Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Koniec

Kiedyś myślałem, że Infosys to dobra firma na start. Ale to jest dobra firma na koniec, bo tutaj można się jedynie zniechęcić do pracy w korpo. Jeden wielki chaos, ignorancja ze strony managementu i brak szacunku ze strony klienta. Nie polecam.

Kr
@Koniec

Również nie polecam, można się jedynie wypalić, szkoda poznać pracę w korporacji od takiego bagna jak infosyf. Najniższa możliwa kultura organizacyjna, niesamowity bałagan, prostactwo i buractwo na pozycjach menagerskich. Kasa beznadziejna, podwyżek brak, szkoleń brak, dramat. Tylko dla ludzi wypalonych, uległych, bez ambicji i polotu.

Uciekać

Zdecydowanie uciekać... w życiu nie sądziłem, że firma może tak operować.

U
@Uciekać

A może i nawet jakoś operuje, wszystko dlatego że jakość jest obniżona do totalnego minimum co przekłada się na głodowe/nierynkowe wynagrodzenia dla pracowników. Ale jeśli ktoś lubi liczyć na łaskę czy niełaskę pana z Indii to życzę powodzenia

BenzoGang

Czy ktoś brał udział w programie dyplomowym infosys? na stanowisko asystenta technicznego?

Nie polecam -kabaret

Normalni ludzie raczej zostana tu gora na rok. Im dluzej tym jest smieszniej. Najpierw nic nie robisz,bo musi zaczac wszystko dzialac, nikt nic nie wie i nie ma na to wplywu, wiec ( jesli jest to ogarniety team leader ( takich tu malo) i bedzie jeszcze mial sile psychiczna, to powie ci, ze na razie nie mozesz nic robic,bo nic nie dziala . Jesli nie, to ci tego nie powie i bedziesz sie zastanawiac o co chodzi ze oficjalnie juz pracujesz, ale nie wiesz co robic. Pozniej w zaleznosci od projektu, pewnie lepiej albo gorzej- bedziesz mogl pracowac wiedzac co masz robic, lub bedziesz musial pracowac nie wiedzac jak masz to robic. A na koniec menager ktory powinien wiedziec jak masz to robic, zapyta czy wiesz jak to robic.... zeby mogl wiedziec jak to zrobic. Podsumowujac...... ( miejsce na twoj smiech).

Tak
@Nie polecam -kabaret

Menadżerowie nie wiedzą co robię pracownicy procesowi, a ci drudzy nie wiedzą, co robią ci pierwsi. W Infosys można stracić nie tylko czas, ale i zdrowie.

Prawdziwy Lider
@Nie polecam -kabaret

Miło widzieć, że nawet po wakacjach sponsorowanych przeze mnie w nowej pracy Infosyf jest dokładnie taki sam, jak wtedy, gdy pojechałem na Bali... Ta firma to katastrofa, zawsze była i zawsze będzie tak długo, jak długo wszyscy przywódcy i starsi partnerzy są Hindusami.

@Nie polecam -kabaret

idealne podsumowanie. Rok z zycia, ktorego juz nie odzyskam. dobrze, ze tylko rok tego cyrku na kółkach. wspolczuje ludziom, którzy utkneli tu na lata i nikt nie chce ich po Infosysie zatrudnic (a to wiem z pierwszej reki, ze na kandydatow z Infosysu patrzy sie jak na dzieci w piaskownicy, bo to jest ich poziom ogarniania)

Iwona
@Ula

Zgadzam się bardziej, to była najgorsza decyzja w mojej karierze. Każdy rekruter pyta mnie, dlaczego znalazłem się w Infosys, a nie dlaczego odchodzę.. Jeśli tam pracujesz lub myślisz o przyjęciu pracy w Infosys, nie rób tego!

@Nie polecam -kabaret

Infosys zatrudnia tylko najmądrzejszych i najlepszych pracowników! Jeśli jesteś leniwym Polakiem lub Polką, powinieneś złożyć podanie w Lidlu. Każdy, kto chce płakać z powodu tego komentarza tutaj, abym mógł ukraść twój adres IP i spalić twoje CV dla dowolnej firmy w Łodzi. Nie zasługujesz na pracę z tak inteligentnymi indyjskimi pracownikami!

Lol
@JL5

Owszem. I ci madrzy i najlepsi odchodza :)

Kr
@Lol

Ja bym powiedział że wszyscy odchodzą raczej taki jest trend. Kto tylko może i kto nie ma jakiejś dziwacznej fobii przed zmianą, a i nawet tacy uciekają. Z tego co mi ludzie opowiadają to nawet propozycja awansu jak już się złoży wypowiedzenie nie działa na to żeby ktoś został, bo zdrowie ważniejsze od pieniedzy.

