Umowa o pracę4 500-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Dla naszego klienta, lidera z obszaru bankowości, poszukujemy komunikatywnych osób do zespołu obsługi klienta i wsparcia sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy pracodawca zapewnia pełnie wdrożenie do wszystkich obowiązków.

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny z klientami banku
  • Nawiązanie długofalowych relacji z klientami i sprzedaż produktów bankowych
  • Wspieranie klientów w wyborze produktów i usług bankowych
  • Rekomendacja indywidualnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w obsłudze klienta
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Chęć rozwoju i poszerzania kompetencji

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Jasny system premiowy
  • Szereg benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dla osób z doświadczeniem możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Jasną ścieżkę rozwoju oraz dużo szkoleń zawodowych

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1