Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

zuza

W moim przypadku biznesowy, zależy na jakie stanowisko aplikujesz

megg
@zuza

mój biznesowy w momencie zatrudnienia nie był idealny, ale pracuję głównie z włoskim ;)

Jaga
@megg

Biznesowy bardzo pomaga w pracy, ale nie jest obowiązkowy.

Kramam

Cześć, aplikuje do Infosysu, dajecie znac czy teraz koniecznie trzeba pracować z biura? Zależy mi na możliwości pracy zdalnej. Thx

Lusi
@Kramam

Tak, teraz większość pracuje zdalnie i z tego, co wiem nowi tez, wiec pewnie wszystko idzie dogadać

Małgosia
@Kramam

Aplikuj, a później pertraktuj :) Wiele zależy od procesów (i klientów), ale w tym momencie prawie wszyscy pracujemy zdalnie, tak czy siak.

jack
@Małgosia

Aplikuj. Z tego, co wiem, będzie możliwość zdalna. Nowe osoby dołączały podczas pandemii właśnie na zdalnych warunkach, więc to żaden problem. Firma idzie na rękę pracownikom, jeśli wolą zdalny tryb.

Goska
@Kramam

Zgadzam się z resztą. Możesz zawsze zaaplikować, warunki są ustalane później. Z tego co wiem, jest opcja pracy zdalnej, a teraz to już w ogóle :D Nadal funkcjonuje model WFH :)

michaaaa
@Goska

Większość z nas pracuje z domów i póki co tak będzie. ja już bym nawet chętnie wrócil na stałe ;) tyle miesięcy w mieszkaniu może przytłoczyć :P W każdym razie aplikuj spokojnie warunki na pewno dogadasz.

Beti
@Kramam

W obecnej sytuacji zdecydowana większość zespołu pracuje zdalnie. To już norma. Są też nieliczne zespoły, które muszą być w biurze, więc warto zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej jakie są wymagania względem zespołu. Warto też powiedzieć o swoich preferencjach, to rozjaśni sprawę.v

Amila
@Beti

Można pracować zdalnie

KRYSTIAN B
@Kramam

Oby jak najszybciej powrót do biura. Nie po to płacę grube pieniądze za utrzymywanie i wynajem biura aby ludzie pracowali z domu. Podejrzewam ze w domu ludzie udają tylko ze pracują bo nie ma jak ich sprawdzać na bieżąco, dlatego uwazam ze pensja za pracę z domu powinna byc niższa np o 20-30%.

Bez komentarza
@KRYSTIAN B

Jak nie wiesz jak kontrolować swoich pracowników to może nie powinieneś ich mieć bo to widocznie zbyt duża odpowiedzialność dla ciebie.Gdybyś był dobrym pracodawcą który wie jak ocenić zatrudnianego pracownika to może byłbyś w stanie zatrudnić dobrego pracownika a nie obiboka któremu nie można zaufać.

takitam
@KRYSTIAN B

mogłbys nie podszywac sie pod byłego szefa Infy?

Byly pracownik

Podczas studiów licencjackich zaczęłam pracę w infosysie. Uważam, że na start to dobra firma- międzynarodowe zespoły, komunikacja na co dzień w języku angielskim, więc idzie podszkolić języki i nadrobić zaległości. Natrafiłam też na dobrych przełożonych, więc nie było typowego korporacyjnego ciśnienia. Na plus także początkowy pakiet szkoleń i wdrożenia. Jeśli ktoś na początek chce zobaczyć, jak korpo wygląda od środka, to śmiało aplikować, wszystkiego nauczą od podstaw i bez doświadczenia. Ale oczywiście są też i minusy, np niższe wynagrodzenie w porównaniu do innych firm (chociaż startując w rynek nie należy się spodziewać kokosów), czy też dluuugi czas oczekiwania na awans. Niemniej jednak, po szkoleniach i korzystaniu z tego, co oferowała firma, dosyć fajnie mi się teraz wiedzie ;)

@Byly pracownik

Infosys Team
@Nina

Nina, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy zaniepokojeni zachowaniem niezgodnym z naszym Code of Conduct. Prosimy o kontakt za pośrednictwem maila employeerelationPL@infosys.com Niezwłocznie zajmiemy się sprawą, Z pozdrowieniami Infosys Team

@Infosys Team

Niestety tak wygląda rzeczywistość w większości zespołów. W moim nawet menadżer wiedział o takich akcjach jak pożyczanie sobie dostępów, czy brakujący sprzęt. Ale skoro targety były osiągnięte, to nikomu z góry to nie przeszkadzało. Uprzedzając, zgłosiłam to i wiele innych nieprawidłowości, także podczas mojego exit interview, ale z tego co wiem od znajomych, którzy zostali w firmie, nic się nie zmieniło pomimo upływu kilku miesięcy.

