Opinie o Polko Tech w Polska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polko Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polko Tech o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polko Tech w Polska

nowy

Witam.Mam pytanie.Dlaczego tam pracujećie skoro DYREKTOR KIEROWNIK BRYGADZISCI LIDERZY są doniczego pracuje od niedawna i jak narazie jest OK amoge wiedziec z której zmiany lider gania do biura

Może to i NIEROBY z małymi wyjątkami ale szanowany Pan Dyrektor nie powinien sie tak wyrażać o swoich pracownikach tylko coś zrobić a że on nie umie organizować pracy to znaczy że jest ciotą. To samo moge powiedzieć o Liderze który ciągle lata do kierownictwa i gra z nimi w "kamienną twarz". Co do ŚWINI to chyba mówimy o innych osobach bo ja mam na myśli Pana M. Także odradzam pracę w tym zakładzie!!!

...........

Nie [usunięte przez moderatora].... bo to co piszesz na temat NIEROBÓW ... to niestety ale szczera prawda, a co do "świni" to w tym zakładzie jest tylko jedna i to z ksywki i nie jest żadnym kontrolerem jakości...

W Bacikach to dopiero jest dyrektor- Pan [usunięte przez moderatora].Twierdzi on że Polko to SIEDLISKO NIEROBÓW. Poza małymi wyjątkami. Ma swoją ulubienice która poklepie po (usunięte przez administratora) a ona wszystko mu mówi co sie dzieje w firmie, kto co mówi, kto pali itp. Takie [usunięte przez moderatora] to tylko w Nurcu mieszkaja. Kto sie nie da poklepac wylatuje z pracy.Jest tez kontroler jakosci o pseudonimie "[usunięte przez moderatora]" , w Pruchnej był podobno wielkim kierownikiem a tu jest kontrolerem jakości, jak na niego patrze to ŻAL ZA [usunięte przez moderatora] ŚCISKA. Są tacy którym sie ta praca podoba bo przeciez można udawać że sie pracuje, można pić do oporu, aż wyniosą cię z hali. Mowa tu o dziewczynach bo to one wiecej piją. Kierownictwo wie ale nie zabrania. Tą firme to tylko w kosmos wysłać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polko Tech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy ktoś może napisać jak wygląda obecnie praca w Polkotech? Jak wyglądają zmiany na którą chodzicie pracować ? Ile jest przerw i jaka płaca.Słyszałam że firma nie należy już do Koreańczyka i zarządza tym wszystkim Polak ale nie wiem czy dobrze słyszałam.Składałam już parę razy CV ale nadaremno

pracownik1

Człowiek pracuje za parę groszy , bo musi , a gdzie w okolicy znajdziesz pracę? A co do konfidentów i [usunięte przez moderatora] to takich jest najwięcej na wiochach , bo tam nie ma szans wybicia i każdy matoł chciałby coś pokazać że umie , choć nic sobą nie prezentuje! I właśnie stąd biorą się [usunięte przez moderatora] itp

lider

Wszystkiemu winni są Ci [usunięte przez moderatora]. Podobno oni donoszą co sie dzieje na produkcji. Polska dla Polaków !

Brudny Harry

Michał i angielski?? To chyba jakaś pomyłka i kpina ;P

wy polkoroby

wiem że lider sl-u nie był przyjmowany na produkcie na produkci mial sie tylko oswoić i w ogule poznac to i tam to chacha i teraz utknoł na produkcii :)

mister witczak

Ależ ty tępy jesteś. Pomyśl. Musiał tam jechać, bo jak inaczej [usunięte przez moderatora] dogadaliby się z koreańczykami? Musieli wziąć zaufanego gościa z perfekcyjnym angielskim jako tłumacza. Buhahahaha

Brudny Harry

Wiadomość do "gość z daleka" - Ty jesteś (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]!!! Przecież Michał to [usunięte przez moderatora]. NIc nie umie załatwić. Dopiero jak z Siemiatycz przyjechali coś zaczęło się zmieniać i dziać. A Michałem zawsze na wszystkim oszczędza. Tak samo z wypłatami. Po co on tam pojechał?? Wystarczył tam prezes i dyrektor a nie ta [usunięte przez moderatora]. A jeśli chodzi o Ciebie gościu z daleka to wydaje mi się że te Twoje mądrosi które tu napisałeś Cię zdradziły. GOŚĆ Z DALEKA = PATRYK - LIDER Z SL :lol:

I...

