Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

Pan Zero

idzcie na [usunięte przez moderatora] i typujcie kogo chcecie zwolnić

jaką normę???

Przez kilku lebrów norma wynosi 1/4 tego co faktycznie można było by zrobić.Ktoś już o tym pisał że jak kto się nie wyrabia to reszta zamias ruszyć (usunięte przez administratora) to nie, tylko stoją jak słupy przy drodze i patrzą jak szpak w pizd...Pamiętajcie że my tam pracujemy, dostajemy pieniążki za pracę a nie stanie w miejscu [usunięte przez moderatora]! Pieniądze z nieba nie spadają ani nam ani firmie. Firma zarabia na tym co wyprodukuje,jak firma nie produkuje lub produkuje za mało to z jaki niby [usunięte przez moderatora] i za co ma zrobić kible,stołówkę czy klimatyzację? Jak ma się rozwijać ? Nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić jaki jest koszt działania takiej firmy.Przecież to zu zużywa ogromne ilości prądu! Jeżeli ktoś nie może znieśc myśli że do końca życia będzie (usunięte przez administratora) po osiem godzin dziennie to niech już dziś dfa sobie spokój.

Widać jaka inteligencja pracuje w tym zakładzie ...Żeby opisywać swoje przyrodzenie na publicznym forum to trza mieć krzywo ale pod sufitem.Najlepsze jest to ze panuje coraz większy bałagan w firmie.Jak pójdzie tak dalej to się wszyscy pożegnacie z Praca i zobaczymy kto się będzie śmiał , bo kumaty człowiek da sobie rady reszta inteligencji znów pójdzie na kasę do biedronki :) Biuro sobie myśli ze postawi nowych i oni zastąpią tych ludzi którzy to robią parę miesięcy.A poczekajcie jak ludzie sie sami zaczna zwalniac , bo ile mozna wytrzymac w takich warunkach.Codziennie się słyszy ze będzie dodatkowe Wc , ze zrobią stołówkę i gdzie to jest ??Wzamian za to dzwigaja wam norme...

A CO SIE STALO Z NARZEDZIAMI? WYPAROWALY? SKAD FIRMA MA MIEC PIENIODZE JESLI OKRADAJA JA JEJ PRACOWNICY? DRUGA RZECZ TO TAKA BURAKI ZE JAK WIDZICIE ZE SIE KTOS NIE WYRABIA TO ZAMIAST POMOC TO K..WA STOICIE JAK KOLKI. NO CIEZKA HAROWA NIE MA CO. PANIE Z KONTROLI POWINNY KONTROLOWAC PRODUKT FINALNY ALE TEZ PROCES PRODUKCJI.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

Gdyby pracownicy sie trzymali razem , to już dawno elita z biura poleciała by na zbity ..... Ale zawsze na zakładzie znajda się odchylenia od normy.

ktos

Zawsze mozna sie dogadac jak na inteligentnych ludzi przystalo Your choice :)

Polkorobek

Ludzie zalozcie Zwiazek zawodowy!!!!!! Wystarczy 10 osob rejestracja w sadzie okregowym i mozna zaczac walczyc o swoje!!!!!!!! W zakladzie powyzej 100 osob przysluguje nawet etat dla zwiazkowca aaaa i takiego nie tak latwo wyrzucic tak w ramach informacji dla biura:)

Szukam pracy.Prosz� o namiary na t� firm�.

Quatro

Siema. Dzisiaj to dopiero śmiech na sali. Nie będę się zagłębiał co i jak ale to na samej górze jest ustawiane kto i gdzie pracuje oraz na jakim stanowisku (np. nowy "lider").

byle do przodu

nie macie już o czym pisać jak sie nie podoba noto sie (usunięte przez administratora) zwolnić a nie (usunięte przez administratora) za przeproszeniem i tyle

domsta90 - 2010-07-07 10:06:46 Dziękuje bardzo za info o firmie :) pozdrawiam!!! zarobki zajebiste widzę że tam macie pozdrooooooo

domsta90

Dziękuje bardzo za info o firmie :) pozdrawiam!!!

wanker

Co do pan z kontroli to poza ploktowaniem nic nie robia hmm no moze chodza wyplakiwac swoje zale na innych pracownikow do biura he he(nie mowie tu o wszystkich paniach z kontroli) zal pl zamiast powiedziec prosto w twarz o co im chodzi ida na skarge do biura normalnie DOMOWE PRZEDSZKOLE :-)

Witam chcia� bym si� dowiedzie� troszeczk� o firmie polko tech jakie zarobki,praca na zmiany ?jaki czas pracy czy s� przyj�cia aktualnie do firmy z góry dzi�kuj� za info :)

kaja

jesli uwazasz ze to nie sa brednie to dlaczego piszesz o tym na forum zamiast dzialac jest proste wyjscie poprosic Prezesa o spotkanie zalogi noi oczywiscie zalatwic niezaleznego tlumacza bo jak czytam to niewiezycie kierownikom czy aby dobrze pszetlumacza wasze slowa bo nikt prucz nich niewlada biegle angielskim mysle ze sie zgodzi pozdrowienia dla CALEJ zalogi

To nie są brednie tylko sytuacje z życia wzięte..

kaja

skonczcie wypisywac takie brednie na forum co sobie ludzie w Bacikach pomysla czas przylozyc sie do pracy aby firma mogla sie rozwijac kierownictwo musi wypelniac polecenia Prezesa i kropka a Panie z kontroli sa po to aby wasze buble wychycic narzekacie na Damiana a on caly czas bronil was leserzy nie dotyczy wszystkich oczywiscie zobacze co z wami bedzie od poniedzialku jak wejda te zminy ktore sa zapowiedziane co bedziecie szkalowac nastepnego bo jak jestes TCHURZEM to robisz to za plecami i anonimowo a takie sprawy zalatwia sie oko w oko wtedy mozesz powiedziec co myslisz i druga strona tez. JESLI MASZ ODWAGE bo ja to stosuje NIE JESTEM TCHURZEM.

xxxyyyzzz

nie wykonywałem w Polko żadnych instalacji / niestety...

Jak ty wykonywałeś ta pseudo wentylacje w firmie to już wole nie myśleć jak montujesz klimatyzacje !!!

Jak to czytam to mi się płakać chce....Tu już nie chodzi o klimatyzacje,tylko o podstawowe rzeczy takie jak narzędzia pracy !!! Firma idzie tanim kosztem , kupili kleszcze za 5 PLN i wymagają od pracownika bóg wie co !! Juz nie mówiąc o wiatrakach do chłodzenia,które służą do suszenia sztuk. A z kierownikiem Michałem się nie da nic Załatwić ...Mówi się mu ze jest potrzebne to i to , a on odpowiada ze będzie i tak mija miesiąc.Chłopaki na spreju nie mieli filtrów w maskach zmienionych od nowości i to ma być niby porządku ? gdzie tu logika , wzbogacać się czyimś kosztem.Co do Pan z kontroli to nie wszystkie są złe ,ale niektóre zachowują się nie tak jak powinny.Co do kierownika Damiana nic złego nie mogę powiedzieć, liderzy tez w miarę możliwości spełniają swoje zadania, tylko Mateusz L. mógł by się trochę ogarnąć bo chłopak pracuje już dość długo a dalej nie wie co należy do jego obowiązku .O biurze się nie będę wypowiadał bo to od tamtad się zaczyna kłopot.

Zostaw merytoryczną opinię o Polko Tech - Polska

Polko Tech