Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Realista

Ktoś powinien wylecieć z hukiem z tej firmy. Gadali że w święta Wielkanocne mają być szczegóły podwyżki pensji. Bzdury i plotki babskie. Ta firma gdzie rządzą w większości baby, nie ma nic do zaproponowania. W większości klepanie fakturek i copy and paste, makro to już szczyt możliwości w tej firmie;))) Wg mnie dadzą wam od hindusa podwyżkę ale obowiązków bo tam za (usunięte przez administratora) to kilku biedaków chce pracować, a w Infosysie w Polsce to zarobkowo nikt normalny nie pracuje. Chyba ludzie nie mają co z czaSEM robić że tu pracują. Moim zdaniem dadzą wam 9,99 % podwyżki , podczas gdy wszystko urosło średnio 25-30% od roku. Robić strajk i nie wracać do biura !

Prawdziwy Realista
@Realista

Infosys nie odpowiada za inflacje ci0łku ;) Chcesz podwyzki to ić do rzondu. Niech ci ceny zycia obnizy. Przypominamy - To twój rzond nakrecił ceny wprowadzajac lockdowny i zaburzajac łancuchy dostaw, drukując 500+ dla nierobów i wprowadzajac embargo na tanią rope i gaz z Rosji. Wiec morda w kubeł bo masz na co głosowałeś. Buahahahahahah!

@Prawdziwy Realista

Naprawdę jesteś żałosny, obwiniając Polaków za tanią ropę, podczas gdy wy, Indianie, wspieracie zbrodniarzy wojennych w Rosji. Podaj nam swoje prawdziwe imię, a odeślemy Cię z powrotem do Bangalore, do którego należysz.

@Realista

Zabawne, że ciągle mówią na tym forum, że WSZYSCY uzyskali minimum 7% wzrostu, ale na setki znanych nam osób, nikt nie dostał takiego. Domyślam się, że te Infoshit trolle znowu muszą kłamać. Miękcy mali menedżerowie, którzy chowają się za klawiaturami.

Rio Tinto
@Prawdziwy Realista

Zgadzam się z tobą. Kto pracuje dobrze ten dostaje podwyzki. A nieroby i bumelanty niech idą do lldla. Nie potrzebujemy ich.

@przenośna toaleta indyjska

Ty odróżniaj 7% bonusu(półrocznego, premii) od podwyżki. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jeszcze grzeczne przypomnienie do HR i p. Agnieszki, że setki(albo i lepiej) pracowników nadal czekają na obiecane podwyżki na 2022. Od ostatniej komunikacji w tej sprawie minie zaraz miesiąc. Kpina z pracowników.

Realista
@Prawdziwy Realista

Gratuluję obycia w demokracji. Rząd daje podwyżki:) Dobre. Ruską propagandę to możesz POpierającym oPOwiadać:)))

Wole ruska propagande i tani gaz niz lewacka propagande i inflacje 30%

Jurek

10 procent to w 10 lat może dostaniesz

@Realista

Morda w kubeł i tankuj za 7zł amerykanska ci0to xD Dobrze ci tak. Powinni ci dowalic 50% inflacje. Buahahahahaha!

Rezygnują całe zespoły

Obserwujemy jak całe zespoły w Infosys Łódź, Wrocław itp. nie ma znaczenia lokalizacja tylko, że wszystkie są infosysami. 11-osobowy zespół zrezygnował dzisiaj po tym, jak po raz kolejny nie otrzymał żadnego z obiecanych podwyżek ani premii. To szaleństwo, szaleństwo, że ta firma może w ogóle pracować w Europie!

Lukasz

hahaha gdybyśmy tylko kłamali, nawet główni menedżerowie odchodzą! Ale zachowuj się tak, jakby się nie działo, ale zawsze możesz zapytać Paulinę K i Paulinę C, czy to prawda :D:D

Rezygnują całe zespoły

No i coraz więcej odchodzi, 3 rezygnacje dzisiaj i to nawet nie koniec miesiąca lol

Rezygnują całe zespoły

Więc Kasiu, chciałabyś zgadnąć, co się wydarzyło już przed południem???

Tak, chcę!

@Rezygnują całe zespoły

Oprocz tego ze znów sie obijałeś i przyłapał cie team lider na korzystaniu ze smartfona zamiast pracować, nic sie nie wydarzyło.

@Prawdziwy Lider

Właściwie zrezygnowało jeszcze dwóch dyrektorów. Haha ty żałosny mały człowieku, powiedz mi jak masz na imię spotkajmy się i zróbmy 1x1. :) Och i nadal pracuję tutaj w IC, robiąc 4x tyle, ile płacisz ludziom w IL, za tę samą pracę. Tak, widziałem te posty lol

Agnieszka
@Rezygnują całe zespoły

A ile tej premii obiecuje firma w takim razie? Dostaliście ją w ogole kiedykolwiek?

Podobno
@Agnieszka

Podobno to co masz napisane nie ma związku z tym co dostaniesz... podobno leci jakiś random w excel-u. Spełnisz cele i tak możesz nie dostać nic...

@Podobno

Nie no, aż tak źle CHYBA nie jest. Większość pracowników dostaje ok. 7% bonusu.

@X

Dlaczego miałbyś ciągle kłamać? Nikt w Polsce nie dostał podwyżki ani premii przez ostatnie 5-6 lat.

@Infosyf

Słuchaj kolego/koleżanko. Ja na temat Infosys mógłbym podzielić wiele niepochlebnych opinii. Ale co do podwyżek czy bonusów to akurat Ty kłamiesz. Bonus półroczny dostaje każdy kto spełni wymagania. Do tego w okresie pandemii był jeszcze jakiś wypłacony jednorazowo. Kilka stówek co prawda, ale był. Podwyżka w 2021 znikoma, ale była. W 2022 faktycznie podwyżki ani widu, ani słychu.

Asia - Wpisanie tego w biurze
@Agnieszka

Żadna premia nie została wypłacona nikomu, pomimo tego, co mówi ich umowa. Dziesiątki ludzi nie otrzymały obiecanych im pieniędzy za polecenie w wysokości dziesiątek tysięcy dolarów. Ile osób, które teraz rezygnują, nigdy nie otrzyma zwrotu kosztów przymusowych podróży do klientów? Twoje życie to kłamstwo, a ludzie, których aktywnie mobbingujesz, codziennie plują na ziemię, na którą chodzisz.

lidia
@Asia - Wpisanie tego w biurze

A właśnie ze została wypłacona xD Widocznie sie nie załapałeś boś głąb xD Ja dostałam ! I co ? Łyso ci teraz?

@lidia

Jestem pewien, że po „zasłużeniu” na wzrost w ogóle Ci nie bolą kolana.

Pogromca mięczaków
@Lukasz

Wiemy kim jestes i zostaniesz skazany za publiczne znieslawienie firmy na kwote 500tys zł IP zostało zabezpieczone ;)

@Pogromca mięczaków

Niech zgadnę, 192.168.0.137? Nikt się ciebie nie boi. I chociaż udajesz, że wiesz, kim jesteśmy, w rzeczywistości wiemy, kim jesteś. :) Do zobaczenia we wtorek.

@Kasia

Cóż, wygląda na to, że więcej osób z zespołu zrezygnowało. Nie rozumiem, Infosys zatrudnia tylko najlepszych ludzi i płaci bardzo uczciwie według wartości rynkowych. Dlaczego więc ta firma ma najwyższy wskaźnik obrotów ze wszystkich firm w Polsce?

Liza

Mam pytanie o dodatek językowy? Jaka kwota brutto za język na poziomie C1 inny niż angielski??

Strajk!

Ogłaszam strajk. Żądam podwyżki o 20%, w przeciwnym wypadku nie przyjeżdżam do firmy bo komunikacja i benzyna jest droga. Nie stać mnie by dojeżdżać do biura. Czy Maharadża rozumie? Czy wreszcie skończy z głupimi mailami o jakiś sexual harrassement i My way in Infosys :)) ? A jak nie to wypad na półwysep słonie poganiać.

malwina
@Strajk!

Oooo kolejny frustrat. Tnij wydatki jak ci nie starcza. Infosys płaci powyżej średniej krajowej. Nie musisz koniecznie kupować awokado, codziennie wydawać na latte (kawę mamy darmową !) ani przepłacac za auto (zapewniamy darmowe taksówki!) Ponadto, za niewykonywanie obowiązków słuzbowych grozi ci dyscyplinarka i wpis w krajowym rejestrze karnym. A pracodawcy dzis wymagają zaswiadczenia z KRK o niekaralnosci, wiec mozesz pożegnać sie z dobra praca w przyszlosci ;) Pozdrawiamy ;)

Proste rozwiązanie
@Strajk!

Po prostu jak mi każą wrócić do biura to na każde spotkanie nie noście z sobą laptopa jeśli macie tylko zeszyt, nawet jak jest na teams to skupcie sie na spotkaniu a na koniec 17/18-ta (zależy kiedy przyszliście po 8h) zamknąć laptopa / kompa i zero dawania z siebie, jak macie telefon to do szafki i tyle tego będzie.Jak klient będzie naciskał by coś zrobić dzisiaj a będzie 17-ta to po prostu sprawa prosta powiedzcie, ze skończycie dzień pracy... Szybko każdy pracodawca się nauczy co jest bardziej efektywne.

Rrr
@malwina

Średnia krajowa w Polsce to prawie 7k brutto a wielu pracowników ma ok 4k, a te bzdury o niekaralności to nonsens. Naprawdę hr pisze takie rzeczy, co masz w tej głowie.