Ta_firma_to_dramat

Tragedia, ucieklem po 6-ciu miesiacach nie dalem rady tylu eskalacji i tak bes(z)zczelnego wymagania pracy w nadgodzinach - oczywiscie niczego nie jests w stanie zatrackowac nigdzie (bo bys zlamal prawo pracy ;-)) Najgorszy to jest ten ogolny brak szacunku do ludzi. Kulturowo po prostu to nie jest normalna firma - jedynie jak sprzedaja do projektu Ciebie to jako pracownika pracujacego 24/7. Uslyszalem takie stwierdzenie, ze zespol ma siedziec 24/7 dopoki nie rozwiaze tego problemu. Mam nadzieje, ze ludzie naucza sie asertywnosci.

Super firma !
@Ta_firma_to_dramat

Boooo whooo mięczak sie zwolnił bo mu sie procesor przegrzał xDDD Baj baj. Idz do lidla, tam myslec nie trzeba!

Chris
@Super firma !

Pathetic Indian attacks of stupidity. This is Infosys.

@Super firma !

rozumiemy, ze ty lubisz (usunięte przez administratora) w nadgodzinach niezgodych z kodeksem prawa pracy? To powinno byc zgloszone do PIP

Prawdziwy Lider
@Super firma !

Hmm Lidl mówisz? Cóż, biorąc pod uwagę, że płacą więcej niż Infosys i nie nękają codziennie swoich pracowników i nie łamią prawa pracy.. Aktualna pozycja w Łodzi w Lidlu: Wynagrodzenie 4300 - 4600 zł brutto/mies. Myślę, że Indianie naprawdę nie mogą liczyć..

@Ula

Buuuu. Znów kłamiesz Uluniu. Nadgodziny nie sa niezgodne z kodeksem pracy. To umowa miedzy pracodawca a pracownikiem. W Infosysie jak w każdej profesjonalnej firmie, nadgodziny są 100% płatne. Dlatego są dość popularne u was ;) a z Inspekcja Pracy jesteśmy za pan brat i nigdy nie mielsmy skargi.

@Prawdziwy Lider

Infosys płaci wiecej niz napisałeś ;) srednia krajowa to minimum Ja mam jeszcze wiecej.

@JL5

Nikogo nie obchodzi, ile mówisz, żeby zarobić. 500 zł wystarczy na wyżywienie rodziny w Bangalore. Dla takich jak wielu, którzy robią 3k lub 2500 w infosyf, tutaj jest link do Lidle, gdzie możesz zrobić o wiele więcej z szacunkiem.

D u p a
@JL5

Wiele osób zarabia 4k brutto więc schowaj się że średnia krajowa. Wiele osób czeka na wypłatę żeby mieć za co jeść i napić się, więc nie mierz wszystkich swoją miarka.

@JL5

Nikogo nie obchodzi, ile mówisz, żeby zarobić. 500 zł wystarczy na wyżywienie rodziny w Bangalore. Dla takich jak wielu, którzy robią 3k lub 2500 w infosys, tutaj jest link do Lidle, gdzie możesz zrobić o wiele więcej z szacunkiem.

@JL5

zapominasz, ze powyżej 8h tygodniowo jest niezgodne z kodeksem prawa pracy a tak wlasniee w Infosysie sie pracuje. Oczywiscie nikt tego nie moze zalogowac bo system nie przepusci bo jest to nielegalne :D Gdzie kłamię misiaczku na JL5? Sam pewnie robisz po 12h i wydaje Ci sie, że Pana boga za nogi zlapales bo tak Ci mozg juz przesiakl ich korpo sieczka a poza prostymi procesami jak na tasmie niczego nie ogarniasz wiec nigdzie indziej Cie nie wezma. Zwiazanie sie z ta firma na dluzej to krok wstecz w rozwoju, ktorego nigdy nie nadrobisz, bo od managera gdzie indziej oczekuja umiejetnosci zarzadzania, ktorej w Infosysie sie nie nauczysz :) tak ze dalej wstawiaj swoje "buuu" bo faktycznie tylko płakać nad Tobą i innymi

;)
@Ula

Ten JL5 to cieć malinowy, który chciałby byc managerem ;D wypisuje bzdury o Lidlu itp, taki typowy bałwan, pisze zna wszystkich IP i że załatwi wam bana na pracę w całej Łodzi:)

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Piotr - JL5

Gdybym miał 0 gwiazdek do przyznania Infosys, zrobiłbym to. To najgorsza firma z kapitałem zagranicznym. Wszyscy menedżerowie nie są przeszkoleni do pracy w Polsce i właśnie przybyli, aby uzyskać zatwierdzenie wizy UE (WORK), nikt nie jest w stanie Ci pomóc i Cię poprowadzić. Ogromna ilość polityki w firmie, a pracownik staje się po prostu ŻARTEM. Menedżerowie poniżają/obrażają polskich pracowników, ponieważ chcą tylko udowodnić, że polski nie jest zdolny do pracy. Wyższe kierownictwo nie ma nic wspólnego z polskimi pracownikami, ponieważ są tu tylko po to, aby uzyskać obywatelstwo UE. Tworzą FAŁSZYWE posty online, ale zatrudniają tylko osoby, które znają, czyli przyjaciół i rodzinę z Indii. Nie utknij tam, chyba że masz sytuację życia i śmierci!

