Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

PH

Jak wyglada praca na PH detal i hurt. Szczególnie jaka podstawa?

LAIK

Reasumując to ludzie tworzą firmę. Tak jak piszesz K.S. rozbudował firmę i doobrze sprzedał...;-) A nowi panowie z dużego LOGO P.PSI ....???????

Rudy
@LAIK

Jak rządził K.S to wszystko było tak jak być powinno, wszyscy patrzyli w tym samym kierunku i były wyniki i była atmosfera. Obecni guru z P robią chyba trzecią lub czwartą restrukturyzację, jak zwykle na dole, no bo góra idealna, ciekawe kto i kiedy ich rozliczy z tego co robią z tą firmą, a może taki mają cel, kto to wie...

Hej, macie może jakieś info jak płacą w Skierniewicach na produkcji? Jestem zainteresowana, ale nie mam pojęcie jakie dają warunki, jest jakiś socjal?

andżi
@Monika

17 brutto na start

LAIK

Pracowałem w Hortex ponad 10 lat. Trzeba jednak pamiętać że to Ludzie tworzą każdą firmę. 9 lat bardzo dobrej pracy i z efektami w postaci ponadstandardowych realizacji celów i planów. Niestety przy zmianie właściciela coś nie poszło... co ano powstały zmiany kadrowe od góry do... Nadal firmę tworzą ludzie ale inni... Jest ciężej niż kiedyś- mało powiedziane... Nie ma efektów - mało powiedziane

zdzisiek
@LAIK

LAIK Miałem to samo doświadczenie z Hortex. Za poprzedniego właściciela trzeba było zapier… ale było to doceniane. Teraz jeśli nie jesteś ,, od nowych'' jesteś beee. Choćbyś stawał na głowie i tak każde twoje potknięcie jest wyolbrzymiane do skali katastrofy a każdy sukces jest przypisywany komuś z nowych... Dodatkowo do głosu doszły osoby ze starej ekipy których wiedza i umiejętności są wątpliwe ale bez wątpienia są mistrzami ,, wciskania kitu'' co jest łykane przez Nowy Zarząd. Takie numery by nie przeszły za czasów T. Kurpisza ;-( Pomimo tego wszystkiego w firmie nadal jest sporo osób które robi co do nich należy ale ile jeszcze tu wytrzymają? Jedyna szansa że w niedługim czasie tą firmę kupi ktoś z branży z wizją i strategią długofalową …

Zdun
@zdzisiek

Oho, na tych ściemniaczach z polskich ogrodów zaraz się poznają, namieszali tak że ludzie nie wiedzą co mają robić, zadań tyle że fiu, w dodatku na dwóch kategoriach. Udawanie że soki i woda to mrożonki się kiedyś skończy i wypłynie brak kompetencji, oby za późno nie było dla tej firmy. Masz racje zostało tu jeszcze kilka rozsądnych osób, ciekawe na ile mają jeszcze wiary, bo jak ja to oceniam po panu który do nas przyszedł z mrożonek i udaje że pracuje, to nie daję na to żadnej szansy.

Kumaty

To jest raczej pytanie czy wyniki na wodzie będą. Dopiero sezon się zaczyna. Raczej jak ktoś jest w temacie to się pod pewnymi rzeczami nie podpisze...

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
ello

czy kierownik nadal jest tam sam ze szczecina?pytam o ph

Lenco
@ello

Tak, aplikowałeś?

@Lenco

niestety nie , jakos kiedyś nie moglem się z nim dogadać :) czemu pytasz czy aplikowałem ?

Małgorzata

Czy Hortex Holding często rekrutuje? Może mają teraz jakieś nowe oferty pracy? Jeśli tylko coś wiecie - proszę o odpowiedzi.

CC

I jak tam PH w hortex? Maspex was jeszcze nie zniszczył ? Bo na sieciach u was lipa..

Matka Natura
@CC

A Ciebie kto albo co niszczy? Jakbyś był w temacie to byś wiedział, że ponad rok czasu nie było PH na sieciach. Słabo maspex działa, słabych ma handlowców skoro po roku nieobecności ph Hortex, sklepy wyglądają (dobrze, przyzwoicie) jak wyglądają. Ach ... i te słabe zarobki w maspex....:) pozdrawiam

Konsument
@Matka Natura

Autor tej wypowiedzi powinien się liczyć z konsekwencjami takiego wpisu. MASPEX Jest o lata swietlne przed firmą o której mowa. Dziękuję

podziekuje

Miałem isc na rozmowe na stanowisko PH, ale po przeczytaniu opinii podziękuje - szkoda czasu.

