Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Dlaczego

Czy chcecie się podzielić prywatnymi doświadczeniami o tym co się popsuło w waszym życiu, że nastąpił taki drastyczny zjazd i upadek, że wyladowaliscie w Infosysie? Tylko poważne opinie, czy to kwestie alkoholu, używek, długów, hazardu, wywalenia z domu, ze studiów itp

Whynot
@Dlaczego

Co chcesz powiedzieć przez ten komentarz ? Uważasz, że jesteśmy głupsi, gorzej wykształceni i bardziej nieudani niż np. pracownicy z zachodniej europy lub USA z którymi współpracujemy na co dzień ? Śmiem twierdzić, że często jest dokładnie na odwrót. Ja przyszedłem do tej firmy z własnej woli. Gdybym urodził się w Stanach, na analogicznym stanowisku i z podobnym doświadczeniem zarabialłbym tyle, że byłoby mnie stać na dobry samochód i domek na przedmieściach tak jak naszych kolegów zza oceanu, ale stety/niestety urodziłem się w Polsce i jestem pracownikiem Info, a nie amerykańskiego giganta... Na pewno całego życia tutaj nie da się spędzić, ale niewątpliwie doświadczenie zdobyte w Info zaprocentuje w przyszłości. Nie róbcie z tego forum szamba...

@Whynot

Gdybyś urodził się w stanach, wykształcił i poszedł pracować do Infosysu to też by było dziwne. Wcale nie byłbyś krezusem, uwierz mi. Infosys płaci beznadziejnie, jak świat długi i szeroki. Nawet w USA zanim zaczniesz zarabiac, to podobnie jak u nas, trzeba się dostać na jakiś poziom. A w Polsce! Mnie również zastanawia co ludzi ciągnie do tego szamba. Jasne że doświadczenie zaprocentuje, tyle że wiele osób przy okazji zniechęci się do korporacji oglądając co się tu wyprawia. Po co poznawać od środka taka zepsuta firmę, nabierać złych nawyków, gdzie jest tak wiele firm, które daje pracę zdalna, nawet nie tylko w Łodzi, żeby się pakować do infoshitu, no bez przesady.

Whynot
@Hmm

Miałem na myśli pracę w stanach w jednej z firm amerykańskich z którą współpracujemy, nie w Info. Może wyraziłem się nieprecyzyjnie...

@Whynot

Jako karę dla Ciebie przewiduję brak podwyżki.

@Whynot

Jako karę dla Ciebie przewiduję brak podwyżki.

?

Kraków/Wrocław/Poznań/Łódź czy w związku ze zniesieniem obostrzeń covidowych planowany jest powrót do biura? Jakie jest wasze nastawienie do tego tematu po ponad 2 latach pracy zdalnej?

@?

Trzeba pytać tych co jeszcze pracują, każdy normalny się zwolnił.

Kamil
@!

Odwrotnie. Kazdy co nie umiał ogarnąć prostych procesów się zwolnił xDDD

@Kamil

Nie każdego ambicją jest ogarniać proste procesy kolego.

@!

Nie dziwę się ze na drogę wtargniesz :) ambicja jest ! POEC pala ty zrobić !

Kamil
@!

To zalezy. W infosysie są zarówno proste proces, jak i skomplikowane - migracje, transformacje danych. Za te drugie zarabia sie oczywiscie wiecej. Bo nie kazdy potrafi je wykonać ;)

@Kamil

Jasne że są różne procesy i różne klienci. Tylko moja myśl jest taka, że nawet jak jesteś dobry i robisz skomplikowane rzeczy to infosyf rynkowo Ci za ciężką pracę nie zapłaci. Poszukasz w innych firmach i zobaczysz inną kulturę i organizację pracy, plus zarobki powiedzmy że 30 procent większe

aaaa
@!

W wielu firmach kultura jest duzo gorsza niz w Infosys. Np barry callebaut, fujitsu czy mc cormick.....widac to po tym ze najpierw odchodza do tych firm a potem rozczarowani nimi wracaja do Infosys;) to o czyms swiadczy.

Komedia
@aaaa

To bardzo ciekawe co piszesz, aczkolwiek w wielu oczywiście nie oznacza w każdej. I co do czekolady to coś mi się nie chce wierzyć, podobno nie jest łatwo się tam w ogóle dostać do pracy, więc poziom oczekiwań jest pewnie wysoki. A pracownicy Infosys, nie czarujmy się, w wielu przypadkach wolą bumelować w Infosys niż rzetelnie pracować(gdziekolwiek). Infosys na bumelanctwo pozwala, inne firmy być może nie, i stąd te powroty. :)

To prawda
@Komedia

Firma to jedno (usunięte przez administratora) ale często pracownicy Infosysu to też dobry kabaret. Niektórzy znalezieni na ulicy albo bazarze

Dokładnie
@To prawda

U nas w biurze jest gość bez zębów na przodzie.

@Dokładnie

Kojarzę ;D ale przynajmniej nie śmierdzi,.jest parę osób obok których ciężko przejść, a co dopiero pracować, tak śmierdzą, wodę widzieli chyba w telewizji tylko.

yokoono
@Lama

To że nie jest dobrze to wiemy, ale nie ma to jak komentować czyjś wygra∂ i zapach Może porozmawiajcie z kolegami delikatnie, jeśli wam przeszkadzają zamiast obsmarowywać na forach... poza tym chyba pracujecie zdalnie. Słabe

@yokoono

Wiele osób chodzi do biura już od dłuższego czasu

Konrad
@yokoono

Inna sprawą jest taka że ciężko jest komuś w takim przypadku zwrócić uwagę, to już stary problem.

@Dokładnie

Wole jego niz ciebie bez mozgu. Wracaj spod kamien z ktorego wypełzłeś. W infosys liczy sie IQ a zebami to mozesz laske robic gdzie indziej. Buahahahahaha!

jarek;)
@Lama

To zatkaj nos. Nie podoba sie to sie zwolnij. Za tyle co dostajesz mozna 2 hindusów zatrudnić.

@jarek;)

Od ciebie to nawet hindusy są droższe.

Dokladnie
@Ala

To chyba ciebie w biurze widziałem i musiałem się odsunac

@Dokladnie

Ciebie jak w biurze zobacze to na ryj napluje.

Zalezy
@aaaa

Zalezy czy celujesz nisko, czy wysoko. Możesz się porownywac w życiu do najgorszych, żeby się dowartościować, ale lepiej dążyć do tego żeby być lepszym.

