Opinie o VNV Sales Force Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie VNV Sales Force Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VNV Sales Force Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VNV Sales Force Sp. z o.o. w Kraków

Patrycja Nowy wpis

A to cv można składać tylko przez ich stronę internetową?

wero-nika Nowy wpis

ciekawe czy firma jeszcze nadal istnieje na rynku, fakt,strona internetowa działa im pięknie, ale to niekoniecznie musi o czymś świadczyć.natomiast mają zakładkę praca, ale tam nie ma podanych konkretnmych stanowisk na jakie można aplikować tylko jeden ogólny adres i tyle. napiszcie prosze na jakie konkretnie stanowiska można się załapać

odradzam wszystkim tą firmę, dostałem ostanią wypłatę 80 zł !!!! Gdy zapytałem dlaczego moja kierowniczka grzecznie wytłumaczyła, że w ostatnim okresie rozliczeniowym jest się rozliczanym prowizyjnie za każdą umowę, a że ja niby sie nie starałem i miałem tylko 4 dostałem 80 zł (20 zł za każdą) a [usunięte przez moderatora] godz które tam przesiedziałem to co ??? Gdyby nie fakt , że ją zawsze lubiałem i szanowałem bo była bardzo dobrym kierownikiem to bym jej pocisnął, tak żeby z płaczem poszła do domu, nie dość że trzeba się męczyc z [usunięte przez moderatora] klientami to jeszcze [usunięte przez moderatora] 80 zł wypłaty i za co ja mam życ!! [usunięte przez moderatora] ta firma odradzam !!!!!!!!!!

ja Nowy wpis

Nie mozesz sie tak napinac bo zylka ci peknie. Wrzuc na luz, strasznie jestes pokrzywdzony/a z tego co widze, wiec wnioskuje, ze nie nadajesz sie do pracy w takim charakterze i po prostu ci nie poszlo. Ale czy jest sens wylewac swoje zale na forum? Poplacz w poduszke, pozal sie mamie i bedzie ok. Odpornosc na stres jest bardzo wazna w zyciu. A tak przy okazji, jezeli to prawda ze ci "kierownicy" tyle zarabiaja to tym bardziej podziwiam, ze za takie pieniadze ogarniaja wszystko dookola i szkolą takich ludzi jak ty ;) więcej dystansu i zdrowego rozsądku życzę.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Nie chodź tam, szkoda Twojego czasu. Oszukują, z kasą przede wszystkim, pracujesz za marne grosze, a w dużym cudzysłowiu \"kierownicy\" wymagają zaangażowania. Umowa zlecenie a wymagają dyspozycyjności cały tydzień, jeszcze nie wiadomo dlaczego po 6 godzin. Firma składa się głównie z przekrętów. No i wymagają wyników żeby \"kierownicy\" mieli za co żyć (z Twojej premii się utrzymują)-dlatego się tak uśmiechają jak sprzedajesz. Poza tym dowiedziałem się, że kierownicy to też zwykłe śmiecie-zarabiają po 1500 brutto. Żałosna Firma. Ona teraz jest pod nazwą Deja Vu chyba

Zostaw merytoryczną opinię o VNV Sales Force Sp. z o.o. - Kraków

VNV Sales Force Sp. z o.o.