Ktoś
@podziekuje

Uważam ze opinii jest tyle ilu ludzi. Zawsze trzeba się przekonać na swoim doświadczeniu ☺️ A może miałby człowiek inne zdanie ☺️ Pieniędzy nigdzie za darmo nie rozdają ..

max

Nie róbcie chały wywaliliście PH z jurajskiej praktycznie z tyg. na tydzień pozostały terminy, nieogarnięte rzeczy to to teraz pozałatwiajcie !!!! gdzie jeżdzęwszystko się terminuje wszędzie długi ect ect!!!

Tymek
@max

Będziesz jeszcze gorzej...

Jol

Oby sezon był upalny

KPI
@Jol

Oby..lub by szybko się zaczął????

Kawa na ławę

Witam mam pytanie... Czy to prawda że na stanowisku dyrektora( osoba odp za kierowników regionalnych miedzy innymi rejon Śląska ) jest osoba która nie posiada matury a co za tym idzie wyższego wyksztalcenia (usunięte przez administratora) I nie pytam co ma wpisane CV tylko czy ukończył w ogóle te szkoły. Z góry dziękuję za odp.

Nikoś
@Kawa na ławę

Nikodem Dyzma :-) ?

@Kawa na ławę

Nie wiem czy to prawda, ale nawet jeśli tak to co z tego? Akurat D.B. to człowiek na poziomie więc wykształcenie nie ms tu nic do rzeczy. Pamiętajcie że on jest tylko wykonawca durnych pomysłów zarządu i to do nich kierujcie pretensje.

Kawa na Ławę
@Michał

Co z tego? Ty poważnie pytasz czy żartujesz? Osoba która "wpisała" w CV nieprawdziwe wykształcenie podlega karze. Jeżeli taka osoba potrafi coś takiego zrobić dla osiągnięcia stanowiska dla własnych celów jak może być wiarygodna w swojej pracy :-) i na poziomie jak napisałeś. To śmiech na sali człowieku. No chyba że jesteś taki sam " wiarygodny jak on"

Mirek

Co się dzieje ;D czyżby się przeliczyli widzę tyle ofert pracy za PH w Hortexie ;D

@Mirek

Chyba ph nie dają już rady....

Max

Gdzie są wypłaty na 10 listopada ,10 listopada wypada w niedzielę a 11 listopada to święto !!!!!!!!!!!!??

Obokbalaganu
@Max

Jak to gdzie? Przejedli i przepili w Ossie. Hahaha????

Olaf

A co do wypowiedzi z Jurjaskiej też na waszych podelkach była data 08. 2019

Olaf

To już nie te czasy utożsamiania się z firmą poświęcania się teraz trzeba robić tyle na ile się uważa bo inaczej wypróją z Ciebie flaki Hortex to fundusze inwestycyjne będą wyciągać ostatnio krople potu z ludzi bo musi być wynik wszystko zależy (usunięte przez administratora)

Jurajska

Hortex co zrobił z ludźmi z jurajskiej to normalnie nie da się opowiedzieć bardzo nieładnie chociaż na koniec by się Pan prezes zarządu Powiedział parę słów a tu nikogo nie było życzę im powodzenia jak sprzedaż wody spadnie i Maspex da im w (usunięte przez administratora)

Matii
@Jurajska

To tylko świadczy, jak z ludźmi z Hortexu również mogą postąpić.

Wiecie czy Hortex Holding S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tom

Tak udostępnia. Będziesz pracował w biurze i w domu oraz w weekendy. Taki nowy standard który pojawił się z nowym właścicielem.

Aga
@tom

Oj prawda, prawda Te nowe standardy obecne są wszędzie, praca w domu to norma no bo przecież nas ludzi można zastąpić tak uważa jedna Pani, no to albo robisz więcej niż robot albo kupimy robota.