Jecky

Czy ktoś byłby w stanie wypowiedzieć się jak funkcjonuje mierzenie czasu pracy na podstawie odbijania się kartą? Czy liczniki są tylko na wejściu i wyjściu? Czy odmierzają czas pracy idealnie czy zaokrąglają? Czy można go ręcznie edytować? Czy na komputerach również jest mierzony czas spędzony przez ekranem, może ruchy myszki?

Cwany
@Jecky

Czas jest mierzony na wejsciu i wyjsciu - check in i check out. Liczba odbic musi byc parzysta, a do tego do kazdego czeckina musisz miec checkouta aby system zaewidencjonował ci czas . Tzn najprostrzy przypadek, rano o 8 wchodzisz do pracy robisz checkin i o 16 wychodzisz robiac checkout. 2 odbicia , jest para, masz 8 godzin zaciagniete do grafiku. Jesli np wyjdziesz z budynku w ciagu dnia albo na obiad i zrobisz checkin to musisz potem wracajac zrobic checkouta inaczej system nie zamknie ci tego checkina i uzna ze opusciles meijsce pracy i potem taki alert trafi do przelozonego twojego i musisz to wyjasnic indywidualnie. Z tego co wiem nie licza czasu pracy przy komputerze ale jest tzw oko saurona w trayu na kazdym kopie od pewnego czasu, aplikacja ta monitoruje wszystko co robi user i ma zdalny dostep do twojego kompa.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak szefostwo w Infosys Poland Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Agusia

(usunięte przez administratora)Ciesze sie ze uciekłam z tej (usunięte przez administratora) firmy INFOSYF.

Kuna

Jak typowa tania sile robocza.

Infy

Wiadomo, że wszystko zależy od człowieka, od TL, managera itd., na kogo trafisz. Ja mam fajny i zgrany zespół, podoba się mi też podejście "góry". Może to jest niepopularna opinia. Mamy różne miejsca, gdzie możemy się kontaktować, gdzie dostajemy informacje na bieżąco, w tym grupa na fejsi. Mamy bezpośrednie info od zarządu, różne wspólne inicjatywy. Nie chce, żeby to co piszę brzmiało w superlatywach, bo wiadomo, że bywa różnie, z przepływem informacji też czasami są problemy, ale myślę, że nigdzie nie jest idealnie.

Anonimowym

Mówi się tak: przychodzisz do pracy dla firmy podchodzisz przez przełożonego, w Infosysie rotacja bardzo duża, resztę odpowiedź sobie sam...

Olka

Zależy kogo dokładnie masz na myśli. Ludzie są różni, np. jeżeli trafisz do zespołu, gdzie TL nie jest najbardziej ogarniętą osobą na świecie, to masz trochę pecha, ale generalnie MT jest naprawdę fajny. Sama pracuję w teamie, gdzie TL akurat jest super. Wiele zależy od ludzi, ale uważam, że naprawdę jesteśmy dobrze traktowani. Widać to teraz. Praca jest stabilna i nikt nie da Cię skrzywdzić, nikt nie wylatuje na zbity pysk, bo recesja. T

@Nina

@Nina. Czy Ty naprawde pracowalas w Infosys? Szczerze? Patrzac po stazu zatrudnienia (2 miesiace), Twoj wpis wyglada raczej na jakies odegranie sie za nieudana wspolprace, jesli wogole tam pracowalas. Dlaczego w to, watpie - ponizej: 1. Miejsca wolne w przestrzeniach gdzie ja pracowalem zawsze byly. 2. Czekalas miesiacami na loginy? Czasami to trwa (ale na Boga nie miesiace!), robiony jest Background Verification Check itd ...i jest to mega potrzebne, bo ludzie lubia klamac w CV itd. Pracowalas dwa miesiace a to najnizsza liczba mnoga miesiecy, wiec wnioskuje, ze ich wogole nie otrzymalas... a pozniej przestalas pracowac. To daje do myslenia. Moze zatem nie przeszlas tych checkow i wcale dostepow nie mialas dostac? A to, ze zlamalas wszelkie regulaminy, bo logowalas sie na czyims koncie (jesli to rzeczywiscie prawda), kwalifikowalo Ciebie i osobe udostepniajaca do dyscyplinarki przeciez. Przestan byc anonimowa, a prawnicy zapukaja do drzwi. Dlatego pracowalas tylko 2 miesiace, czyli nawet krocej niz okres probny? 3. Kable LAN walaja sie wolne po szafach. W IT od reki. 4. W kuchni na ktorym pietrze, jest ich przeciez wiele. Po Wigili zabiera sie poza tym swoje naczynia do domu a nie przechowuje w szafkach w kuchni... a to, ze kolezanki/koledzy z zespolu cos zwineli, to gratuluje. Tak to jest jak ktos przychodzi do pracy z zamiarem na kilka miesiecy i zamiast szanowac, to wynosi co wlezie. Mi przez lata NIC z kuchni nie zginelo. 5. Od lat widze, jak panie sprzataczki zaczynaja po godz 16 a jak czlowiek zostaje dluzej to przepraszaja czy moga. Jakby sie nawet trafila jakas nierozgarnieta, to wystarczy zwrocic uwage. Jestes dorosla, to nie przedszkole przeciez. 6. Nie ma paczek? Dla normalnie pracujacych byly paczki, bony wartosciowe, na dzieci dodatkowa kasa. Ale jak sie pracuje 2 miesiace i konczy wspolprace, to moze nie doczekalas? Nie lubie jak ktos klamie. Kropka.

