Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

Friend

Solidny Pracodawca 2008 - chyba kpisz, kupiony tytuł...przez osobe z HR za kupe kasy , ktora nic nie robi poza zlecaniem roboty innym firmom. Brak szacunku dla ludzi, niedotrzymywanie slowa, [usunięte przez modeartora], a gora ma sie dobrze i napycha sobie kieszenie kosztem innych...nie polecam

Phoenix istnieje i jak mowi gora ma sie dobrze... odbija sie od dna... ludzi i tak traktuja jak traktowali...

chwala sie ze sa laureatem tytułu Solidny Pracodawca 2008 i obecnie szukaja do Ksiegowosci w Wawie - to w koncu jak jest z tym PHOENIX Pharma Polska??? przestal istniec czy nie???

guru

To jak jesteś taka-taki [usunięte przez modeartora] i jak coś wiesz to się podziel.Choć wcale mnie to tak naprawdę nie interesuje.Chyba od tego jest to forum.Jeżeli coś wiem przekazuję to dalej, A nie wyjeżdżam z tekstem ,że ;złe żródło;

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

podobno nie masz kiepskie źródło

Podobno budynkiem na Nieszawskiej interesuje się jakaś firma farmaceutyczna.

bagi

A to może powstanie z popiołów jak ten sławny PHOENIX.[mowa oczywiście o ptaku].

asia

a podobno Phoenix ma się lepiej odkąd pozamykał nierentowne oddziały i apteki...?

w-wa

to my stary FarmPlus to trzymaliśmy w garści a [usunięte przez modeartora] to rozwaliła razem z [usunięte przez modeartora]

elower

Pheonix finanse, euro finanz i phenix to jedna spolka/wlasciciel robiacy z ludzi durni !! Zycza sobie 295 zl, szkolenie 2 dniowe, praca miala byc dodatkowa a okazalo sie ze trzeba robic ankiety z ludzmi po Poznaniu, awans na kieronwika itp. Oszustwo !!!

mario

jw - 2012-02-03 09:17:59 anonim - 2011-11-23 19:51:41 \"Pytałem czy kupił tą firmę bo tam kiedyś pracowałem i skoro Phoenix się kończy to mógłbym pomóc pracującym tam osobą i dać i m pracę u siebie.\" A jakieś konkrety?Tak, Phoenix połączył się z FarmPlusem i przyjął nazwę Phoenix. Spółki miały jednego właściciela który połączył je w całość. Nie można powiedzieć że kupił, bo to były FarmPlus trzymał przy życiu upadającą firmę. I chętnie byśmy rozważyli twoją propozycjęTrochę późno z odzewem.... Obecnie mam już komplet pracowników. Pozdrawiam starą ekipę z FarmPlusa ;)

jw

Grabaż

No i [usunięte przez modeartora], nawet stronę w sieci zamknęli. Czyli koniec...

Aneta

Poradzą sobie laski zdolne są :)

Jola F.

kot - 2011-11-18 22:32:21 Czy to ważne,czy Phoenix kupił Farm Plusa , że [usunięte przez modeartora] czy [usunięte przez modeartora] rządzi ? Ludzka zawiść nie zna granic.Zamiast tracić czas na bzdury ogarnijcie się wreszcie. Czas na szukanie pracy.Co mądrzejsi to już pracują i nie narzekają , ale cieszą się,że mają pracę.A Wy ciągle stoicie w miejscu.Czas ruszyć cztery litery.Pieniądze z nieba nie spadają.Ważne kto rządzi bo te osoby doprowadziły do upadku firmy, brak strategii rozwoju, wieczny brak rentowności to w końcu inwestor niemiecki się wycofuje.A pani prezes [usunięte przez modeartora] rozwali firmę do końca i za rok zamkną wszystko (przedhurt i apteki - już sieć Apteka 1 się z nich wycofała). No i zostaje kolo z pepsi od dobrego wrażenia. A firma mogła być liderem na naszym rynku!

anonim - 2011-11-23 19:51:41 \\\ Jeśli kolega z Warszawy to proszę: Praca jako magazynier stawka 2,5-3tyś na rękę + pakiet medyczny (ale to już chyba wszędzie standart) Okolice Warszawy. Praca ciężka i odpowiedzialna. Ekipa zgrana 10 osób. Dwie zmiany bez nocek i soboty wolne.

kot - 2011-11-18 22:32:21 Czy to ważne,czy Phoenix kupił Farm Plusa , że [usunięte przez modeartora] czy [usunięte przez modeartora] rządzi ? Ludzka zawiść nie zna granic.Zamiast tracić czas na bzdury ogarnijcie się wreszcie. Czas na szukanie pracy.Co mądrzejsi to już pracują i nie narzekają , ale cieszą się,że mają pracę.A Wy ciągle stoicie w miejscu.Czas ruszyć cztery litery.Pieniądze z nieba nie spadają. Pytałem czy kupił tą firmę bo tam kiedyś pracowałem i skoro Phoenix się kończy to mógłbym pomóc pracującym tam osobą i dać i m pracę u siebie.

mma

Racja:)

kot

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.