Kanał alternatywny

Ruszyło na ostro... Najpierw zrobili porządek z biurem i ludźmi z Hortex a porem Jurajska. Bezczelność tego Pana i tych(usunięte przez administratora) managerów z ogrodu to wstyd dla firmy. Nawet nie umie sam porozmawiać, ciagle za plecami. Ludzie z soków mają już dosyć, teraz mają robić wodę i jeszcze się cieszyć, ale będzie beka jak Ci kolesie z ogrodu wpadną na ścianę jaką jest konkurencja, no bo w mrożonkach to konkurują sami ze sobą i za wiele się przy tym nie wysilają.

zorientowany

Wisi tu piękny komentarz z 2017r. ale obecnie mamy 2019 i wygląda to tak, że przez rok rządów panów z Pepsi kilkadziesiąt osób zostało zwolnionych i kolejne kilkadziesiąt odeszło samemu. Pensja PH spadła z 3800 do 2800 netto. Czyli do poziomu sprzed 10 lat. Tak trzymać!

Iza
@zorientowany

Dziękuję Ci za przekazanie nam tych informacji - mam nadzieję, że są one sprawdzone. Czyli - Twoim zdaniem - sytuacja w firmie Hortex Holding pogorszyła się po objęciu rządów przez nowe osoby. Ale może jest tak, iż chcą one po prostu wdrażać nowe pomyły i za jakiś czas znów się tam polepszy. A Ty wypowiadasz się jako były bądź obecny pracownik firmy czy jako jej obserwator?

Maksio
@zorientowany

Wszędzie gdzie przyjdą ludzie z coli jest (usunięte przez administratora)

Szymon
@Maksio

Niepokojące są informację o tym, że zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego tak drastycznie spadły. Różnica w wysokości 1000 zł netto na miesiąc to duża obniżka. Wiecie może, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć również na ewentualne pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam nadzieję, że ktoś z Was odpowie.

Arka Gdynia ekhm świnia
@zorientowany

Niestety, ale sama prawda. Pracuje w firmie jako PH 5 lat, były okresy lepsze i gorsze, ale tak tragicznie jeszcze nie było. Dziwne, że na obecnym rynku pracy tak lekceważąco podchodzi się do ludzi, którzy stanowią filar sprzedaży detalicznej organizacji. Jeszcze kilka miesięcy i nie zostanie tutaj kamień na kamieniu.

Teresa
@Arka Gdynia ekhm świnia

W Hortex Holding pracujesz już aż od pięciu lat, a więc nie ulega wątpliwości, że masz okazję obserwować zachodzące zmiany w tej firmie. A jak uważasz - co mogłoby realnie przyczynić się do znacznej poprawy sytuacji w niej? Widziałam, iż cały czas trwa tam rekrutacja, a zatem można byłoby przypuszczać, iż wszystko mają tam pod kontrolą. Jak się do tego odniesiesz? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Arka Gdynia ekhm świnia
@Teresa

Będąc graczem mniejszościowym na rynku soków, Hortex zawsze osiągał świetne rezultaty rynkowe głównie dzięki małej rotacji i świetnym relacjom PH na sklepach. Teraz PH to tylko cyfra, nie ten to następny, co przekłada się na wyniki. Dodatkowo wywalili ~20 osób obsługujące kanał nowoczesny, i teraz - prawie rok później - już chcą wrócić do ich obsługi jak się obudzili, że w ten sposób uciekły im ogromne pieniądze. Obierz to sobie za odniesienie tego jak kadra menadżerska ma wszystko pod kontrolą. Premie dostaje około 40% pracowników, dzięki czemu zarabiają podobne pieniądze jak przed rokiem, cała reszta idzie z gołą podstawą 2800 zł (jako PH w Polsce w 2019 roku). #samaprawda Pozdrawiam

Były PH
@Maksio

To prawda! Przyszli pepsiarze, rozwalili cały dział sprzedaży, za dwa razy większą kasę zatrudnili Swoich „kolesiów” a wyniki słabe.Nepotyzm jaki tam obecnie panuje jest porażający.