@Normalny

Ty kłamiesz. Taka sytuacja miała miejsce, a dokładnie po wigilii firmowej. To ze tobie sie nie zdarzyło nie znaczy ze innym tez nie panie nienormalny.

Staszek

Podobno pracujecie z domów. Do kiedy przewidziana jest praca zdalna, kiedy powrót do biura?

Communication Team
@Staszek

Kwestie dotyczące pracy zdalnej oraz powrotu do biura rozpatrywane są indywidualnie. Skontaktuj się proszę ze swoim przełożonym.

SZEF
@Staszek

rysiek
@SZEF

Dokladnie, w domu zamiast pracowac zajmuja sie bachorami albo wszystkim innym tylko nie pracą. Juz słychać ploty ze klienci niezadowoleni i szukają miejsca na Ukrainie aby przeniesc centrum usług tam. ABSL oczywiscie nabrał wody w usta aby nie robić paniki na Pomorskiej.

@SZEF

@szef. Bzdury piszesz. Od razu widac, ze nie pracujesz w tej firmie.

@rysiek

@rysiek. Kolejny nie pracujacy w tej firmie maciciel? Wez sie lepiej do uczciwej roboty :)

po_info_jest_zycie

Odszedłem z Info w 2016 roku w trakcie magisterki po trzech miesiącach stażu i trzynastu miesiącach pracy, łącznie szesnaście miesięcy w Info. Zarabiałem tragiczne, wręcz urągające godności 2700zł brutto. Organizacja pracy była zła, byłem młody i ambitny i chciałem się dużo uczyć więc bezkrytycznie brałem nowe procesy, wyjechałem za granicę, pisałem w pocie czoła instrukcje, uczyłem się SAPa, wykorzystywałem znajomość excela na poziomie VBA, pisałem makra, automatyzowałem procesy, korzystałem z mojego angielskiego C1. Działo się dużo. Niewspółmiernie dużo do kiepskiej pensji. Liderzy widząc to, wykorzystywali mnie obciążając "pod korek", wyciskali ile się dało. Pieniądze wtedy nie były tak ważne co doświadczenie, które chciałem zebrać. Byłem w stanie przeżyć kwestię cięcia benefitów, o ile cukier w kuchni można tak nazwać, niesprawiedliwość, lizusostwo i brak strategicznego planowania menedżerów, którzy zostali nimi awansując od poziomu process executiva przez co brak im było prawdziwych menedżerskich umiejętności. Jedyne co znali to Infosys i hinduskie metody zarządzania typu "nie da się", "na to nic nie poradzimy", "to wbrew woli Indii". Wszystko znosiłem w imię rozwoju. Coś jednak pękło gdy dostałem do wdrożenia nowego pracownika, bez znajomości SAP, ledwo znającego excela (nie znał tabel przestawnych), z dukającym angielskim, w trakcie zaocznych studiów licencjackich z jakiegoś egzotycznego przedmiotu, który wesoło oznajmił mi że na wstęp dostał 3200zł. Z perspektywy czasu było jednak warto. Dziś mam 2,5x więcej niż w Info i to w Łodzi a doświadczenie zebrane tam procentuje. Apeluję do wszystkich młodych - nie dajcie sobie wejść na głowę i wyciskajcie z Info ile się da. SAP, Excel, VBA, szkolenia (miękkie też - szczególnie te o negocjacji i kulturze korpo), języki, kontakty, aplikacje księgowe - bierzcie pełnymi garśćmi! Co zdobędziecie to Wasze, nikt Wam tego nie zabierze. Kasa prędzej czy później przyjdzie.

