany czepiacie się klientów, że nie kumają, a macie napisane , że podwyzka i pytacie czy to premia

@Crf1

No nareszcie jakaś kompetentna osoba ! Jak czytam osoby które piszą ,że druga podwyżka to jednorazowa premia , to ręce mi opadają .Czy tak trudno zrozumieć co napisano oficjalnie w piśmie przesłanym do marketów .???? Ludzie nie dziwcie się że co poniektórych pracowników traktują jak tłuków pancernych ! po prostu zgroza . i

adam

od stycznia 290 brutto dla kazdego w calej PL:P

Wojtek
@adam

Że co!?

Iwo

Chyba 60 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1039.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 972, z czego 98 to opinie pozytywne, 408 to opinie negatywne, a 466 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 933 ocen.

Carrefour Polska Sp. z o.o.