Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

xxxyyyzzz

Najlepszym wyjściem dla firmy byłoby rozszerzyć system kar dyscyplinarnych o wydalenie z pracy i 80% wypowiadających się na tym forum wydalić z pracy - wtedy byłby porządek(ip powie wszystko). Ludzie z produkcji w większości traktują swoją pracę jak ciężki obowiązek (czyli odwalić jak najszybciej i potem obijać się - na kamerach to widać) więc ryba jednak psuje się od dołu niestety. Za ucisk na produkcji mogą sobie podziękować tylko pracownicy linii produkcyjnych / nie jestem z biura - zgadujcie kto??? Odnośnie klimy to proszę mnie nie kontrować bo w tej branży jestem trochę bardziej doświadczony (kilkanaście wykonałem) więc bez dyskusji dzieciaki!!!

anonimowy...

Polko jest zakładem który dopiero powstaje, warunki socjalne pewnie się zmienią, ludzie powinni cieszyć się że w dobie kryzysu mają pracę. Bardzo źle się dzieje gdy ludzie na publicznym forum niszczą się wzajemnie . Znam te panie o których mowa to FAJNE BABKI :). Mają taką pracę której poprostu inni im zazdroszczą i pewnie dlatego wypisuja takie brednie. Pracuję na jednej z lini i nie widziałem panią Bożenę i Bogusię stać bezczynnie, Ten kto pisał ''coś tam coś tam"" nie ma zielonego pojęcia o pracy na stanowisku tych pań. Ja facet nie mam łatwej pracy ale Im dopiero nie zazdroszczę. Dzięki WSZYSTKIM panią z kontroli nie mamy problemów ze zwrotami. Pozdro dla wszystkich pracowników ;))

lanlord

pracownik - 2010-06-20 17:33:13 W pelni zgadzam sie z tymi wyżej wypowiedziami!!! jezeli firma ma sie rozwijac, to trzeba by było zwolnic matołów z kierowniczych posad. co do kontroli jakosci szkoda gadac dopiero jest o czym pisac... szkoda ze prezes nie widzi co dzieje sie za jego plecami bo juz dawno by polecieli! lizac (usunięte przez administratora) to one/oni akurat umieją wiesniaki z pruchnej i okolic zeby rzadzic firma to trzeba miec wykrztalcenie i praktyke a nie tak jak tam matoly po podstawówce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamiast firmie proponuje się tobie rozwinąć umysłowo pajacu. A poza tym skoro Ty jesteś taki wykształcony to czemu jesteś zwykłym pracownikiem a nie prezesem własnej firmy. gdybyś spróbował być kilka dni kierownikiem to zobaczył byś że zakres obowiązków kierownika jest tak duży że twój mały mózg nawet by tego nie ogarnął. odnośnie tego że "Prezes tego nie widzi co się dzieje na hali"...... to haloooo na hali są kamery. A ty jeżeli tak Ci szkoda naszego prezesa, to zajdź do niego i mu to powiedz... hmmm choć mogę się założyć że angielski to dla ciebie magia. Kierownik umie dwa języki, ty może też ale moim zdaniem ty w żadym języku niemasz nic mądrego do powiedzenia GENIUSZU z polko. proponuje ci iść się wysr*ć bo gów*o przez ciebie przemawia

szary farciarz

...no na tema klimy to mi proszę się nie wypowiadać bo na przykład w hipermarketach jest taka sama sytuacja dzwi są non stop otwarte cała konstruncja takich obiektów jest stawiana z takich samych płyt co w polko więc proszę was...lepiej napiszcie,że polko nie stać na zamontowanie klimatyzatorów bo koszt faktycznie nie jest mały,jesli firma ma problem z zakupem podstawowego sprzętu do pracy typu kleszcze, noże,wiatraki to jak mają mieć na klime hehe pozdro dla ekipy z produkcji:)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

co wiem produkcja sie zaczyna od krawcowych i one tez chca aby produkt finalny byl ok.ale jak widza co sie dzieje na liniach ich praca to krew ich zalewa jesli chodzi o kierownictwo to wybaczcie ale nie zazdroszcze im wiec skanczcie narzekac chwycie sie pracy a bedzie dobrze

....

aaa... i jeszcze cos Ludzie nie zapominajcie ze "ryba psuje sie od glowy" - chyba nic wiecej dodawac nie trzeba hehe pozdr dla kumatych i troche kultury osobistej od uzytkownikow forum tez mile widziane :-)

....

