Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Lidia

i to jedyny powód na Twoje oko przez który lepiej jest odradzi pracę w tamtejszej lokalizacji? a pomijając to, to jaki jest tam zespół i reszta warunków? wszystko jakby nie patrzeć jest porównywalne? ile wynosi średni staż skoro co roku deklarowane są podwyżki? ile wynoszą?

Były_i _w_Końcu_Szczęśliwy

Mój okres wypowiedzenia właśnie się skończył i mogę wreszcie szczerze wypowiedzieć się o firmie. Wbrew zamieszczanym tu skrajnym paszkwilom bądź peanom, postaram się zrobić to naprawdę merytorycznie. Firma początkowo sprawia bardzo dobre wrażenie, nowy pracownik, jeśli trafi na dobrego managera (a jest tam jeszcze paru), czuje jego wsparcie i nawet, jeśli napotykane są jakieś 'blokady i bariery', to odnosi się wrażenie, że nie jest się zostawionym samemu sobie. Benefity - standardowe +, co naprawdę się chwali, ogromna biblioteka szkoleniowa - zarówno szkoleń online do zrobienia samemu, jak i warsztatów z prowadzącym. Bonusy dwa razy w roku uzależnione od oceny pracownika, podwyżki raz w roku w okolicy czerwca-lipca. Co uważam za bardzo duży plus w BPO, to kiedy procesy są gotowe do oddania do Indii, lub po prostu kończy się projekt, pracownicy mają możliwość przejścia na inne projekty - w innych BPO mamy do czynienia raczej z grupowymi zwolnieniami w takich przypadkach. Jeśli ktoś ma ochotę spróbować innej działki księgowości, to też jest taka możliwość. To teraz z minusów - większość z wymienionych wyżej rzeczy naprawdę istnieje, ale ludzie nie mają czasu z nich skorzystać (niestety na większości projektów). Obłożenie pracą jest ogromne, do tego stopnia, że pracownicy płaczą nad kolejnymi excelami. Przeniesienie na inny projekt? Jasne, ale dopiero jak znajdzie się zastępstwo- spoko, jest to zrozumiałe, tylko to zastępstwo nigdy nie nadchodzi. Managerowie wspierają, ale bardziej świecą oczami za decyzje z samej góry - i patrząc po ich bezradności w niektóych tematach, które muszą nam przekazać, nie zdziwięsię, jak ci dobrze za chwilę też odejdą.. IT - podobno to główna domena tej firmy, natomiast rzeczywistość poraża - na przykład do rejestracji czasu pracy są 4 różne aplikacje, jak jedna się skopie, to reszta nie działa. Na sprzęt rekordziści czekają 6 tygodni od momentu rozpoczęcia pracy, przy czym nie ma gwarancji, że wszystkie potrzebne do pracy narzędzia będą działały. Coraz więcej dobrych, wykwalifikowanych pracowników ze stażem odchodzi do innych firm, tak samo kadra managerska. Ludzi na miejsce odchodzących albo nie ma, albo trzeba ich wyszkolić (co nie zawsze się udaje), na co nie ma czasu, albo wiedzy - są zespoły, gdzie odeszli wszyscy i trzeba budować zespół dosłownie od zera. Zgłosisz, że masz za dużo pracy? Otrzymałem kilka dodatkowych zadań, pod przykrywką udowodnienia, że faktycznie pracy mam za dużo, a tak naprawdę, żebym więcej z takim tematem nie przychodził. Atmosfera z każdym kolejnym problemem gęstnieje i widać, że góra za wszelką cenę próbuje zepchnąć z siebie odpowiedzialność, zamiast usiąść ,porozmawiać i pomóc, natomiast pracownicy, aby nie dostać nic dodatkowego, zaczynają donosić na siebie nawzajem. Nadgodziny nie są wypłacane, tylko byliśmy zmuszani do ich odbierania, za wszelką cenę, niektórzy z nadgodzin za poprzedni miesiąc chodzili na tygodniowe urlopy. Czy poleciłbym tą pracę? Ja osobiście - nie. Natomiast trzeba przyznać, że firma dała mi lekcję życia - radzenia sobie ze stresem, szybkiego poznawania nowych procesów i uczenia ich innych pracowników jednocześnie, kreatywnego zarządzania czasem i, czego nauczyłem się od kadry managerskiej, jak różne mogą być podejścia do zarządzania ludźmi. Dla ludzi zaczynających przygodę z pracą myślę, że to naprawdę dobre miejsce, można się dużo nauczyć i większość problemów, które napotkacie w kolejnych firmach, będzie Wam doskonale znana. Natomiast dla osób z doświadczeniem raczej firmę odradzam - bardzo szybko zobaczycie ilość absurdu i typowego wyścigu szczurów. Ja dałem firmie szansę, ale tak przedmiotowe traktowanie pracowników, nastawienie na zysk i dowiezienie za wszelką cenę to nie moja bajka. Tego typu firmy najczęściej mają opinie bardzo skrajne, część na pewno jest pisana przez HR (pozdrawiam, a jakże!), część przez naprawdę sfrustrowanych ludzi (po prostu zmieńcie pracę, albo powiedzcie szefowi wprost o co Wam chodzi, zamiast wyżywać się anonimowo z necie). Dlatego ja postanowiłem też poczekać, aż moja frustracja opadnie, aby móc napisać tą opinię w miarę obiektywnie. Nie żałuję swojej decyzji. Pozdrawiam!