Patrycja
@po_info_jest_zycie

Mogłes załozyc im sprawe w sądzie o dyskryminację. Jesli nowy pracownik dostaje wiecej na równorzednym stanowisku, miales prawo zarabiac tyle samo co on. Jesli miales takie samo stanowisko jak on a duzo wiecej obowiazkow, miales prawo zarabiac wiecej. To ze nie potrafiles walczyc o swoje w sądzie pracy a tylko wylewasz żale anonimowo na forum, to wyłacznie twoj problem. Takich ludzie nie szanuje i nie bedę szanował. Nie potraficie walczyc o swoje to kto was ma w niby "waszym" kraju szanowac? Nawet Hindusi nie bedą. Wiec sie nie dziw potem.

Leo
@Patrycja

Brak szacunku dla tych co nie latają do sądu, bo współpracownik dostał 500 zł więcej? Tak chcesz spędzić swoje życie? W sądach i w pogardzie dla tych co maja inny pomysł na frustrujące praktyki firm? Jako kobieta w IT doświadczam tego typu dyskryminacji od ponad 20 lat, w wielu firmach. Gdybym chciała dochodzić swoich praw sądownie, życia by mi nie wystarczyło. Już nie mówiąc o zdrowiu.

Magda

Dlaczego od kilku lat ciagle wisi na portalach pracy ta sama oferta pracy dla master data specialist (Łódź), cyklicznie odnawiana? Czy jestescie az tak żenującą firmą ze pracownicy ciagle odchodzą i nie chcą w was dłużej pracowac? Czy to dlatego że płacicie jałmużnę Polakom? W żadnej firmie sie z taką rotacją nie spotkalam. Śmieszne to i straszne zarazem.

bartełe
@Magda

Dobre pytanie. Tez jestem ciekaw

Gugu
@bartełe

Firma ma takie profil jaki ma. Zawsze są potrzebne nowe osoby w każdej organizacji. U mnie cały czas szukają ludzi na consulting. To ze Tu już masz jakiś etap za sobą nie znaczy ze inni tez maja Jak ci nie pasuje oferta to szukasz gdzie indziej proste ;)

wiktor
@Gugu

"U mnie cały czas szukają ludzi na consulting" -> Widocznie smiesznie płacą bo jakby dobrze placili i szanowali ludzi to by nie szukali ciagle. "Jak ci nie pasuje oferta to szukasz gdzie indziej proste" -> Nie, nie pasuje mi firma ktora nie potrafi zatrzymac pracowników i stworzyc dobrze fukcjonujący mechanizm. To tylko swiadczy negatywnie o takiej firmie.

ola
@Gugu

"Zawsze są potrzebne nowe osoby w każdej organizacji" x Czytaj ze zrozumieniem co Magda napisała i nie rób z siebie d3bila wiekszego niz jestes. ,

Gośka
@wiktor

To co robisz na jej profili? Nie pasuje, daj sobie spokój z komentowaniem i idź dalej XD

Jaki jest wymagany poziom angielskiego czy b2 wystarczy?

Werka
@Tomek

Cześć, z B2 na pewno sobie poradzisz, a pewnie pracując z nami jeszcze dodatkowo podszkolisz angielski. Powodzenia

@Werka

a jak wygląda rekrutacja ? Pierwsza rozmowa jest po angielsku? Jak to wygląda z płynnością rozmowy ,czy jeśli popełnię kilka błędów nie zostanę przyjęty?

Ola
@Tomek

Hej, pierwsza rozmowa jest telefoniczna - częściowo po polsku i częściowo po angielsku. Kilka prostych pytań :-) Drobne błędy gramatyczne nie mają znaczenia, ważne, żebyś umiał się po angielsku porozumieć.

Gosia
@Nina

Podziwiam ludzi, którym się chce......ten komentarz można zobaczyć pod kilkoma wątkami, pod różnymi datami. Czyli jego autor uparcie wchodzi na profil Infosysu, od kilka miesięcy, żeby skopiować i wkleić ten sam komentarz XDXDXD Po prostu nie wierze!

Konrad
@Gosia

Bo jestes człowiekiem małej wiary i prawda cie boli.

