Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Schabowa

Pracuję w Infosys w Łodzi już niespełna rok czasu i póki co jestem bardzo zadowolona. Ogólnie firma się rozrasta, gdy przychodziłam było tu 400 osób a teraz pracuje 1000 a podobno planują więcej. Praca w porządku, zarobki powiedziałabym że lekko wyższe od łódzkiej średniej, bardzo wysoki komfort pracy - pokoje relaksu, siłownia, fotele masujące, hamaki, pokoje planszówkowe, telewizory. Nie można narzekać. Kontakt z HRami też się poprawił bo gdy byłam rekrutowana, byłam w stałym kontakcie z osobą z działu. Wiadomo że opinia jest subiektywna bo wiele zalezy do jakiego trafi się tramu oraz na jakiego managera. Z mojej perspektywy polecam :)

@Schabowa

Ktos Ci zaplacil za te opinie? W Lodzi po pierwsze pracuje duuuzo wiecej osob i to od lat wiec od razu widac, ze ne masz pojecia o firmie , w ktorej rzekomo pracujesz. po drugie zarobki w porownanu z innymi lodzkimi korpo sa znacznie gorsze - wystarczy popytac ludzi w fujitsu, Nordei, McCormicu, Barrym itp itd - zadna magia i sekret

@Schabowa

Ok, więc to właśnie robi teraz HR, próbując uratować ich żałosną karierę. Udają ludzi, którzy dostali pracę lub pracują w infosyfie i opowiadają historie o fałszywych zajęciach i wspaniałych zarobkach. Przeczytaj to forum, a zobaczysz, że to kłamstwo. @HR kretyni, wejdźcie w korki i uratujcie Polaków przed swoją głupotą.

Zuzanna
@Schabowa

mam podobną pozytywna opinię :)

@Prawdziwy Lider

Jeszcze piszą że kontakt z HR się poprawił :D strasznie żałosne zagranie firmy żeby pisać fake komentarze, które wychwalają ten (usunięte przez administratora) pod niebiosa. To już kompletny upadek tych bezmózgów. Poznałem z 500 osób w infosysie i w życiu nie widziałem żeby ktoś był zadowolony. Praktycznie każdy szuka pracy, a ci co nie szukają są albo totalnie wypaleni, wystraszeni, nie ambitni. Ale też są niezadowoleni.

Schabowa
@Ilia

??? Nikt mi nie zapłacił. A tobie kto płaci aby szkalować Infosys który daje tysiące miejsc pracy w łódzkim? Ile ty miejsc pracy stworzyłeś bohaterze? xD

@Schabowa

Dzięki temu komentarzowi wiemy teraz, że jesteś Infosys HR, powiedziałeś dokładnie to samo na tym forum wcześniej. Jezu Chryste, nie możesz nawet zrobić tego poprawnie.

@Schabowa

tysiace? dopiero twierdziles ze kilkaset :D czyli HR i Wasze urocze fake opinie hahha

Arek

Infosys Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Rzadko piszecie ale sądzę, że jest dobrze i nikomu nie chce się pisać.

Nowa

Jestem mega pozytywnie zaskoczona onboardingiem. Jeśli zastanawiacie się jak to jest w czasach covid i zdalnej pracy, to mogę powiedzieć, że jak na razie wszystko jest dobrze zorganizowane, wiadomo z wyprzedzeniem jakie będą szkolenia w pierwszym tygodniu, a później dostaje się dedykowaną osobę, która cię szkoli. Dodatkowo przy podpisywaniu umowy (spotkanie o konkretnej godzinie w firmie) dostaje się gadżety firmowe, notesy, kubeczki i inne takie pierdółki.

@Nowa

Toksyczna kultura nie pojawia się przypadkowo. Powstaje, gdy negatywność i nieuprzejmość szerzą się w firmie i przenikają całą organizację. Toksyczne miejsca pracy z toksycznymi kulturami są tworzone przez toksycznych liderów. To jest infosyf.

Oskar
@Nowa

Czyli się dostałaś. Gratuluje. Język angielski wystarczy znać komunikatywnie czy trzeba biegle ze słownictwem branżowym? Żebym wiedział jak się przygotować do rozmowy.

Marcin N
@Oskar

Ale Oscar już tam pracujesz! Dlaczego miałbyś wiedzieć, czy angielski jest potrzebny do rozmowy kwalifikacyjnej? Och, czekaj, czy to kolejny kretyn z działu HR? Ahhhh Widzę, jaki jest twój nowy plan. Problem w tym, że rozzłościłeś tak wielu ludzi, że mała świnka to nie zadziała.

Zadowolony
@Infosyf

Kisisz w sobie negatywizm i wklejasz to samo od kilku miesiecy. Biedactwo. Zacięła ci sie płyta? Kto cie skrzywdził? xD

@Zadowolony

Gdyby twoja firma nie była wychodkiem porażki, nie byłoby tutaj tak wielu ludzi mówiących ci prawdę.

Gratulacje !!