The Real Infosys

You can feel proud of yourself and your intelligence, as you’ll be working with/for someone that is going to be much worse than you. Lack of leadership Lack of methodologies Lack of structure Lack of internal processes Lack of support Lack of guidance Lack of trainings Lack of pipeline management Hostile environment Threats (implicit and explicit) as a method to ask people to work more Internal fights between different Infosys entities and business units Unreasonable workload and expectations (it’s ok to ask for extra hours at peak times, it shouldn’t be the norm working 16h/7d) There is no way to fix this, as the top management has no drive or desire for change until they’ll crash under the weight of failed projects.

@The Real Infosys

To niesamowite, jak bardzo jest to dokładne. Zauważ, że HR nie komentuje niektórych postów w nadziei, że zejdą one na sam dół i nie będą widoczne.

Globalny Lider

Mam projekt o wartości wielu milionów dolarów, a Infosys jest jednym z naszych ostatecznych kandydatów. Przyjaciel kazał mi tu najpierw zajrzeć. Mam dwa bardzo poważne pytania. 1. Czy to, co czytam na tej stronie jest prawdą? 2. Czy partnerzy kłamią swoim klientom na temat pracy, którą mogą wykonać?

Agata Liderka
@Globalny Lider

1. Tak, pozytywne komentarze sa prawdą :) Odkąd Infosys pojawil się w Łodzi zadna firma nie zrezygnowała z jego usług, Wskazniki KPI i service delivery wynosza ponad 96% rdr. A pojawiło się wiele nowych, co spowodowało otwarcie nowych filii w Krakowie i Wrocławiu;) 2. Infosys jest oparty na polityce transparentności i wzajemnej intgeracji biznesowej, która maksymalizuje zadowolenie klienta jak i pracowników ;) wskaznik PULSE zadowolenia pracowników wyniosł 97% w tym roku. To znakomity wynik dla miasta Łodzi !

@Globalny Lider

Infosys BPO Poland po raz kolejny został uznany Top Employer na polskim rynku i otrzymał nagrodę Pracodawca Roku® przyznawaną przez AIESEC. W 23. edycji corocznego badania Pracodawca Roku organizowanego przez organizację studencką AIESEC, Infosys BPO Poland znalazło się w pierwszej dziesiątce z listy 50 pracodawców w Polsce, awansując o 26 miejsc w stosunku do ubiegłego roku W badaniu wzięło udział około 5000 studentów z 32 polskich uczelni, których poproszono o wybranie najlepszej firmy w Polsce.

@Agata Liderka

Dziękuję za odpowiedź. Jednak pytanie dotyczy osób na tym forum, które dla Ciebie pracowały. W tej chwili nie muszę czytać tego, co jest oczywiście powtórzonymi linijkami o tym, jak wspaniały jesteś. Czy ktoś, kto teraz pracuje dla tej firmy, może odpowiedzieć na moje pytania? Mam spotkania jutro rano o 9 rano z wiceprezesem Infosys Limited ds. assurance. Dziękuję.

HR
@Globalny Lider

Kłamiesz. Sprawdzilismy i nie ma takiego spotkania w kalendarzu spotkań. (usunięte przez administratora) zdemaskowany.

@HR

Czy naprawdę myślisz, że nie mam Hema na szybkim wybieraniu? Tłumaczymy teraz to forum i dowiemy się, kto w Infosys Limited, BPM czy Infosys Consulting obraża kraj, który przynosi Ci pieniądze. Albo fakt, że znam ludzi z innych dużych firm, o których wiem, że są kluczem do Infosys. Pokażę ci.

Marcin N

Czy ktoś jeszcze męczy się tymi samymi żałosnymi groźbami ze strony tego samego małego Hindusa? Nie masz niczyjego adresu IP, tak to nie działa. Ale nie wiedziałbyś o tym, bo jesteś tylko Hindusem... I zawstydzasz osobę, która pracuje w firmie, o której mówisz, że pracuje w 64 krajach w 23 językach. Żałosne.

Globalny Lider

Z przyjemnością ogłaszam, że Infosys nie bierze już udziału w procesie zapytania ofertowego. Po tym, jak HR rozmawiał ze mną z klientem, upewnię się, że będę współpracował z innymi dyrektorami finansowymi i dyrektorami generalnymi, aby upewnić się, że tak pozostanie.