@malwina

Ponadto istnieje ryzyko, że zostaniesz ukarany dyscyplinarnie i wpisany do krajowego rejestru karnego za niewykonanie swoich obowiązków służbowych. HAHAHAHAHAHAHAHA Czy jesteś upośledzony umysłowo?

malwina
@Proste rozwiązanie

Hej;) Do obowiazków pracownika należy okresowa praca po godzinach jezeli pracodawca tego oczekuje i natura procesu tego wymaga. W kazdej firmie tak jest. Złamanie tego jest cieżkim naruszeniem obowiązku pracownika i moze skonczyc się ostrzeżeniem, naganą (ustną lub pisemną), a w skrajnych powtarzajacych sie sytuacjach zwolnieniem dyscyplinarnym. Pozdrawiamy;)

@malwina

1. Zapomniałaś wspomnieć, że te nadgodziny powinny być PŁATNE. Infosys zwykle zarzuca pracowników nadmiarem obowiązków nie licząc się z tym czy 8h pracy wystarczy żeby je wykonać. 2. Wspomniana zasada nie ma zastosowania, jeśli występują czynniki szkodliwe dla zdrowia. Pracując w Infosys takim czynnikiem jest niewątpliwie STRES. Pracownicy Infosys są bardzo zestresowani obłożeniem pracą, często brakiem możliwości skorzystania z urlopu w dogodnym terminie, brakiem organizacji, często brakiem choćby procedur do wykonywanego procesu, i co ostatnio jest bardziej odczuwalne, są ekstremalnie zestresowani NISKIMI PENSJAMI i BRAKIEM PODWYŻEK. HRowe obietnice bez pokrycia to jak policzek wobec setek pracowników, którzy już i tak mają nieadekwatnie niskie zarobki do wykonywanej pracy i obowiązków.

Malwina2
@malwina

Wybacz, ale znam prawo pracy, gadasz bzdury, chocby dlatego, ze ten pracownik jesli bedzie pracował powyzej 8miu godzin i jest na umowe o prace moze w ogole kolejnego dnia byc zobowiazany do odpoczynku, bo musi minac odpowiedni czas zanim znowu spedzi 8 godzin w pracy. Kazdy sad a widzialem takie zaskarzenia stanie po stronie pracownika - jesli pracodawca kaze mu pracowac w nadgodzinach przy umowie o prace i nazywa odmowe niespełnieniem obowiązku pracy bez zgody pracownika za dyscyplinarne zwolnienie… jesli rzeczywiscie Infosys tak robi, to jest w tej firmie problem wiekszy niz myslalem i dam namiary na dobrego prawnika kazdemu - on takie sprawy wygrywa

@malwina

Zgodnie z polskim prawem obowiązkiem firmy jest również płacenie pracownikom za ten czas, Infosys tego nie robi i oczekuje, że ludzie będą pracować 14 godzin dziennie.. co za żart,

@Malwina2

Absolutnie poprawne i dobrze powiedziane. Mam też bardzo dobrego prawnika i chętnie podzielimy się szczegółami kontaktu.

Tia
@Malwina2

Taka z ciebie Malwina z HR że piszesz jako facet. Gratulacje za transparentność jeśli naprawdę jesteś z hr

@Lol

Nie prawda. Jesli w umowie o prace masz ze nadgogdzony sa niepłatne, to firma nie płaci za nie. Proste i legalne. A jesli nie wyrabiasz sie w 8 godzinach z pracą znaczy ze cos z toba nie teges.....moze popros TL o zapisanie cie na jedno z wielu szkoleń pod tytułem jak efektywnie pracowac? Są darmowe u nas ;)

Zadowolony infosysjanin
@Proste rozwiązanie

Z takim podejsciem kariery u nas nie zrobisz..... Wiecej, dostaniesz roczna ocene pracowniczą ponizej oczekiwań = brak podwyzki ;) Proste ;)

@Tia

Z HR to jest Malwiną bez cyferki...

@Oskar

Tak uwielbiam te szkolenia ... jedno które znalazłem kończyło i zaczynało się jednym slajdem - to są najbardziej efektywne szkolenia tak jak team w Infosys!

@Oskar

Ach, odbyło się szkolenie w chmurze z ponad 300 osobami z Indii, nie można było się niczego nauczyć, ale ten Hindus z filmem o zabawie z samym sobą był bardzo pomocny! (usunięte przez administratora) śmiechu

Praca, nie strajk!
@Strajk!

Nie wydaje mi sie abys zwiekszył produktywnosc o 20% aby zasluzyc na taka podwyrzke. A za strajk dostaniesz nagane lub dyscyplinarke. Po co ci to? Bo Infosys to prywatna firma i strajki są NIELEGALNE ;)

@Praca, nie strajk!

Nikt was nie słucha, idioci, możemy po prostu wziąć L4 :) I proszę powiedz mi, co możesz zrobić? To nie są Indie...

eL'quattro
@przenośna toaleta indyjska

W tych czasach można nawet iść na L4 z powodu wypalenia zawodowego. Przy takim natłoku pracy jaki panuje w Infosys, czy ktoś może czuć się wypalony...

@eL'quattro

hahaha tak ciągłe poprawianie i ściganie okropnych decyzji kierownictwa i partnerów wystarczy, abyś zdał sobie sprawę, że 14 godzin, które właśnie przepracowałeś, mogło być 8...

Ekspert
@przenośna toaleta indyjska

I znow pudło ;) Pracodawca na mocy prawa moze w kazdej chwili skontrolowac zwolnienie L4 pracownika, bo płaci za nie. ZUS równiez, po donosiku ;) A z nim nie ma zmiłuj wiec nie radzę udawać chorego. Chyba ze lubisz nagany do akt pracownika, wtedy twoja sprawa.

Weronika R
@Ekspert

100% prawda. Dodam jeszcze że gdy mamy wątpliwosci czy L4 jest prawdziwe, mamy prawo wysłać pracownika do wybranego przez siebie niezależnego orzecznika medycyny, celem zweryfikowania czy faktycznie pracownik posiada chorobę wykazaną na L4. Jeśli orzecznik jej nie potwierdzi, pracownik podlega odpowiedzialności karnej za wprowadzanie firmy w błąd. ZUS bedzie również żądał zwrotu świadczenia chorobowego od pracownika wraz z odsetkami. Nie warto (usunięte przez administratora);)

@Weronika R

Nikt tu nawet nie wspomniał o oszukiwaniu czy 'fałszywym' L4, a już zaczęło się szczucie. Poza tym skąd się takie fałszywe L4 bierze, przecież to lekarz decyduje czy ktoś powinien czy nie, iść na zwolnienie. Osobiście znam x osób, którym ta praca naprawdę nie służy i odbija się to już nie tylko na ich samopoczuciu, ale dosłownie na zdrowiu. A żadna praca nie jest warta poświęcania zdrowia, tym bardziej nie praca w Infosys.

@Weronika R

Tak, masz rację, firma ma tę opcję, a jeśli okaże się, że dana osoba była chora lub chora, jak twierdził, a Twój niezależny lekarz to weryfikuje, te posty faktycznie wystarczyłyby, aby pokazać sądowi, co można opisać tylko jako mobbing. Biorąc pod uwagę wszystkie groźby, które ty i twoi koledzy pisaliście na tym forum, myślę, że nawet pół przyzwoity prawnik mógłby wygrać tę sprawę.

JL5
@Artur

Wątpie - Infosys nigdy nie przegrał sprawy w sądzie. Infosys stać na najlepszych prawników.

@JL5

Zdajesz sobie sprawę, że w sprawach, które trafiły do ​​sądu, jest to publicznie dostępne i można je łatwo sprawdzić? mój SP, który odszedł, pozwał ich i wygrała, wiem to na pewno. Więc tak...

Jakbym slyszalem…
@Ekspert

Jakbym slyszal swoj aktualny projekt… glowne zarzadzanie poprzez strach… godzina 18-ta ale chca natychmiast, na jutro juz bo oni powiedzielo klientowi, ze bedzie… a Ty zrob oczywiscie…

Alicja
@Jakbym slyszalem…

Ty jestes od pracowania a nie od strzelania fochów. Za to masz płacone. Koniec kropka. 9-17 to masz w urzędzie prace ptasi móżdżku.

Płacone
@Alicja

Właśnie z tym że masz płacone to jest największy problem, widełki są tak niskie że pensje robią się głodowe. Nawet wielkie infosciony którym wydaje się ze maja dużo są śmieszne bo w innej firmie moga załatwić sobie 40 procent więcej. Ale boją się bardzo bo nigdy nie były poza infosysem no i można przed biednymi kolegami cwaniakowac

Podobno
@Alicja

Aha - czyli przyznajesz Alicja, ze namawiasz do łamania prawa pracy i stosujesz takie praktyki w Infosys. 9-17 i 8 mio godzinny dzień pracy są nie przestrzegane w Infosys. Jeśli się okaże, ze to osoba z HR napisała to będzie ciekawie.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Toksyczna kultura

Toksyczna kultura nie pojawia się przypadkowo. Powstaje, gdy negatywność i nieuprzejmość szerzą się w firmie i przenikają całą organizację. Toksyczne miejsca pracy z toksycznymi kulturami są tworzone przez toksycznych liderów. To jest infosyf.

Była

Wszystkim osobom choćby troszkę wahającym się nad wysłaniem cv do tej firmy radziłabym 10 razy przemyśleć ten krok. Będziecie żałować już po pierwszym miesiącu że wdepnęliście w to (usunięte przez administratora) niezależnie od tego czy klepiecie tabelki w excelu, piszecie kod czy zarządzacie procesami. Nawet jeśli jesteście tuż po szkole i szukacie pierwszej pracy, jest ogrom innych firm do których warto uderzać - nie traćcie swojego cennego czasu i życia na to dogorywające pośmiewisko. Serio. 95% komentarzy na tej stronie to prawda, reszta pisana jest przez zwyklych troli, na odpisywanie którym szkoda klawiatury.

Łucja
@Była

Ja pracuje w Infosysie juz 10lat i nie żałuję. Mój mąż niewiele krócej ;) Firma oferuje umowe na czas nieokreslony, stabilen zatrudnienie, nowoczesne biuro, darmowe taksówki po pracy, pensja zawsze na czas i bonusy swiąteczne. Dla ambitnych co zrobią wiecej, są nagrody i mozliwosci awansu. Przezyłem juz wielu ludzi. Wiekszosc co odeszła to mięczaki i cieniasy co nie umieli ogagrnąć prostego makra. A Infosys sie rozwija i rosnie w Polsce, Obecnie nie tylko Łódź ale i Wrocław czy Poznań. Twoje anegdotki o dogorywającym posmiewisku nie są warte funta kłaków. Są tyle warte co konspiracyjne teorie, czyli zero.