20 lecie firmy - Tomek

Firma na 20-lecie funduje brak podwyżek po 5 latach braku rewizji. Zawsze targety spełnione w dużej części, pasmo sukcesów i potem czekanie na podwyżki. W tym roku wzięli się za to w grudniu już (co w sumie logiczne bo poprzednie były w styczniu), ale mamy maj i cisza... Dostalismy tylko maila ze będą w Q1 jakieś podwyżki. Nie ma kwot, terminów, nic zero konkretów. Ja zaczynam szukać pracy po 7 latach pracy w tej firmie mowie dosyć.

Dev

Cześć. Na jakie zarobki może tu liczyć developer azure lub pbi? Jakiś rząd wielkości orientacyjnie ktoś byłby w stanie podać. Z góry dzięki!

Azure i pbi
@Dev

6-7k brutto

Jan
@Azure i pbi

czyli jakieś 30-50% stawek rynkowych. W infosysie stabilnie :)

grzegorz developer
@Dev

Na takie ile umiesz. 4 tys brutto to uczciwa stawka, dwóch hindusów tyle zarabia i nie narzeka.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
lol

Process Executive - Junior Finance & Accounting Officer with English, na jakie zarobki można liczyć?

monika
@lol

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

Ktos
@monika

Człowieku daj sobie już spokój z tym durnym komentarzem. Ile razy będziesz go ponawiał? ???? że też komuś tak się nudzi żeby czyhać na każdy nowy komentarz o zarobkach

Lllil

Komuś się bardzo nudzi, na stronie innych korpo np. Nordei wstawia ten sam komentarz xd

Ela
@monika

Hahahah kto ma takie szalone pomysły, żeby pracować dla pieniędzy?

Loli
@lol

W granicach 3500 brutto

@Loli

Jak to jest możliwie skoro mam ofertę 8000 brutto!?

K_Da
@nick

Na jakie stanowisko konkretnie?

Loli
@nick

Na jakie stanowisko? Jaki job level? Na senior executive nikt nie dostanie ósemki :DD

@Loli

No to skąd taka oferta. Słyszałem, ze ludzie zarabiają z germańskim 8000 netto. Kto potwierdza?

Hmmm

Jakiś fake news

proboj kazdy ma do tego prawo
@nick

Nie oplaca sie nawet za 8000 netto, biorac pod uwage ze w tej firmnie polowa rzeczy nie dziala i co chwile cos sie wiesza a masz pracy naladowane tyle ze nie jestes w stanie tego wykonac w ciagu 16 godzi. managerka nie zna sie na swojej pracy i nie ogarnia ze masz za duzo poza tym sama nie potrafi tego zrobic i panikuje, ma do ciebie pretensje ze za wolno robisz i w koncu sama odchodzisza a za toba bedzie sie cialgnela opinia osoby, ktora sobie nie poradzila. ale prcowalas 3 meisiace i mialas 8000 netto

@nick

nie. nikt Ci nie da 8000netto na Senior process executive, nawet jak mowisz w 10 jezykach. Firma nie dysponuje takimi budzetami na wyplaty po prostu. zreszta z niemieckim na tym job levelu nie dostaniesz tez 8k brutto. Jesli ktos Ci to wciska to albo mu sie pomylilo albo jest niedoinformowany

Talalala

4 netto i tyle

To i tak dobrze
@Talalala

Wielu tam ma ciągle dalej dostaje ponizej 3 na reke

Aneksy podwyzka

Aneksy z podwyżka inflacyjna dostają wszyscy czy osoby dłużej pracujące w firmie?

Karol
@Aneksy podwyzka

Zapewne nikt nie dostanie

Komedia
@Karol

W kwestii tych mitycznych już podwyżek najbardziej dziwi mnie fakt, że ktoś, chyba z HR, obiecał podwyżki i to okazało się obietnicą bez pokrycia. W efekcie czego ludzie są pewnie jedynie bardziej sfrustrowani i mniej się przykładają do obowiązków. Więc jeśli ktoś z HR to czyta, to na przyszłość radzę nie składać obietnic, których się później nie dotrzymuje. Bo to przynosi bardzo demotywujący efekt :)

xxxx
@Aneksy podwyzka

Idz do Kaczynskiego po aneks. Podpisales na umowie stawke. Nie pasuje to wypad.

Doopa
@Karol

Chamstwo, kłamstwa i obłuda to chyba najlepsza charakterystyka tego (usunięte przez administratora)

April fools

Podwyżki mają być ogłoszone do końca kwietnia, także cyk cyk, czasu jeszcze tydzień :D

@April fools

tego roku, czy przyszłego?

B.

To największa (usunięte przez administratora) także we Wrocławiu. Większość managementu to chodzący wstyd.

@April fools

Kwiecień się kończy i dalej nic. Kpią z pracowników i mają gdzieś inflację. Polecam każdemu złożyć wypowiedzenie, co i ja zrobiłem w końcu.

April fools
@B.

Tak, wiem. Z jednej strony absolutnie mnie to nie zdziwiło. Z drugiej, trochę tego nie rozumiem. W każdym razie jeśli managementowi nie zależy, to czy mnie powinno? :) Pracownicy jeszcze bardziej będą udawać, że pracują. I na końcu straci na tym najbardziej sam Infosys.

Ekonomista
@B.

A co jest winny infosys inflacji? Idz z wnioskiem o podwyzke do pissowców i Kim Dzong Kacza. To oni nadrukowali nieswoich pieniedzy i je rozdali nierobom za głosy. Nieroby poszly na zakupy co nakreca inflacje. Nie podoba ci sie to sie zwolnij. Infosys ma 50 chetnych na twoje miejsce z Rumunii, Bułgarii czy Indii.

Brawo!
@Ekonomista

Aha, to dlaczego szuka w nieskończoność? A ci którzy przyjdą to zaraz odchodzą. To fenomenalnie, że na polski rynek szukamy w indiach, rumunii i bułgarii. Gadasz bzdury, jak mało który.

Czarnaa
@Brawo!

Kto szuka w nieskonczonosc? Wiadomo ze jak pracownik awansuje w góre to otwiera sie wakat , tak jest w kazdej firmie. Kto zaraz odchodzi? W wiekszosci nieogary ;)

Bravo!
@Czarnaa

Odchodzą ludzie, którzy szybko orientują się gdzie trafili.

N0ll :)
@B.