@Były_i _w_Końcu_Szczęśliwy

nastawienie na zysk x O, kolejne dziecko ktore nie wie na czym polega prowadzenie firmy. Zaloz firme i plac wszystkim 10tys , zobaczymy jak dlugo pociagniesz.

balerina

Stabilna firma, z dużym potencjałem rozwojowym. Pracuje od roku i jestem zadowolona, benefity są dobrze dofinasowane a polityka work/life balans przestrzegana ( przynajmniej u mnie w dziale????). Dużym plusem praca hybrydowa – w tych czasach to podstawa ale różnie z tym bywa. Dostęp do ścieżek rozwojowych wewnętrznych kursów i platform- na ten moment jest naprawdę ok :D

@balerina

co to za dział, że ten "work/life balans" jest utrzymywany? trudno się tam dostać? i co konkretnie to oznacza? jakie mimo wszystko najgorsze z zadań się na nim trafiają? jak pomocny jest zespół pod tym względem i co z zarobkami?

Weronika

Pracuję w Infosysie ponad rok i jestem bardzo zadowolona! Szczerze polecam - firma oprócz szerokiego pakietu benefitów oferuje też kurs języka angielskiego, w którym miałam przyjemność wziąć udział i uważam, że to naprawdę super opcja. Można pracować w pełni zdalnie, ale jest możliwość odwiedzania biura, co dla mnie jest sporym plusem. Zaczynając pracę spotkałam się z masą pomocy ze strony innych pracowników, kultura pracy też jest na wysokim poziomie.

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Henryk

Po ponad roku pracy w firmie mogę powiedzieć, że jej największą wartością są ludzie. Kultura pracy oraz wsparcie przełożonych to duży plus. Poza tym bardzo fajny pakiet w Luxmedzie - z usługami stomatologa w cenie i ubezpieczeniem na wyjazdy za granicę. Na minus - jak to w korporacjach bywa - pewna jest tylko zmiana :)

Svietlana

I have been working for this company as a support specialist for 4 years in Ukraine and a year in Poland after the war started. I took part in different projects and collaborated with many people. I have obtained great experience and memories. I have a marvelous team and managers. I look up to them, I want to improve my skills and my company gives me this chance. We have a lot of entertaining events for employees, a training center, and English classes. I recommend Infosys for eager-to-learn people. Also, I want to note that the company really help me and my family in difficult times when I left Ukraine.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mars infosys Polska odbywa się również w języku angielskim?

StałyPracownik

Firma Infosys to znakomita organizacja, w której pracuję już od ponad dwóch lat. W ciągu tego czasu miałem możliwość awansu, co świadczy o tym, że firma docenia i nagradza zaangażowanie pracowników. Co więcej, praca w Infosys jest dla mnie bardzo interesująca i angażująca, dlatego rzadko zdarza mi się nie mieć myśli, że dzisiaj znowu do pracy. Atmosfera w biurze jest wyjątkowo pozytywna i zachęcająca do pracy, a relacje z moimi kolegami z zespołu są bardzo dobre. Ale podejrzewam, że wszystko zależy do jakiego działu trafimy. Z takich minusów, które mógłbym wymienić to - kiepskie automaty do kawy - przydałby się lepsze biurka, która pozwalają na stojąca prace - brak owoców/napojow w biurze, a zachęciłoby to ludzi do przychodzenia do biura Podsumowując, mogę z całego serca polecić firmę Infosys jako pracodawcę. Jeśli ktoś poszukuje miejsca pracy, gdzie docenia się pracowników, oferuje ciekawe zadania oraz stwarza przyjazną atmosferę, to Infosys jest świetnym wyborem.

trutututu
@StałyPracownik

Super praca, jak masz dobre znajomości. Wracasz po dwuletniej przerwie podczas której pracowałeś w sklepie i dostajesz z automatu assistant managera, zarządzasz zespołem ludzi chociaż nie masz pojęcia o ich pracy, w innej firmie nie przeszedłbyś procesu rekrutacyjnego, ale tutaj jesteś wielkim menago.... ;-) Plecy, plecy i jeszcze raz plecy.....

zofia
@StałyPracownik

100% racji. Dzieki firmie infosys jestem bardzo zadowolona pracujac w mlodym dynamicznym zespole.