Tak
@Globalny Lider

Większość rzeczy, które ludzie piszą jest prawda. Jedyne na co może pozwolic sobie intelektualnie HR to zwykle kopiuj wklej z jakimiś kosmicznymi bzdurami. U pracowników firma jest całkowicie skompromitowana. Masz pewność że na projekcie zawsze będą niedoplaceni, niskiej jakości pracownicy zarządzani przez podobnie beznadziejnych pseudo liderów. Popatrz na twarze leadershipu w Łodzi. Oni nawet nie udają poważnych ludzi, prostactwo i buractwo że słaba znajonoscia angielskiego, aż się wierzyć nie chce, ale to prawda.

były
@Agata Liderka

Jedną z wielu firm, które już nie współpracują z info jest np. Spotify

xxx

Ta firma to jeden wielki chaos. Wieczny problem z dostępami, loginami, nic nie działa jak należy co powoduje stratę czasu i frustrację. Proces który wcześniej robiły np 3 osoby przerzuca się na 1 osobę, a potem szok, że się nie wyrabia. Ciągła rotacja pracowników powoduje braki kadrowe i nigdy nie wiadomo do kogo z czymś się zwrócić. Pracownicy wszelkiej narodowości poza hindusami są traktowani gorzej od nich. Hindusi zatrudniani na stanowiska wymagające specjalistycznej wiedzy często nie znają nawet podstaw i nikt im problemu nie robi, wręcz traktuje jak dzieci i robi wszystko za nich, natomiast inni na pomoc liczyć nie mogą lub nawet dostają opieprz. Mozna odnieść wrażenie że na tym samym stanowisku są inne wymagania dla hindusów, a inne dla całej reszty. System wynagrodzeń i podwyżek jest niejasny. Podwyżek inflacyjnych brak. Dofinansowanie do okularów też marne. Wszyscy uciekają.

@xxx

To absolutna prawda, nie mogę nawet zliczyć, ile razy moja ekipa Polaków musiała dźwigać naszych indyjskich odpowiedników, aby wykonać nawet najprostsze zadania, jakie im zlecono. Partnerzy indyjscy i brytyjscy nigdy nie obwinialiby indyjskich robotników i aktywnie dążyliby do ukarania innych narodowości. Venkatesh, Chris i Arindam są świetnymi przykładami tego systematycznego rasizmu.

jaaaaa
@Magda

Za co ci płacą aby pracować. Jak ci sie nie podoba to sie zwolnij. To indyjska firma, wiec mają prawo mowic co macie robic. Szef jest od wydaania poleceń, a pracownik od ich wykonywania. Koniec dyskusji.

@jaaaaa

Hahahaha to jest absolutnie zabawne. Czy nie powinieneś jeździć motorowerem z pudełkiem na jedzenie na plecach?

@jaaaaa

Ten rodzaj odpowiedzi ze strony HR i liderów jest dokładnie tym, o czym mówimy. Polska i UE są demokratyczne i każdy człowiek ma tutaj podstawowe prawa człowieka do życia. Nie tak jak w systemie kastowym w Indiach. Twoje groźby nic dla nas nie znaczą.

Artur

Dla tych z Was jak ja, którzy opuszczają tę firmę, gratulacje! Dla każdego, kto wciąż tu utknął i masz do czynienia z menedżerami i partnerami Infosys, poniżej znajduje się link, który może ci pomóc, gdy codziennie cię (usunięte przez administratora). https://www.gowork.pl/poradnik/4/prawo-pracy/mobbing-w-pracy-jak-go-rozpoznac-i-gdzie-szukac-pomocy/

@Artur

Gratuluje, pozdrawiam i powodzenia w dalszej karierze!

@Artur

Ty jestes od robienia a nie od myslenia.

@Kac Wegas

Co ja robię? Teraz rozumiem, że trudno wam pojąć, że ludzie pracujący dla infosys nie lubią być straszeni bez nadgodzin, 14 godzin na dobę, bez choćby drobnej podwyżki lub premii przez lata. Ale niestety tak działa indyjska firma.

???
@Artur

kto w infosysie pracuje po 14 godzin? to chyba jakaś pomyłka i opinia na temat big4?

@Artur

To trzeba myslec aby tak robic aby umieć pracowac mniej niz tyle godzin co napisales. Kolejna niedojda co zadnego toola nie potrafi napisac i jojczy hahah

@Kac Wegas

Gdy potrzebuję porady Hindusa, zadzwonię do działu pomocy technicznej firmy Dell. Do tego czasu sugeruję, żebyś wybrał matkę z rynsztoka w Bangalore.