Pytająca

Czy pracodawca Infosys Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

JL3
@Pytająca

Cześć, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tych szkoleń jest całe mnóstwo. Mówię tu i o szkoleniach organizowanych przez Infosys we współpracy z firmami zewnętrznymi (szkolenia miękkie i techniczne), ale również możemy sami sobie wyszukać szkolenia, które nas interesują i się na nie zapisać Również, szkolenia językowe (tu też współpraca z szkołami językowymi), odbywające się w biurze. I na koniec warto wspomnieć o szkoleniach prowadzonych przez naszych pracowników (czyli dzielimy się wiedzą :-). Aaa i jeszcze szkolenia na platformie online, cała gama tematyki. Jak widzisz, dzieje się w tym temacie ;-)

Pawel
@Pytająca

Nie, w żaden sposób nie zostaniesz przeszkolony. Wszystko, co powiedziano ci inaczej, jest kompletnym kłamstwem jakiegoś kłamcy w dziale HR lub rekrutacji.

baj baj
@Pawel

O, kolejny (usunięte przez administratora) z konkurencji ktoremu płacą za negatywne opinie :) Wszystko sie wydało.

....
@Pawel

Franczyk uspokój sie bo łżesz jak pies :)

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zygmunt

Infosys Poland działa w Polsce od niemal 20 lat i jest wiodącym dostawcą usług outsourcingowych, konsultingowych, IT i technologicznych oraz jednym z największych pracodawców sektora usług w naszym kraju. Firma jest częścią Infosys Limited - międzynarodowego giganta na rynku nowoczesnych usług biznesowych. Polski oddział posiada filie w Łodzi, w Krakowie i we Wrocławiu, a od grudnia 2020 roku także w Poznaniu, w którym siedziba firmy mieści się w samym centrum miasta (budynek Andresia Business Center). Głównymi obszarami, w których specjalizuje się Infosys są: obsługa podatkowa, zarządzanie danymi biznesowymi, usługi finansowo-księgowe i zakupowe, transformacje biznesowe, obsługa procesów logistycznych oraz zarządzanie ryzykiem. Nowe miejsca pracy Infosys Poland zatrudnia 2.300 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z 64 krajów. Wszystko po to, by na co dzień świadczyć usługi dla ponad 29 klientów w 26 językach. Równolegle prowadzona jest także duża rekrutacja - firma poszukuje głównie specjalistów z dziedziny finansów i księgowości, ze znajomością języków obcych. Po więcej informacji na temat firmy Infosys Poland oraz trwających rekrutacji zapraszamy na https://www.infosysbpm.com/poland/

Waldemar

100% racji.

@Zygmunt

Dla każdego, kto wciąż tu utknął i masz do czynienia z menedżerami i partnerami Infosys, poniżej znajduje się link, który może ci pomóc, gdy codziennie cię mobbingują. https://www.gowork.pl/poradnik/4/prawo-pracy/mobbing-w-pracy-jak-go-rozpoznac-i-gdzie-szukac-pomocy/

Marianna
@Artur

Nasze starania doceniają instytucje z branży oraz konkurs CSR. Tylko w 2019 roku zdobyliśmy kilka nagród i wyróżnień, w tym: TOP 5 Najlepszych Pracodawców w Łodzi XIV edycja Lodołamacze w kategorii „Zdrowa Firma” Top 3 pracodawców w Europie (drugi rok z rzędu) i na Bliskim Wschodzie (po raz pierwszy!) Najlepsi pracodawcy w regionie EB=Emocje + Biznes Nagroda Infosys Award for Excellence w kategorii Geo DC Management

@Marianna

Tak, OFC, widzimy to w sposobie, w jaki JL5 i inne osoby, z którymi pracujesz, traktują ludzi na tym forum publicznie. Najlepsze miejsce do pracy na (usunięte przez administratora) Podobnie jak Laureat wszystko to można kupić.

Anastasyja

A twoja praca jest nalezycie zrobiona ze ty klepać bzdury tu zamiast robic w pracy to za co Infosys ci płaci?

@Anastasyja

Cóż, po pięciu latach pracy tutaj mam legalnie ponad 120 dni urlopu w systemie, ponieważ mój urlop był zawsze odmawiany przez partnerów. To nie jest legalne w Polsce i Infosys w żadnym momencie nie zapłacił mi za stracony czas. Ponieważ jesteście tymi samymi kretynami z HR, którzy robią to wszystkim, ten fakt jest twoją winą.

Lider
@Artur

Oj biedaczek. Nie umie wypelnic poprawnie wniosku o urlop. Tak to jest jak sie nie mysli. Jak sie wypelnia na te same terminy jak wspolpracownicy albo backup to nie dziwota ze dostajesz odmowy. Lider jest odpowiedzialny za kontynuacje procesów i aby zawsze byl ktos dostepny. A nie ze nie ma nikogo w danym tygodniu do pracy bo sierpien i kazdy chce jechac na wakacje w tym samym czasie. Myslec trzeba.

Aha_lider
@Lider

Tak infosyf jest specyficzny pod tym względem. Taki (usunięte przez administratora). naprawdę każda firma ma coś za uszami, ale ta wyjątkowo wiele.