Qqq

Cześć, czy po okresie próbnym (po roku), w momencie podpisywania umowy na czas nieokreślony, jest szansa na podwyżkę? Czy może pensja jest z automatu rewidowana prze HR? Z góry dzięki za odp

Nic nie ma
@Qqq

Szukaj nowej pracy tutaj jak sie nie postawisz i nie poblokujesz procesów to nikogo nie bedzie obchodzilo czy podwyzke czy przedluzenie Ci dadza

Aleksandra
@Qqq

Hej, nie czytaj tego frustrata powyżej....podwyzki są ptrzyznawane co roku w lutym/marcu po rozliczeniu przez dział księgowy poprzedniego roku. Składa sie ona z podstawy tzw. podwyzki inflacyjnej która obejmuje wszystkich pracowników którzy przepracuja co najmniej do nastepnego okresu rozliczeniowego, plus dodatkowy benefit zalezny od oceny pracowniczej twojego przełozonego. Im lepsza ocena tym wieksza podwyżka :) np jesli masz ocene meet expectation or below expectation to dostaneisz tylko podwyżke inflacyjną, a np jesli robisz cos ekstra usprawniasz procesy i wprowadzasz lean to masz duza szansa na ocene above expectation i dodatkowa podwyzkę. Oprocz tego jesli dostajesz awans np z 2B na 3A to z automatu bedziesz wiecej zarabiac, awansa zalezy od wolnego wakatu i wysługi lat. Pzdr

Qqq
@Aleksandra

Dzięki za odpowiedź :) czy dobrze zrozumiałem, że oprócz podwyżki inflacyjnej jest też dodatkowo podwyżka w zależności od performance? Czy mówisz o jednorazowym bonusie półrocznym? Czyli w momencie podpisywania kolejnej umowy nie ma możliwości negocjacji pensji?

Pracowniczka

Dobra firma, elastyczny bonus roczny w wysokosci min 10% zalezny od oceny pracowniczej. Pensja podstawowa sporo wyzsza niz minimalna krajowa. Rzadkie awarie systemu, rotacja na poziomie 3% rdr, na szczescie ogolnie stała ekipa i rzadko trzeba wdrażać nowych pracowników. Przy przedłużaniu umowy podwyżka zalezy od tego czy zmienia sie role na lepszą, trzeba czekać do marca i oceny ale to zrozumiałe. Osoba zatrudniana na JL2B wykonuje pracę po której jest mozliwosc awansu na JL3. Praca dla osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie i rozwijac sie w najlepszej firmie w Łodzi, mozliwosci awansu i projekty sa ogromne. Szczerze polecam

order manegement

ja dostałam 12% podwyzki;) wiecej niz oczekiwałam

designated_shtting_streed
@order manegement

Nafajniejsza to ta rotacja 3% no i podwyżki powyżej 10-ciu. Czy HR-om się nigdy nie znudzi?

marek
@Pracowniczka

Ja dostalem tez fajne gadzety typu kubek firmowy i koszulke.....ogolnie mi sie podoba a pracuje juz 2 lata.

Rafał
@Pracowniczka

Tez polecam te firme, pensja na czas naprawde nie ma sie do czego przyczepic

Agata

Pracuje w infosysie juz 2 lata i uwazam ze to dobra firma. HRy zawsze pomocne, mili pracownicy i darmowa kawa w kuchni. Mozna pograc w piłkarzyki albo poleniuchowac na hamakach w rest roomie.

@Agata

I ile na to leniuchowanie ma się docelowo czasu? :D Po dwuletniej karierze jakie są tu tak ogólnie perspektywy? Po jakim ewentualnym czasie ludzie decydują się jednak poszukać czegoś innego?

Żuczek

Na pewno więcej niż pełny etat. W okresach gorących w finansach może to być nawet 55h tygodniowo.