Infosys Team

życie

dwie najgorsze rzeczy, które zdarzają się w życiu 1. choroba 2. praca na etacie :-) Tyle w temacie. ps. ja zarabiam ponad tysiak netto. Dziennie :-)

życie

tak, i stwierdziłem, że kiedy spałem to też zarobiłem :-) A jak ja to robię to moja słodka tajemnica :p

Lol
@życie

I jako człowiek na poziomie musiałeś o tym napisać na infosysowym goworku(usunięte przez administratora)

ż

co ty taka agresywna? praca wykańcza? nie dziwię się! 24h - 8h na sen - 8h na etat - 3h na przygotowanie i dojazd do/z pracy - zostaje 5 godzin (zakładając, że nadgodzin nie było) aby odpocząć by rano znów mieć siły pracować. I tak do końca życia, ewentualnie emerytury :p

Lucy

Cześć, zastanawiam się czy jest możliwość w te wakacje odbycia praktyk studenckich, związanych z językiem? Czy praktyki/staże są raczej zawieszone?

Krzysiek UK

Planuje niedługo powrót z emigracji do polski i aplikowac na wasze oferty pracy, czy osoby takie maja zapewnioną pomoc mieszkaniową przez Infosys?

Tomekt

Na jakie zarobki można liczyć z doświadczeniem w księgowości ?

Jkjk

Już nie przyjmujecie ludzi? Prawie wcale nie ma ofert pracy, jest jakiś zastój??

Majka
@Jkjk

Rekrutacja trwa. Aplikowałam wczoraj, sprawdź na pracuj.pl

mango
@Jkjk

rekrutują. Stanowiska z językami obcymi. Widziałem na Li

Kasss

wiecie jak jest a angielskim w firmie? chce aplikować na stanowisko z francuskim, mówie po angielsku ale nie mam żadnego certyfikatu. Jest szansa się dostać? Wiecie coś?

Ank
@Kasss

Jeśli znasz inny język obcy niż angielski i idziesz na stanowisko typowo z nim związane to tak naprawdę angielski schodzi mocno na drugi plan

zoffka
@Kasss

spokojnie, jeśli aplikujesz na stanowisko z danym jezykem to ten język będzie w pracy najważniejszy. angielski jest używany w oficjalnej komunikacji np. mailach dotyczących tematów związanych z firmą, ale w twoim projekcie posługujesz się głównie językiem projektu, czyli tak jak piszesz będzidziesz głównie posługiwać się francuskim

heksj
@Kasss

Aplikuj. Francuski będzie dla ciebie głównym jezykiem. z angielskim sobie poradzisz

tatara
@Kasss

spokojnie aplikuj. Jak mówisz po ang, to nikt Cie o certyfikaty nie będzie pytać, a pracować bedziesz z francuskim, wiec luzik

Star
@Kasss

Aplikuj. Atmosfera jest super. A będziesz używała głównie języka, na który jest dodana oferta. Z angielskim siebie poradzisz. Nie wszyscy mówią perfect. Powodzenia

Lena
@Kasss

Aplikuj! Praca fajna, zarobki spoko i na czas, moim zdaniem jedna z lepszych firm w Łodzi. Stabilność to podstawa. Na pewno będziesz mieć okazje podszlifować ang.

Naaa

Aplikuj. Dasz radę

Ola
@Naaa

Hej, pewnie, że aplikuj. Ja też nie mam certyfikatu (niemiecki), a dostałam się mimo wszystko :blush: Nikt nie robi problemów, chodzi o to, żeby być komunikatywnym i po prostu znać język, który się deklaruje.

sabka
@Kasss

Aplikuj, bylam w podobnej sytuacji i sobie poradziłam, więc służę radą ;) a poza tym mega podszkoliłam angielski. Ludzie najlepsi w całej Łodzi

mówie jak jest

Zatrudniająć się w infosysie słyszałem podzielone opinie albo, że są ludzie zadowoleni i siedzą wiele lat, albo że jest to INFOSYF. Wchodząc na gowork czytając komentarze, zastanawialem się czy to nie wylew ludzi, którym po prostu nie poszło i chcą sobie odreagować - nic bardziej mylnego. Zacznijmy od tego, że stanowiska nie są w ogóle przygotowane do pracy, przychodzisz i nie masz na czym pracować - czekasz miesiąc może dwa na komputer oraz dostępy do różnych aplikacji. Jeśli brakuje ci jakiegoś kabla czy to do internetu/monitora - to musisz chodzić i sie prosić, trzeba samemu sobie także podłączyć komputer. Foteli trzeba pilnować, bo jest ich mniej niż ludzi pracujących na open space. W kuchni nie ma jakiegokolwiek zaplecza, trzeba mieć własne talerze, sztucce itp Przełożeni nie mają pojęcia na temat wielu rzeczy, aby coś się dowiedzieć musisz czekać pare dni na informacje zwrotną, kontakt z HR jest bardzo utrudniony, na e-maile nie odpisują, a u siebie przyjmują tylko w ograniczonych godzinach i proszą by wysłać e-mail. Brak jakiejkolwiek organizacji, nie masz pojęcia co robisz i jak prosisz o doszkolenie to tylko mydlą oczy, że oczywiscie ci pomogą. Indie decydują o wszystkim, awans z najniższego stanowiska jest tylko poziomy - dostajesz inna nazwe stanowiska i więcej obowiązków, ale zero podwyżki. Opieka medyczna tylko od Job level 3 (Process Executive to job level 2 i musisz sam sobie za opieke zapłacic jeśli chcesz ją mieć), kursy językowe to ściema, nie organizują niczego. Z plusów : -Wyplata na czas -Szansa, że trafisz zgrany i fajny zespół -Możliwość dobrego rozpoczęcia kariery, użycia języka obcego - pozycja do CV