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, jak bardzo Infosys szanuje swoich pracowników, to uprzejmie informuję, że na na dzień dzisiejszy(a mamy już Maj) podwyżki na 2022 wyniosły 0%(zero, null, शून्य). Frustracje w zespołach rosną, morale spadają. Biorąc pod uwagę, że są w Łodzi firmy, które dawno dały pracownikom podwyżki rzędu 7%, sama nie wiem co o tym myśleć :)

Szkoda słów
@N0ll :)

Ta firma upadnie w Polsce i tego im życzę. Psują rynek, a któregoś dnia rynek przeżuje i wypluje tych firmę-pariodę.

Grażyna
@N0ll :)

I bardzo dobrze ze podwyzki wyniosły zero. Podpisałes na umowie kwote na ktora sie zgodziles. Nie starcza ci na zycie? Idz do Kaczynskiego z pretensjami. A od infosysu sie odwal.

N0ll :)
@Grażyna

Jako (typowy) 'Infoscion, który tak bardzo wielbi ta firmę', nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem :) W moim komentarzu nie było mowy o wysokości pensji. Nie było też ani słowa o tym, że ta podwyżka miałaby mieć jakis związek z inflacją. Raczej chodziło o konkurencyjność Infosys na rynku pracy.

dokładnie
@N0ll :)

Grażyna niech tam pilnuje bigosu, bo do tego się zapewne najbardziej nadaje, a infosyf jest tworem, który psuje rynek pracy w naszym kraju.

Zadowolona z Infosysu
@dokładnie

Taa, a w tej bajce były smoki? xDD Gdyby nie infosys i inne firmy co zainwestowały w Łodzi od 2000 roku byście dalej mieli 0% bezrobocie w łódzkim xD taka prawda

Dokładnie
@Zadowolona z Infosysu

Widać że nie znasz innych firm, bo takich pracodawców to grzebać żywcem.

Prezes
@Grażyna

Oo leming się korporacyjny odezwał, który świata nie rozumie.

Apdejt
@N0ll :)

Dobiega końca kolejny tydzień, a tu nadal bez wieści w kwestii podwyżek. Ktoś tu sobie zakpił z ludzi..

Heh
@Apdejt

Nie pierwszy i nie ostatni raz, ta firma nie ma wstydu i przyzwoitości.

x

negatywne opinie o firmie to prawda. Bezsensowne zarządzanie, głupkowaty LEAN który zamiast pomagać jest kolejną stratą czasu, każde słowo klienta to Słowo Boże którego nie można podważać, nawet jeśli prowadzi do skomplikowania i zapętlenia procesu. Głupie hinduskie systemy IT, do rejestracji każdej rzeczy osobny system, do tego wszystko się zawiesza a internet "zasuwa" jak u mnie w domu 15 lat temu przez modem telefoniczny. Team leaderzy którzy spychają swoje obowiązki na innych a sami si (usunięte przez administratora) zamiast być przykładem. Dobre jako praca po studiach, ale najdalej po paru miesiącach radzę szukać innej pracy.

True
@x

Potwierdzam. Frustracja cala geba i szkoda zdrowia

Firmy tego typu jak Infosys to miejsca pracy dla pewnej określonej grupy ludzi z całą pewnością nie dla wszystkich.

cieniassssy
@Ania

Dla nie potrafiących nic oprócz lecieć razem z instrukcją, którzy nic nie potrafią i nic ze studiów nie wynieśli. W większości dla tych, którzy chcą latami klepać to samo i nie rozwijać się ani trochę, gnić w korpo-obozie latami za 2tys. netto bez widoku na cokolwiek. Praca dla mega-przeciętniaków, których nie chcieli nigdzie indziej, nieambitnych, słabych i wygodnickich. Każdy kto ma głowę na karku odklepał rok-dwa i uciekł.

True
@cieniassssy

Jak ktos rok wytrzyma, to podziwiam

Ile zarabia JL7, JL6, JL5 i JL4 w tej hinduskiej firmie? Czy odpowiednio brutto miesięcznie - 50.000 -25.000 -15.000 -8.000 ?

Szef z Indii

Nie oczekujcie podwyżek w 2022 roku. Czekam na tanich Ukraińców. Są tańsi od was. A ja też muszę dostać premię bo mnie muharadża szef szefów musi dać premię za słupki w excelu .

Aneta
@Szef z Indii

Hej;) Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to musisz zadać sobie pytanie czy Infosys jest dla ciebie. Powinieneś zapytać siebie jak możesz się nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;) Pamiętaj ze Łódź jest dość tanim miastem w Polsce a pensje są dostosowane do zarobków..... wiec nie możemy płacić tyle co we Wrocławiu czy Krakowie ;)

Infosyf
@Aneta

Więcej kopiuj i wklejaj śmieci od zespołu HR w Infosys. Powinieneś wstydzić się atakowania ludzi na prawdziwe doświadczenia z pracy tutaj, aby spróbować poprawić wygląd tej firmy. Sam muszę pozwać Infosys, aby odzyskać pieniądze, które są mi winni...

Nowy pracownik

Czy wszyscy nowi pracownicy dostają umowę do podpisania w dzień rozpoczęcia pracy, a nie od razu po pozytywnym zakończeniu rekrutacji? Pierwszy raz się spotykam z taką praktyką.

@Nowy pracownik

a co w tym nienormalnego nie slyszales nigdy o datowaniu wstecz? wyluzuj, dostaneisz kase za dnie ktore pracujesz HR ma dużo pracy i nie tylko ty jestes w kolejce ja umowe dostalem pozniej niz pierwszego dnia pracy i koniec swiata nie nastąpił

Nowy pracownik
@Marek

To, że muszę złożyć wypowiedzenie w obecnej firmie, a nie będę miał umowy podpisanej z infosys. Raczej nie jest to komfortowa sytuacja

@Nowy pracownik

To jest standardowa praktyka i Infosys nie jest tutaj wyjątkiem. W większości korporacji wystawia się najpierw tzw. list intencyjny będącym potwierdzeniem zaofertowania kandydata. Umowę podpisać można pierwszego dnia pracy.

@Nowy pracownik

Pracowałem jak dotąd w 5 firmach i w każdej otrzymywałem po rekrutacji list intencyjny, a nie umowę. Pierwsze słyszę, żeby ktokolwiek dawał umowę przed rozpoczęciem pracy.