Brawo
@Łucja

Dokladnie te makra przydadza Wam sie na 100% zrobicie na tym makro kariere… pojdziesz do ludzi i powiesz ja nie bylem cieniasem, robilem makra w excelu! W miedzy-narodowej korporacji - reszta pouciekala, cienasy nie chcieli cala kariere robic makr. I jaki bonus byl, rzucili punkty w mybenefit! Kupilem samochod taki w skali 1 do 1000 ale nadal WoW! Coprawdaz nie udalo sie awansowac, ale to dlatego, bo musialem wyjsc do szpitala do rodziny i nie moglem zrobic nadgodzin a bylo krytyczne makro zazyczone przez klienta. Lekcja odrobiona i tym razem awansuje! Nigdy nie opuszcze zyczenia szefa i klienta w koncu praca wazniejsza od rodziny. Jak to ktos tutaj dobrze stwierdzil jak masz pracy na 12h to musisz byc bardziej efektywny pojde na szkolenie i na pewno od tego wyrosna mi dodatkowe rece a i moze szef sie zlituje i da szybszy komputer ;)

@Łucja

Przeżyłeś już tylu mięczaków, że aż zmieniłaś płeć ;) Kolejne infotriki ;) A podwyżek jak nie było, tak nie ma. Może czas zwijać żagiel.

Nonsens
@Łucja

Przestan takie bzdury pisać. We Wrocławiu jest ultra dramat od 2019 zwolniło się kilkaset osób które firma przejela z EY GDS. Ludzie są w ciężkim szoku że można w takim standardzie w ogóle pracować. Tutaj ktoś potrafi to nawet chwalić. Może Łódź to inny świat. Zresztą to co piszesz to hrowy bełkot, nie ma w tym grama prawdy, niech nikt się nie nabiera na takie burackie występki. Z mężem pracujecie 10 lat, przestań. Piszesz przeżyłem a podpisujesz się Łucja. Zastanów się nad swoim życiem.

Infosys lubi w tecza
@Nonsens

Infosys akceptuje wszystkich ma bardzo mocne Diversity and Inclusion… również malzenstwa pomiędzy tymi samymi płciami.

Antylol
@Lol

Podwyzki są dla tych, co uczciwie pracują. Nie dla psujów i bumelantów takich jak ty. Widocznie nie zasluzyles na podwyzke bo miales ocene ponizej oczekiwan od swojego lidera.

@Antylol

Zawsze po prostu obrażasz ludzi, niech zgadnę, że jesteś menedżerem w Infosys. Wygląda na normalną kulturę pracy. Albo po prostu jesteś Indianinem, który identyfikuje się jako biznesmen w Europie..

Najlepsza forma w Łodzi

Jaka jest najlepsza firma w Łodzi i dlaczego jest to Infosys? Jak to się stało, że jesteście pracownikami najlepszej firmy w Łodzi? Czy czujecie z tego powodu dumę, czy jest wam wszystko jedno?

@Najlepsza forma w Łodzi

Znam i znalem z 200 osób z infosysu i 95 procent tej firmy nienawidzi, reszta nie lubi.

Heh2
@Heh

Znam i znalem z 200 osób z infosysu i 95 procent lubi te firme, reszta nie lubi - gównie nieogary lub flejtuchy co nawet makra napisac nie potrafią.

@Heh2

Kolejne kłamstwa od trolli HR, nawet oni nie będą tu pracować za 6 miesięcy.

Daj spokój
@przenośna toaleta indyjska

Trolle są obrzydliwe, ciekawe czy infosys ich zatrudnia, czy to tylko pracownicy-przegrywy, którzy wypierają z głów fakt bycia pracownikiem w praktycznie najgorszej korporacji w Polsce.

@Daj spokój

Dobre pytanie, w rzeczywistości Andrew Duncam z Anną Garnham „szefową IC HR na Europę, poinstruują i nakazują pracownikom w Polsce pisanie tych komentarzy, mówiących, że Infosys to świetna firma, że ​​zatrudniają tylko najlepszych ludzi i że pracownicy wracają. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie, a ci partnerzy i menedżerowie wiedzą więcej niż ktokolwiek, jak naprawdę jest źle.

Zadowolony pracownik
@Prawdziwy Lider

Najlepsza firma w Łodzi z branzy BPO ;) A twoje barry callebauty, makcormicki, fudżitsy czy philipsy nie dorównują nam ! Frustracja az kipi z ciebie bo nie poradziłeś sobie w pracy u nas. Wiemy kim jesteś i poinformowalismy juz firmy z branży aby nie zatrudniali ciebie. Wilczy bilet kolego;) w łodzkiem twoje CV juz jest spalone. Nikt marudera i frustrata nie zatrudni ;) Bye!

@Zadowolony pracownik

Myślisz, że możesz skopiować i wkleić to, co napisałeś wczoraj pod tą nazwą? "Infosyjanin :)" Wiesz kim jestem? Powiedz to tutaj ty żałosny klaun z infosys. Powiedz mi, jak masz na imię, przyjdę się z tobą spotkać i porozmawiamy twarzą w twarz, jeśli chcesz. Ale myślę, że możesz spróbować mi zagrozić, nie będę ponownie pracować w branży LOL. 6 ofert pracy powiedziałoby inaczej, nie masz nic, co by mnie kiedykolwiek wprawiło w tchórzostwo.

Dziwne
@Najlepsza forma w Łodzi

Post jakby oplacony. Niestety by być dobra firma, to trzeba mieć więcej niż mybenefit i np. Medicover. Przydałoby się jeszcze szanować pracownika by nie pracował ponad 8h, miał life-balance oraz czasem mógł się szkolić choćby w systemie, który ma dobre szkolenia robione przez światowej klasy trenerów, a nie takich z przypadku... nie chce już wspominać o sprzęcie - Lenovo 8GB z DVD, przez który jeszcze wolniej wykonuje się swoje obowiązki.

jaaaa

Zgadzam się w 100% :)

NieTroll
@jaaaa

Tez sie zgadzam nie ma lepszej do nauki gdzie nie pracowac na 100%!

ABC

Czy możesz opisać szerzej dlaczego tak uważasz?

Czemu kłamiesz xDD

Lukasz

Więc poza tworzeniem fałszywych imion, aby spróbować odzyskać gwiazdy, co ci się w tym podoba?

Popieram
@Najlepsza forma w Łodzi

Tak popieram Infosys to najlepsza forma… forma (usunięte przez administratora), z kazda kolejna nadgodzina to czuje w swoich kosciach…

kto pracuje ten ma
@Prawdziwy Lider

"Wiesz kim jestem?" Wiem. Plebsem z konkurencji co miauczy bo mu nie wyszło w Infosysie xDD

@kto pracuje ten ma

Więc nie masz pojęcia, kim jestem, to pokazuje i szczerze mówiąc, jesteś tylko smutnym małym trollem. Infosys to najlepsze rozwiązanie, jakie kiedykolwiek miałeś, i dobrze do Ciebie pasuje.

KandydatNaSzefa

Ile zarabia Pani szefowa xxckowska? 50.000 brutto? Ja wezmę 40.000 i dam Wam podwyżkę . Wybierzecie mnie na szefa?

@KandydatNaSzefa

Biegnij tak szybko, jak potrafisz, nikogo nie obchodzi obietnica podwyżki, ponieważ HR nie zaakceptuje jej w infosysach, gorzej, jeśli takie jest twoje prawdziwe pytanie, nie jesteś liderem i musisz przemyśleć swoje wybory.

kto pracuje ten ma
@KandydatNaSzefa

Kandydat to najwyzej mozesz byc do smieciarki osiedlowej. Wiesniaku bez dooswiadczenia. Buahahahahaha!

Infosys tnie koszty jak tylko może. Pozwala na to, żeby doświadczeni pracownicy, którzy ciągną procesy odeszli. To dzięki nim kontrakt jest podpisywany z klientem. Są w stanie poświęcić kontrakt, żeby tylko zredukować koszty zatrudnienia. Wolą zatrudnić stażystów, aby tylko zwiększyć swoje przychody. To jest tonący statek. Idzie na dno jak Titanic. Już nikt rozgarnięty nie chce tutaj pracować. Przychodzą Azjaci, Afrykańczycy a teraz pewnie Ukraińcy. W moim teamie, nikt nie został ze starego składu. W przeciągu całego roku wszyscy odeszli. Mi został jeszcze tydzień. Nareszczie!!!

Katarzyna
@pracownik

Hej;) A czy nie pomyślałeś o tym ze przychodzą obcokrajowcy z innych krajów które wymieniłeś, z zupełnie innych powodów? A mianowicie takich ze Infosys to atrakcyjne miejsce pracy a Łódź atrakcyjne miasto dla młodych dynamicznych ludzi ;) Jak w każdej firmie zdarzają się odejścia ale to mniejszość, ostatnio sporo osób wraca do nas ! Każdy pracownik dostaje co roku podwyżkę, Pozdrawiamy ;)

Daj spokój
@Katarzyna

Większych bredni dawno nie czytałem. Infosys to atrakcyjne miejsce pracy. Bajzel i chaos, podwyżki są sporadyczne. Od 2019 dali 2 procent. Zarabia się coraz mniej względem rynku niż więcej. Paskudna firma, która pracownika ma za śmiecia i pokazuje to na każdym kroku, mimo że mówi inaczej. Wstydź się kobieto za każde ze swoich słów. Pojęcie wstyd jest ci jednak raczej obce.