@Były PH

To aż strach co będzie z Jurajska A dobrze się rozwijała to pewnie nie zostanie z niej kamień na kamieniu

6 lat jako PH
@zorientowany

Dzisiaj dali nowe plany i jeszcze bardziej je wykręcili xD Biorąc pod uwagę ilu PH zrobiło plan w lipcu to jestem już niemal pewien, że Hortex nie ma pomysłu na to co zrobić z ludźmi z Jurajskiej więc specjalnie tak układa plany premiowe żeby jak najwięcej przedstawicieli sami się zwolniło. Redukcje etatów są drogie, a tak to jeszcze zaoszczędzą na wypłatach dla PH, a na miejsce tych co się zwolnią, wrzucą ludzi z Jurajskiej. Pytanie czy takie zabiegi są legalne? I jak ewentualnie przed sądem pracy udowodnić odrealnione plany sprzedażowe?

Maks
@6 lat jako PH

W jurajskiej też kosmos plany, mam większy plan na terenie niż PH hortexu pewnie będą przebierać Good luck

Dystrybutor Dolny Śl
@Arka Gdynia ekhm świnia

Generalnie to macie jeden problem, w sokach ludzie zapieprzają a w mrożonkach pracę kończą o 14, a wyniki mają mrożonki, soki mają problemy! Taki rynek, prawo lidera chociaż ja na sokowych nic nie mogę powiedzieć, wspierają ile potrafią...powodzenia życzę.

ph sokowy
@Dystrybutor Dolny Śl

Powiedz to mojemu szefowi! Gniecie mnie mocno, wymaga i oczekuje-obiektywnie jednak dodam że mocno też wspiera! laska z mrożonek na tym samym terenie się ze mnie śmieje bo jak ja jestem na 10 wizycie to ona już kawkę pije z kolesiami i do domu się ulatnia! Inne firmy, w sokach mamy caly czas ciśnienie, mrożonkowi udają że pracuja i u nas nie dali by rady nawet miesiąc!

PH 5 Lat
@ph sokowy

A co ma robić Twój szef? W sokach nie ma spania jak w mrożonkach, trzeba zapieprzać!!! Ja za ost 6 miesięcy premii nie dostałem raz i jak czytam tych marudów to mi sie słabo robi! Nikt nam premii za darmo nie da i jak się Wam robić nie chce to zmieńcie pracę, ja nigdzie się stąd nie ruszam, mam szefa który zawsze jest ze mną i to jest OK, wymaga ale pomaga! Wkurza to, że w mrozonkach mają takie luzy, ale nie patrzcie na nich tylko róbmy Swoje!

Maks
@PH 5 Lat

Bez premii przez 6 m-cy to albo masz dobra podstawę albo gdzie indziej Cię nie chcą

@PH 5 Lat

Skoro obijales się w czasach gdy płacono za realizację planu Total Polska to teraz kręcisz wzrostu pewnie na planie 50 000. A Ci co zawsze solidnie pracowali nie są wstanie zrobić wzrostów 30% rok do roku na planie 130 000. Ale spokojnie znając życie nie długo nie będzie nikogo z planem poniżej 120 000.

ph sokowy
@Maks

Czytaj z uwagą, przez 6 miesięcy nie wziąłem raz, czyli pięć razy wziąłem, weź się za robotę a nie narzekanie to też zarobisz

Łucja
@ph sokowy

Znakomicie, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji. Widać, iż każdy z Was ma sporą wiedzę na temat specyfiki pracy w Hortexie. Firma ta często przeprowadza rekrutację i dlatego też miałabym do Was bardzo ważne pytanie. Jak to jest ze stabilnością zatrudnienia tam - nie ma czego się obawiać?

Mix
@Łucja

Wszedzie gdzie przychodza ludzie z coli czy pepsi jest sie czego obawiac a najgorzej ze dla firmy nic sie nie zmienia

Franciszek
@Mix

To znaczy, że nie ma umów na czas nieokreślony, tylko kontrakty są przedłużane co kilka miesięcy? Napisz bardziej szczegółowo jak to wygląda.

PH Zachód
@Dystrybutor Dolny Śl

Haha, no to teraz dopiero będzie wesoło! U nas będzie rządziła Pani która o wodzie i sokach wie tyle co ja o akrobatyce. Mrożonka PH na moim terenie sama się robiła, plany co miesiąc na ponad 100% a w połowie sklepów do których jeżdzę w ogóle naszej mrożonki nie ma, ale za to 10 wizyt i w domu o 14.00! niezle żarty, kosmiczne jaja:)

Tymek
@PH Zachód

Chyba żartujesz?! To już pewne?