Brb

Oczywiście, że przed rozpoczęciem pracy dostajesz umowę. Jeśli nie to koniecznie list intencyjny. Inaczej to bardzo duże ryzyko złożyć wypowiedzenie u swojego obecnego pracodawcy. Skoro Infosys nie spełnia żadnego z powyższych punktów to jest to skandal.a jeśli ktoś mimo wszystko chce w infosys pracować to musi być niesamowitym desperatem.

@Brb

No przecież Infosys przesyła listy intencyjne, dlaczego siejesz ferment?

Kandydatka

Wczoraj, po wymianie paru maili z panią z HR obiecałam jej opinię, oto ona. Rekrutacja była rozwleczona w czasie, składała się z paru telefonów od rekruterów z firmy zewnętrznej, z samego Infosys i rozmowy z liderką. W pewnym momencie wycofałam się z udziału rekrutacji, o czym poniżej. W ogłoszeniu wymogiem było 2-letnie doświadczenie. Moje doświadczenie branżowe to 7 lat, w tym 3 dokładnie na równorzędnym stanowisku w FSS. Rozmowa z liderką była zadziwiająca: pani ta przyznała, że zatrudniając się w Infosys nie wiedziała, co to znaczy Winien i Ma! Czyli nawet nie była po ekonomii. Podkreślała, jakie wrażenie na niej zrobiło moje wykształcenie i doświadczenie. Zadawała przy tym żenujące pytania, pewnie z jakiegoś artykułu w sieci pt "jak przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną". Rozmowa była po prostu nieporozumieniem. No cóż, oniemiałam. Nie chcę pracować z kimś takim. Po rozmowie dostałam informację, że "moje kwalifikacje były zbyt niskie", ale proponuje się mi udział w rekrutacji na inne stanowisko / do innego działu. No to w końcu za wysokie, czy za niskie? I skoro za niskie to po co chcą Państwo ze mną jeszcze rozmawiać? Proszę się zdecydować, litości. Przykre jest rozmawiać z kimś, komu logika jest obca. Bo logika podpowiada, że pani od niewiedzy o winien i ma nie pasuje ktoś, kto wie dużo więcej od niej i tę wiedzę wyniósł już ze studiów. Doprawdy, niepotrzebna szczerość. Pani liderka również z grymasem na twarzy obgadała pracowników działu, którzy "przychodzą do firmy poklikać, choć nie wiedzą, co klikają". Czyżby na rynku była aż taka posucha, że zatrudniają Państwo klikaczy bez wykształcenia? Frapujące. I wśród tychże klikaczy moje 7-letni doświadczenie nagle stało się niewystarczające? Jak mawia młodzież "koniowi zamelduj, ma wielki łeb, to takie bzdury w nim zmieści". W tzw. międzyczasie przeczytałam opinie na forum. Cóż, potwierdziły moje odczucia. Chyba w ostatnim czasie rekrutacjami zajmuje się ten sam zespól. Ze mną również rozmawiała / korespondowała mlaskająca podczas rozmowy pani z HR. Panią rozsierdziła moja odmowa udziału w dalszym procesie rekrutacji, zaczęła mnie łajać i pouczać. Swe wywody zaczyna od "witam" (o niestosowności choćby tutaj: (usunięte przez administratora), robi błędy ortograficzne, gramatyczne i stylistyczne. Opisując trzecią osobę (liderkę X) używa wielkiej litery w wyrazie pani. Używa słów angielskich w wyrazach mających swoje odpowiedniki w języku polskim (inteview, engagement). Ich stosowanie świadczy o brakach słownikowych. A odmieniony wyraz (engagementu) brzmi komicznie. "Niech" to wg tej pani forma grzecznościowa. Mam już swoje lata, uczestniczyłam w może nawet setce rozmów o pracę. Często, tak jak tutaj, ot tak, z ciekawości. Na takie braki nie natrafiłam, przyznaję, nigdy. O ile pani liderka zespołu księgowego może robić niewielkie błędy językowe, to jednak powinna mieć gruntowną wiedzę księgową. Pracowałam już kiedyś z główną księgową, z którą musiałam się droczyć o rozliczenie połowy VATu za paliwo. Pewnie tu nie byłoby lepiej. Z kolei pani z HR jednak powinna potrafić pisać i się wysławiać. Czy to zbyt duże wymagania? Jeśli to są wg Państwa "osoby najlepsze" to naprawdę nie chcę znać Państwa przemyśleń na jakikolwiek inny temat. Współczuję jednocześnie pracownikom tej firmy. Ryba psuje się od głowy, lepiej nie będzie.

Albert
@Kandydatka

To, że ktoś przyszedł do firmy bez doświadczenia, a teraz jest liderem zespołu jest godne pochwały, a nie pretekstem do wyśmiewania. To dobrze świadczy i o firmie, która daje możliwości rozwoju i o pracowniku, który te możliwości wykorzystał. Jak widać po Pani, można mieć ogromną (:D) wiedzę wyniesioną ze studiów, 7 ład cudownego doświadczenia, uczestniczyć w 100 rozmowach o pracę i … dalej szukać pracy, Proszę sobie zmienić pseudonim na Wieczna Kandydatka i krytycznie popatrzeć na siebie, bo ja nie chciałbym mieć Pani w zespole. PS Nie jestem pracownikiem infosysu

Kandydatka
@Albert

@Albert jak widać pochlebcy Infosysu są z jednej sztancy. Czy gdziekolwiek pisałam, że nie mam pracy? Masz, szukaj lepszej. Nawet Ci do głowy nie przyszło bidulO (bo piszesz, jak kobieta), że kandydaci mogą aplikować na stanowiska nie biorąc do końca na poważnie ofert i je testować. Test oblałyście koncertowo. Podpowiedź druga zdradzająca, że brzydko kłamiesz: skoro nie jesteś pracownikiem IS, to skąd wiesz, jak dobra jest w swojej profesji panienka obgadująca swoich podwładnych? Idźcie panie na targ. I nauczcie się pisać i mówić. Byki na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej, obgadywanie pracowników, parskanie. Polikwidowali Żabki w okolicy?

Rozważam tu pracę
@Albert

Autorka nie napisała o braku doświadczenia u liderki, ale o jej braku wykształcenia. Znajdź różnicę.

Coś nowego
@Kandydatka

Wow... jak można być takim człowiekiem?