@pracownik

"Idzie na dno jak Titanic" - odważna teza, biorąc pod uwagę, że Infosys w ostatnich kilku latach w znaczący sposób zwiększył swoją obecność w Polsce. Otworzyliśmy centra w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, w których pracują setki osób. Zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne - wystarczy spojrzeć na ilość ogłoszeń.

Brb

To że biura się otworzyły we Wrocławiu i Poznaniu, to jeszcze o niczym nie świadczy. We Wrocławskim biurze przez blisko 2 lata zwolniło się lekko licząc 200 osób. W zamian zatrudniono osoby bez doświadczenia. Firma ma bardzo niska kulturę organizacyjną, odstrasza ludzi od pracy w korporacjach.

@Brb

Tu się zgodzę. Kiedyś mi się wydawało, że praca w korpo będzie dla mnie ok, międzynarodowe środowisko, codziennie w użyciu język angielski, 'możliwości' rozwoju itd. A w praktyce Infosys to prawdopodobnie najcięższa praca jaką miałem, nie przez trudność procesu, tylko całe to zamieszanie wokół, ciągle coś jest nie tak. Work/life balance na tragicznym poziomie, a miało być tak pięknie. Faktycznie Infosys zniechęcił mnie do pomysłu pracy w korpo.

Brb
@Tak

Próbuj w innych, jest wiele fajnych firm. Nie wszędzie pracownik jest śmieciem, jak w infosys. Można naprawdę czerpać przyjemność z pracy w korpo

@Katarzyna

zapomniałaś wspomnieć o sztuczce, że co roku oznacza, że musiałeś przepracować cały poprzedni rok kalendarzowy. Zacząłeś np 7.01 i juz możesz się pożegnać z podwyżką. Do tego w zeszlym roku to podwyżka była poniżej inflacji...inflacji z zeszłego roku bo o tej teraz to nie ma co mówić. Niedługo zacznie się dopłacać do pracy w Infosyfie

Kaz

zapotrzebowanie jest ogromne bo jest ogromna rotacja - proste. Ogłoszenia wiszą non stop bo nie ma chętnych na nie a jak ktoś przychodzi to wypisuje się stąd po kilku miesiącach.

@Kaz

Jedyną realną opcją jest jak najszybsze opuszczenie tej firmy i ostrzeżenie wszystkich o pracy tutaj.

@Katarzyna

To absolutnie nieprawda! Nie dość, że prawie 40% pracowników nie otrzymało żadnej podwyżki, to obiecane premie nie będą wypłacane w więcej niż 60%. Mam rzeczywisty plik Excela, jeśli chcesz to zakwestionować, :)

@Tak

A co ma infosys do twojego life? To co robsiz poza praca to nikogo nie interesuje. Firma ci placi za work ktory masz wykonac. Tyle.

Kuba
@Kaz

A zrobiles cos ponad to co masz w umowie o prace ze twierdzisz ze ci sie podwyzka nalezy? Zawales umowe z Infosys. Podpisales. Nie ma tam zadnej wzmianki o podwyzkach. Co ty zrobiles dla Infosysu zeby miał podwyzke dla ciebie?

Becia
@Kaz

Wypisuja to sie głównie mięczaki i nieogary co nie potrafią ogarnąć analitycznego myslenia i systemow typu SAP, excel czy sharepoint. I płaczą ze podwyzki nie dostali. I bardzo dobrze, bo na nią nie zapracowali. Niech idą i sie zatrudnią na kasie w lidlu lub mcdonaldzie. To w sam raz na ich poziom, myslec tam nie trzeba. Takich ludzi w Infosysie nie potrzebujemy ;)

Hubert
@Brb

"To że biura się otworzyły we Wrocławiu i Poznaniu, to jeszcze o niczym nie świadczy." -- Wlasnie ze swiadczy. O tym ze Infosys prężnie sie rozwija i zdobywa nowych atrakcyjnych klientów, dzieki czemu coraz wiecej Polaków ma prace a firma zwieksza inwestycje w polską gospodarke.

Brawo!
@Hubert

Brawo Becia, Kuba, Hubert, czyli HR próbujący w mizerny sposób ratować sytuację. Daruj sobie, zamilknij i nie kompromituj się. W życiu w tej firmie nie znalazłyby się 3 osoby, które w ten sam dzień powiedziałyby coś pozytywnego o infosyfie. Szkoda czasu na tą dyskusję

Sobota
@Becia

W Lidlu zakupy robię regularnie, pracownicy tej sieci właściwie zawsze są mili i pomocni, czego nie można powiedzieć o większości pracowników Infosys. Obstawiam, że pracownicy Lidla po prostu zarabiają średnio lepiej niż pracownicy Infosys i są szczęśliwsi ;), a praca w Lidlu to praca jak każda inna, nie widzę w tym powodu do szyderstwa, ale Twój komentarz przedstawia poziom pracownika Infosysu ;), również intelektualny. Jeżeli gdzieś nie trzeba myśleć i ktoś reprezentuje (niski) poziom, to mowa o śmietance towarzyskiej, która występuje na infosysowych meetingach - pasjonaci ubogiego żartu :)

@Sobota

Taa ...jestes mega nieogarem aby zrozumiec ze w lidlu pracownicy sa sztucznie mili na pokaz bo tak są tresowani na szkoleniach przez szwabstwo. Dokladnie tak samo zadhowuja sie angole w UK, falszywe usmiechy na codzien how are youu bla bla bla a za plecami obrabiaja (usunięte przez administratora) polakom. Wole podejscie infosysowe ktore jest przynajmniej realnie i niesztuczne.

Ogar
@Oskar

Co komentarz, to nieogar :D Kto to właściwie jest nieogar? Manager, który niczym nie zarządza? TL, który niczego nie potrafi choćby przemyśleć? Czy specjalista, który nie jest w stanie wychilic się z obowiązkami poza JL2? A no i tak (usunięte przez administratora) komentarz to właściwie mógł napisać ktoś z innej firmy, bo infosysowe HRy to chyba nie. Sądząc po poziomie, to ktoś z tej nordyckiej :D

@Kuba

nie rozśmieszaj mnie. Firma w zeszłym roku zadeklarowała podwyżki dla wszystkich po czym okazało się co znaczy "wszystkich"... No ale co tu się dziwić jak nie zwracają nawet za dojazd na pierwszy dzień pracy osobom, które zostały przyjęte do pracy zdalnej, aby odebrały sprzęt z firmy i podpisały umowę. Żenada

Bartek

Zgadzam się w 100 procentach, firma nie ma żadnego poszanowania pracownika. Ale skoro hindusi nie umieją siebie sami szanować, to skąd mają szanować Polaków.

Tak!
@Kaz

To dobry pomysł żeby dopłacać za pracę w infosyfie :D powinni dawać jeszcze pracownikom takie mizerne porcje żywnościowe jak w szpitalu ;D wyzwać ludzi i pluć na nich, tak będzie 5 lat maks

@Becia

Musisz żartować! Infosys jest wypełniony najgorszymi pracownikami ze wszystkich firm konsultingowych na świecie, nawet TCS ma lepszych i mądrzejszych ludzi. A „liderzy” jak A.Duncan, no cóż, osobiście byłem na wielu spotkaniach, na których każe partnerom zwalniać za darmo każdego, kto nie pracuje w godzinach nadliczbowych. Upewnię się, że żadna firma, w której będę pracował w przyszłości, nigdy nie złoży oferty od Infosys.

@Hubert

Więcej bajek opowiadanych przez kierownictwo! 8 na 10 projektów jest w ciągłej eskalacji. Jedyny sposób, w jaki Infosys wygrywa przetarg, to obniżanie ceny projektu tak bardzo, że na każdą pracę pracują trzy, a nawet cztery osoby. To żart.

True
@Prawdziwy Lider

Płacą najmniej to i najmniej z rynku wyciągną. Znam paru takich co robi tylko po to żeby długi spłacić.

Lipa
@Prawdziwy Lider

W tych czasach liczą się tylko pieniądze i cięcie kosztów dlatego firmy wybierają infosys bo jest najtaniej, jeśli chodzi o jakość do dramat. Daj pan spokój :D

Infosyf

Tak i spójrz, ile z nich nie ma nikogo aplikującego. Opinia publiczna tej firmy jest teraz dobrze znana, tylko najgorsi pracownicy przyjęliby dziś pracę w Polsce.

Młodzi dynamiczni
@Katarzyna

To mogło być napisane tylko przez HR - zwłaszcza "młodzi dynamiczni" o tym świadczy. Młodzi dynamiczni w innym tłumaczeniu to Ci głupsi, co jeszcze nie potrafią się postawić i będą się pokazywać i angażować za darmo w wolnym swoim czasie z nadzieją na karierę :-) i chętnie pojadą za swoje pieniądze, bedą na wyjeździe służbowym w hotelu 3* gdzieś 2h od klienta i będą jeść co najwyżej w MCD bo inaczej nie rozliczą kosztów - dniówki nie były rewaloryzowane od lat, więc czasem by w ogóle coś zjeść nawet MCD na zachodzie albo w stanach to trzeba dołożyć z własnej kieszeni - podróżowanie za karę...

@Młodzi dynamiczni

Część podróżnicza jest prawdziwa, w infosysach nie zwracają kosztów podróży przez rok, a nawet dłużej! Mają setki ludzi, którzy zrezygnowali i nigdy nie otrzymali zapłaty za podróż służbową! Uważaj na to w infosyf.

Marcin zejdz na ziemie

Zejdz na ziemie Marcin czy tam Mateusz, w tej firmie nie zawojujesz swat…

Prawdziwe życie w Infoscian

Jeśli pracowałeś dla Infosys w Polsce, nieważne IL, IC czy BMP. Nieważne w Łodzi, Wrocławiu czy Krakowie. Dlaczego zdecydowałeś się odejść i jakich horrorów widziałeś z pierwszej ręki w Infosys, których nigdy nie widziałeś w żadnej innej firmie?