@Lider

Czy jesteś (usunięte przez administratora) umysłowo? Systemy czasowe i urlopowe działają teraz dla pracowników IC w Polsce i każdym innym kraju, tylko dlatego, że systemy te są utrzymywane przez Hindusów takich jak Ty..

monika
@Zygmunt

Świetna strona pod tym linkiem, dzięki :)

Zygmunt
@monika

No problem ;)

On

Jedna z najlepszych firm w Łodzi. Nowoczesne klimatyzowane biuro z darmowym parkingiem. Na 5 pietrze dostepne rest roomy i trambambule. Na parterze swietna stołówka z bardzo smacznym jedzeniem. Znakomita lokalizacja. 5 minut do tramwaju i 10 roznych autobusów. Jakosc swiadczonych uslug dla klientów mierzona KPI i service delivery na poziomie powyzej 95% rok w rok. Firma sie rozwija wiec istnieje juz nie tylko w łodzi ale w Krakowie i Poznaniu. A zawistne ciule i nieudaczniki niech szczekają, karawana jedzie dalej.

@On

Biuro lata świetności ma dawno za sobą i do współczesnych standardów wiele brakuje. Parking przynajmniej przed pandemią dostępny nie dla wszystkich pracownikow. Na 4 budynki rest room na 1 piętrze :D Stołówka, czy raczej kantyna serwuje jedzenie raz lepsze, raz gorsze. I niechch kogoś nie zmyli, bo tam normalnie trzeba posiłek wykupić. Stołówka to brzmi jakby posiłki dla pracowników były darmowe. Większość, o ile nie wszystkie inne korpo w Łodzi mają lepsza komunikację miejska niż Infosys. Zadowolenie klientów to bujda. A i firma zatrudnia już pracowników z całego kraju, bo na łódzkim rynku po prostu nie ma chętnych na takie męczarnie i pracę, w której nie szanuje Cię management, nie szanuje Cię pewnie team lead, i tym bardziej nie szanuje Cię klient. A co miesiąc zamiast wypłaty, dostajesz wypłaczkę ;)

@On

To jest zabawne, szczerze mówiąc, troll HR nie umieszcza na tym forum tych kopii wklejonych śmieci o tym, jak świetna jest firma, ale kończy się nazywaniem ludzi przegranych. To jest właśnie zarządzanie infosys. Okropne i niegrzeczne, straszne we współpracy. Aha, a ukończeni i zadowoleni klienci 95% KPI to absolutne kłamstwo. Nigdy w życiu nie widziałem więcej eskalacji klientów.

@On

- biuro jest w stylu Mordoru - ciemno, patio bez slonca, bez zieleni, sam beton.Nowoczesne to bylo moze z 10 at temu a i wtedy smutne - z rest roomu nie masz czasu korzystac bo po prostu robisz codziennie w nadgodzinach - stolowka nie jest swietna - mocno srednie jedzenie za ktore kazdy placi z wlasnej kieszeni - firma tego nie sponsotuje ani nie dofinansowuje - lokalizacja to tragedia - rondo Solidarnosci to jeden wielki korek. Na samo przedostanie sie przez nie stracisz czasem 25-30minut bo to jedno z najbardziej zakorkowanych miejsc w miescie. - powodzenia z tramwajem bo on na Pomorskiej stoi w korku razem ze wszystkimi... - parking jest dla osob od JL4 inni musza sobie szukac w okolicy - powodzenia bo nawet w pandemii, kiedy biuro bylo praktycznie puste, trudno bylo cokolwiek znalezc (przypomne, ze obok jest wydzial prawa wiec studenci tez gdzies chca parkowac) - co do jakosci uslug - ilosc eskalacji jakie w tej firmie byly to jakis koszmar. igdy czegos takiego nie widzialam. wynika to wg mnie z brakow niedostatecznej ilosci pracownikow, ich przeciazenia praca, ciagej rotacji a co za tym idzie nowych ludzi bez doswiadczenia itp - firma otworzyla oddzialy poza Lodzia bo opinia tutaj jest od lat fatalna. nazwa Infosyf nie wziela sie znikad. Mysleli ze otworza oddzialy tam gdzie jeszcze ludzie nie wiedza co to za g... ale spokojnie, jeszcze ze 3 lata i przy tym managemencie firma sie z Polski zwinie

Zofia
@On

Popieram w calej rozciągłości.

@Zofia

Och, skoro jesteś zadowolony z Infoshit, wiemy, że nie jesteś klientem i że jest to konto stworzone przez trolle HR. Niezła próba Indian.

jaa
@On

Dokladnie. Infosys najlepsza firma.

lol
@On

Jak nazywasz indyjski serwis randkowy? Połącz kropki. To samo działa w infosyf.

Krystian
@On

Dzieki Infosysowi setki tysiecy ludzi w łodzkiem ma PRACE. Dziekujemy ci Infosys. Wpływy budzetowe są bardzo waznym elementem dla miasta.

