Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.

aaaaaaaaa 2011-10-26 17:20:00
Psu na budę ...hehe to wszystko!!!
albo moze jaka buda taki pies hehehe
xxxx 2011-10-26 19:29:59
dziękujemy!!![usunięte przez moderatora]
Paulina 2011-10-27 18:17:46
Życzę powodzenia:)
,,,, 2011-10-28 17:17:15
[usunięte przez moderatora] dopięła swego ale pracuje dalej a nam została
tylko kuroniówka
doremi 2011-10-29 13:46:43
To wieczne narzekanie i biadolenie na innych zrobiło się już nudne.Ludzie czy nie dotarła do Was wiadomość,że Phoenix kończy działalność ?
To nie koniec świata.A jak komuś nie chce się pracować to oczywiście pozostaje kuroniówka jak to stwierdził mój przedmówca.Tak najlepiej siedzieć i narzekać.Gratuluję wyboru.Zabierz się lepiej za szukanie pracy,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.
a tak sobie 2011-10-29 19:27:16
Racja!Radzę szukać i to szybko....bo naprawde trudno o dobra pracę, teraz umowa zleconko lub o dzieło to norma...umowe o prace to dostaniecie na magazynie jak bedziecie mieli szczęście.To nie ściema tylko fakt.No zawsze można nie w magazynie ale to już inna bajka.[usunięte przez moderatora]Niestety...........pozdrawiam i powodzenia:)
Aneta 2011-10-30 22:43:17
powodzenia dla moich wszystkich byłych współpracowników :)
bbb 2011-10-31 04:42:55
hurtownie na was czekaja,jesteście dobrzy w tym co robicie i oni o tym wiedzą ze świeczka takich szukać wiec wezcie sie w garść!!!! Moze bedzie lepiej??? Kto wie!
Hurtownia na bugarskiej i za starołęk...
Aneta 2011-10-31 11:04:40
ale to nie musi być koniecznie farmacja magazyn to magazyn jest przecież cała masa branż więc głowa do góry i trzymam za wszystkich kciuki :)
xxx 2011-10-31 20:45:43
przyznaje racje musimy dać sobie rade .tylko mi szkoda tej wiarki wiadomo czasami było zle ale było i fajnie zgraliśmy się pomimo ze co jakis czas były zmiany ale wiedzielismy kogo na co stać , może gdzieś jeszcze się spotkamy .pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie się!!!!!!!!!!!
\"D\" 2011-11-01 16:13:04
Ludzie narzekający na swój los, zbyt często zapominają, że z negatywów wywołać można piękne zdjęcie.
gatt 2011-11-02 12:19:08
Racja:)
Można dostać 5 tys w wawie 2011-11-14 14:46:17
Ale wpoznaniu [usunięte przez moderatora] 1,2 plus premia.[usunięte przez moderatora]
ja 2011-11-15 17:38:47
Ty Stołeczna [usunięte przez modeartora] ....Gdyby nie Poznań to byscie pozdychali z głodu [usunięte przez modeartora] ,wszyscy w Polsce na was robią.A jak się rządzicie to widać po Fenixie .Żrecie całymi łychami a potem wielkie zdziwienie że firma padła........zakapiory za wschodu .Nara cwaniaczku , kup sobie harmonie i na Stary idz pograć......"nie ma cwaniaka nad Warszawiaka...nanananana "czy jakoś tak:)
kat 2011-11-15 20:48:42
Odwołuję się do przedostatniej wypowiedzi.Tylko [usunięte przez modeartora] może coś takiego napisać.Jak twierdzisz,że w Warszawie jest wszystko naj to jaką szkołę [usunięte przez modeartora] skończyłeś,że tyle błędów robisz.A jak twierdzisz że można tam tyle kasy zarobić to ok., ale pod latarnią.Do pięt nam nie dorastacie.Poznań BYŁ , JEST ,I ZAWSZE BĘDZIE NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!! A Twoje słowa to tylko wielka zazdrość , że jesteś niestety tylko Warszawiakiem.Nic Ci więcej nie pozostaje [usunięte przez modeartora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-11-18 11:44:10
kat - 2011-11-15 20:48:42