@Prawdziwe życie w Infoscian

Gdzie zacząć. Widziałem walki polityczne, które wzbudziłyby zazdrość na Kremlu. Widziałem starszych dyrektorów i stowarzyszonych partnerów zagrażających pracy i karierze pracowników, ponieważ prosili o rzeczywistą pomoc w projekcie, który był eskalowany co tydzień przez bardzo niezadowolonego klienta. Możesz zobaczyć tego typu zagrożenia na tym forum, spalenie swojego CV i już nigdy nie będziesz pracować w Łodzi. Starsi partnerzy, którzy okłamują klientów i wrzucają młodszych ludzi pod autobus, później obwiniając ich za własne błędy i obserwując ich zwalnianie. Jako starszy dyrektor tej firmy moją ostatnią kroplą było, gdy kazano mi zatrudnić Ukraińców, ponieważ są zdesperowani i będą pracować za mniejsze pieniądze niż ich polscy koledzy. Można powiedzieć, że to ekonomia, ale polecono mi okłamywać ich, mówiąc, że pomożemy im w przeprowadzce, kiedy kierownictwo tej firmy nie miało absolutnie żadnego zamiaru im pomóc. Kiedy powiedziałem nie, nie pasowałem już kulturowo do firmy. Ci ludzie nie mają żadnego interesu w pomaganiu, tylko w kłamstwie, aby uzyskać niewielkie zyski.

Całkowicie Zszokowany

Jestem teraz całkowicie zszokowany, przyszedłem na to forum, aby zapytać o kulturę pracy Infosys po tym, jak zaproponowano mi stanowisko starszego konsultanta w chmurze za 24 000 brutto miesięcznie… Ale potem zacząłem czytać komentarze tutaj… i komentarze, które wydają się być menedżerami grożącymi i atakującymi ludzi, którzy pozornie mówili tylko prawdę. Dziękuję wszystkim, odmówiłem dołączenia do tej firmy.

@Całkowicie Zszokowany

Kłamiesz, nie ma takiego stanowiska u nas ;) Pozdrawiamy konkurencje ;) dajecie sie zdemaskować jak dzieci. Pan pewnie z makcormika/bary calbauta bo nie wyszło w Infosysie? xD Przykro nam. Ogromna wiekszosc naszych pracowników jest zadowolona.

@Oskar

Ogromna większość jest zadowolona? :D Na pewno przedstawiają to wyniki PULSE ;) I na pewno jest przypadkiem, że w tym kwartale management już nawet nie przypomina żeby PULSE wypełnić. Bo przecież pracownicy są zadowoleni, więc czego tu się bać? ;) Teraz to dopiero będą słupki na czerwono. ;)

Antylol
@Lol

Na czerwono to jest twoje koślawe myslenie i bezproduktywny negatywizm.

@Całkowicie Zszokowany

Masz rację, nie masz tego stanowiska, chyba że tego potrzebujesz. Jeśli pracujesz w IL Polska, miej świadomość, że ta sama praca dla analityka IC 4a płaci cztery razy więcej..A.Duncan i Lilly zrobili ten trik.

@Antylol

Ja jestem jedynie głosem swojego zespołu pewnie kilkuset kolejnych pracowników. Jeśli nie potrafisz podać merytorycznych kontrargumentów, a raczej ich nie masz, to nie jest powód żeby mnie obrażać. Ja chcę żeby realia pracy w Infosys były inne, lepsze. Mnie i wielu ludziom żyło i pracowałoby się lżej. Ale realia są jakie są.

@Całkowicie Zszokowany

Akurat jest takie stanowisko ale chyba w IC w Krakowie… czy tam Wrocławiu. Oprócz pracy taniej i mało potrzebnej klienta jak BPO(stad outsourcing), sa prace rozwojowe, nawet na LinkedIn widze teraz takie stanowisko jak Cloud Migration Lead… Zdecydowanie w jedynm i drugim widelki beda rozne

Całkowicie Zszokowany
@Oskar

Widzę, że jesteś tym samym idiotą, którym grozisz innym ludziom na tym forum, nie boję się Ciebie. Mam inne oferty pracy w firmach, które nie atakują publicznie obecnych i byłych pracowników, twoja mama powinna się wstydzić kogo wychowała.

Takiej frustracji i wkurzenia wsrod pracownikow nie bylo nigdy. Firma z premedytacja robi wszytsko by sie ludzie sami pozwalniali. Wszak na ich miejsce wejda tani stazysci i uchodzcy z Ukrainy czy Afryki. Dla infosysysu nie liczy sie zadna jakosc pracy. Ciagla rotacja powoduje ze nikt z nowych nie wie co robic bo nie byli nalezycie wyszkoleni. Jakosc procesow spadla ponizej jakiegokolwiek poziomy. Klienci odchodza z Infosysu, nie przedluzaja umow. Infosys nie wyciaga zadnych wnioskow, nie liczy sie z doswiadczonymi pracownikow. Notorycznie naliczaja bledna pensje, nie wyplacaja nadgodzin czy pracy w swieta. Multum obowiazkow, ze nie sposob sie wyrobic w ciagu 8h. Jak Klient sie wylamuje i chce odejsc to Infosys schodzi z ceny kosztem pracownika. W rezultacie pracownik robi za 3 osoby, a klient placi za jedna. Pomijajac juz fakt, ze Infosys zabiera ponad 70% z tego co faktycznie placi klient. To jest wyzysk. Klamia o podwyzkach od zeszlego roku. Najgorsza firma na swiecie. Odchodze!!!

Infosysjanin
@pracownik

No to jedziemy z tym pseudopostem frustrata. "Takiej frustracji i wkurzenia wsrod pracownikow nie bylo nigdy. Firma z premedytacja robi wszytsko by sie ludzie sami pozwalniali" Ryknęłam śmiechem. Źródło tych rewelacji prosimy. Ploteczki z kuchni czy z Berdyczowa? " Dla infosysysu nie liczy sie zadna jakosc pracy" Źródło tych rewelacji prosimy. Liczy sie i to bardzo, to ze ty olewasz prace bo jej nie ogarniasz nie znaczy ze inni też. "Jakosc procesow spadla ponizej jakiegokolwiek poziomy." Czym mierzyłeś jakość procesów? Linijką ze szkolnego tornistra co mamusia ci kupiła? Pochwal się z resztą klasy. "Klienci odchodza z Infosysu, nie przedłużają umow. " Podaj źródło tych rewelacji. Wrecz odwrotnie, infosys migruje coraz wiecej procesów do Polski, co widać po nowych otwartych sie biurach w Krakowie czy Poznaniu. Z logiki miałeś pałę na studiach? "Multum obowiazkow, ze nie sposob sie wyrobic w ciagu 8h. " Jeśli rodzice ani szkołą nie nauczyli cie organizacji pracy, powinieneś zapisać sie na kurs takowy. Są darmowe. Nie jest wina pracodawcy ze nie umiesz tak zorganizowac sobie pracy aby podołać. Klient płaci tobie za to. Dostajesz pensję za robotę a nie za robienie z siebie płaczka i mięczaka publicznie. "Jak Klient sie wylamuje i chce odejsc to Infosys schodzi z ceny kosztem pracownika." Nie słyszałem o zadnym, przypadku odejścia klienta z infosysu. Wszyscy klienci są bardzo zadowoleni. Zapoznaj się z definicja słowa BPO dziecko. "To jest wyzysk" Zapoznaj się z definicją słowa wyzysk dziecko. Podpisałeś umowe z własnej nieprzymuszonej woli. W szkole nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? "Infosys zabiera ponad 70% z tego co faktycznie placi klient. " Podaj źrodło tych pseud bzdur. Inaczej wychodzisz na kłamcę. "Najgorsza firma na swiecie. Odchodze" Odchodź i nie wracaj. Bo takich klawiaturowych wojowników jak ty żadna firma nie potrzebuje. Nie chcemy cie tutaj. Sugeruję wziąć się za szydełkowanie na drutach, przynajmniej niczego nie popsujesz innym. W Łodzi jesteś już spalony, nie zatrudni cie żadna firma z takim nastawieniem.

Przestan
@Infosysjanin

Człowiek miał rację który pisał swoją opinię, to ty masz nierówno pod sufitem.jestes paskudnym kłamcą broniąc infosysowy (usunięte przez administratora) Ale takich polmozgow właśnie firma zatrudnia. Lecz się na nogi, bo na głowę za późno

Infosysjanin
@Przestan

Uuuuuu. Cóż za kultura wypowiedzi. Niech zgadnę, pińcetplusiarz? Nie wyszło w infosysie? xD Jestem wstrząśnięta i zmieszana. Jesteś niewiarygodny tak samo jak on, bez podania źródeł swoich bredni. Napisz jeszcze ze ziemia jest płaska. Pośmieję się jeszcze bardziej.

@Przestan

Nie miał racji. Napisał oskarżenia nie podając źródeł swoich danych. Coś takiego nazywa się kłamstwem a nie opinią. Nie racją. Zmień lekarza który cie leczy frustracie.

Inforealia
@Infosysjanin

Do wszystkich punktów nie chce mi się nawet odnosić, ale do niektórych, ok. Frustracja i demotywacja w zespołach? Olbrzymią, słyszę to właściwie codziennie i od wszystkich, nie tylko w moim zespole, ale również od znajomych pracujących w innych działach. Źródło? Choćby mail z 30 kwietnia od naszej szanownej DC Head. Dalej, wyzysk. Wg definicji to występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. I faktycznie w Infosys to nie wyzysk, bo to nie jest występek, tylko cały proceder. Podwyżki widmo, bonusy półroczne przesunięte w czasie, infotriki. Infosys nie szanuje pracowników, więc pracownicy nie szanują Infosys. To też jakość wykonywanej pracy spada a niektórzy to już w ogóle udają, że są w pracy. Ale jak się człowiek na patrzy jak menago zatrudnia kuzynkę, narzeczona, stryja czy babcię, którzy wszystkie tematy zrzucają na specjalistów, to skąd to czerpać motywację. A no i jeszcze jeden żart, reskilling, o którym tyle się mówi. Życzę szerokości w Infosys, bo na głębsze wody to Ty akurat nie wypłyniesz :)

pogromca mięczaków
@Inforealia

No to leć to sądu. Na co czekasz ? Jaj nie masz? A może cycków? Mięczaku. Sędzia bedzie mieć niezły ubaw na wokandzie.