Idzie dobre:)

Dziś dowiedzieliśmy się trochę o szczegółach podwyżek na które tak długgoo czekamy. Jest to bardzo późno, ale dziś naprawdę zarząd wymiótł na PLUS, podobno więcej szczegółów oficjalnie od poniedziałku na mailach ale tez menadżerowie zaczeli opowiadać trochę. Wiem ze teraz poleci trochę bejtu ze brak konkretów itd. ale idzie dobre:) więc bardzo się cieszę bo pracuje od 10 lat w firmie i trochę nie ukrywam ostatnio się zastanawiałam co dalej.

@Idzie dobre:)

Przestan wymyślać, mydla oczy od pół roku, co chwila jest to już, a ty wciąż nie masz szczegółów a trabisz, dostaniesz 3 procent i nara

@Idzie dobre:)

I wcale nie pracujesz 10 lat tylko siedzisz rok w HR i kazali ci "ocieplić" wizerunek firmy, powodzenia, z (usunięte przez administratora)

Onaaaa
@Idzie dobre:)

Ja ci dam podwyzki nierobie. Zadnego toola nie napisales nawet. Nie nalezą ci się.

Ann

No i jak tam? Dostaliście podwyżki? :D

X
@Ann

Nie dostaliście :D

Me
@Idzie dobre:)

hej, a w jakiej lokalizacji pracujesz i jaki dział ?

Cześć
@Rrr

Nikt nikomu nic nie każe. Ja pracuje w HR,kto pisał wcześniej nie wiem. Za to Ty wiesz! W firmie pracuje długo. I naprawdę nie narzekam.Ale masz racje w ostatnim zdaniu,choć ja odnoszę to do poziomu,który prezentowany na tym portalu.Spełnione osoby rzadko prezentują takie opinie.

@Cześć

Infosys to najlepsza firma w łodzkiem, Wielokrotny zdobywca nagrody PRACODAWCA ROKU w regionie. A trole z macormicka i barry calebauta niech szczekają dalej.

Szymon
@Rrr

Staraj się obwiniać inne firmy ile chcesz, pracuję w infosys od 5 lat jako TL, dwa razy awansowałem za ciężką pracę. Nigdy nikt nie dostał podwyżki. Więc kimkolwiek jesteś, przestań kłamać. To forum jest pełne przygnębionych pracowników infosys, takich jak ja. W tym miesiącu rezygnuję.

Infy
@Idzie dobre:)

Ogłosili w końcu te podwyżki ????????

Aaa

Jasne że nie

@Infy

Trudno to nazwać, co 'oni' zrobili. Podobno temat zmierza ku końcowi,ale to nadal obietnice bez pokrycia. Jedno jest pewne - Infosys mistrzem demotywacji:)

ona
@Infy

Dałnie. Budzet kazda firma rozlicza pod koniec roku. Wtedy sa podwyzki, albo na poczatkou nowego roku. Pierwotniak ma wiecej rozumu niz ty.

Ula

tyle, ze HR też sie rozpada od kilku miesięcy bo maja dosyc robienia ich w .... i stawiania KPI niemozliwych do osiagniecia, przeciez widac, ze w HR trwa tez permanentna rekrutacja bo kazdy stamtad ucieka jak sie zorientuje, ze to orka na ugorze i, ze maja oklamywac kandydatow. Siedza chyba tyko Ci co maja stazowe albo 5 dzieci na glowie i boja sie zmiany.

???

Ktoś coś?

marcin
@Ula

(usunięte przez administratora) Nie wyszło? xD Ojej jak mi przykro. Według PULSE 97% pracowników infosusu jest zadowolona. Jak rowniez z przyznanych podwyzek.

Typ w szlafroku
@marcin

97% pracowników zadowolona wg PULSE. Na pewno ;) Może w obecnyn kwartale, bo niezadowolenie związane z brakiem podwyżek sprawiło, że nikt(z managementu) o wypełnieniu PULSE nawet słowem nie przypomniał. W poprzednich kwartałach temat był przypominany zawsze wielokrotnie. Z przyznanych podwyżek? Ręka do góry kto dostał podwyżkę(w obecnym roku fiskalnym), bo ja takiej osoby pracującej w Infosys Poland nie znam ;)

Ilona
@X

Czyli co, to co on napisał jest wyssane z palca? Żadnych maili i opowiadań menedżerów?

Pytanie retoryczne
@Ilona

Maile, komunikacje, zapewnienia. Wszystko to pustosłowie. Gdzie jest ta optymistka od 'idzie dobre'?