Gosia
@lol

Jesteśmy organizacją, która przyciąga utalentowanych i kreatywnych ludzi. Dzięki płynnej współpracy i pracy zespołowej tworzymy przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy. Wierzymy również, że zróżnicowana siła robocza wzmacnia naszą kulturę innowacyjności. Nasze zróżnicowane środowisko zapewniło naszym pracownikom szersze i holistyczne podejście do zdobywania zarówno wiedzy, jak i doświadczenia.

przenośna toaleta indyjska
@Gosia

Jest już za późno Gosiu, jest tu ponad 15 stron twoich zespołów obrażających Polaków i byłych pracowników. Bez względu na to, jak bardzo się starasz, prawda jest taka, że ​​nikt z was nie dba o swoich pracowników, a już najmniej o Polaków. To będzie śmierć infosyfu w Polsce.

Kajetan
@przenośna toaleta indyjska

Jako globalna marka zapewniamy kompleksowe programy zarządzania talentami, które są dobrze zdefiniowane i sprawiedliwe dla każdego pracownika. Program obejmuje regularne cykle oceny, zarządzanie wynikami na wszystkich poziomach, plany uznania wewnętrznego oraz nagrody dla najlepszych pracowników. Z nami będziesz aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu swojej ścieżki kariery i wyborze najlepszego kierunku, w którym chcesz się rozwijać.

Hahahahahaha
@przenośna toaleta indyjska

""jest tu ponad 15 stron twoich zespołów" A po jakiemu to? Pisz po polsku i ze zrozumieniem a nie się jąkasz, osmarkany siusiumajtku.

Ula

komentarz adekwatny do poziomu IQ :D brawo za merytorycznosc, zapewne jestes idealnym pracownikiem Infosysu z takim poziomem argumentacji hahha

@Hahahahahaha

(usunięte przez administratora) Czy nie jesteś zbyt zajęty JL5, żeby codziennie komentować tutaj kłamstwami? Jestem pewien, że masz pracowników, których powinieneś mobbingować, lepiej się pospiesz albo nie trafisz w te liczby.

Jakub
@Artur

Infosys BPM napędza kompleksową transformację procesów dzięki cyfryzacji i automatyzacji. Umożliwiamy klientom w 19 krajach przeprojektowanie ich procesów biznesowych dzięki usługom cyfrowym nowej generacji.

;)
@Jakub

Infosys to już się dawno skompromitował, chociaż ty tego nie rób. Ale męczycie bułę, napisz chociaz coś z sensem durniu! ;D

martaa
@On

Dobrze napisane! Pracuje tu z mezem juz z 8 lat i pod wzgledem benefitów atmosfery w pracy nie ma lepszej w miescie.

@martaa

Pozdrawiamy;)

Elzbieta

jest super!

@martaa

Nonsens, nie słuchajcie takich low lifowych opinii. Pracujemy z mężem 8 lat mamy po 4 koła na rękę i prywatną opiekę medyczną. Świat stoi przed nami otworem, lepszy klimat niż w Żabce. Coś pominąłem?

Agnieszka
@Aaa

W Infosysie po osiagnieciu JL3 dostajesz prywatna opieke medyczną. A do tego Medicover jest w tym samym budynku wiec swietna sprawa.

JAA

INFOSYS NAJLEPSZA FIRMA W ŁODZKIM

@JAA

Jeśli wcześniej pracowałaś na kasie to może faktycznie jest lepiej. Ja pracowałem w wielu miejscach i większego (usunięte przez administratora) niż w infosyfie to nie widziałem.

Kamilaa
@Rrr

Ja pracowałem w wielu miejscach i lepszej firmy niż infosys to nie widziałem póki co. Pensja zawsze na czas, płatne nadgodziny, owocowe czwartki, osobne rest roomy z telewizorem, kuchnia z automatem to kawy. Nie robia problemu z urlopem macierzynskim, pracuje z domu na laptopie ;) Super sprawa. Super stołówka z bardzo tanimi obiadami po 16. Managerowie traktują człowieka po ludzku. Wczesniej pracowałam w fujitsu, clariancie i maccormicku. Tam albo mobbing spotkałam albo niepłatne nadgodziny. Nigdy wiecej.

Witam. Dostałem ofertę pracy w Infosys i zaakceptowałem ją, ponieważ zaproponowali bardzo dobre warunki pracy, a szczególnie $$$. Jak przechodziła moja rekrutacja: Dostałem maila z pytaniem, czy dalej jestem zainteresowany. Oczywiście, odpisałem, że tak. Po tym się dogadaliśmy o callu. To była wstępna rozmowa, więc były typowe pytania typu "jakie ma Pan doświadczenie?", "ile by Pan chciał zarabiać?" itd. Rozmowa techniczna odbyła luźno. Miałem chyba z 10 pytań dotyczących mojej specjalizacji. Na rozmowie był manager zespołu oraz Product Owner (rozumiem, że firma pracuje zgodnie z metodologią Agile). Dostałem na maila link do testu na logikę, umiejętności językowe itd. , której nie było na pierwszej rozmowie, więc miałem powtarzać odpowiedzi na pytania, na które już je dawałem wcześniej. Jednak sama rozmowa się skończyła pozytywnie. Dostałem telefon z pytaniem, ile bym chciał zarabiać i jaki mam okres wypowiedzenia. 10 minut po ostatniej rozmowie dostałem maila z ofertą. Wynagrodzenie zaproponowali wyższe od widełek, co podałem na rozmowie. Byłem zszokowany, co tu powiedzieć :) I oczywiście zaakceptowałem ofertę.