Albert
@Albert

Albert dziecko, znasz sie na zarzadzeniu i rekrutacji, jak starsi specjalisci INFOSYSU - poziom student, stażysta @Kandydata - ludzie bez kompetencji mieszaja tam specjalistow z blotem, niewspominajac o epitetach jakich uzywaja w rozmowach. To rzenujace, ze ludzie, ktorzy nie wiedza co to Wn, Ma mowia specjalista po studiach i wieloletnim stazem w zawodzie, ze sie do tego zawodu nie nadaja. Po pracy w infosysie trudno znalec kolejna prace

@Kandydatka

Po ekonomii nikt nie będzie wiedzial co to Wn i Ma. Pomyliło Ci się z rachunkowością.

LOOOOOL

Jak to po ekonomii nie bedzie wiedzial co to WN i Ma? LOL, na ekonomii tez jest jest przedmiot rachunkowość. Moze lepiej powtorz sobie co to jest rachunkowosc i do czego sluzy. Niech zgadne... team leader? :]

@LOOOOOL

Nie na każdej uczelni jest rachunkowość na ekonomii, mądralo. Jak ktoś chce się uczyć księgowości to idzie na FiR. Ekonomia to zupelnie inne tematy. I nie, nie zgadles :)

Wojtek

Jakbyś nie wiedział na ekonomi jest taki przedmniot - Rachinkowość i Finanse - zaliczenia nawet są.... ale skąd mógłbyś wiedzieć.... na forach w "internecie" o tym nie piszą....

LOOOOOOL

Nie znam takich, na jakich nie ma? Podaj nazwe

@Kandydatka

Zaczełaś nieźle, a konczysz miernie. Twoje personalne ataki na pracowników innych firm swiadcza o braku twojej kultury. Nie mając jej nie masz autorytetu wytykac braków innym. Nie podoba sie, wpisz na czarna liste i szukaj gdzie indziej. Proste Swiata ani ludzi nie zmienisz.

@Ekspert

Gdzie tu widzisz personalne ataki? nie ma zadnych danych osobowych. Rozbudowana konkretna opinia na temat tego jak wglada rekrutacja teraz. Jasne - lepiej siedziec cicho i pozwolic zeby kolejne osoby daly sie nabrac na ich obiecanki

Byly
@Kaz

Dokładnie, to napisal Expert to jest jakas desperacja probra ratowania sytuacji... albo swojej (usunięte przez administratora)

Wydaje mi się że to dobra firma dla biednych. Początkujący zarobi 5000 brutto a manager 20000 brutto. Z czym do Europy?!!

@Kandydat

poczatkujacy to zarobi 3500 brutto a nie 5000

CORE
@Kandydat

infosys to BPO i outsourcing. Liczy sie aby bylo tanio i dobrze. Co prawda jest drozej niz u hindusów ale oni tak psuli jakos danych ze wiele klientów infosysu pozabierało z powrotem do łodzi procesy ktore poczatkowo przeniesli tam. Ale 5000 brutto to latwo nie zarobisz. Musisz byc co najmniej JL3 - process specialist. A ci co są powyzej JL4 to juz maja klawe życie bo albo miarkują pracę, albo przerzucaja ja niże na egzekutywy czyli JL2/3. Kazdy wie ze ta firma to przechowalnia dla znajomych znajomych co siedzą tam tylko dlatego ze pobrali hipoteki.

Wstrząśnięty

Teraz zrezygnowałem z Infosys, kierownictwo tej firmy dało jasno do zrozumienia, że ​​powinniśmy skupić się na rekrutacji uchodźców z Ukrainy, co brzmiało, jakby chcieli pomóc. Zamiast tego powiedziano nam, żebyśmy wzięli na cel uchodźców, ponieważ zaakceptują niższą płacę niż Polacy. To obrzydliwe, a ta firma i jej europejskie kierownictwo powinny się absolutnie wstydzić. Decydują o tym zarówno Infosys Limited, jak i Infosys Consulting. Nie wspieraj tej firmy!

@Wstrząśnięty

Firma nigdy nie potępiła inwazji na Ukrainę. Ja potępiam zarówno inwazję jak i infosys, za wyzysk, kłamstwa, obłudę i kompletna dezorganizację. Wrocławski oddział to skandaliczna klapa. Skompromitowany szef oddziału jest widywany raz do roku na callu, w czapce mikołaja, na townhallu świątecznym. Jeszcze przed covidem na townhallu w kinie dostał takiej głupawki przy czytaniu z kartki, że bardziej doświadczony manager musiał zabrać mu mikrofon, kosmos.

0X00000
@Wstrząśnięty

Dalej głosujcie na socjalistów z (usunięte przez administratora) lub PO to na pewno bedzie lepiej hahahaha Niedlugo nie bedziecie mogli mieć nawet pustego mieszkania bo wejdzie ustawa zobowiazujaca wynajmowac je ukraincom lub płacic karny podatek od pustego. Kto miał rozum wyjechal i leje sikiem prostym na ten pszenno buraczany kraik.

Klient
@B.

Czy chodzi o panią A a a mmer holender?

@Klient

Bardziej o syna Albionu mieszkającego w naszym kraju ;)

Pro

I'm with Infosys since 2009. So in 13 yrs I feel Infosys is my 2nd home. By the way I was employee of Infosys Poland since last 3 yrs and before that was in Infosys India. So, you know, I love the way Infosys works. Its a process driven company, not people driven. It values its employees. Believe me, in India the Infosys employees feel proud to say that they're working with Infosys, that is the value, importance the employee gives to company and also Infosys gives to its employees. And when I joined Infosys Poland, OMG, I felt it is the heaven. There are so so so many facilities towards employees here which as Indian employee you can't even imaging. Infosys works in long term goals. So, if you seek short term goal, its not right place. You give your dedication, excellence then company will give you what you deserve.

Opinia
@Pro

Jasne, jak się porówna Polskę z krajami trzeciego świata to wychodzi że to raj. Większość szuka jednak czegoś lepszego, co choć trochę przypomina Europę zachodnią i Infosys raczej możliwości na poziomie zachodniej firmy nie oferuje.