@marcin

wyszlo swietnie w innej fimie :D 97% z tych 60% spoza rotacji na poziomie 40%? hahahahha

@marcin

Możemy tylko założyć, że Pulse działa jak każda inna (usunięte przez administratora) w tej firmie? Ale jestem pewien, że przy 60% rotacji monety twoje wymyślone liczby muszą być prawdziwe!

jaa
@Ula

Nic ci nie wyszło. Infosys najlepsza firma.

@jaa

Jeśli będziesz powtarzał sobie te kłamstwa pewnego dnia, uwierzysz im… Ale taki ślimak jak ty zasługuje na pracę tutaj. Infosys to najgorsza firma, dla której możesz pracować w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu przeczytaj to forum, zwłaszcza jak zespół HR atakuje ludzi tutaj.

Brednie.

@jaa

wmawiaj sobie biedaku i dalej rob po 12h dziennie za 3500 brutto z szefem, ktory wlasne frustracje wylewa na Ciebie i z Indiami tygodniami rozwiazujacymi kazdy ticket :D To jest firma dla ludzi, ktorzy maja tak niska samoocene, ze wierza, ze nie stac ich na nic lepszego i sa tak naiwni, ze uwierzyli, jak ktos na JL5 zarabiajacy sam z 8k wmowil im, ze chwycili Pana Boga za nogi. A sam tkwi tam przez kredyty i 5 dzieci i pewnie brak wyksztalcenia bo poza Infosysem i jego okrojonymi procesami niczego samdzielnie zrobic ne umie

Infosyf

Bądź cicho Apu.

@JL5

W 100% się z tobą zgadzam, wszystko, co muszę zrobić, aby dostać awans, to przespać się z moimi indyjskimi szefami, takimi jak Roy. Nie jest to takie trudne, a większość z nich jest tak mała, że ​​ledwo je zauważasz. A teraz jestem TL w HR.

Lea
@Magda

Ten wpis to żart? Napisz, że tak.

@Lea

Życzymy, żebyś od miesięcy znalazł tu jego posty grożące i obwiniające ludzi, że Polacy są głupi, a Hindusi lepsi. Pracuje w HR w Łodzi. "Negatywne opinie to piszą tu trolle z maccormicka, barry callebaut, fujitsu, clarianta, BSH i innych BPO ktorym nie wyszło w Infosysie chcieliby wrocic ale to juz nie mozliwe bo trafili na czarną liste ;) Rozgryzłem ich po IP ;) Jedynie co im pozostało to frustracja ze Infosys płaci najlepiej w lodzkiem w tej branzy. Taka prawda. A Infosys robi swoje, karawana jedzie dalej i nie przejmuje się szczekającymi kundlami. Zostają w tyle ;)"

Kiełbasa
@Marcin N

Skoro polaki niby sa niegłupsi od hindusów, to czemu nie maja ani jednej bomby atomowej ani nawet eletrowni takowej, a Indie sa nuklearnym mocarstwem. No czemu. Buuuu. Nie masz argumentów. Widac ze ten ktos prawde napisał.

@Kiełbasa

Ok, JL5, po prostu zadzwonimy do Ciebie imieniem, którego użyłeś wcześniej, wypowiadając te same bzdury. Albo Apu.. Indie mają energię jądrową, tak. Ale biegnij jak wszystko, co dotyka Indian, to absolutny bałagan, a agencje nuklearne codziennie walczą z twoim rządem, aby spróbować powstrzymać krachy.. (usunięte przez administratora)

fuj

Zostałem zaproszony na rozmowę, dostałem test kompetencji do wypełnienia, zdałem go bardzo wysoko, po czym dostałem propozycję śmiesznego wynagrodzenia, na śmiertelnie nudnym stanowisku, z koniecznością podpisania umowy lojalnościowej, że w zamian za szkolenie zostanę tam x czasu. Koszmar.

@fuj

Nic dziwnego, że Infosyus nielegalnie korzysta z umów o zakazie konkurowania, aby spróbować dłużej zatrzymać pracowników. Ta firma ma ponad 40% rotacji personelu w dowolnym momencie.

@fuj

Niestety ale klasyka w infosyf

Oliwia
@fuj

Widocznie guzik umiesz. 98% jest zadowolona.

@Oliwia

Wytrzeźwiej, żaden pracownik nie szanuje Infosysu. Nawet ty nie szanujesz tylko masz za zadanie ratowanie tego forum poprzez pisanie (usunięte przez administratora)

Oliwia
@Rrr

Łżesz jak pies. Bo ci nie wyszło.

@Oliwia

Zabawne, że zespół HR wspomniał o psach, biorąc pod uwagę, że liżą pośladki swoich indyjskich menedżerów. Ale nie martw się, za 6 miesięcy Ty też opuścisz tę firmę.