Wisi mi kto jest skąd ale po wypowiedzi jednej osoby nie można osądzać całego miasta. Nie wiem w czym Poznań jest najlepszy i nie wiem czego można zazdrościć Warszawie... A teraz z innej "beczki". Ktoś z Was się orientuję czy Phoenix w Warszawie przejął (dawno temu) firmę FarmPlus ?
ja 2011-11-18 20:02:01
[usunięte przez modeartora] to pikuś. [usunięte przez modeartora] to jest to :o). Jakoś jej się nie skroiło i firma upadła
kot 2011-11-18 22:32:21
Czy to ważne,czy Phoenix kupił Farm Plusa , że [usunięte przez modeartora] czy [usunięte przez modeartora] rządzi ? Ludzka zawiść nie zna granic.Zamiast tracić czas na bzdury ogarnijcie się wreszcie. Czas na szukanie pracy.Co mądrzejsi to już pracują i nie narzekają , ale cieszą się,że mają pracę.A Wy ciągle stoicie w miejscu.Czas ruszyć cztery litery.Pieniądze z nieba nie spadają.
mma 2011-11-20 18:49:07
Racja:)
anonim 2011-11-21 10:22:10
kot - 2011-11-18 22:32:21

anonim 2011-11-23 19:51:41
\"Pytałem czy kupił tą firmę bo tam kiedyś pracowałem i skoro Phoenix się kończy to mógłbym pomóc pracującym tam osobą i dać i m pracę u siebie.\"

anonim 2011-11-25 13:05:04

\\\
Jeśli kolega z Warszawy to proszę: Praca jako magazynier stawka 2,5-3tyś na rękę + pakiet medyczny (ale to już chyba wszędzie standart) Okolice Warszawy. Praca ciężka i odpowiedzialna. Ekipa zgrana 10 osób. Dwie zmiany bez nocek i soboty wolne.
Jola F. 2011-12-16 09:26:03
kot - 2011-11-18 22:32:21

Ważne kto rządzi bo te osoby doprowadziły do upadku firmy, brak strategii rozwoju, wieczny brak rentowności to w końcu inwestor niemiecki się wycofuje.A pani prezes [usunięte przez modeartora] rozwali firmę do końca i za rok zamkną wszystko (przedhurt i apteki - już sieć Apteka 1 się z nich wycofała). No i zostaje kolo z pepsi od dobrego wrażenia.
A firma mogła być liderem na naszym rynku!
Aneta 2012-01-05 16:35:05
Poradzą sobie laski zdolne są :)
Grabaż 2012-02-01 23:37:20
No i [usunięte przez modeartora], nawet stronę w sieci zamknęli. Czyli koniec...
jw 2012-02-03 09:17:59

A jakieś konkrety?
Tak, Phoenix połączył się z FarmPlusem i przyjął nazwę Phoenix. Spółki miały jednego właściciela który połączył je w całość. Nie można powiedzieć że kupił, bo to były FarmPlus trzymał przy życiu upadającą firmę.
I chętnie byśmy rozważyli twoją propozycję
mario 2012-02-17 08:39:05
jw - 2012-02-03 09:17:59