@Pro

if you compare it to other Indian companies then maybe Infosys doesnt look so bad...but comparing to European companies and also European culture of working, it's just exploitation of employees. Its sad that you think that's how heaven looks like...You should really start looking for a new job although may be difficult after so many years of soaking in this totally wrong understood corporate way of working which Infosys represents. It's poor management, treating people like a manpower instead of appreciating them. This is not India, there's so many other posibities and it't not like there are hundreds of others willing to work in Infosys when other companies appreciate people the way they deserve... Infosys tells you - "you are easily replaceable" but that's not true... and I think it's a matter of couple more years till Infosys will be gone from Poland...Thank God

REVENGE
@Pro

"You give your dedication, excellence then company will give you what you deserve" Oh yeahhh troll.......after 3 yrs of working the company gave me less net pay than new starters.....so I moved to other compnay where I now earn 4 times more. These kind of propaganda texts you can write to mentally incapable people but a$$ licking suckers like you wil never ever fool me.

nunu

Ta firma to kompletne (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o rekrutacje. Mega duże wymagania jeśli chodzi o języki obce i doświadczenie, ponad miesiąc rekrutacji, dopasowywanie pod inne procesy i na koniec nie mają nic do zaproponowania. Wolne żarty. Albo się szuka pracownika na serio albo się udaje że się szuka. Szukajcie frajerów pod monopolowym, może tam ktoś spełni wasze wymagania. Szkoda na was czasu.

Aneta
@nunu

A co TY masz do zaproponowania nam Infosysowi? ;) Infosys zatrudnia tylko najlepszych. Jestesmy firmą która ma bardzo duzo kandydatów na oferowane stanowiska pracy, wiec zrozumiałe jest ze rekrutacja trwa nieco dłuzej. Sprawdzane są referencje kandydatów i umiejetnosci podane w CV. Zalezy nam tez aby kandydat wpasowal sie do młodych i dynamicznych zespołów ;)

@Aneta

ale bzdura.... przeciez juz nawet angielski nie jest sprawdzany testami. Biora kogo wlezie bo rotacja jest koszmarna. Ta firma powoli kona w Polsce i to juz sie zaczelo a to jak traktuja pracownikow to najlepszy przyklad, ze nie mysla dlugofalowo i sa skazani na upadek.

lel
@Aneta

"Jestesmy firmą która ma bardzo duzo kandydatów na oferowane stanowiska pracy" No pewnie XD Szukałem sobie na spokojnie nowej pracy i dla sportu zaaplikowałem na całkiem wysokie stanowisko w Infosys, na które byłem zdecydowanie underqualified. Mimo to dzwonili i wprowadzali do kolejnego etapu bo włącznie ze mną było całe 2 kandydatów XDD

Dyrektor
@lel

A ile PLNów ci proponowali brutto?

infopoz
@Kas

Dokładnie, decyyzja o podjeciu tam pracy byla najrosza, ta firma zepsula mi sciezke kariery, niekompeteneta kadra trzyma sie stolkow a specjalisci sa traktowani jak zagrozenie, zmarnowany czas, jezeli chodzi o poznan

Abc
@infopoz

Klasyka, trzeba było czytac forum

Infosyf
@infopoz

Absolutnie najgorsza decyzja w mojej karierze. Jeden rok tutaj zniszczył 16 lat ciężkiej pracy. A co gorsza kierownictwo uważa to za zabawne..

Jojo
@Aneta

Tylko najlepszych? Wolne żarty. Dziunia zwana liderką sama przyznała mi podczas rozmowy, że zatrudniając się w Infosys nie znała pojęć Wn/Ma i to ma być najlepszy pracownik na rynku? A baba z HR, która do mnie dzwoni mlaska jak mówi, z manierą cioci kloci z serialu o pretensjonalnych mieszczkach z przedwojnia. To nie są standardy korporacyjne, zapewniam.

An
@Jojo

Jak jest w dziale podatkowym w Lodzi?

@nunu

Raczej szukają osób o niższych kwalifikacjach, by zaproponować im niższą stawkę. Takie odniosłam wrażenie.

Carla
@Aneta

Ale się uśmiałam! Dużo kandydatów i niby dla najlepszych? Ci najlepsi odchodzą przy pierwszej lepszej okazji, bo znają swoją wartość. Firma podniosła kwotę za polecenie kandydata do 4 tysięcy, bo nie ma ludzi i to powie każdy team-leader i manager. Przy odpływie pracownikow na poziomie blisko 30% (nowozatrudnionych)-- w ujęciu kwartalnym oraz braku poszanowania pracującego kapitału ludzkiego to należy zadać pytanie, co `Infosys proponuje pracownikowi? Odpowiem: niskie wynagrodzenie, brak szkoleń do pracy, gdzie na poziomie rekrutacji obiecano takie szkolenia. Ponadto: brak możliwości zmiany projektu ( zmiany można dokonać po roku- zazwyczaj skończy się waszym odejściem do konkurencji, bo nikt nie chce przychodzić zestresowany i zdemotywowani do pracy) oraz wykorzystywanie telefonów prywatnych do celów służbowych. O wsparciu jakimkolwiek zapomnijcie- z każdej strony olewnictwo. Zamiast wykorzystywać potencjał obecnych pracowników Infosys woli pozwolić im odejść i szukać nowych. Tak- lepiej jest tracić fundusze na wznowienie rekrutacji, niż na obsadzanie stanowisk obecnymi pracownikami. Aaa, nie liczcie również na żaden certyfikat z firmowych platform szkoleniowych. Dostaniecie jedynie powiadomienie na maila, że takie szkolenie się odbyło i nic ponadto. Brak wsparcia na LinkedIn, czy Pluralsight.

X
@Carla

I tutaj widać, że wypowiada się osoba, która sytuację w Info faktycznie zna. Osobiście nie zgodzę się z jednym punktem, bo obecnie na TL nie mogę absolutnie złego słowa powiedzieć. Ale na poprzednich owszem, więc dobrzy TL w Info to margines. Rotacja w zespole od zawsze w moim przypadku - dobrze ponad 50% w skali roku. Z obecnym podejście Infosysu do pracowników w Polsce, pozostaje życzyć powodzenia przy przenoszeniu procesów do innych krajów. PS. Czekam na info o podwyżkach:)

Carla
@X

Raczej się nie doczekasz. Niektórzy pytali w grudniu i po dziś dzień nie otrzymali odpowiedzi. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że wszystko zależy od tego, na jakiego TL i managera trafisz. Niektórzy z nas trafili na dobrych, pomocnych- inni na takich, którzy olewają. Każdy z nas może mieć różne doświadczenia. Ja się bardzo cieszę, że ten etap jest już za mną. Na koniec pracy zero poważnego pożegnania- bardzo niemiła atmosfera i świadectwo pracy wysłane bez żadnego zabezpieczenia w kopercie, także przy deszczu możecie domyślić się, co się z tym stało. Nawet koszulki na dokumenty. Wstyd było to gdziekolwiek pokazywać.