@mówie jak jest

W której, tak dużej firmie, jest inaczej? ;)

info
@Dż

Zgadzam się z Dż, w której firmie jest inaczej? ;) Pracowałam kiedyś w dużej korpo na F., bywało różnie. Infosys jest naprawdę stabilną firmą, nie mówię, że jest wszystko idealnie, ale jestem zadowolona.

aga
@mówie jak jest

Oko saurona tez plinuje co robsiz na kompie

Konrad M
@info

Stabilna firma pod względem płacenia ludziom jałmużny. Na zachodzie na stanowisku master data analyst spokojnie zarobisz te 2200euro na miesiac.

No cóż
@Dż

Zawsze tak będzie z takim podejściem pracowników i akceptowaniem takiej rzeczywistości...

@Konrad M

Zgadzam sie! Wyjechałam do holandii i pracuje jako anality master daty zarabiajac 2450euro czyli ponad 10000zł !!!! plus coroczny performance bonus i pension scheme. Ludzie nie marnujcie zycia dla jałmuzny w INFOSYFIE !

@Kasia

@Kasia super warunki! Natomiast pensja, na podobnym poziomie, o którym mówisz jest również możliwa do otrzymania w Infosysie. Zestawiając to z kosztami życia w Łodzi pozwolę sobie stwierdzić, że oferta konkurencyjna ????

Olek
@Kasia

10 tys. złotych to nie jest jakaś wielka pensja, nawet na łódzkie warunki i nawet na warunki Infosys. W zasadzie każdy manager tyle zarabia minimum.

Zuzanna
@Olek

Ile masz managerow ? Jest ich niewielu. Wiekoszosc zarabia 2-3 tys zł.

Aldona K.

dzień dobry, zastanawiam się nad zmianą pracy ale nie wiem czy to dobry okres. Czy rozmowy kwalifikacyjne są teraz bezpieczne? Na Facebooku Infosys widzę, że w firmie panuje świetna atmosfera, jak pracownicy chwalą swoich team leaderów - nawet po odejściu. Mogę poczekać z aplikacją, ale jeśli jest wypracowany jakiś bezpieczny system rozmów kwalifikacyjnych to chętnie bym już spróbowała.

@Aldona K.

hej, rekrutacja jest prowadzona online i / lub przez telefon także 100% bezpieczenstwa zapewnione :) widzisz coś dla siebie? aplikuj! pozdrawiam

Ewelina
@Aldona K.

W Lidlu na kasie wiecej zarabiaja niz w INFOSYFIE

Gośka
@Ewelina

Kolejny złośliwy i nic nie wnoszący komentarz. Brawo! Co do zarobków dużo zależy od posiadanej wiedzy, umiejętności, doświadczenia.....Poza tym zależy jak będzie wyglądało negocjowanie warunków umowy, jak w każdym korpo. Jak już ktoś wcześniej pisał, prowadzona jest teraz rekrutacja zdalna. Od czasu do czasu pojawiają się ogłoszenia, więc warto śledzić strony infosysu w mediach społecznościowych albo pracuj.pl, bo zdaje się, że dziewczyny z HR dodają nowe ogłoszenia :) Powodzenia!

Łukasz
@Ewelina

Ja zarabiam w Infosys 2 razy więcej niż kierownik Lidla w dużym mieście. Więc może zarobki zależą od kilku czynników (stanowiska, doświadczenia, umiejętności). Mogę natomiast powiedzieć jedno, że praca u nas daje dużo większe możliwości rozwoju niż praca na kasie w lidlu (nie umiejszając kasjerom i kasjerkom).

koko

w tym roku kończę arabistykę. masz też skończony kurs księgowości (I stopień) . am szanse na pracę z językiem arabskim? jeśli tak na jakie zarobki mogę liczyć (obecnie dorabiam w Mcd za 2,5k netto)

zalak
@koko

hej, sprawdzaj oferty na pracuj.pl. Teraz nie widze żadnej z arabskim, ale różne się pojawiają. Jakie zarobki cieżko powiedzieć, to zależy jak ponegocjujesz i na jakie stanowisko aplikujesz. Generalnie ludzie są zadowoleni z roboty. Jest stabilnie. Można się zasiedzieć.