Tak to bywa w nowych zakładach, każdy chce się wybić i być lepszym od innych... Pracujcie zespołowo a zobaczycie będzie inaczej zobaczycie...

wyrzucony

Z cala pewnoscia za mojej kadencji w firmie czyt 8 miesiecy straciliscie parenascie tys euro jak nie wiecej przez glupote,brak prawidlowego zarzadzania i karkolomna lekkomyslnosc "profesionalistow" czyt logistykow z biura ... Aha to co pisze jest skierowane do Kierownictwa z siemiatycz tak w ramach informacji

wyrzucony

Mam nadzieje ze Kierownictwo z Siemiatycz zrozumie w czym problem tej firmy i przeprowadzi odpowiednie roszady personalne w biurze bo z cala pewnoscia pewne osoby nie maja ani wiedzy ani doswiadczenia ani nawet kultury osobistej i nie powinny tego typu stanowisk zajmowac... Przyjmijcie do biura profesionalistow a firma zacznie sie rozwijac

...

prosze przypatrzec sie kto tam pracuje koledzy i kolezanki pana Michalka np : lider sl hehe 2 tygodnie porobil i juz liderem zostal na jakiej podstawie skoro nic nie umial????? moze mi ktos to wytlumaczyc ??????? ja np pracowalem pol roku prawie od samego poczatku i co nie bylem kolega michalka a wiec....

wyrzucony

A ja powiem tak bylem pracownikiem tej firmy i interesowalem sie jej przyszloscia ,comiesiecznie otrzymywalem premie innowacyjne i co ?? Wyrzucili bo mowilem prosto w oczy co jest zle dziekuje panie Michale S. a tak na marginesie to ta osoba jest odpowiedzialna za cale zlo w tej firmie pan Michal z Biura logistyk od siedmiu bolesci :) nawet prezesa Kima potrafil klamac i nie mowic mu calej prawdy o tym co sie dzieje w firmie zajebisci wspolpracownicy tlumaczyli tylko to co chcieli Kimowi Bezczelnosc

Camel

Widzę że od prawie roku działania firmy nic a nic się nie zmieniło.Pracowałem na produkcji zaraz od samego początku , byłem jednym z pierwszych pracowników produkcji z pierwszej rekrutacji.Zaczynaliśmy od jednego stanowiska produkcji.Praca fajna ale niestety było trzeba zapieprzać.Każdy też narzekał że nie ma stołówki,wc i tak dalej.Jak czytam Wasze wypowiedzi to widzę że kierownictwo się zmieniło ale Ci na początku byli bardzo fajni,pozdro dla Pana Igora,P.Basi i Marcina :) Dużo słyszę negatywnych wieści na temat firmy i ludzie opowiadają o Was niestworzone rzeczy.Mieliście też parę razy interwencję karetek bo ludzie słabli.Mam nadzieję że firma pójdzie jak najlepiej, ja się zwolniłem bo nie dawałem sobie rady na tej produkcji.

do aresztu wszystkich z biura

hehehehe w końcu się zabierają za tych [usunięte przez moderatora] z biura cieszy mnie to ,że kierownictwo z siemiatycz nie ma pretensji do produkcji tylko zabierają się za logistyków tej firmy oby tak dalej,,,

gosc

Ile osób jest u Was w jakości?

!!!

cale szczescie ze wiem kto to napisal pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polko Tech - Polska

Polko Tech