Fakt faktem w firmie nie jest najlepiej jesli chodzi o organizacje pracy,biuro wogole nie interesuje sie warunkami pracy pracownikow !!!Nasi kochani pracownicy biura umieja tylko wymagac od pracownikow produkcji ale od siebie to juz niekoniecznie i nie ma w tym winy ani kierownika ani liderow produkcji nieodpowiednie osoby pracuja w biurze!!! i pod tym sie podpisze :-) Co do powyzszych komentarzy hmm poprostu zal :-( Moi drodzy skoro macie pretensje do ww osob nalezalo by miec w sobie choc odrobine cywilnej odwagi i powiedziec im to w twarz bo takie obgadywanie za plecami do tego podawanie nazwisk i to na publicznym forum jest niedopuszczalne !!! A jesli nie macie tej odwagi.... " po tym co widze taki wniosek sam sie nasuwa" podpiszcie sie z imienia i nazwiska bez no name - ow. Chamstwa i tchorzostwa nie zniese... Pozdro dla wszystkich pieknych niewiast z polko :-)

xxxyyyzzz

Klimatyzatory na wentylowanej hali nie zdają egzaminu dlatego, że schłodzone przez klimę powietrze zostanie od razu wyrzucone na zewnątrz przez wentylator wyciągowy, którego wyłączyć nie można, ponieważ o wymianie powietrza na halach produkcyjnych stanowią przepisy. Zostaje więc tylko przeciąg lub nawiew. Drugą sprawą jest to, że klimatyzację stosuje się w pomieszczeniach szczelnie zamkniętych, izolowanych termicznie (wymiana powietrza w takich pomieszczeniach jest wymuszona przez urządzenia wentylacyjne nawiew.-wywiew.). Hala w Polko nie spełnia warunków do zamontowania klimatyzacji, a dostosowanie jej do tych warunków mogłoby narazić budżet firmy na szwank.