@koko

Arabski to rzadko spotykany jezyk, twoja duża zaleta, warto próbować więc również polecam pracuj.pl. FB lub LinkedIN - tam będą pojawiaćsię takie oferty. znasz kogoś pracujacego w Infy? podeslij mu swoje namiary i ten będzie mógł Cie zarekomendować. Pensja 2.5k netto do przebicia! :) powodzenia!

@Nina

@koko - ja bym się cieszył jakbym miał tak jak Ty. Bo z tego co piszesz to dostawałaś kasę nie pracując. Ja juz w pierwszy dzień dostałem nie do fajnego projektu, mając wszystkie dostępy, krzesło i internet i.. musiałem od razu zabrać się do pracy, a wolałbym się porozglądać ;) Może projekt do którego Cie zrekrutowano się skończył albo padł (taki mamy klimat) i to chyba dobrze że firma szukała zajęcia dla Ciebie niż wręczyła wypowiedzenie. Przez moją 2 letnia karierę w firmie ani razu nie walczyłem o krzesło a Panie sprzątające są bardzo miłe. Ta forma do pieczenia nie daje mi spokoju :)

@Nina

@Nina przykro mi, że miałaś takie doświadczenia. Statystycznie w ponad 2000tys grupie takie odosobnione przypadki zawsze będą mialy miejsce i czarne owce też się znajdą! czy to w firmie czy w innej grupie społecznej. Ważne, żeby reagować i zgłaszać do odpowiednich ludzi, najlepiej team leaderów / przełożonych. ja osobiście nie spotkałem osoby i sam nie miałem nigdy problemu z kablem, krzesłem bądż kradzieżą a pare lat już w Infosysie pracuje. Co do innych aspektów to: zarobki dobre (subiektywna ocena!), bony na Święta są, tak samo jak bony świateczne (dodatkowo) dla dzieci a nadgodziny są dopuszczane w przypadkach biznesowo uzasadnionych. pozdrawiam

Zzz
@Tomek

W punkt. Do narzekania to wszyscy pierwsi a jakoś kolejki z wypowiedzeniami umów nie widze. Idzie popracować gdzie indziej to sobie zrobicie porównanie. Ja wcześniej pracowałem z firmie na C i miałem tagów leada ze zmieniłem na Infy. Teraz nie narzekam, ludzie spoko, jak macie prywatne urazy to pogadajcie sobie na privie a nie wylewacie żale i tylko ludzi zniechęcacie. @Koko sprawdzaj oferty. Pozdro

kula

Czołem! czy Infosys cały czas rekrutuje? Jestem zainteresowny aplikowaniem, nie wim jak to wyglada obecnie/

Poinformowana
@kula

Rekrutuje?? Na razie to planuja zwalniac bo nawet nie maja laptopow zeby dac dla wszystkich aby pracowali zdalnie. W firmie sa stacjonarne pecety i jedynie nieliczni dostali laptopy.

SFT
@Poinformowana

Zwalniać? Z tego co wiem to w tym miesiącu zostali zatrudnieni nowi pracownicy.

@SFT

Ludzie pisza bzdury a Wy czytacie bzdury. Nie ma zadnej decyzji by ktos kogos zwalnialploty ploty ploty i bzdury pisane przez osoby ktore nic nie wiedza

Poinformowana
@SFT

Zatrudnieni przy czym skoro biuro na Pomorskiej zamkniete? Nie opowiadaj bajek i nie wprowadzja w błąd! 80% pracowników poszła na postojowe bo zeby pracowac zdalnie to tzreba laptopów ktorych NIE MA poki co !! W moim 6osobowym teamie laptopa dostały tylko 2 osoby, team lider i osoba z seniorem ! !

SFT
@Poinformowana

W moim zespole wszyscy pracują u siebie na stacjonarkach :) A nowi pracownicy to nie bajka.

@Poinformowana

nie wiem skąd takie informację i niepotrzebne wprowadzanie w bład.. prawie 100% zespołów pracuje z domu. nie ma żadnych postojowych, co najwyżej zwolnienie na opiekę nad dzieckiem. pozdrawiam normalnych!

