logo VNV Sales Force Sp. z o.o.

VNV Sales Force Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o VNV Sales Force Sp. z o.o.

anonim 2011-04-05 11:38:58
Nie chodź tam, szkoda Twojego czasu. Oszukują, z kasą przede wszystkim, pracujesz za marne grosze, a w dużym cudzysłowiu \"kierownicy\" wymagają zaangażowania. Umowa zlecenie a wymagają dyspozycyjności cały tydzień, jeszcze nie wiadomo dlaczego po 6 godzin. Firma składa się głównie z przekrętów. No i wymagają wyników żeby \"kierownicy\" mieli za co żyć (z Twojej premii się utrzymują)-dlatego się tak uśmiechają jak sprzedajesz. Poza tym dowiedziałem się, że kierownicy to też zwykłe śmiecie-zarabiają po 1500 brutto. Żałosna Firma.

Ona teraz jest pod nazwą Deja Vu chyba
ja 2011-04-08 20:04:42
Nie mozesz sie tak napinac bo zylka ci peknie.
Wrzuc na luz, strasznie jestes pokrzywdzony/a z tego co widze, wiec wnioskuje, ze nie nadajesz sie do pracy w takim charakterze i po prostu ci nie poszlo. Ale czy jest sens wylewac swoje zale na forum? Poplacz w poduszke, pozal sie mamie i bedzie ok. Odpornosc na stres jest bardzo wazna w zyciu.

A tak przy okazji, jezeli to prawda ze ci "kierownicy" tyle zarabiaja to tym bardziej podziwiam, ze za takie pieniadze ogarniaja wszystko dookola i szkolą takich ludzi jak ty ;)

więcej dystansu i zdrowego rozsądku życzę.
anonim 2011-09-22 00:43:44
odradzam wszystkim tą firmę, dostałem ostanią wypłatę 80 zł !!!! Gdy zapytałem dlaczego moja kierowniczka grzecznie wytłumaczyła, że w ostatnim okresie rozliczeniowym jest się rozliczanym prowizyjnie za każdą umowę, a że ja niby sie nie starałem i miałem tylko 4 dostałem 80 zł (20 zł za każdą) a [usunięte przez moderatora] godz które tam przesiedziałem to co ??? Gdyby nie fakt , że ją zawsze lubiałem i szanowałem bo była bardzo dobrym kierownikiem to bym jej pocisnął, tak żeby z płaczem poszła do domu, nie dość że trzeba się męczyc z [usunięte przez moderatora] klientami to jeszcze [usunięte przez moderatora] 80 zł wypłaty i za co ja mam życ!! [usunięte przez moderatora] ta firma odradzam !!!!!!!!!!
wero-nika 2015-10-20 13:03:42
ciekawe czy firma jeszcze nadal istnieje na rynku, fakt,strona internetowa działa im pięknie, ale to niekoniecznie musi o czymś świadczyć.natomiast mają zakładkę praca, ale tam nie ma podanych konkretnmych stanowisk na jakie można aplikować tylko jeden ogólny adres i tyle. napiszcie prosze na jakie konkretnie stanowiska można się załapać
Zostaw swoją opinię o VNV Sales Force Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VNV Sales Force Sp. z o.o.