SZARY FARCIARZ

witam wszystkich jestem pracownikiem polko od kilku ładnych miesięcy i powiem szczerze ,że ten ktoś kto wpisał komentarz ma cos tam racji chodzi głównie o obijanie się ...kierownictwo to widzi i co z tego jak w tej firmie pracownik jest jeb..any na okrągło ,że sie nie wyrabia a i tu napisze dużymi literami żeby wszyscy zobaczyli...PROBLEM FIRMY NIE LEŻY W PRACOWNIKACH I Z TYM SIĘ MOŻE ZGODZIĆ WIĘKSZOŚC NA PRODUKCJI, PROBLEM LEŻY W KIEROWNICTWIE ZMIANY ROZUMIEM CHŁOPAKI MŁODZI KIEROWNIK DAMIAN SPOKO KOLES ALE ZMIANĄ NIE UMIE RZĄDZIĆ NIE POTRZEBNIE SIĘ PCHAŁ NA TAKIE STANOWISKO WSPÓŁCZUCIA...NASTĘPNA SPRAWA DO LOGISTYKÓW FIRMY CZYLI DO PANA [usunięte przez administratora] I JESZCZE KILKA OSÓB Z BIURA TEŻ MOŻNA POWIEDZIEĆ-OK CHŁOP- ALE NIE ROZUMIEM DLACZEGO PRÓBUJE WSZYSTKO WYPRODUKOWAĆ NAJTAŃSZYM KOSZTEM CHODZI TU O OSPRZĘT POMOCNICZY TEGO NON STOP BRAKUJE ZAPRASZAM PANA KIEROWNIKA POD LAMPY NA LINIACH ...SL...UGOTOWAĆ SIĘ IDZIE KOBIETY PŁACZĄ BO CHŁODZENIA BRAKUJE A PRZECIEŻ TAKI WIATRAK KOSZTUJE PARE ZŁOTYCH I ZAPEWNIAM PANIĄ Z BIURA,I NIECH KITU LUDZIĄ NIE CIŚNIE ...ZE KLIMATYZATORY NA HALACH NIE ZDAJĄ EGZAMINU CZY NAWET NAWIEWY Z WYMUSZONYM POWIETRZEM POD CIŚNIENIEM....NA ZDROWY CHŁOPSKI ROZUM SILNIK PODAM PRZYKŁAD...SILNIK W SAMOCHODZIE KTÓRY SIĘ PRZEGRZEWA NIE POJEDZIE ...TYM BARDZIEJ CZŁOWIEK ....NASTĘPNA KWESTIA KTÓRĄ PORUSZĘ JEST KONTROLA JAKOŚCI MÓWIĘ TU O BOŻENIE I BOGUSIA CHWYĆCIE SIĘ ROBOTY KONKRETNEGO KONTROLOWANIA DETALI NA CAŁYM CYKLU PRODUKCYJNYM BO TO ,ŻE WY SE STOICIĘ I PLOTKUJECIE NA LUDZI ZA PLECAMI TO ZNACZY ,ŻĘ NIE MACIE ROBOTY I GDYBYŚCIE BYŁY KUMATE TO BRAKÓW BY NIE BYŁO W PROCESIE PRODUKCYJNYM PODAM PRZYKŁAD KTOŚ TAM SOBIE NACIĄGNIE NA POCZĄTKU ŻLE DETAL ZAPIEPSZA DO PRZODU I NA KOŃCU PANI KONTROLER ŚRUBA MÓWI ,ŻE JEST ZŁY BO COŚ TAMMM...GDZIE TU JEST LOGIKA....JESLI TAK DALEJ BĘDZIE TO FIRMA SIĘ NIE ROZWINIE NIGDY I NIE NARZEKAJCIE NA PRACOWNIKÓW TYLKO ZABIERZCIE SIE ZA LOGISTYKE I KONTROLE I BĘDZIE GIT PZDR

kochani jesli niemacie ochoty pracowac to wyjedzcie na BACHAMY bo zaden pracodawca nie placi za lenistwo bo NIE KTORZY mysla ze maja dostac kase na piekne oczy, ale w szarym zyciu tak nie jest opisujac tak ochydnie kogos dobrze sie zastanow czy ty jestes aby dobry pracownik bo co wiem to lubisz sie obijac po katach i zaden pracodawca nie toleruje takich leni -pracuje i wiem ktos kto przychodzi tam widzi jakie sa NARAZIE warunki i sam podejmuje decyzje czy chce pracowac czy nie a ZAROBKI SA O WIELE LEPSZE NIZ GDZIE INDZIEJ NA TYM TERENIE sprawdzilam i wiem jak sie nie podoba to prosta sprawa szukaj pracy gdzie indziej nie blokuj miejsca innym moze lepszym od ciebie

pewien ktos

to co piszecie na temat damiana i jego brat jest (usunięte przez administratora) prawdą patrzcie na siebie co robicie i jak robicie pieprzeni wiesniacy

INFO

w tym zakładzie nie jest dobrze nie ma co tu polemizować...nie polecam tego zakładu niska pensja,i idi..oci rządzą firmą

dziewczyna pracownika

skoro piszecie że tam chu....owo, sami konfidenci to czemu tam robicie?????!

robol polkotech

TAK ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIAMI WYŻEJ BANDA MATOŁÓW PS. POZDROWIENIA DLA DAMIANA,MICHAŁA,BOGUSI I SRUBKI TA CAŁA ELITA TO BANDA PÓŁGŁÓWKÓW I PODPIER,,,,DALACZY CZYLI KONFIDENCI I BŁAZNY

zuzia

te (usunięte przez administratora) lapczyki zdominowały posadki kierownicze w tej firmie...matoły do potęgi n...brak organizacji pracy, brak warunków pracy...jedna toaleta na 90 osób hahahah...brak stołówki i do tego na każdej lini są konfidenci i podpierdalacze i liżą (usunięte przez administratora) lapczyką

bezrobotna

Jakie zarobki??