@Nowy

Daj spokój, opinia na zlecenie, dawno takich głupot nie czytałem. Wstydu nie masz?

Masakryczna ściema.

Aneta

Gratulacje ! :) Pozdrawiam Aneta

@Aneta

Głupoty mu gratulujesz czy czego? Być dumnym z pracy w infosysie? Jak nisko trzeba upaść i jak niskie mieć ambicje - powaznie.

Wściekły

Co się właśnie stało? Zaproponowano mi umowę o pracę na pełen etat z Infosys na główną rolę przy migracjach ERP i kierowanie zespołem 7 osób. Zrezygnowałem z poprzedniej roli 3 miesiące temu i 1 sierpnia przygotowywałem się do dołączenia do Infosys. Dziś rano otrzymałem telefon z informacją, że projekt nie został sprzedany i niestety nie mają już dla mnie stanowiska w firmie!!! Nie będą teraz odpowiadać na moje telefony ani e-maile! To żart, a ja znajdę prawnika i pozwę tę firmę! Trzymaj się z dala od tej firmy, nieważne co tu nie przyjeżdżasz.

@Wściekły

dlatego zawsze polecam najpierw czytac opinie na gowork.... niby mowi sie, ze tu pisza tylko sfrustrowani ale co innego 10 czy 20 komentarzy a co innego setki, w roznych miastach. Ta firma w Polsce siega dna i oby stalo sie to szybko zanim wiekszej liczbe osob zaszkodzi w taki sposob jak Tobie czy inny (moj znajomy po Infosysie szukał 4 miesiące pracy bo wydawalo mu sie, ze ma jakies kwalifikacje na stanowisku a okazalo sie, ze w Infosysie robil 1/5 tego co w innych firmach i zero szans na rozwoj, w koncu dostal nizsze stanowisko ale za to wiekszy scope a pensja uwaga....o 10% wyzsza niz w Infosys haha) Nie ma co tracic czasu na uwstecznianie sie

wściekły
@Ula

Otóż ​​sprawa jest taka sama, mam podpisaną umowę i ta firma uważa, że ​​to nie ma znaczenia. Moi prawnicy myślą inaczej. Ale po przeczytaniu tego forum może szczęście uchroniło mnie przed zniszczeniem mojej kariery przez nakłonienie mnie do pracy tutaj! Dziękuję Beato Lenkiewicz....

Masakra
@Wściekły

Nie wiem jak tak można, ale się domyślam - Infosys

@Masakra

Ja również podbijam - bo to jest prawidłowa pokazanie co jest złe z Infoysys

to się nie mieści
@Zdecydowane kłamstwo

TO się w głowie nie mieści

Pracuje w Infosysie od paru miesięcy. Pamietam, że po złożeniu cv odwiedziłem gowork w poszukiwaniu opinii i przyznam, ze nieco się przestraszyłem. Generalnie po jakimś czasie mogę napisać tak: naprawdę nie jest źle. Pracuje zdalnie od początku, roboty mam nie za dużo wiec jest totalny luz, już jestem zapisany na kurs języka francuskiego pracodawca opłata co w 100% swietna sprawa!), uczę się różnych rzeczy z Udemy (dostęp daje firma, a czasu w robo mam trochę), Hajs jest lepszy niż miałem w poprzedniej firmie (7.0 K + 0.26 z benefitu). Pracowałem poprzednio na back office w Barry Calebaut i różnica jest naprawdę diametralna, zaczynajac od pieniędzy, a kończąc na traktowaniu pracownika: w Barry Calebaut naprawdę można było wyczuć ze jesteś tylko zwykłym szczurem do klepania w komputer i ze maja cię w poważaniu, a tutaj nie odczuwam tego. Jak się cóż zmieni to dam znać xD

Hmm
@Adam

260zl benefitu i back office to raczej nordyckie pojęcia. Komuś się coś pomieszało :)

@Adam

Infosys nie ma Udemy tylko własny system Wingspan - kłamstwo.

@Adam

Absolutne kłamstwa kretyna z działu HR. 1. Brak Udemy w Infosys 2. Brak kursów językowych dla nikogo w Polsce, to kłamstwo. 3. Nazwanie konkurenta jako złego” brzmi jak post z JL5. Nic, co tu kiedykolwiek napiszesz, nie naprawi tego, co Indianie zrobili z własną reputacją tej firmy w Polsce.

@Prawdziwy Lider

Sorry pomylilem sie jest Udemy, znów nie wziołem leków, ale skad ja mogłem o tym wiedziec skoro juz tu nie pracuje.....

