Opinie o Vera-Sport Edyta Wiśniewska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vera-Sport Edyta Wiśniewska, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vera-Sport Edyta Wiśniewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vera-Sport Edyta Wiśniewska w Łódź

Kinga Nowy wpis

Czyli według Was warto do firmy aplikować tak?

Helena Nowy wpis

Swoje CV do Vera-Sport Edyta Wiśniewska można wysyłać przez stronę pracodawcy znajdującą się tutaj (http://www.verasport.pl/kontakt). Na wątku nie ma świeżych opinii, możecie podzielić się wrażeniami z aktualnych warunków pracy? Wasze zdanie mogłoby pomóc wielu osobom podjąć decyzję o aplikowaniu.

Trawacytrynowa Nowy wpis
@Helena

Nie róbcie sobie tego i nie pracujcie tam, nie polecam.

Były użytkownik Nowy wpis

Absolutnie odradzam. Sprzęt stary. Można nabawić się kontuzji. Linki na bramkach ciągle się zrywaja. Brudno. Trenerów brał. Cena absurdalna.

xyz

NIE POLECAM !!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jolka

Cześć! Opinia ciekawa (choć ma już trochę czasu).W chwili obecnej ma się nijak do panujących realiów.Moje wrażenia jak najbardziej negatywne. Jest kilka ciekawych osób fakt. P.s. Najlepiej sprawdźcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o Vera-Sport Edyta Wiśniewska - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vera-Sport Edyta Wiśniewska
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Siewna 15