Kaz

przepracowałem w firmie rok i o ten rok za dlugo. W Lodzi opinia jest fatalna i przyznam, ze bylem przez znajomych (dawnych pracownikow Infosys) ostrzegany zanim przyjalem oferte ale uzalem, ze bez przesady... No niestety szybko okazalo sie, ze to tragedia. Brak organizacji, totalny chaos. Stary sprzet (laptop byl tak brudny, ze bez czyszczenia brzydzilem sie uzywac), niekonczace sie problemy we wspolpracy z Indiami (gdzie jest wyoutsourcowanych wiekszosc spraw IT), fatalna komunikacja wewnetrzna, nic nie mozna zalatwic i ustalic, wszystko sie ciagnie w nieskonczonosc. Ludzie sfrustrowani (teraz sie im juz nie dziwie). Zarobki srednie o ile sobie wynegocjujesz. Jak nie negocjujesz to dostaniesz na dzien dobry 3k brutto co nawet na Lodz jest niskim wynagrodzeniem w korpo z j. angielskim. Pracy od groma - najlepiej codziennie nadgodziny brac tylko, ze potem zle to jest kalkulowane wiec non stop komus sie nie zgadzaly wyplaty. Benefity...podstawowe. Niby sa szkolenia online za free ale nie masz czasu korzystac. Rotacji takiej jak w Infosys, nie widzialem nigdy i nigdzie. Bonusy polroczne sa - to prawda ale z gory ustalone jest ilu osob w teamie jaka ocene moze manager dac wiec decyduja uklady i ukladziki kto dostanie wyzsza ocene i wyzszy bonus. Generalnie podejscie zeby wycisnac pracownika jak cytryne bo niby sa setki osob na jego miejsce (moze w Indiach tak jest i stad taka mentalnosc)...Ladna fasada biura a w srodku koszmar i predzej czy pozniej (oby predzej) to po prostu je... bo zarzadzane jest fatalne a pracownicy wykorzystywani. Takie typowe korpo z najgorszych mozliwych zartow

@Kaz

Cały dział HR rezygnuje w listopadzie 2021, bałagan na zapleczu, z którego moglibyśmy żartować inne firmy, nie oddaje sprawiedliwości tej firmie... Nic nie działa, ich to nie obchodzi i będą okłamywać każdy kraj mówiąc, że to polski problem lub Niemcom mówiącym, że to tylko problem w Niemczech. To kłamstwo, jeśli dostaniesz ofertę od tej firmy, śmiejesz się, gdy usuniesz e-mail, będzie to najlepsza decyzja w Twojej karierze.

AC

Ja może zaskoczę większość tutaj. ale naprawdę polecam Infosys (ale tylko na START). Mnie przyjęli pod koniec 2018, świeżo po szkole średniej (co jest nie do pomyślenia w innych korpo!). Przepracowałem rok, zarobki na poziomie 3k brutto, teraz nie wiem jak to wygląda, może dają z 3,2k na start na juniora. Z plusów takich, że zdobyłem doświadczenie do CV, sporo umiejętności i teraz zarabiam 3x więcej w innym korpo. Z minusów takich, że nie da się rozwinąć w Infosysie, znam ludzi którzy po kilka lat pracują na tym samym stanowisku za marne pieniądze. Zaraz ktoś z HR pewnie mnie skontruje, że to nieprawda, bo dużo ludzi dostaje awanse - tak, jeśli mają plecy u lidera albo znajomości wewnątrz firmy. Więc, tak jak napisałem wcześniej, firma jako start kariery w korpo jest idealna, po roku składać CV do innych firm i nie marnować tutaj więcej czasu.

Agata

NieWracamDoPISlandu
@AC

"Mnie przyjęli pod koniec 2018, świeżo po szkole średniej (co jest nie do pomyślenia w innych korpo" Obecnie jest do pomyslenia bo inteligentni ludzie wyjechali za granice i brakuje im ludzi do pracy za (usunięte przez administratora) grosze. W polsce brakuje 120tys kierowców niedawno pisali. Kiedys byly wyzsze progi na infosys, studia wyzsze test z excela (trudny!) i nie kazdego przyjmowali.

@Agata

UWAGA ! Na profilu wielu firm na Gowork ktoś zamieszcza nieustannie te same komentarze o podobnej treści jak powyższy. Może to nowy rodzaj automatyzacji procesowej opracowany przez hr ? Zautomatyzowany hejter internetowy... lol

@Uwaga

Najpierw trzeba siebie zaprezentować co sie umie a potem pytac o pieniadze dziecko, a nie odwrotnie.

@Ekspert

Hahaha ! Powiedz teraz coś o pieniądzach robocie. Czy powinienem dostać podwyżkę ?

Ciesz się
@Uwaga

Ciesz się że masz pracę, morda w kubeł, na kolana i rób

@Ciesz się

Bardzo rzeczowa dyskusja. Dziękuję za tak cenne i przydatne uwagi. Best regards... ;-)

@Uwaga

Ok. Podwyżkę w firmie prywatnej dostaje sie za robienie czegoś ponadprzeciętnego, niż to co masz w umowie o prace. Pytając "Czy powinienem dostać podwyżkę" powinieneś zapytać sam siebie "czy zrobiłem coś ponadprzeciętnego w ostatnim roku ze na nią zasługuję?" Czy napisałem jakąś automatyzacje która sprawia ze praca wykonuje sie szybciej. Czy poświęcałem swój czas na nadgodzinach aby nie zawalić SLA i lead time-u. To są kluczowe pytania. Nie ma czegoś takiego jak automatyczne podwyżki czy waloryzacje pensji w firmie prywatnej. Tak to masz w pisowskich firmach publicznych gdzie rozdają oni sobie nie swoje pieniądze, bez względu na poziom wydajności.