JL5

Infosys zatrudnia tylko najlepszych pracowników, aw Polsce wszyscy są Hindusami. Szczerze mówiąc już prawie nie mam ochoty jechać do Lidla, bo muszę spotkać głupich Polaków, którzy nie dawali rady w najlepszej korporacji świata! Masz szczęście, że dajemy Ci 3500, ponieważ 90% z Was nie jest nawet tego warte. Pozdrowienia Infosys HR

W sumie mówią prawdę
@JL5

W sumie ten kto to pisze mówi prawdę nikt dobry by tutaj nie pracował poznałem SP i AP którzy byli tragiczni nawet prezentacji nie potrafili zrobić, a powyżej nich zawsze Hindusi - tam jest system kastowy, więc choćbyś był największym(usunięte przez administratora) świata to będzie nawet prezesem.

Jeremy

So firstly I am sorry I do not speak any Polish, but hopefully I will learn one day. I have been offered a job for Infosys in Lodz, Poland. Senior audit expert for BPO, and the gross salary is 3,500 Polish zloty. The recruiter Beata has assured me with this salary I will live better there than in the US where I am currently. I have looked at the currency rates and the average rental, and I asked her if those numbers are right. Could she be lying to me?

@Jeremy

Of course she is! 3,5k gross is one of the lowest salaries you can get in Poland.

@Aaa

Thank you very clarifying this, I have rejected the offer and will continue to look for something else.

HR
@Jeremy

We have checked IPs and posts written by Jeremy and Aaa are from same person. We've also checked our HR records and no one called Jeremy applied for our jobs recently. So Jeremy has been caught on a lie and fake news now, trying to create cirlejerk. It must be the competition, probably from macormick or barry callebaut. These companies lost a lot of employees to Infosys recently and can't swallow that Infosys pays more. Regards Infosys HR

@HR

przestancie bredzic. kazdy juz wie, ze 3500 brutto dostaje sie na J2B i to zaden fake news

@HR

Actually I did apply, so everything you are saying is an absolute lie. Beata L. was the recruiter. Explain to me how you checked our IP's please? Now I am very happy I did not accept this job! Absolutely pathetic, and the lies you say here that I am from another company or something? Unbelievable, now I never worked in this circlejerk "that is how you spell it moron" (usunięte przez administratora) hole but just from this I can say to anyone stay far far away from this place.

Corpo22

Czy pensja ponad 8 k brut dla grade J3 jest według was ok ?

W IC placa wiecej
@Corpo22

W IC zaplaca Ci wiecej

JL5

Infosys zatrudnia tylko najmądrzejszych i najlepszych pracowników! Jeśli jesteś leniwym Polakiem lub Polką, powinieneś złożyć podanie w Lidlu. Każdy, kto chce płakać z powodu tego komentarza tutaj, abym mógł ukraść twój adres IP i spalić twoje CV dla dowolnej firmy w Łodzi. Nie zasługujesz na pracę z tak inteligentnymi indyjskimi pracownikami!

@JL5

Myślałem że już nie wrócisz. Stuknij się w ta chora głowie i weź za jakąś robotę. Jakbym był twoim szefem to byś miał przepier... Wracaj kraść chleb łabędziom.

Nowa

Hej, Zauważyłam, że w Infosysie zaczyna się prace zwykle kilka dni po pierwszym dniu miesiąca (ja np. mam mieć onboarding 05.08). Czy to oznacza że za pierwszy miesiąc pracy wypłata jest pomniejszona o te kilka nieprzepracowanych dni?

@Nowa

Nie, zwykle oznacza to, że nie sprzedali jeszcze projektu, do którego jesteś przeznaczony, i nie jest on podpisany do piątego sierpnia, zadzwonią do ciebie 4 i powiedzą, że nie masz pracy. Zdarzyło się co najmniej 15 razy, które osobiście widziałem. To straszna i nielegalna praktyka, ale tak naprawdę ich to nie obchodzi.

@Infosyf

To nie jest odpowiedź na moje pytanie :)

Hanna
@Infosyf

To rekrutują na stanowiska które nie maja pewności istnienia? 15 razy cóż za dokładna liczba... i potem ci ludzie już nie mają pracy czy że z opóźnieniem ją zaczynają?

Agnieszka
@Hanna

Tez mnie ta opinia zestresowała, ja zaczynam 02.08. Mam nadzieje, ze wszystko będzie Ok.

@Agnieszka

Nie stresuj się. Pracuję w Infosys 3 miesiące. Jest OK.

Bs
@Kasia

I ciekawe ile jeszcze popracujesz w infosyfie ;D

Masumi
@Nowa

Tak, to normalne. Ja zaczynałam pracę w połowie miesiąca. Wypłata rzeczywiście jest pomniejszona proporcjonalnie.

Ars
@Masumi

Powiedzcie, co wami targnęło do tego stopnia że dolaczyliscie do Infosys? Nie pytam o szczegóły problemów, tylko generalnie.

