Opinie o Rimcar Robert Kniaź w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rimcar Robert Kniaź. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rimcar Robert Kniaź o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimcar Robert Kniaź w Częstochowa

Tor Nowy wpis

Polecam uczciwa firma.

Marcel Nowy wpis

Świetna firma. Dobre ceny i rzetelna obsługa

Marek Nowy wpis

Ubiegał się ktoś z was o podwyżkę w firmie?

kupujący Nowy wpis

Duży pozytyw,zakupiony silnik w bardzo dobrym stanie i oprócz tego fachowe doradztwo,polecam

Firma Rimcar Robert Kniaź poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Michal

Co tu tak cicho? Opowiedzcie coś o pracy w tej firmie !

witold

jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego już drugiego samochodu w Rimcar,poprzedni jeździ już trzy lata bez najmniejszych zastrzeżeń i myślę że z również będzie tak samo.Konkretny i rzeczowy sprzedawca.

IREK B.

Bardzo porządna firma,kupowałem od nich samochód,jak i części samochodowe,nie mogę powiedzieć złego słowa.Konkretny sprzedawca i cena dobra.

robert

(usunięte przez administratora)oglasza na otomoto sprzedaz BMW X3 i zapewnia, ze auto jest w stanie idealnym technicznie jednak po przybyciu na miejsce okazalo sie, ze jest: udzkodzony uklad kierowniczy-wycieki, (wadliwy nadal po naprawie), uklad napedowy wycieki, uklad elektroniczny, spawana rura wydechowa w 2 miejscach, skorodowane tarcze kol - auto nie przeszlo weryfikacji BMW Czestochowa 23 Lipca 2018 gdzie werdykt do naprawy wynosil ok 30tys zlotych, brak historii auta, (usunięte przez administratora)nie ujawnia historii, z raportu carfax wynika, ze bylo uszkodzenie mechaniczne jednak brak dostepnych szczegolow, pomimo tego auto jest wyswietlone na otomoto.pl jako stan techniczny idealne , koszt naprawy to ponad 30tys zlotych. (usunięte przez administratora) twierdzi, ze szkody zostaly naprawione jednak nie ma zadnego dowodu aby to potwierdzic. Odradzam zakupu ja sie wycofalem w pore inaczej skonczylbym z autem z powaznymi wadami technicznymi i niejasna historia co mogloby mnie kosztowac sporo pieniedzy.(usunięte przez administratora)

robert
@robert

Pan z Rzeszowa ma problem sam ze sobą.Szkoda że nie dodał że jak opuszczę cenę o 10 tyś zł to auto kupuje.Serwis jak to serwis na pojawiający się wyciek z pod uszczelki na łączeniu reduktora ze skrzynią stwierdził że może reduktor być niesprawny.Byle nastraszyć klienta i zachęcić do kupna na raty nowego samochodu.W każdym razie usterka została usunięta za 250zł.O rurze wydechowej czy tarczach z nalotem rdzy (auto stało ileś czasu i trzeba pochamować parę razy)nie będę się wypowiadał bo to oznacza o niedouczeniu i zupełnym braku wiedzy kupującego(może raczej wycieczkowicza który szuka dziury w całym).Samochód badany czujnikiem lakieru w BMW ze stwierdzeniem oryginalnego lakieru,łącznie ze słupkami podłużnicami itd.Auto sprzedane ludzie zadowoleni,życzę sobie wszystkich takich samochodów a jak najmniej takich idiotów.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimcar Robert Kniaź - Częstochowa

Rimcar Robert Kniaź