Szczęśliwie były pracownik

Pracowałem w Info ponad 6 lat i dla tych którzy mają zamiar aplikować to naprawdę spoko miejsce na początku kariery. Otrzaskasz się jak wygląda corpo i możesz iść dalej. To chyba jedyny plus. Zdecydowanie więcej jest minusów np. management to kółko wzajemnej adoracji, pensje... powiedzmy, że średnie, żeby nie powiedzieć słabe. Sama praca, to zależy od działu. Nieraz wychodzisz po 8h a nieraz siedzisz. Także praca na start spoko, ale złapać trochę doświadczenia i uciekać

Toksyczna kultura

Toksyczna kultura nie pojawia się przypadkowo. Powstaje, gdy negatywność i nieuprzejmość szerzą się w firmie i przenikają całą organizację. Toksyczne miejsca pracy z toksycznymi kulturami są tworzone przez toksycznych liderów. To jest infosyf.

@Toksyczna kultura

Ale chyba nie każdy jest tam toksyczny? Słyszałam różne opinie. Korpo jak to korpo wszystko zależy od TL.

Toksyczna kultura
@Ala

Szczerze mówiąc, TL ma bardzo mały wpływ na to, co zdecydują właściciele projektu. Partnerzy i partnerzy stowarzyszeni to ci, którzy zepchną tę (usunięte przez administratora)kulturę na (usunięte przez administratora). Na przykład przymusowe podróże do siedziby klienta bez AMEX, bez ubezpieczenia medycznego lub ubezpieczenia podczas podróży, a nawet zmusili ludzi do płacenia za to z własnej kieszeni. A wypłaty możesz spodziewać się nie wcześniej niż za rok. Jeśli będziesz narzekać na tysiące złotych, zostaniesz usunięty z projektu i poinformowany, że nie pasujesz do kultury.

Ala

Witam, dostałam ofertę pracy na stanowisko Process Specialist. Na początku byłam zadowolona, ale przeglądając różnie opinie - nie ukrywam, że zaczynam trochę się obawiać, że będę żałowała zmiany pracy... Otrzymałam informację o podwyżce po roku pracy plus premiach uznaniowych. Czy faktycznie tak kiepsko się tam pracuje i nie wypłacają premii? Czy jednak jest szansa na rozwój?

@Ala

Dobre pytanie, jeśli chodzi o podwyżki płac i premię, to wszystko to kłamstwo, 5 lat pracowałem tutaj jako TL i nikt w moim zespole nigdy nie dostał podwyżki. Każdy projekt zrealizowaliśmy perfekcyjnie. Twoje szanse na rozwój są bliskie zeru. Wszystko, co ci powiedzieli i obiecali, jest po prostu nieprawdą. Chcesz dowód na to, jak naprawdę działa ta firma, znajdź JL5 na tym forum, odpowiada na negatywne komentarze.

Y
@Ala

Szanse na rozwój - raczej znikome. Premie - tak. Podwyżka po roku pracy - HR obiecują coroczne podwyżki, ale w rzeczywistości są one co 1,5 roku. Więc prawdopodobieństwo, że dostaniesz ją po roku zatrudnienia jest niskie.

@Ala

Odpuść, firma nie inwestuje w pracownika, temat podwyżek to żart, zresztą jak cały Infosyf, nazwa nie wzięła się znikąd. Kultura organizacyjna to jeszcze większy żart

Klaudia

Witam, Oferuję mi stanowisko kierownicze w Łodzi. Właściwie jestem szczęśliwy, gdzie jestem, czy żałowałbym zmiany pracy na pracę w Infosys?

A
@Klaudia

Nie rob głupot, znajdź normalna pracę gdzie indziej. Po co ci to potrzebne. Firma nie inwestuje w pracowników. Nie dostaniesz zadnego szkolenia poza tym do przeszkolenia na stanowisko. Kultura organizacyjna to żart, powodzenia

Klaudia
@A

Jezu, zacząłem czytać ten wątek z komentarzami i nie mam słów do powiedzenia. Dziękuję bardzo, oczywiście ta firma nie jest dla nikogo, kto szanuje siebie.

Bart
@Klaudia

Wiadomo, niektórzy trochę przesadzają w komentarzach ale generalnie wszystko to prawda. Naprawdę szkoda czasu na taką firmę w papierach

@Klaudia

Hahah ale kretynka xD Nadajesz sie ty ale pod latarnie do pracy

Typ w szlafroku
@JL5

Mimo, że anonimowo, nadal pokazujesz, że jesteś idiot(k)ą. Czy taki poziom reprezentuje management Infosys Poland??! Czy raczej jakiś sfrustrowany (były) pracownik zabłądził na gowork? Albo HR z konkurencji?