B.
@Inforealia

Nie martw się kolego, ujadają infosciony, które po takich postach zaczynają rozumieć że są w mega bagnie, znajomym mówią że pracują w fajnej międzynarodowej firmie, a tutaj ktoś burzy ich poziom wyparcia i ignorancji. Precz z infosysem.

@Infosysjanin

niestety ale wszystko to co napisal "pracownik" to prawda. Wydaje mi sie, ze Indie juz pare lat temu postawily kreske na Polsce i stad tak fatalna sytuacja i zarzadzanie. Ta firma ma tutaj po prostu upasc a poki co wyciskaja z niej ile sie da. Frustracja i rotacja jakich nie spotkalem nigdzie. Place groszowe, non stop nadgodziny, ktore sa niewyplacane (szczegolnie, ze do systemu nie mozesz wrzucic wiecej niz 8h tygodniowo bo to niezgodne z kodeksem prawa). Oddzialy, ktore otworzyly sie poza Lodzia chyba liczyly, ze tam jeszcze nie doleciala opinia Infosyfu... no ale coz...HR zwalnia sie masowo, lacznie z kadra managerska. Lepiej byloby dla Lodzi zeby firma sie wyniosla stad jak najszybciej bo tylko zeruje na mlodych, naiwnych ludziach, ktorzy sa traktowani jak g...

@pracownik

Wszystko, co mówisz, jest w 100% prawdą. Jeśli nadal jesteś w tym towarzystwie, wynoś się jak najszybciej!

@Infosysjanin

Cześć trollu HR, powiedz mi, kto zostałby w tej gównianej plamie firmy?

@pogromca mięczaków

Och zabawny fakt, idę do sądu i pozywam tę żałosną firmę za wszystko, co zostało powiedziane powyżej, ponieważ mam wszystkie dowody e-mail od tak zwanego kierownictwa tej firmy. Jakie jest twoje prawdziwe imię? Mogę dodać cię do listy! :)

ooo
@Infosyf

Wrzuc gdzies screeny tych mail od kierownictwa, tez jestem ciekaw co wysmażyli hehe

@ooo

Niestety jest teraz w rękach zespołu prawnego i jest teraz dowodem, który należy przedstawić sędziemu.

Elo
@Kaz

Tez mam wrażenie, ze Infosys nie chce tak naprawdę Polski - wiem bo nawet część klientów chciała z nami pracować, to na sile są podstawiani pracownicy z Indii. Może po prostu lepiej to zamknąć i tyle... a tak to jest dziwnie, ponieważ część klientów za bardzo by krzyczała to co jest, ale tak na minimum i z kompletna niechęcią. Pamietajmy, ze tez jesteśmy teraz niepopularni również za nasze zaangażowanie na Ukrainie.

Zuza

Niestety firma po raz kolejny włączyła tryb oszczędzamy na pracownikach. Brak rewizji pensji od 6 lat. Po mailu i 5 miesiącach czekania dostaliśmy maila ze będą podwyżki w Q1... hmm czyli pewnie od czerwca... i moja menadżerką jak i podobno szefowa biznesu nie maja siły bronić więcej tego cyrku... . Moja menadżerką była tak zdołowana aż mi się żal zrobiło, bo ma ona lzy w oczach jak co tydzień ja pytamy o status. Ja mam niezłą sytuacje akurat tak prywatnie mi się trafiło ale ludzie z kredytami to zaraz masowo się stad rusza... a takich dziś większość... Smutny obraz prekursora biznesu outsourcingowego... widać ze dogorywa.... ably tu taj fajnie i rozwojowo...

MB
@Zuza

Wasza menadżerka chociaż z wami rozmawia o podwyżkach, u nas jest cisza w tym temacie. Nawet nie dostajemy przypominajek, żeby pulse survey wypełnić, co zwykle było normą zaraz po rozpoczęciu kolejnego kwartału.

Wyplata
@MB

Cześć, czy wypłata w Infosys jest 10dnia miesiąca?

@Wyplata

Zgadza się
@MB

Też to widać od dłuższego czasu że nikomu na niczym już nie zależy. Kazdy na każdym szczeblu pracuje w infosyfie tylko po to żeby dostać wypłatę, jaka już ona nie jest, i nie ma jakiejkolwiek mowy o identyfikowaniu się z tą "firma".

Tia
@Wyplata

Jak bym to bardziej nazwał przelewem niż wypłata.

Kryptonim eskalacja
@Zuza

Czyżby kolejny tydzień ciszy w temacie podwyżek? Może trzeba to gdzieś wyeskalować? :)

Zuzanna
@Kryptonim eskalacja

Moze zacznij zyc oszczedniej? Nie ma przymusu jezdzenia co roku na wakacje i posiadania auta. Rzuć palenie, kupuj ciuchy w promocjach. Wtedy zobaczysz ze pensja jest dobra;)

rafał
@Tia

Ja bym co co robisz nazwał miarkowaniem a nie pracą. Jaka praca taka płaca xD

No w sumie
@Zuzanna

Jest dużo opcji żeby porządnie zjeść. Trzeba umieć tylko kombinować. Można jabłek narwać, szczawiu narwać, coś upolować w lesie, a każdy by już chciał mieć w pensji wyżywienie wygodnis z miasto ohoho.

Wczasowicz
@Zuzanna

Wczasy, auto, papierosy... który Infoscion żyje inaczej?! Może jeszcze nie powinienem mieć w mieszkaniu kranu, z którego płynie Johnnie Walker?! A Ty, typowy wyznawco Infosysu wiesz, wchodź sobie nadal w czyjeś (usunięte przez administratora) i udawaj, że jesteś fajny. Ja mam lepsze rzeczy do robienia, niż praca na etacie w Infosys.

Mucha w zupie
@No w sumie

"Można jabłek narwać, szczawiu narwać, coś upolować w lesie" Mozna. I co zatkało? Takich co umieja tak zrobic i płyna pod prad szanuje. Takich jak ty co jęcza ze infosys winny wysokich cen paliw i wszystkiego, gardzę maksymalnie.

@Mucha w zupie

Infosys jest winny nieszanowania pracowników i niskich pensji, choć co do tego, a właściwie obu, to też wina pracowników, że się godzą na zarobki na progu ubóstwa. Ja tą firmę (usunięte przez administratora), eskalacja może gonić eskalację. Ja nie zbiednieję, a pocić niech się pocą 'menadżerowie' ????

Mucha w zupie
@Lol

Jedynym winnym twojej niskiej pensji jestes TY. Było sie uczyć płaczku. W kazdej firmie wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji . Wyskalujcie sobie mózgi lepiej aby to zrozumieć.

Marika
@Zuza

"Brak rewizji pensji od 6 lat" Uuuuuu ktos tu kiepsko wykonuje swoja prace xD albo robi ciagle te same błędy Kazdy pracownik który dobrze wykonuje swoje obowiazki dostaje podwyzke co roku.

Procent
@Marika

To miłe, że dzielisz się swoją wartościową opinią na forum. Czy możesz zdradzić, ile % podwyżki wynagrodzenia otrzymał w 2022 roku każdy pracownik, który dobrze wykonuje swoje obowiązki? :)

Marika
@Procent

Nice try haha Takie informacje są niejawne i stanowią tajemnice firmy. Nikt ci tego nie ujawni. O wysokosci decyduje performance appraisal i indywidualna ocena managera.

Aaa
@Marika

Podwyżki są dla ogółu i to nieprawda co piszesz

Procent
@Marika

To miłe, że piszesz jakie są realia. Czy byłabyś tak miła żeby wyjaśnić, dlaczego wysokość podwyżki dla pracowników stanowi tajemnicę firmy, zamiast być sygnałem dla kandydatów, że w Infosys warto pracować? Jeśli wysokość podwyżki zależy od pa, od czego w takim razie zależy wysokość wypłacanych bonusów? Czy mogłabyś również odpowiedzieć bez tajemnic(tak/nie) na pytanie, czy w 2022 pracownicy Infosys otrzymali podwyżki? :)

@Procent

Nie było żadnych podwyżek.

krzysiek
@Zzz

Były w grudniu. Widocznie albo pracujesz za krótko, albo dostales ocenę roczną poniżej meet expectations.

@krzysiek

Z Wroclawia nikt nie dostał podwyżki od dwóch lat. Wtedy równiez były symboliczne 2 procent.

@Zzz

Słyszałem od znajomych że we Wrocławiu infosys to już przechodzi sam siebie. Cała sensowna kadra dawno się zwolniła i biorą same odrzuty z rynku + osoby bez doświadczenia. Kompletna porażka na projektach, ludzi nie szanują w ogóle. Opinia na rynku wrocławskim jest dramatyczna. Czesto zatrudnione osoby zwalniają się już przed upływem próbnego widząc że jakakolwiek współpraca nie ma sensu.

zuzanna
@Zzz

A co umiesz aby zasłuzyc na podwyzke. Zrobiles cos wiecej niz na umowie o prace ? Pochwal sie przed klasą. Niemoty podwyzek nie dostaja.

Grzesiek
@Marek

Kłamiesz. Sprawdziłem cie po IP i piszesz z konkurencyjnej firmy. Tylko po to aby popsuć nam reputacje hipotezami niepopartymi dowodami. Nie z nami te numery Brunner ;)

@Marek

60% wszystkich nowych członków mojego zespołu było tak zdemotywowanych, zestresowanych i zdenerwowanych sposobem, w jaki menedżerowie prowadzą te projekty, że również większość opuściła nawet bez pracy, ale tylko po to, aby wyjść tak szybko, jak to możliwe.

@zuzanna

Jesteś bardzo, bardzo smutną małą osobą, która atakuje prawdziwe opinie ludzi, którzy mówią tylko prawdę, a robisz to, ponieważ ci też mówią ci sami żałosni szefowie.