Przyszły pracownik

Cześć, jak wygląda wdrożenie do firmy i obowiązków? Ile trwają szkolenia, jak długo czeka się na sprzęt? Będę pracować na stanowisku Process Specialist z niemieckim. Z góry dzięki :)

@Przyszły pracownik

O czyli to już po rozmowie i decyzji? O wdrożeniu niczego nie wiem ale nie udzielili tych info na rekrutacji? jak w takim razie przebiegała, ile czasu to zajęło od wysłania cv do ostatecznego przyjęcia?

Przyszły pracownik
@Maja

Udzielili :) natomiast ogólnikowo, plan onboardingu dostanę dzień wcześniej, zastanawiam się jak to wygląda w praktyce z perspektywy zwykłych pracowników, a nie HR, stąd moje pytanie. Rekrutacja to w sumie łącznie 3 etapy (rozmowa z HR w tym po angielsku, weryfikacja niemieckiego z lektorem szkoły językowej, rozmowa z Managerami)u mnie to trwało miesiąc od wysłania CV do otrzymania informacji zwrotnej.

Przyszly manager
@Maja

Proces jest wydluzony ze wzgledu na akceptacje w centrali

J
@Przyszły pracownik

Pierwszy tydzień-dwa to ogólne szkolenia HRowe + ewentualne załatwianie potrzebnych dostępów. Kolejne tygodnie to już szkolenia z procesów - najpierw patrzenie, jak dana osoba przerabia zadania, a potem zwykle klikanie tego samego pod ich okiem.

Aneta Kochan

Bzdury wyssane z doo py pisane na zlecenie konkurencji którym Infosys podbiera pracowników. Infosys zatrudnia teraz bo przejmujemy nowe procesy z CEMEA.

Firma w Polsce, ale totalnie hinduskie standardy. Takiego balaganu nie ma nigdzie indziej. Kompletenie nie przyjazna pracownikom. To jakies zarty ze pracownik musi sie martwic sam zeby mu laptop dzialal i zalatwial sobie wszelkie dostepy. Daja jakies zlomy, co wiecznie sie zawieszaja. TIG nic nie robi. HR to jakis koszmar. Nic nie mozna zalatwic, wiecznie sie cos nie zgadza - w nadgodzinach, urlopach, wyplatach, bonusach itp. Ludzie ledwo przychodza i sie zwalniaja, Niech zarzad sie zastanowi dlaczego jest taka duza rotacja. Pieknie pisac na facebooku tylko umieja na fanpagu firmy, ale to co sie dzieje w firmie to ich nie obchodzi. Zlote czasy minely - zobaczycie jak klienci beda odchodzic do konkurencji. Jakos pracy spadla, bo w takim balaganie w procesach jak i w firmie nie da sie wydajnie pracowac.

Grażyna
@pracownik

Jakosc jest na poziomie 98% (service level). Jesli sie ci cos nie zgadza na pejslipie to porozmawiaj z HR. Rotacja jest niewielka, na poziomie 8%. A duzy ruch to efekt tego ze Infosys sie powieksza i przejmuje nowe procesy ;) a do tego sa potrzebni nowi pracownicy. A co do 'konkurencji', to sie nie boimy bo płacimy najlepiej w łódzkim ;) duzo pracowników wraca do nas po niepowodzeniach u naszych konkurentow, ktorych pozdrawiamy ;)

Bzdura
@Grażyna

Rotacja za tamten rok w moim zespole wyniosła 40%, wiem bo przygotowywałem tabelki na podsumowanie roku podatkowego Infosysu. W innych zespołach podobnie. Jakie 8%, piszesz na zlecenie HR albo zarządu takie bzdury. Były miesiące, że niemalże całe zespoły znikały w niektórych engagementach.

Rozbawiony

Czy te opinie piszą trolle czy jakies nieudolne HR? Infosys jest faktycznie dobry na pierwszą pracę bo biorą niemal każdego i można coś tam się nauczyć i mieć wpis do cv. Ale nikt normalny nie siedzi tam dłużej niż 2-3 lata. Ja odszedłem 6 lat temu, od tej pory powiększyłem zarobki 4 razy i zarabiam jako specjalista więcej niż TL w Infosysie. O czym tu gadać w ogóle

Twoja stara

Łódź- czy wie ktoś czy na ten rok przewidziane są podwyżki inflacyjne?

Asia
@Twoja stara

Juz były bo są co roku w lutym.... ja dostałam 12% podwyzki;) wiecej niz oczekiwałam

Podwyżki
@Asia

Czy ktoś może się ustosunkować do tematu podwyżek w lutym? Jakoś mało realne mi się to wydaje..