I chętnie byśmy rozważyli twoją propozycję
Trochę późno z odzewem.... Obecnie mam już komplet pracowników.
Pozdrawiam starą ekipę z FarmPlusa ;)
elower 2012-03-09 17:20:45
Pheonix finanse, euro finanz i phenix to jedna spolka/wlasciciel robiacy z ludzi durni !! Zycza sobie 295 zl, szkolenie 2 dniowe, praca miala byc dodatkowa a okazalo sie ze trzeba robic ankiety z ludzmi po Poznaniu, awans na kieronwika itp. Oszustwo !!!
w-wa 2012-03-11 21:35:29
to my stary FarmPlus to trzymaliśmy w garści a [usunięte przez modeartora] to rozwaliła razem z [usunięte przez modeartora]
asia 2012-04-26 19:44:50
a podobno Phoenix ma się lepiej odkąd pozamykał nierentowne oddziały i apteki...?
bagi 2012-05-08 23:03:20
A to może powstanie z popiołów jak ten sławny PHOENIX.[mowa oczywiście o ptaku].
1232 2012-05-08 23:06:05
Podobno budynkiem na Nieszawskiej interesuje się jakaś firma farmaceutyczna.
2012-05-09 18:33:04
podobno nie masz kiepskie źródło
guru 2012-05-09 22:10:50
To jak jesteś taka-taki [usunięte przez modeartora] i jak coś wiesz to się podziel.Choć wcale mnie to tak naprawdę nie interesuje.Chyba od tego jest to forum.Jeżeli coś wiem przekazuję to dalej, A nie wyjeżdżam z tekstem ,że ;złe żródło;
anonim 2012-05-29 10:58:43
chwala sie ze sa laureatem tytułu Solidny Pracodawca 2008 i obecnie szukaja do Ksiegowosci w Wawie - to w koncu jak jest z tym PHOENIX Pharma Polska??? przestal istniec czy nie???
ja 2012-06-03 19:23:56
Phoenix istnieje i jak mowi gora ma sie dobrze... odbija sie od dna... ludzi i tak traktuja jak traktowali...
Friend 2012-07-19 20:30:27
Solidny Pracodawca 2008 - chyba kpisz, kupiony tytuł...przez osobe z HR za kupe kasy , ktora nic nie robi poza zlecaniem roboty innym firmom. Brak szacunku dla ludzi, niedotrzymywanie slowa, [usunięte przez modeartora], a gora ma sie dobrze i napycha sobie kieszenie kosztem innych...nie polecam
maja 2012-07-28 17:11:36
czyli nic się nie zmieniło :( i nie zmieni przy tej pseudo ,, górze "
dawny pracownik 2012-08-07 21:49:07
Jak przeczytałam to forum, to szczerze odebrało mi mowę. Długo zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam opuszczając tą firmę parę lat temu. Teraz widzę, że odejście w czasie świetności, to przynajmniej miłe wspomnienia. Szkoda, że tak się porobiło...
kajka 2012-10-02 20:46:56
Hej tam człowieki ;) jak wam się życie układa po ppp? Praca znaleziona, dajecie radę?
SS 2012-10-25 10:31:48
jest ok praca jest
2013-09-24 16:03:37
a ja mam niemiłe wspomnienia z pracą w Phoenixie/Poznań ...szczególnie zapamiętała mi się niekompetencja pewnej osoby koordynatora, który kompletnie nic nie widział, ale rządzić chciał , chyba [usunięte przez modeartora] miał naimię, bardzo bezczelny typ, arogancki, fałszywy, jak można taką osobą wybrać na koordynatora??a jak maślił wyżej postawionym, aż ciekło..
magda 2015-01-31 05:50:19
Czy ktoś tu mógłby mi z czystym sumieniem polecić lub odradzić robienie stażu w phoenix pharmie? bo ja jestem świeżo po farmacji i tak wląsnei mślałam że może staż tu, bo nie łudze się nawert chyba już że mogłabym liczyć na etat lub chociażby 1/2 etatu. Wiec na początek dobry i staż, tylko czy warto go tu robić?
asia 2015-03-05 19:32:18
gdzie w wawie przyjmują do przemysłu farmaceutycznego i 3tys.można zarobić?wiecie może poradźcie coś proszę albo jakieś inne firmy żeby te 3 tys zarobić
asia 2015-03-07 11:55:10
podpowiedzcie coś
asia 2015-04-15 18:26:29
ja nie jestem świeżo po szkole szukam pracy za rozsądne pieniądze 2500netto w wawie?pomóżcie?
Kam 2015-05-04 23:01:03
hej,warto aplikować do Was? spodziewam sie oczywiscie nie za dobrych referencji od pracowników,znamy temat wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Więc interesują mnie targety,sa do zrobienia dla kogoś kto w swojej firmie dowozi je co miesiąc ale chciałby cos zmienić?.Ogólnie jakie warunki,jakiś socjal,flota,częste rotacje pracowników?Tym którzy tylko chcą się wyżyć i na wyzwiskać swoją firmę,dziękuję
mim 2015-07-04 00:28:15
obiło mi się o uszy, że PHOENIX ma otworzyć oddział hurtowy chyba w Poznaniu. Nie wiem czy to prawda,czy plotka.Może ktoś wie coś na ten temat.Pracowałam w tej firmie parę ładnych lat i bardzo dobrze sobie ją wspominam.
hej 2015-11-01 22:06:50
kontrola jakości ile u Was zarabia?
reks 2016-05-19 12:37:56
ja sądzę, że Phoenix, to ostatnio jedna z bardziej rozwijających i rzucających się w oczy firm farmaceutycznychh @heimer. Zwróć uwagę na ich ostatnie ogłoszenie, na magistra farmacji. Taka praca a) jest opłacalna na pewno i b) daje gwarancję rozwoju.
Zostaw swoją opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.