Ezo
@Ars

nagla utrata poprzedniej pracy przez covid

Oh
@Ezo

Dla mnie infosys był lepszym wyborem niż bezrobocie, ale pół roku wytrzymałem

Heh
@Ars

Mnie przyciągnęla wspaniała kultura organizacyjna o której mówi całą Łódź i zarządzający którym inteligencja bije z oczu. Oczywiście żartuje, 5 miesięcy i mnie nie było w tej tfu tfu firmie, zmienilem na dużo lepsze, nie rozumiem jak można chcieć pracować w infosys bez przymusu

Katarina
@Heh

Ja wytrzymałam 11 miesiecy, tylko dlatego że inna firma przyjęła mnie na 5 miesięcy do przodu. Niezapomniane wrażenia w infosysie :D ale nie polecam nikomu, nawet na start. Firma nie zainwestuje w ciebie złamanego grosza, wstyd. Burdello bum bum jeśli chodzi o organizację, tu głowy powinny polecieć już dawno

@Katarina

Kultura i organizacja firmy!?! Hahaha co za żart! W 100% się z tobą zgadzam, jedynym sposobem naprawienia tej firmy jest zwolnienie każdego menedżera i partnera...

Julka
@Agnieszka

Myślę, że każdy z nas życzy ci absolutnie wszystkiego najlepszego w nowej roli i nie martw się o okropnych ludzi, którzy są tutaj negatywni. Nigdy nie pracowali dla Infosys! Poradzisz sobie świetnie, jeśli tylko będziesz pamiętać, że ta firma ma najlepszych managerów i oni wszystkiego Cię nauczą tak długo, jak będziesz słuchał. Pewnego dnia nawet Polska może mieć inteligentnych i ciężko pracujących ludzi, tak jak Indie!

@Julka

myślę, ze wszyscy czekamy na komentarz Agnieszki tutaj za kolejne pol roku jej pracy w Infosysie... o ile tyle wytrzyma :D

Kr
@Ula

To zależy, jak jest uległa i można nia manipulować to zostanie. Wmówi się jej że do niczego się nie nadaje i powinna infosysowi w ogóle dziękować że ma jakąkolwiek prace. Myślę że dla wielu na tym forum to brzmi znajomo, co?

no ale raczej

Gimnazjum skonczone?

korpoblef

Chaos, dezorganizacja, brak reguł, kulawa komunikacja i praca - orka, nie na 8h. Ludzie - hmm, zależy, jak trafisz - jak wszędzie, na lepszych i gorszych. Część to karierowicze, większość zadufana w sobie i każdy łypie na drugiego wilkiem. Mało kto, jak jest kompetentny, to chce dzielić się wiedzą, zresztą - nie ma czasu. Korpo kultura, w tym złym słowa znaczeniu - hindusi rządzą, systemy IT do bani, wieczne kłopoty użytkowników. Na krótko, na chwilę, może tak, żeby zobaczyć, że gorzej być nie może :) na pewno nie na lata - sorry, ale nie warto.

@korpoblef

Ach tak, cały swiat zły jedynie ty dobry i wylewasz żale tutaj jak chłop wylewa gnojówke na pole. Nobla ci dać bohaterze. A moze medal z kartofla na szyje chcesz? Sprawdziłem po IP i widze ze piszesz z okolic Wólczańskiej....... czyli konkurencja z czekoladek pisze bo jej nie wyszło u nas heheheheee......... Tymczasem 97% pracowników Infosys zadowolonych z pracy i podwyżek według tegorocznej ankiety Pulse. Baj.

Aha_lider

:-) Normalnie hakier jak wszyscy w Infosyf

@JL5

Przecież te podwyżki to jest kpina z pracowników. Pulse czerwienią aż bije po oczach. Co Ty bierzesz :D

@JL5

Ach tak, JL5, ty ignorancki indiański kupo gówna. Wracasz do (usunięte przez administratora)i obrażania ludzi, którzy pracowali dla Infosys, absolutnie najgorszej firmy w Polsce!! Ale to jest ok, wiemy już kim jesteś i wkrótce dostaniesz to, co do ciebie przyjdzie.

Praca zdalna

Czy w infosys "śledzą " Was skąd pracujecie na zdalnej?

@Praca zdalna

Nie nie mogą. Ale biorąc to pod uwagę, mogą i zmuszą Cię do pracy na stronie klienta. "Bez pieniędzy spłaconych przez wiele miesięcy" Czy będą wiedzieć? Nie, chyba że powiesz coś, co jest zbyt głupie, żeby to rozgryźć.

Zdalna
@Artur

Hej, co to znaczy że zmusza mnie do pracy na stronie klienta? ;)

Ta firma to jakiś dramat i cyrk na kółkach. Gdyby się dało, to dałbym 0 gwiazdek. Zero komunikacji, umiejętności zarządzania. Ludzi traktuje się tu jak g… Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. Czas stad zawijać

Ee
@Michał

Słuszne wnioski, powodzenia w szukaniu pracy, pamiętaj jedno gorzej niż w infosysie to już nie ma nigdzie :)

Gabrysia

Infosys jest w polsce od 2002 roku czyli to juz 20lat. Wielokrotny laureat nagrody PRACODAWCA ROKU. I lepiej sie módl zeby pozostał bo znów bedziesz miec bezrobocie na poziomie rzadów sld czyli 20% jak kiedys... Infosys daje miejsca pracy dziesiatkom tysiecy ludzi w Łodzi. Pochwal sie ile ty ludzi zatrudniasz. Pewnie zero xD i tyle w termacie

@Gabrysia

Daje miejsca pracy dziesiątkom tysięcy ludzi w Łodzi? Beczka śmiechu, bo inaczej tego nazwać nie można.