Ciesz się
@Ekspert

Bzdura, piszesz o swoich doświadczeniach. Normalne firmy w tym korporacje dają podwyżki. Nie musi być to związane z dobrymi osiągnięciami w pracy, ale tym że poziom inflacji rośnie. Jeśli tego nie zrobi oznaczać to będzie że zarabiasz rok rocznie mniej niż zarabiałeś. Można tak zrobić pracownikowi jednak oznacza to straszne (usunięte przez administratora) W publicznych spółkach np urzędy, zarobki są bardzo niskie, ale chociaż tyle ludzie mają z tego, że ich niskie pensje "nie maleją" jeszcze bardziej. Innym dobrym zwyczajem pracodawcy jest dawanie rocznych podwyżek po to aby być bardziej rynkowym i również walczyć tym o pracownika. Ale rozumiem ekspercie że dostałeś kiedyś podwyżkę bo zrobiłeś parę makr i to jest Twoja wizja rzeczywistości na ten temat. Infosys w tym temacie jest kompletnym dziadem, osobiście nie znam gorszej firmy pod kątem podwyżek właśnie. Nie odwołuje się do swojego przykładu ale dziesiątek ludzi których znam

@Ciesz się

Co ma prywatna firma do poziomu inflacji? (usunięte przez administratora) Infosys nie musi ci dawac podwyżek jesli nie robisz nic extraordinary ani nie sprawiasz ze firma rosnie. Robienie deska w deske tego co masz na umowie nie upiowaznia cie od podwyzki. Podpisałes umowe dobrowolnie zgadzajac sie na zarobki. Jesli ci nie odpowiadaja zmień prace. Infosys jest renomowana firmą mająca klientów o swiatowej renomie i ma wielu chetnych na twoje miejsce. Oferuje prace na pełen etat, pensja na czas i ubezpieczenie medyczne. O taka pracę nie jest dzis łatwo. Cudzoziemcy pracujacy w infosys bardzo sobie chwalą te firme. I nie musisz mi zazdroscic ze napisalem pare automatyzacji i ulatwilem zycie ludziom w tej firmie a tobie sie nie udało i wyznajesz typowe roszczeniowe (usunięte przez administratora) podejscie "należymisię". Na tym polega rozwój, a nie na recznym klepaniu tasków.

MIB
@Ekspert

Co Ty bredzisz! Za to napisałeś są awanse. A podwyżki są chociażby z tytułu inflacji....

Haha
@Ekspert

Upadłeś na głowę człowieku, totalnie jesteś odklejony od rzeczywistości. Praca w tym patologicznym miejscu i brak ogólnego ogarnięcia powoduje,że uważasz to co uważasz. Nie czytasz, nie rozmawiasz że znajomymi (spoza Infosys). A już fakt że infosys ma wielu ludzi na jakieś miejsce to kompletny nonsens.

Ktoska
@AC

Ja pracuje tu 5 lat i od najnizszego szczebla i obecnie jestem team liderem. Bez konekcji i lizania tyłka. Wystarczy sumiennie pracowac :)

X
@Ktoska

Jeśli jesteś zadowolona ze swojej 'kariery'(tu bez złośliwości, tylko no 5 lat w Info to jeszcze nie kariera), to jak najbardziej fajnie i gratuluję, bo w takim czasie od Process executive'a do Team Leada to faktycznie nie każdemu się uda przejść. Jednak nie wierzę, że tu wystarczyła sumienna praca, a raczej zagrał też może zbieg okoliczności, sytuacja w dziale itp. Mnie Infosys nauczył, że nie warto pracować sumiennie, a już tym bardziej nie ponad normę, bo na koniec i tak dostanę ME, gdzie ludzie, którzy się nie przykładają, nawet ci z wyższym JL i gorszymi wynikami, też dostają ME. A wyróżnienia, awanse czy lepsze oceny dostają osoby spokrewnione albo trzymające się w 'układzie' z managementem, wiem po swoim dziale. Może to właśnie Cię ominęło i otworzyło szanse na kolejne awanse.

Ela
@Agata

Bardziej żenującego wpisu nie można było wstawić

To jest troll
@Ela

Wszędzie pisze to samo

@Agata

zacielas sie Agatko. Kopiuj-wklej. To jest poziom HR? Chyba z Pakości.

@Agata

Ważne jest, aby pamiętać, że każda firma, która każe swoim pracownikom kopiować i wklejać odpowiedzi na negatywne recenzje lub w innych przypadkach, możesz znaleźć tutaj właściwe ataki na ludzi, którzy mówią prawdę, mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej firmie. toksyczny sposób, w jaki normalnie funkcjonują.

Pytanie o pracę zdalną

Jak to wygląda z pracą zdalną, czy byłby wielki problem, żeby podczas tak napiętej sytuacji w regionie, jaka jest teraz że względu na wojnę na Ukrainie, pracownik pracował zagranicą? Oczywiście, jeżeli większość czasu spędzałby w Polsce. Chodzi mi głównie o podejście osób z należności w dziele księgowości.

@Pytanie o pracę zdalną

Tez mnie to ciekawi. Ktoś napisze czy firma patrzy skąd pracownik pracuje? Jest różnica czy Paryż czy Wawa?

V
@nick

Też się chętnie dowiem, jednak gowork to chyba niestety nie miejsce na takie pytania, nikt tu oficjalnej odpowiedzi raczej nie udzieli. Z tego co wiem, to żeby wyjechać ze sprzętem trzeba mieć pozwolenie od firmy. Od siebie dorzucę pytanie, czy pracownicy mogą dostać jakieś wolne, dzień lub więcej, nie mówię że to mają być tygodnie, na pomoc w ramach wolontariatu? Z tego co wiem pierwsze korporacje w kraju już się opowiedziały za zgodą na czas wolny od pracy dla wolontariuszy. Dlatego czekam na informacje o tym w oficjalnej komunikacji mailowej ;)

Talalala

Nie ma znaczenia

@nick

Ma znaczenie, chocby dlatego, ze w pierwszy dzien musisz sprzet odebrac. Nikt Ci go nie wysle niestety mimo pracy zdalnej. I jest zakaz pracy zza granicy. ale jak sobie wyjedziesz na 2tyg to raczej nikt Ci tego nie udowodni

@Pytanie o pracę zdalną

"pracownik pracował zagranicą" --- analfabeto totalny ze wsi pisac sie naucz. Za granicą.

@nick

Taka roznica ma tole ze decyduje o opodatkowaniu firmy. W Paryzu obowiazuja inne wyzsze stawki minimalne i nikt do infosysu cie nie zatrudni. Widaz ze masz zerowe pojecie o unijnym rynku pracy.

@Pytanie o pracę zdalną

Oficjalnie Infosys nie nazywa ataku na Ukrainę wojną. Praca zdalna jest w tej firmie głównie niemożliwa, nawet w normalnych warunkach oczekują, że wszyscy dojeżdżają do klientów. Więc poczekaj na jakąkolwiek oficjalną wiadomość od firmy, powodzenia.

Bartek
@Prawdziwy Lider

To niesłychany wstyd i kompromitacja, że infosys nie nazwie rzeczy po imieniu. Na Facebooku wkleili jakiegoś białego gołębia w imię pokoju, jednak nie potrafią podkreślić rosyjskiej agresji.

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.