Opinie o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. w Poznań

;okjlnh.kjb

chyba żartujesz gdybyś znał wszystkie fakty to byś sie nie odzywał mądralo i do tego anonimowo

Gdyby nie[usunięte przez moderatora]., któremu ktoś tak źle życzy, to większość z Was już dawno byłaby na bruku, bo niejednemu tyłek uratował i niejednokrotnie sam jeden musiał ciągnąć ten wózek. Organizował pracę i sam pracował dokładnie, sumiennie i rzetelnie, często bez wsparcia dyrekcji oraz pracowników. Zapewne wielu z pracowników magazynowych znajdzie lepszą pracę (tzn. lepiej płatną), bo ciężko trafić gorzej, ale lepszego szefa znaleźć będzie trudno!!!

były prac.

Taki mądry i odważny jesteś, oskarżasz a ujawnić się nie masz odwagi. Bo Ci nie dali [usunięte przez moderatora]polizac obiboku jeden to się mscisz? Puknij się w czoło.

jutro spotkanie w poznaniu z panem[usunięte przez moderatora]..(WIELKIM [usunięte przez moderatora] który dorobił się na firmie i cudzej krzywdzie .co on może powiedzieć najważniejsze że ma pełną kieszeń kasy.a ludzi ma głeboko w [usunięte przez moderatora]...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
widmo ptaka

O kurde zrobiło się gorąco....Ale pocieszające jest to że wreszcie co niektóre(usunięte przez administratora)h.Za wszystkich słusznie i nie słusznie zwolnionych ,(usunięte przez administratora).Powodzenia koleżanki i koledzy:)

ann....

szukajcie pracy dobrze radze!!!Wypowiedzenia już sie szykują!!!

pracusia

Kiedyś gadali, że do października ma się wszystko wyjaśnić. Więc kto wie co tam kombinują. Szkoda tej firmy, kiedyś naprawdę nieźle funkcjonowała. A teraz tylko o wszytko się czepiają i zamiast jakoś docenić pracownika to patrzą jak mu zabrać. Coraz więcej obowiązków a mniej kasy ;-/

raczej zero dni!!!!! trzeba szukać pracy.

dino

Tez mnie to interesuje .Wiem ż była firma wystawiona do września 2011 do sprzedaży lub likwidacji ...ale co dalej to trudno powiedzieć .Może coś kombinują ?

To ile nam dni jeszcze zostało?

nikt mi nie powie że na lekach nie idzie zarobić.mam wrażenie że było to celowe posunięcie i to ludzi najwyżej posadzonych taki dostanie odpowiednią odprawe i będzie sobie lekko dychał a zwykły pracownik zero zawsze był traktowany jak nikt i też nic nie dostanie!!!!!

pracusia

Bez sensu że trzymają 4 oddziały. Może jakby zmniejszyli do 2 to lepiej by się wszystkim wiodło. I byłaby wszędzie praca i mniejsze koszty. A tak trzymają te 4 budy z czego Gdynia i Kraków ledwo ciągną. I to się nazywa logistyka...

cyni mini

Zobaczcie co piszą w Gdyni.Powoli szykujcie się na pozegnanie z pracą w tej budzie!Co mądrzejsi poszli już w długą.....co niektórych zresztą dobrych pracowników pozbyli się wcześniej, reszta zapiernicza za tych których nie ma.....a podziękowanie będzie pod koniec roku .Pozdrawiam.

30.09.2011 zapamiętajcie tą datę Powodzenia w nowej pracy

pracusia

Bo widzicie, niektórzy tak mogą. To nic że pani[usunięte przez moderatora]podpisuje jego faktury. Najważniejsze, że kasa leci. A jakieś premie dla pracowników to z lupą szukać bo po co. I tak zabiorą nam z pensji co tylko się da byle wyjść na swoje.

ktoś

wypaliła to się dzisiaj firma i tyle na temat

pracusia

Gdzie te czasy jak mieliśmy tyle roboty, że po 12h się siedziało....niektórych naprawdę powinno się wymienić bo mam wrażenie, że wypalili się w tej pracy.

hehe

Dajta spokój, ani to poszanowania ani zarobków...taki siedzi na tyłku koordynator i kaze wciskac co sie da/> [usunięte przez moderatora]

p.s Misiek

Zgadzam sie z Tobą ...jakie zyski ? Śmieszne przeciez gołym okiem widać że jest masakra .Zyski to były pare lat temu .Ludzi na magazynie od zarąbania i wciąż było za mało.Siedzenie do 4 -tej było normą .Góra i tak wie co dalej a reszta może tylko cierpliwie czekać........

kto ci powiedział że straty przynosi a te twoje sprawne nogi haha i tak efektu nie dają

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Pharma Polska sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Phoenix Pharma Polska sp. z o. o.