@Grzesiek

Żałosne, więc powiedz mi, jakie jest moje IP, proszę za wszelką cenę powiedz mi, że piszę od konkurenta. lol Infosys nie ma konkurentów na rynku, ponieważ nikt inny nie traktuje obecnych i byłych pracowników w taki sam sposób jak Infosyf. Fabryka ludzkiego mięsa i prowadzi bez empatii i troski o ludzkie życie.

To co
@Marika

Natomiast ludzie powinni z sobą rozmawiać i cale szczęście częściej rozmawiają...

MalaMI

Ta firma to jakis koszmar! Niezaleznie od oddzialu nad wszystkim lape trzyma Lodz. Zero profesjonalizmu, kumoterstwo, najslabszy management jaki kiedykolwiek widzialam. Nie wspominajac juz o procesach i systemach, rodem sprzed 20 lat. Panuje wszechobecna frustracja i wazelina na wyzszych szczeblach. Dawno nie widzialam czegos takiego. Z calego serca nie polecam nikomu i iddzcie gdziekolwiek, byle nie tu!!

@MalaMI

Doskonale powiedziane! Pamiętaj tylko, że każda inna praca na świecie przewyższa Infosyf.

Ha(j)eR bajer
@Infosyf

Szanowne HaeRy, uprzejmie dziękuję za sprowadzenie mojej motywacji do pracy do poziomu poniżej zera. Oprócz podwyżki, możecie mi jeszcze obiecać złote góry i garnek złota na końcu tęczy. Eskalacja od klienta w drodze. Taki to efekt waszych działań. Podwyżka 0:15 Inflacja.

@Infosyf

Ja pracowałem w wielu firmach i takiego braku poszanowania człowieka nie ma dosłownie nigdzie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

@Marek

To nie firma, to toaleta wypełniona samosą i curry

@Ha(j)eR bajer

Wyjdź jak najszybciej i upewnij się, że klient wie dlaczego.

Tralalal
@MalaMI

Spokojnie jest już jeden kozak w Krakowie SM, co powiedział, ze jeszcze rok i Łódź będzie jego...

Pracownik 5000 brutto

Ile obstawiacie że dostaniemy POdwyżki ?Pińć procent? A reszta dla Hindusa? No przecież Hindus musi pokazać zielone słupki . :)))

@Pracownik 5000 brutto

Myślę że nie będzie podwyżek, kiedyś dali 2 procent, fest dbają o pracownika.

MB
@Pracownik 5000 brutto

Pewnie jakieś marne infosysowe 2-3%* Jakosc procesów zaraz spadnie do tego poziomu, że będą mogli sobie je przenieść do Indii, a wtedy to dopiero się zachodni klient jeden z drugim nogą przeżegnają na to jak niski poziom usług ma jeszcze do zaoferowania Infosys. * - o ile w ogóle

@Pracownik 5000 brutto

Nic nie dostaniesz, już potwierdziłem, że ci w UK już otrzymywali podwyżki i bonusy. Potwierdził to partner z Wielkiej Brytanii, więc jeśli jesteś Polakiem i nie dostałeś jeszcze czegoś po cichu pod stołem, to nie dostaniesz.

Zero
@Pracownik 5000 brutto

Mniej niż zero, bo jest inflacja

Ex-szef

Czy wy nie możecie zrobić strajku w Infosysie? Przecież za (usunięte przez administratora) nie da się pracować. Rzucić te klawiatury na tydzień, zażądać 20% podwyżki a jak nie to niech machradża nie ściemnia tylko przeniesie te swoje procesy do tańszych Hindusów których tam dużo i chętnie zrobią project za (usunięte przez administratora)

Robson
@Ex-szef

Niestety wykorzystują często nieświadomych Polaków, którym się wydaje że "nigdzie nie ma podwyżek", "wszędzie tak jest", "znajdź mi lepsza firmę". A tak naprawdę infosys skutecznie zniechęca młodych ludzi do pracy w korporacji i sprawia że to czego naczytali się na necie okazuje się prawda. A prawdziwa prawda jest daleko gdzie indziej :) infosys to korporacyjne dno i (usunięte przez administratora) i każdy z minimum ambicji powinie z przyzwoitości rozejrzeć się za normalnym pracodawcą

Job Level 5
@Ex-szef

Żądać to se możesz we wląsnych majtach obszczymurku. Ty jesteś od robienia a nie od myślenia.

Akurat
@Job Level 5

Akurat pracownicy JL5+ to w tej firmie myślą najmniej. Oczywiście wszechobecna spychologia sprawia, że obwiniani za konsekwencje tej bezmyślności są właściwie zawsze pracownicy JL2-3. :)

Yhy
@Akurat

Z jednym rozmawiałem, wbrew pozorom niektórzy myślą, ale nic nie mogą, bo góra nie chce nic zmieniać.

Najgorsza firma w Łodzi

Jaka jest najgorsza firma w Łodzi i dlaczego jest to Infosys? Jak to się stało, że jesteście pracownikami najgorszej firmy w Łodzi? Czy czujecie z tego powodu wstyd, czy jest wam wszystko jedno?

@Najgorsza firma w Łodzi

Liderzy tej firmy wcale się tym nie przejmują, o ile dostali swoje bonusy okłamując każdego pracownika, niż są szczęśliwi

Infosysjanin :)
@Najgorsza firma w Łodzi

@Infosysjanin :)

Rozumem ani żartem to nie grzeszysz, infosys to właściwe miejsce dla takich jak ty. Piszesz posty jak po mocnych tabletkach.

@Infosysjanin :)

To zdumiewające, że obecny pracownik stwarza takie groźby ludziom, którzy mówią absolutną prawdę o tej gównianej dziurze firmy. Powiedz mi, jeśli odważysz się, jak się nazywasz, a upewnię się, że Infosys jest jedyną firmą, dla której kiedykolwiek pracujesz.

Ha(j)eR bajer
@Infosysjanin :)

A nawet w branży BPM! :D Poziom wypowiedzi i ironii rodem z 6 piętra w A1. Tego typu posty piszą pewnie ci sami ludzie, którzy na każdym kroku krzyczą z zachwytu nad tą firmą. Ci sami, którzy w 'pracy' właściwie nic nie robią, zajmują się grupą na Facebooku czy innymi pseudoaktywnościami, które nic nie wnoszą, a jedynie próbują postawić Infosys w nieco lepszym świetle. Z marnym skutkiem. To co jeszcze, oprócz podwyżek, obiecają nam nasze kochane HaeRy? :)

infosys

Jaka podyzke obstawiacie? Dadza 20 zl czy 50 zl? Przy tym jak kazali teraz wrocic do biur, to bedziemy mniej zarabiac, bo wiecej wydamy na dojazdy. Nie wiem czemu firma sie tak upiera do powrotow. Teraz zobacza ze z tych powrotow to sie zrobia masowe odejscia (usunięte przez administratora)

@infosys

Wszystkie firmy wracają częściowo do pracy z biura, więc to nie jest powód do odejścia bo Infosys nie jest w tym pomyśle odosobniony.

@infosys

O ile coś w ogóle dadzą, obiecują od miesięcy a później dadzą tak jak mówisz 20 zł, gdzie żeby faktycznie wyrównać inflację musiałoby to być 500.

Łucja
@Heh

A wcześniej przed pandemią nie przeszkadzało Ci to, że trzeba było dojeżdżać? Teraz nagle pieniążków mało na dojazdy?

;)
@Tak

Jest dużo innych lepszych powodów żeby z infosysu odejść tudziez uciekać :D

Matylda
@;)

Uciekaj. Tylko nie zapomnij referencji od nas, bo bez nich zadna poważna firma cie nie zatrudni. Wiec jesli obijałeś sie u nas, to ich nie dostaniesz ;)

Ada
@infosys

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Infosys nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Infosys zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

@Matylda

Chyba żartujesz, 90% ludzi, którzy odchodzą, usuwa tę gównianą plamę ze swojego profilu na LinkedIn. Samo posiadanie infosys na swoim profilu może powstrzymać EY lub PwC przed przeprowadzeniem wywiadu z Tobą, prawdziwymi firmami..

@Ada

Więcej kopiuj wklej bzdury, zarobiłem 30 000 zł brutto miesięcznie i nadal nie pracowałbym w tej firmie. lol Możesz go zatrzymać i dusić.

Masz rację
@przenośna toaleta indyjska

Faktycznie wstyd mieć infosys na LinkedIn. Ja i znajomi mamy wpisana nazwę klienta u którego jesteśmy na projekcie. Szkoda później ludziom na rozmowie patrzeć w oczy i tłumaczyc się że tu jestem, albo mówić czemu chce odejść, gdzie jest 100 powodów, nie ma tyle czasu na rozmowach

@Masz rację

No właśnie, więc bez względu na to, co trolle HR mówią na tym forum, jeśli myślisz o pracy w Infosys, zastanów się jeszcze raz i znajdź coś lepszego, firmy, która będzie cię traktować jak człowieka i której nie musisz się wstydzić.

Luz

Pracuje w info od 4 lat i jak czytam te opinie to wydaje mi się ze pisze je ktoś kto u nas nigdy nie pracował. Nie wiem skąd tyle negatywnych głosów, ale rozumiem ze upust frustracjom najlepiej dać anonimowo. Ja uważam, ze praca w Infosysie może być ciekawa i jest wynagradzana na tym samym poziomie co w innych korporacjach. Głosy o kasie w Lidlu są jak typowa gimbaza. Skoro chcesz iść na kasę idź, szczególnie w pandemii rola kasjera to przecież spełnienie marzeń. Jeśli za to myślisz o pracy gdzie wykorzystasz swoją znajomość obcych języków, dostaniesz pakiet szkoleń, spotkasz zgrane teamy to przyjdź do Infosysu. Decyzja zależy od Ciebie. Jeśli Ci się nie spodoba to spróbujesz gdzie indziej. Proste.

