Opinie o FUTURE CENTRE w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FUTURE CENTRE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUTURE CENTRE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUTURE CENTRE w Wrocław

Konrad Nowy wpis

Prosze mi powiedzieć cos o tej firmie na mail themasterocraft@gmail.com mam problem z tym Panem widze ze nie tylko ja , mam mase pytań bo od razu wyczułem duzo watpliwosci . BArdzo prosze o kontakt

Magda Nowy wpis

Czy firma dobrze płaci, jesteście zadowoleni ze stawek? Czy zapowiadali może jakieś podwyżki?

Adrian Nowy wpis

Sporo czasu minęło od ostatniego wpisu na forum, czy do tej pory coś się zmieniło w firmie? Udało się wyjaśnić problem z opóźnionymi płatnościami? Czy Future Centre potrzebuje aktualnie nowych osób do pracy?

kama Nowy wpis

jezeli sam bedziesz od siebie wymagal i sie systematycznie uczyl to uwierz ze takie zajecia z lektorem bardzo ci pomoga, wiadomo z same tez cos wniosa nowego ale twoj udzial tez sie liczy, mi pomogly zajecia u nich.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FUTURE CENTRE? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
yogi

Ogólnie rzecz biorąc wszystkie te opinie są zbyt łagodne i nie odzwierciedlają sytuacji jaka panuje w firmie. Zarobki jeśli można tak je nazwać przegraczają granice dobrego smaku po tysiąckroć i mało tego są wypłacane około mięciąca po terminie w okrojonej wersji. Najlepsze z tego wszystkiego są tlumaczenia tak zwanych ,,menadżerów,, kompletnie nie przygotowanych do pełnienia swojego stanowiska- przykład Pani(usunięte przez administratora) która została menadżerem z wykształceniem - uwaga PODSTAWOWYM... nie dość ,żę nie potrafila się wysłowić to popełniała fatalne błędy pisząc imiona pracownikow w grafiku... a co do prezesa to doskonale odzwierciedlał on obraz typowego naciągacza i krętacza ,, i to jego słynne powiedzenie ,,okej,,:):):) nigdy nie zapomne jak tłumaczył sie przed praconikami z listów poleconych, które przyszły do nich z ZUS-u apropo tego ,że nie są płacone składki. Tłumaczenie wyglądało tak- dzwoniełem do ZUS-u ,żę by wyjaśnić tą sprawę i okazało się ,że oni tych listów nie wysyłali i nic o tym nie wiedzą. Podejrzewam, że to mój były wspołpracownik chce mi narobić bałaganu i wysyła te listy do pracowników , żeby popsuc atmosferę w firmie... ale nie ukrywam ,że praca w tej firmie przydała mi się do pisania pracy magisterskiej opsychologicznych sposobach manipulacji ludzmi...

anionm

Po pierwsze " psie pieniądze" których nie potrafią wypłacić w terminie! Jeżeli ktoś chce pracowac charytatywnie to gorąco polecam! Na 300 zł ( 17 dni roboczych ) po 8 godzin czeka się ok 3 tygodni po terminie "wypłaty" . prezes robi z siebie "dziada. "i najgorszą szumowinę, dbająca tylko owłąsną (usunięte przez administratora) kadry"( pożal się boże) smiac mi się chce jak , ludzi ektórzy tam jeszcze pracują bo im mydlą oczy (usunięte przez administratora) ogólna ocena : mniej niż zero,(usunięte przez administratora)

to prawda popieram cie w 100% szefostwo to bada krętaczy

FUTURE CENTRE - Wrocław (na ul.Powstańców Śląskich)!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powtórzę jeszcze raz, żeby już nikt więcej nie dał się wrobić: Beznadziejna firma. Nie polecam, a wręcz odradzam!!! Pracę skończyłam dobrych kilka tygodni temu, a do dzisiaj nie widziałam pieniędzy! Strzerzcie się p(usunięte przez administratora) - obłudna kłamczucha (kłamie prosto w oczy i to z szerokim uśmiechem na twarzy)... Do tej pory pan prezes wydawał się być miły, ale w miarę upływu czasu opinia ta idzie w zapomniane ...

Beznadziejna firma. Nie polecam, a wręcz odradzam!!! Pracę skończyłam dobrych kilka tygodni temu, a do dzisiaj nie widziałam pieniędzy! Strzerzcie się p.(usunięte przez administratora) - obłudna kłamczucha (kłamie prosto w oczy i to z szerokim uśmiechem na twarzy)...

Zostaw merytoryczną opinię o FUTURE CENTRE - Wrocław

• Jak się pracuje w FUTURE CENTRE?

Zobacz opinie na temat firmy FUTURE CENTRE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUTURE CENTRE?

FUTURE CENTRE