@Gabrysia

Hmm Laureacie, cóż, można łatwo udowodnić, że Infosys za to płaci, a na tym nie zarobił. Zdumiewające, jak nie skomentowałeś, dlaczego trolle HR mają robić to bardzo wyraźnie w Internecie i na oczach każdego, kto chce popatrzeć. :) Bądźmy szczerzy, dobrze? Menedżerowie Infosys codziennie molestują kobiety. Przywództwo Infosys codziennie napada na swoich pracowników i grozi lub zwalnia każdego, kto się sprzeciwia. Infosys ma absolutnie najgorszą reputację nie tylko wśród pracowników, ale także wśród klientów na całym świecie. Jeśli to czytasz i myślisz o pracy tutaj, nie rób tego!

Henryk
@Prawdziwy Lider

Właśnie staram się o pracę i jestem przerażony, nie jest mi obce co tu jest napisane bo sam uciekam z podobnej firmy... Każde korpo takie same... :/

Ee
@Henryk

Nie każde, infosys jest niestety na szarym końcu jeśli chodzi o korporacje, nie ma się co zniechęcać do innych firm

Toksyczna kultura

Toksyczna kultura pracy Przywództwo od partnerów nie istnieje Niekompetentny kierownik ds. HR UE – AG Projekty są zaniżone, a od pracowników oczekuje się pracy w 3 osoby. Partnerzy osobiście kazali mi okłamywać klientów w sprawie braku pracy od naszych indyjskich odpowiedników. Partnerzy zdefiniują harmonogram i SOW w całkowicie nierealistyczny sposób, ponieważ nie mają prawdziwej wiedzy na temat tego, co robią. Jeśli jesteś liderem w Infosys, to dlatego, że znasz kogoś, a nie dlatego, że zasługujesz na tę rolę. Praca tutaj zniszczy twoją karierę.

Tak
@Toksyczna kultura

Praca w Infosys zniszczy przede wszystkim Twoje życie, zdrowie i motywację. To nie jest hejt spowodowany moim niezadowoleniem. Takie rzeczy się w Infosys faktycznie dzieją. Osobiście znam niejeden przypadek, gdzie zatrudnienie w Infosys zaczynał zmotywowany uśmiechnięty człowiek, a kończył wrak człowieka.

Gabriela
@Tak

Dlaczego zdrowie zostanie zniszczone?

Tak
@Gabriela

Przewlekły stres i ciągłe problemy. To nie wpływa korzystnie na zdrowie.

magda

Czy komentarze tutaj są odzwierciedleniem atmosfery panującej w pracy? Raczej nie chciałabym w takim miejscu pracować.

JAA
@magda

TO JEĆ ZA GRANICE GARY ZMYWAC JAK CI ŹLE JUZ ZAPOMNIALAS JAK 20LAT TEMU MIALAS BEZROBOCIE 20% W MIESCIE I TWOJE ZIOMALE WYJEZDZALI ZA GRANICE Z TEGO POWODU NIE PODOBA SIE TO JEĆ NIKT PO TOBIE PŁAKAC NIEBEDZIE DZIEKI INFOSYSOWI I INNYM FIRMOM JEST SUPER I LUDZIE MAJA ZA CO ZYC

magda

z głową wszystko ok?

X
@magda

Komentarze tutaj są odzwierciedleniem niezadowolenia pracowników z warunków pracy i finansowych. Głównie podlanym niesłownością menedżmentu w sprawie podwyżek, na które pracownicy czekają od miesięcy. A wiadomo, jak kogoś ciśnie kredyt czy choćby rosnące koszty życie, to na OBIECANĄ podwyżkę czeka i doczekać się nie może. I się frustruje. Co do atmosfery to bywa ok, zwłaszcza jak trafisz na dobrego i uczciwego Team Leada. Także komentarze tutaj nie są odzwierciedleniem atmosfery panującej w pracy na codzień.

Y
@X

Nikt ci nie kazał brac kredytu. Mysli sie przed a nie po. Nie stac cie spłacac to wynajmuj jak inni normalni ludzie co maja wiecej oleju we łbie niz ty rozumu.

Arty
@JAA

Na pół litra starczy od czasu do czasu i tego się trzymajmy, czasem kebsa się zje, Infosciony podbijają miasto, królowie imprez

@JAA

Klasyczna indyjska taktyka zarządzania, groźmy i opowiadajmy kłamstwa z przeszłości, aby ludzie myśleli, że mają szczęście pracować w tym systemie kastowym zwanym infosys. @Magda - Nigdy nie patrz wstecz na swoją decyzję o odejściu i robienia tego, co robią dziś dziesiątki tysięcy innych w Polsce, ostrzegaj o tej firmie wszystkich, których znasz.

Henryk

Jestem przerażony!

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.