@Luz

Zgoda. Ja tez lubię sobie ponarzekać bo to taka Polska cecha, ale jak mam jakieś ale to zamiast pisać wole sprawę załatwić. Pracowałem w Infosysie i zmieniłam prace ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Jak na łódź to naprawdę było spoko miejsce. Teraz w koprpie o podobnej strukturze mamy zupełnie inne problemy niż chwilowo niedziałający token. Chceniem wróciłabym do Łodzi

@Luz

Tu nie chodzi o to zeby isc gdzie indziej ale o uczciwosc, Lidl generuje mniejsze zyski niz klienci Infosysu a placi na podstawowym stanowisku kasjera 2700 na start. W marketach firmy maja mniejsza rotacje niz w infosysie, mowi ci to coś?

@Ela

Poczytaj sobie opinie o innych firmach- same superlatywy hahahahah W Lidlu aż pracownicy skaczą pod sufit z radości, Infosysy jest stabilny, kasa zawsze była terminowo, nie było chorego podgryzania. Rotacja jest w każdej firmie. to już nie te czasy, że 20 lat siedzisz w jednym miejsu, a jak tak jest to zarabiasz minimalną i tyle.

Karmazynowy łosoś
@@Luz

Dziekuje za oswiecenie mnie Szerloku Holmsie. Rotacja jest w kazdej firmie ale w infosysie jest wieksza masz wrazenie ze jestes na dworcu, jak ktos juz powyzej wspomniał w Lidlu lepiej płacą na start i dostajesz opieke medyczna ktora w infosysie przysluguje ci dopiero od process specialist, Masz jeszcze cos odkrywczego do powiedzenia?

Adrian D.
@Karmazynowy łosoś

@karmazynowy_łososiu czy możesz rekrutować do Lidla w innym miejscu? Tutaj toczymy dyskusje na temat warunków pracy w Infosys. Pewnie w Lidlu jest super, tak jak piszesz z przyjaciółmi ale do rekrutacji są 100 razy lepsze miejsca.

Adrian D.
@Ela

@Elu skoro Lidl tak swietnie płaci to dlaczego nie wykupi reklam np na pracuj PL i nie prowadzi tam rekrutacji tylko tutaj? Płace w Infosys są zróżnicowane i zależą od stażu, umiejętności, projektu w którym się pracuje. W Infosys pracuje moja dziewczyna i można tam zarobić 3000 na rękę ale można zarobić kilka razy więcej. To ile jaka firma generuje zysku to zupełnie inna sprawa. Może jest tak, ze jak chcesz na początek zarobić więcej to lepsza jest kasa w lidlu ale jak myślisz o tym co będzie za 2,3 lata preferencje powinny się znacznie zmienić. PS pracownikom Infosys nikt nie kazał siedzieć na kasie w czasie pandemii :P

@Adrian D.

Adrian , Lidl czy Biedronka nie musza wykupywac reklam na portalach pracy bo maja duzo chetnych bez tego. W maketach na start masz nizsze wymagania niz w infosysie i dostajesz wiecej niz process executive. To tylko pokazuje jak sie nisko cenicie na Pomorskiej i dlatego jest taka rotacja jaka jest u was, nie pomalujesz faktów na rózowo :)

Gośka
@Ela

Rotacje są wszędzie, w każdym korpo - sorry taki mamy klimat. W Infosysie nie zarabiasz może tyle, co na zachodzie, ale nie wiem, w którym korpo są równe płace. Płaca zależy od doświadczenia, umiejętności ,stanowiska, projektu, tego co sobie "wyrwiesz" w trakcie rozmowy. Są zróżnicowane i nie można wrzucić wszystkiego do jednego worka.

Dżi
@Gośka

Ja doświadczyłem pracy w innym łódzkim korpo. Infosys nie jest idealny, to na pewno. Ale nie jest też ładnie opakowanym (usunięte przez administratora) jak mój poprzedni pracodawca. Zarabiam lepiej, a co jest największym plusem - mój Team Leader nie jest amebą, nieznającą się na procesach, w których pracuje zespół i nie dostał awansu za włażenie komuś w tyłek. Praca pod kims takim to była tragedia, a teraz jest ok. Pomimo trudnej sytuacji nie słucham codziennie pretensji i oskarżeń, a wcześniej tak było. Jak komuś nie pasuje, to inne korpo czekają na was.

@Gośka

Kochaniutki, pracowalam w wielu firmach i w infosysie rotacja jest duzo wieksza niz w w wiekszosci firm wiec prosze nie malowac trawy na zielono płatny klakierze z infosysu :)

Jola
@Ela

Otóż to. Takiej rotacji nie widziałam nigdzie. Poza tym nie zgodzę się z zarzutami, że frustrację wylewane są anonimowo w internecie. Pracując w Infosysie wielokrotnie zgłaszałam wyżej wiele różnych problemów. Czy coś w związku z tym się zmieniło? Nie. Każdy każdego krył.

Gośka
@Luz

Zgadzam się w stu procentach. Wreszcie jakiś głos rozsądku. Większość komentarzy jest negatywna, nie mówię, że praca jest idealna, ale w której korporacji wszystko działa na tip top? Ktoś kto czyta te komentarze może uznać, że wszystko w te firmie funkcjonuje źle, a to nieprawda. Strasznie to smutne i krzywdzące. Też mam wrażenie, że wszyscy tu przychodzą anonimowo wylewać żale.

sroka
@Luz

Bzdura... wynagrodzenia nie są na takim samym poziomie co w innych korpo - jak to jedna szycha z Indii powiedziała "Nie liczą się pieniądze ale satysfakcja z pracy", choć prawda jest taka, ze kasa w dużej w największym stopniu sprawia, że chce Ci się pracować (kasa +atmosfera). Aktualnie pracownicy odchodzą lawinowo jednak Infosys prawie nic nie robi, aby zatrzymać pozostałych. Awans i podwyżka z tym związana jest symboliczna i nieadekwatna do obowiązków. Taki (usunięte przez administratora) w którym pracodawca nie ma zaufania do pracownika.

Dżi
@Dżi

Ten komentarz przez kilka miesięcy niestety się zdezaktualizował.

@Ela

Akurat Lidl w Polsce generuje dużo większe zyski niż Infosys w Polsce. Proszę sprawdzić - ogólnodostępne dane. Niewielu klientów Infosysu ma zyski w Polsce na poziomie Lidla w Polsce.

@Karmazynowy łosoś

"W Infosysie jest większa" (rotacja). Przydałyby się jakieś dane, na których opierasz taką tezę. Warto porównywać Infosys do innych firm z branży outsourcingowej. Wtedy już, rotacja w Infosysie nie jest jakaś zaskakująco wysoka. Nie mówię, że nie jest problemem. Jest to jednak specyfika całej branży outsourcingowej. Powodów mnóstwo, ogromna konkurencja między firmami a pracowników mało. Wynagrodzenia można (i należy) podnosić, ale każda nowa firma wchodząca na rynek będzie próbowała "podkraść" pracowników kusząc ich wyższymi pensjami. Przy wynagrodzeniach juniorskich ludzie kuszą się odejść za 5 stów więcej. Trudniej wyciągnąć managera, bo tu już skok kwotowy musi być wyższy.

@Ela

Tylko w marketach dostajesz na wejściu więcej, powiedzmy te 3 tysiące na rękę (nie wiem, ufam temu co tu piszą niektórzy) i w zasadzie nie ma możliwości awansu, to jest maksymalna pensja jaką osiągniesz. Czyli na wejściu dostajesz maksimum. W Infosysie można awansować i w przeciągu kilku lat swoją pensję podwoić czy potroić. Jak ktoś chce od razu dużo zarabiać, to można zrobić prawo jazdy na TIR-y i zostać kierowcą i dostawać pewnie z 5 tysięcy na rękę.

xxxx
@zxcvb

W infosys awansowac mozesz tylko jesli jestes lizusem szefostwa. Znam przypadki kiedy był wakat na managera i byli kandydaci z wewnatrz co pracowali w firmie od wiel lat, posiadajacy wiedze procesową, a firma wolała przyjac kogos z zewnatrz tylko dlatego ze była to osoba z polecenia, z zerową wiedza o procesach. Potrojenie zarobków jest bzdurą. Sa widełki z góry i nie przeskoczysz ich bo taki jest model biznesowy firmy, ma byc tanio i bez uszczerbku dla jakosci. Zawsze moga przeniesc procesy do indii.

@xxxx

Nie jest to prawdą. Tak mówią zazwyczaj (wyłącznie) osoby, które nie awansowały i szukają winnych poza sobą.

xxxx
@zxcvb

Wiem jak jest bo pracowalam. Osoby z zewnatrz dostawały na wejsciu wiecej niz osoby pracujace od kilku lat majace wiedze ekspercką. I tym drugim kazano szkolic swiezaków. Z jaka motywacją?

rico miko
@xxxx

Każda firma ma taką politykę, że co wynegocjujesz na starcie to twoje - smutne, ale prawdziwe. Dlatego właśnie ludzie zmieniają kropy jak rękawiczki, bo zawsze znajdziesz taka, która przebije wcześniejszą ofertę.

MalaMI
@Luz

Wcale nie trzeba dawac anonimowo. Ja sie z niczym nie krylam, ale nikt nikt nie reagowal i jest wieczne zamiatanie pod dywan.

Anka

Nikt wam tyle nie da co my wam obiecamy.

@Anka

Jaka firma każe swoim pracownikom kłamać online w sprawie wynagrodzeń i awansów? Powinieneś się wstydzić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że cały zespół HR zrezygnował w listopadzie 2021 roku... Ty wiesz najlepiej.

Anka
@Prawdziwy Lider

Przeczytaj posta jeszcze raz od samego początku, bo chyba masz trudność że zrozumieniem prostych rzeczy, to akurat nie było proinfosys.

@Anka

Przepraszamy, masz rację. Przepraszam, że czytałem wszystkie toksyczne odpowiedzi HR i dałem się złapać. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.