Znam cie
@Bart

Fajnie ze już z nami nie pracujesz. Brak zaangażowania i narzekanie. Szkoda infosysu na takie osoby w papierach;)

@Typ w szlafroku

Smutny, smutny Indianin, myśli, że grożenie ludziom zrobi wszystko. Zastanawiam się, co ta GOAT zrobi, gdy przyjdę do biura w Łodzi? Jeśli nie jest zbyt zajęty zlizywaniem curry z tyłka swojego menedżera i ma czas dla kogokolwiek innego, odc.

Czy podwyżki są dla osób zatrudnionych od tamtego roku (września) Jedynie?

Zuzanna

Podwyzki pensji tylko napędzą jeszcze większa inflacje. Wiec Infosys mądrze robi ze zawiesza je na czas nieokreślony. Jest mnóstwo chetnych cudzoziemcow do pracy w infosysie, w ktorych to ich krajach sytuacja płacowa jest duzo gorsza np ukraina, wiec nie ma powodu do podwyżek.

Odp
@Zuzanna

Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytanie .

@Odp

Otrzymałas, tylko czytac nie umiesz.

Pyt
@.

Najwidoczniej to ty nie potrafisz czytać pytania ze zrozumieniem i odpowiedzieć na temat wprost.

x
@Pyt

Ja umiem xD A do pracy przychodzi sie PRACOWAC a nie po benfity.

@x

No widzisz, nadal nie odpowiadasz na pytanie. Twoje odpowiedzi są na około i nie na temat. Jeżeli nie znasz odpowiedzi to nie udzielaj się flustracie.

@Zuzanna

Czyli uważasz, że skoro Ukraińców jest tak dużo, nie ma sensu dobrze traktować swoich obecnych pracowników? Jak robią to prawdziwe firmy konsultingowe? Infosys Poland nie jest firmą europejską i tak, traktują swoich pracowników jak niewolników z niższej kasty indyjskiej. Unikaj tej firmy za wszelką cenę.

Pyt

Podwyżki są jedynie dla zatrudnionych od września ubiegłego roku?

@Pyt

Wspomnijcie moje słowa, następne podwyżki za 3 lata, jak inflacja zdąży zwariować już całkiem. Powodzenia w infosysie;D

@Rrr

Co zrobiles aby zasluzyc na podwyzke.

@Rrr

taa, bo infosys winny inflacji i podwyzkom cen :D Gdzie sie takie cymbaly rodzą jak ty.

@Ala

Inflacyjne czy nie, każda normalna firma daje pracownikom coroczne podwyżki. Robi to też chyba każda firma z sektora BPO/SSC w Łodzi, oczywiście każda poza Infosys Poland. :) Uprzedzając pytania 'dlaczego w ogóle oczekujecie podwyzek' odpowiedź jest prosta, o corocznych podwyżkach pracownicy są zapewniani podczas rekrutacji. W tym roku dodatkowo zapewniła o nich sama DC Head. Dlaczego więc mielibyśmy ich nie oczekiwać? :)

Bzdura
@Nie nie nie

"każda normalna firma daje pracownikom coroczne podwyżki." Nie ma nigdzie takiej zapisanej zasady.

@Bzdura

HR same składają takie deklaracje. Poza tym w moim wpisie nie było słowa o zasadach, ale o REALIACH. Infosys jedyne co oferuje pracownikowi to natłok pracy dla dwóch osób. Zero szkoleń, rozwoju, podwyżek. Dramat.

Tak tak tak
@Nie nie nie

Tak. Dramat. Dramat w twoim pustym łbie z braku logicznego myslenia, ze jak ci zle to zmien prace jak normalny czlowiek. Won z komuchami i innymi socjalistami co tylko o podwyzkach mysla a zero wzrostu produktywnosci. Druga Wenezuela czeka.

Dlaczego tak dużo osób nie ma na komputerze służbowym vpn?

on

A skad mozesz to wiedziec ? Nie masz dostepu do komputerów innych. Od instalacji jest dział IT.

Szymon

Bo wszystko w tej firmie to absolutny bałagan. Nic tu nie działa, zwłaszcza menedżerowie i liderzy.

A
@Szymon

Ta, indie dbają żeby wszystko działało, po ichnemu, czyli tyłem do przodu

marcin
@A

A polaczki nie umieją nawet zalozyc takiej miedzynarodowej firmy jak infosys. Tylko jęczec umieja na goworku. xDD

Goat Science 2

F.A.Q Why in some projects the supervisor and the goat of the project are from the same country ? Answer: First of all he will be able to know if he can be scapegoated (in the third world its usually a whole region or more made to be goats ) , In addition it will be useful while sacrificing this goat for that project because he understand his language and can know/use his weaknesses . Last but not least, its a smart move from the management , if god forbid they injure each others or worse the police will just send their case to their own countries (where its enough corrupted to never surface again )

asdf
@Goat Science 2

You suck my balls and I punch your daughter into her tight ass

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.