Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

[usunięte przez modeartora] to pikuś. [usunięte przez modeartora] to jest to :o). Jakoś jej się nie skroiło i firma upadła

kat - 2011-11-15 20:48:42 Odwołuję się do przedostatniej wypowiedzi.Tylko [usunięte przez modeartora] może coś takiego napisać.Jak twierdzisz,że w Warszawie jest wszystko naj to jaką szkołę [usunięte przez modeartora] skończyłeś,że tyle błędów robisz.A jak twierdzisz że można tam tyle kasy zarobić to ok., ale pod latarnią.Do pięt nam nie dorastacie.Poznań BYŁ , JEST ,I ZAWSZE BĘDZIE NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!!! A Twoje słowa to tylko wielka zazdrość , że jesteś niestety tylko Warszawiakiem.Nic Ci więcej nie pozostaje [usunięte przez modeartora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wisi mi kto jest skąd ale po wypowiedzi jednej osoby nie można osądzać całego miasta. Nie wiem w czym Poznań jest najlepszy i nie wiem czego można zazdrościć Warszawie... A teraz z innej "beczki". Ktoś z Was się orientuję czy Phoenix w Warszawie przejął (dawno temu) firmę FarmPlus ?

kat

Ty Stołeczna [usunięte przez modeartora] ....Gdyby nie Poznań to byscie pozdychali z głodu [usunięte przez modeartora] ,wszyscy w Polsce na was robią.A jak się rządzicie to widać po Fenixie .Żrecie całymi łychami a potem wielkie zdziwienie że firma padła........zakapiory za wschodu .Nara cwaniaczku , kup sobie harmonie i na Stary idz pograć......"nie ma cwaniaka nad Warszawiaka...nanananana "czy jakoś tak:)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Można dostać 5 tys w wawie

Ale wpoznaniu [usunięte przez moderatora] 1,2 plus premia.[usunięte przez moderatora]

gatt

Racja:)

\"D\"

Ludzie narzekający na swój los, zbyt często zapominają, że z negatywów wywołać można piękne zdjęcie.

xxx

przyznaje racje musimy dać sobie rade .tylko mi szkoda tej wiarki wiadomo czasami było zle ale było i fajnie zgraliśmy się pomimo ze co jakis czas były zmiany ale wiedzielismy kogo na co stać , może gdzieś jeszcze się spotkamy .pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie się!!!!!!!!!!!

Aneta

ale to nie musi być koniecznie farmacja magazyn to magazyn jest przecież cała masa branż więc głowa do góry i trzymam za wszystkich kciuki :)

bbb

hurtownie na was czekaja,jesteście dobrzy w tym co robicie i oni o tym wiedzą ze świeczka takich szukać wiec wezcie sie w garść!!!! Moze bedzie lepiej??? Kto wie! Hurtownia na bugarskiej i za starołęk...

Aneta

powodzenia dla moich wszystkich byłych współpracowników :)

a tak sobie

Racja!Radzę szukać i to szybko....bo naprawde trudno o dobra pracę, teraz umowa zleconko lub o dzieło to norma...umowe o prace to dostaniecie na magazynie jak bedziecie mieli szczęście.To nie ściema tylko fakt.No zawsze można nie w magazynie ale to już inna bajka.[usunięte przez moderatora]Niestety...........pozdrawiam i powodzenia:)

doremi

To wieczne narzekanie i biadolenie na innych zrobiło się już nudne.Ludzie czy nie dotarła do Was wiadomość,że Phoenix kończy działalność ? To nie koniec świata.A jak komuś nie chce się pracować to oczywiście pozostaje kuroniówka jak to stwierdził mój przedmówca.Tak najlepiej siedzieć i narzekać.Gratuluję wyboru.Zabierz się lepiej za szukanie pracy,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.

,,,,

[usunięte przez moderatora] dopięła swego ale pracuje dalej a nam została tylko kuroniówka

Paulina

Życzę powodzenia:)

xxxx

dziękujemy!!![usunięte przez moderatora]

aaaaaaaaa

Psu na budę ...hehe to wszystko!!! albo moze jaka buda taki pies hehehe

tre

No to dobranoc:)zawsze pozostaje bezrobocie....z zarąbistymi propozycjami pracy he he.

niki

Mówisz o nowej pracy,a może pracownicy chcą pospać tak jak to zrobił PHOENIX ?

dj. Tiesto

Korzystajcie póki możecie,bo w nowej pracy to nie przejdzie POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.