@kula

Czołem! w zależności od potrzeb różnych klientów nadal prowadzone są niektóre rekrutacje, Trzeba obserwować różne portale. pozdrawiam

@Sławek

Dokladnie - pokrycie praca z domu jest na poziomie bliskim 100%. Ludzie dostali do domu desktopy. Wprowadzacie ludzi w błąd i siekecie ferment. Najlepsze jeszcze jchodzic za omnibusa ktory jest najlepiej poinformowany:). Reasumujac, ludzie pracują z domu, nikt nikogo nie zwolnił, nie ma zadnego postojowego... Zdrowka i rozsądku dla wszystkich normalnych

Krystian Stasiak
@kula

Tak, proszę obserwować portale z ogłoszeniami o pracę, bądź LinkedIn.

Aurelle

Cześć, otrzymałam ofertę pracy w Infosys. Czy warto? Bo czytam wiele sprzecznych opinii... Stanowisko Process Executive. Jakie są tak w praktyce obowiązki na stanowisku?

Ank
@Aurelle

Zależy od działu, w każdym będziesz mieć inne obowiązki kryjące się pod nazwą tego stanowiska. A czy warto, to zależy też od klienta, dla którego będziesz pracować. Z moich obserwacji wynika, że im mniejszy, tym lepiej dla pracowników jeśli chodzi o jakieś opcje "rozwoju" i awansu.

p.
@Ank

ja polecam. Pracuje tutaj 3 lata i nie mam na co narzekać. Ludzie są super. Wiadomo, jakas czarna owca zawsze się trafi, ale dziwne, zeby a 2000 ludzi ktoś się nie trafił :P Ogólnie fajnie się pracuje. O obowiązki najlepiej zapytać już w bezpośredniej rozmowie, bo one trochę będą uzależnione od klient, do którego trafisz. Jeśli szukasz stabilnej korpy to zdecydowanie bierz te robote

Anon
@Aurelle

Zdecydowanie odradzam, płaca bardzo słaba, szybko się orientujesz, że dałeś się wykiwać na kase. Dodatkowo jeśli cenisz sobie organizacje to na pewno nie jest to miejsce dla ciebie. Nikt nie wie po co, na co i dlaczego. Komputer dostaniesz po miesiącu jak masz szczęscie i to jakiś skompletowany z 5 innych działów, dostępy dostaniesz po dwóch. Jako nowa osoba czułem się tam bardzo zagubiony, że nikt nic nie wie.

@Anon

Zgadzam sie w 100%. Ja przez 2 miesiace nie miała biurka. Z accesami jeszcze gorzej. Czekasz kilka miesiacy na token i loginy a do tego momentu uzywasz loginu kolegi (smieszne bo wtedy jak cos spsujesz w systemie to idzie na jego rachunek i on musi gesto sie tłumaczyc amerykanom ze to nie on nabroił tylko kolezanka ktora uzywa JEGO dostepów xDDD ) Brakuje wolnych foteli. Jak juz go cudem znajdziesz to trzeba pilnowac albo przywiązywać linką do biurka bo podbierają ludzie z drugiej zmiany. Załatwienie kabla sieciowego do komputera jesli twój okazuje sie za krótki to droga przez męke z działem IT. W kuchni na pietrze giną rozne rzeczy , kolezance zgineła forma do pieczenia ciasta które upiekła na wspolną Wigilie. Panie sprzataczki nie szanuja tego ze masz calla i właczaja odkurzacz na open space w środku dnia co dezorganizuje prace i nie mozna uslyszec co ktos mówi po drugiej stronie słuchawki. Zarobki słabe , dwa i pół tysiaka netto, plus jakeis bony na swieta. Nie ma paczek swiatecznych dla dzieci a nadgodziny tylko w wyjatkowych przypadkach.

@Nina

Więc co jeszcze robisz w Infosys? :) Inne korpo płacą 2000 netto. Zawsze to 20% mniej.

Lena
@Nina

A co jet winna firma, ze kolezance zginela forma od ciasta? Jak praca jest zmianowa I na open space zawsze kto jest to kiedy ta sprzataczka ma odkurzac? Chyba jednak nie praujesz w Infosysie, bo dodatkowe benefity sa na swieta - zarowno dla pracownikow jak I dla dzieci. Z wynagrodzniem tez sie troche mijasz z prawda.

@Lena

W weekendy powinni odkurzac a nie wtedy kiedy ludzie pracują. I w ogóle rozne rzceyz giną ludziom z kuchni, kolezance zgineła forma do ciasta a innym razem ktos ukradł mysz do komputera.

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.