PH Zachód
@Tymek

Nic pewnego, tak słyszałem od PH z mrożonek, ale chyba coś jest na rzeczy bo rks-i mocno zmieszani, będzie więcej luzu , na krótką chwilę ok???? a potem zmiany, bo sie to wywali na calego

Ty
@PH Zachód

A, zaczęły się jakieś zwolnienia u Was?co z ludźmi z jurajskiej?

Kama
@Ty

Ludzie z jurajskiej obejmuje soki

Ty
@Kama

Czyli, że możemy się żegnać....

Gregor Jura
@Dystrybutor Dolny Śl

Ale się u nich dzieją żarty, wszystko nie tak, zmiany do zmian, ta firma robi się śmieszna i nie warto aplikować, zarząd nad niczym nie panuje a ostatnio ludzie z mrożonek udają fachowców w temacie wody haha, bo im tak szef każe, rozwalone jest wszystko i szybko tego nie ułożą!

@zuza
@Maks

Czytanie ze zrozumieniem to jednak podstawa. Cytat - "Ja za ost 6 miesięcy premii nie dostałem raz". Moze wytłumacze sens tego cytatu - w ciagu 6 miesiecy premia otrzymana 5razy.

Franciszek
@@zuza

Skoro wspominasz o premiach możesz napisać w jakiej są wysokości i jak to wygląda procentowo w stosunku do wynagrodzenia?

Obiektywny
@Szymon

Nie wierz w to co piszą ludziska, napisałem powyżej komentarz, wszystko zależy od wyników, jak zrobisz Swoje kasa jest dobra, no jasne że to czy jest dobra, to zależy od tego jakie masz oczekiwania. Połowa tych opinii to pomyje wylewane przez dawno zwolnionych ph.

Xyz
@Obiektywny

Panie Dyrektorze niech Pan się weźmie za ratowanie firmy ,a nie pisanie dobrych opinii o sobie i firmie.. My rozumiemy,że na takim stanowisku się nudzi ale My pracujemy nad tym żeby poprawiać kondycję firmy,a Pan siedzi i pisze bzdury o tym jak wspaniale ..

PeeWee

Redukcje etatów idą pełną parą

Yrc
@PeeWee

Będą nowi ludzie?

Peewee
@Yrc

Ok. Widzę że redukcja to zbyt skomplikowane pojęcie. Prościej - zwalniają starych ludzi likwidując ich stanowiska pracy. Nie ma stanowisk, nie ma nowych ludzi.

@Peewee

Są też nowe stanowiska i nowi ludzie. Pojawiło się kilka ogłoszeń pracy na pracuj.pl

Qwer
@nick

To ci co sami się zwolnili

@Qwer

Z tego co wiem, to nie tylko :)

Peewee
@nick

Te junior i inne menagery to nowe etaty. Przedstawicielskie etaty to normalna rotacja. A dodatkowo od września bodajże zlikwidowali około 30 stanowisk.

Jerzy
@Peewee

Piszesz o rotacji pracowników i redukcji etatów. Jednak na stronie pracodawcy http://www.hortex.pl/o-firmie/kariera/ cały czas są poszukiwani pracownicy we wszystkich działach, to znaczy: technicznym, produkcji, jakości, logistyki, laboratorium, utrzymania ruchu i magazynu. W obszarze sprzedaży firma oferuje zatrudnienie na stanowiskach: przedstawiciela handlowego, regionalnego kierownika sprzedaży i regionalnego dyrektora sprzedaży. Dają możliwość rozwoju poprzez szkolenia i wewnętrzne awanse. Co myślisz o tych ofertach rekrutacyjnych? Wynika z tego, że firma nadal funkcjonuje i potrzebuje nowych pracowników.

poznaniak

znów ciąża ,choroba ? Czy jednak zabawa z ludźmi i częste zwalnianie przynajmniej raz w roku Ph na Poznań. Ps znów ogłoszenie rekrutacyjne na to stanowisko na teren Poznański. Czyli jednak brak stabilności w Ph fakty o tym mówią od 2014:)

Ges
@poznaniak

Chętnie się dowiem coś o pracy bo aplikuje na Poznań właśnie... Tak zle?

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.