@Asia

Tak, jasne a ja dostałam 20% i dlatego pytam. Podwyżek inflacyjnych nie było od początku roku i nadal nic w tej sprawie nie wiadomo, proszę nie opowiadać takich śmiesznych historii

Twoja stara

Gratuluję riposty, szkoda, że nie wyszła. Pytałam o podwyżkę inflacyjną, taka podwyżka to waloryzacja pensji przysługująca KAŻDEMU pracownikowi firmy. Jest przyznawana na podstawie wewnętrznych rozporządzeń i ustaleń przedsiębiorstwa. Od oceniania tego czy umiem i czy zasłużyłam na szczęście nie jesteś Ty, możesz spać spokojnie :)

Kaz

w zyciu nie przyjmuj oferty od Infosysu. to jest najgorsza firma w lodzi. na rekrutacji duzo obiecuja a to ma sie nijak. podwyzek nie ma, benefity smieszne. z Indiami nic nie zalatwisz. kasa jest marna a udzie sfrustrowani. Uciekaj jak najdalej

@Kaz

Infosys najlepsza firma w łodzi najwiecej płaci i najnowoczesniejsze biuro ma.

Wkurzona

Ściągają nas na siłę do biura po 3 latach pracy zdalnej. Dyskryminacja pracowników zatrudnionych przed pandemia wobec tych, którzy zostali zatrudnieni w pandemi. Robią to samo, a jedni mogą pracować full zdalnie, a innych na siłę ściąga się do biura. (usunięte przez administratora)

Wkurzona

Nie pracujesz zatem w Łódzkim biurze tylko w innym mieście Poznań albo Wrocław czy Kraków. W Łodzi nie ma kawy w kuchniach i nie ma eskpersow do kawy bo frima od lat twierdzi, że ich nie stać. Żenada

@Wkurzona

Czekaj to co z tą łodzią tak ogólnie? Piszesz, że w innych lokalizacjach może to być na spokojnie to czemu w niej akurat nie? Co to znaczy, że ich nie stać tak w sumie? A jesli chodzi o kwestie inwestycyjne to na co ostatnio kase przeznaczali?

Myślący

Zaczynam podejrzewać, że top menagmentowi płacą dodatkowe premie za to, żeby zwykłym pracownikom wszystko "ucinać". Bo właśnie oni od lat wmawiają nam z uśmiechem na ustach, że firmy nie stać na porządną kawę i ekspres, a sami mają porządny ekspres w kuchni na 6 piętrze, do którego wstęp mają tylko "wybrani". Smutne to bardzo, a jak piszesz na FB i LinkedIn same wypasione zdjęcia grubych kotów. Cieszcie się, że macie takie rarytasy w kuchni jak wyroby Marsa w Poznaniu. Pewnie jak Mars sprzedawał swoje centrum do Infosysu to zawarł w umowie czas, w którym Infosys musi to zapewnić pracownikom (utrzymać poziom), ciekawe co zrobi jak ten okres się skończy? Pewnie Wam to zabierze :-( bo to firma mega nastawiona na cięcie kosztów, nawet porządnej kawy dla pracowników.

Rozbawiona
@Maja

Kwestie inwestycyjne? Hahahhaha. W Łódzkim biurze nie inwestuje się w nic od lat, te same stare kuchnie, brak sztućcy, talerzy, kubków wszystko musisz sobie przynieść do pracy z domu, żeby mieć na czym zjeść, open space bez remontu od prawie 10 lat, stare meble przewiezione jeszcze z poprzedniej lokalizacji na Piłsudskiego, brak malowania ścian (bez to są mega brudne), brak porządnej mikrofalówki (jakaś jedna stara na całą kuchnie, z której korzysta 50 osób), mocno wysłużone krzesła i można tak wymieniać. Najlepiej to było widać po koematrzach na chacie na callach z HR jak omawiali sprawę powrotu do biura. Pracownicy podnosili też tą kwestię, że to biura jest po prostu obleśne i "biedne" i wymaga remontu. Oczywiście biura top managementu na 6 piętrze są na wypasie :-)

Sandy
@Wkurzona

to jest najlepszy tes. jak firme nie stac nawet dla kawe dla ludzi to na pewbo nie beda w nikogo inwestowac - ani w szkolenia ani w rozwoj ani w podwyzki ani w sprzet.

Poznan Zarobki

Hej, na jakie zarobki mozna liczyc jako senior w RTR?

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.