Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Infosys Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poznan centrum

Jeżeli szukasz miejsca w którym jest duża szansa na to, że nie wykorzystasz należycie swoich kompetencji oraz prawdopowobnie cofniesz się w rozwoju zawodowym to nie zastanawiaj się ani chwili - infosys Global Services to miejsce dla Ciebie.

uwaga infos

Managerowie infosys to zwykli pracownicy bez przygotowania zamaist motywowac ludzi do pracy ich demotywuja, na kierowniczych stanowiskach wlacza im sie konkurencja masakra

Lex
@uwaga infos

To prawda. Duża firma, a zarządzanie jak w polskim Januszexie, gdzie managerowie/TL/kierownicy nie znają procesów swoich podwładnych, a organizują (dezorganizują) ich pracę, pod ogromną presją.

Maja
@Lex

I tego nie da rady w żaden sposób zmienić?

Lex
@Maja

TL jest od zarządzania ludzmi. Wg HR - TL nie musi znać procesów. Wiec jak ktoś kto nie ma pojecia o twoich obowiązkach, ma ci je organizować?

Koks
@uwaga infos

Zgadzam sie. Pracowalam krotko w Infosys. Tam gdzie trafilam to jakis zart (projekt dla klienta niemieckiego). Po ustalonych ogolnych szkoleniach gdzie wszystko wygladalo ok nastapil chaos zycia! Projekt, do ktorego trafilam jest niepowazny. Rektutacja bardzo profesjonalna, ale gdy skonczyly sie ogolne ustalone szkolenia nagle cisza. Zero kontaktu z TL. Zastepczy TL nie mial pojecia na jakich programach mam pracowac. Niby zalozyli tickety o dostepy a potem pytali czy juz zdobylam dostepy sama. Zero informacji jak wyglada praca. Zero wprowadzen, zero szkolenia. TL dzwoni i pyta, dlaczego tak malo umiem zrobic i mowie, ze czekam na szkolenie. A TL mowi, ze dostalismy materialy i reszty mozna aie domyslec. Otoz nie! Materialy, ktore przeslala mi okreznie inna osoba z zespolu wyjasnialy ogolne zasady. Nowa osoba przychodzac do pracy nie ma pojcia co i kiedy kliknac, nikt nie pokazal nic. Zero onboardingu, zero wsparcia, zero informacji. Jestem osoba, ktora jest chetna do pracy ale tutaj sie nie dalo. Nagle wdzwanianie na spotkanie z klientem gdy nie masz pojcia o co chodzi w pracy. Totalny brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek wsparcia dla nowego pracownika. Bez tego nie da sie wkonywac pracy. Chyba trafilam na okropny projekt i niekompetentych ludzi.

Bbb
@Koks

Popieram, przeżyłam to, dotarłam do ściany, wycisnęli ze mnie wszystko, dostałam rozstroju nerwowego, przypłaciłam prace w tej firmie zdrowiem. Szkoda życia.

Salary

Od ostatniej podwyżki mija prawie rok. Kiedy można się spodziewać kolejnej podwyżki pensji?

Salary

Bez podwyżki nie zamierzam zwiększyć swojej wydajności. Może nawet przeciwnie, wrzucić na luz. Skoro firma nie szanuje nas(pracowników) czy nie powinniśmy odpowiedzieć tym samym?

Aneczka
@Salary

To jaką macie w sumie wydajność, że nie zamierzacie jej zwiększać? Omówicie ją opisując przy tym specyfikę pracy, bo jeszcze tak konkretniej jej nie znam? są mimo wszystko jakieś wzrostu przewidywane? Warto obserwować oferty?

Szok

Przestrzegam studentow nie aplikujcie na juniorow i specialistow firma robi wyzysk kosztem Twoim na imprezy firmowe i szefostwa zachcianki nie aplikuj!!! Ucieeekaj i gas swiatla wszędzie aby mniej prady zuzyc

Ruda
@Szok

A jakiś argument odnośnie samej pracy? nie wiem co nagle imprezy w tej opinii robią. Opiszesz mi prace juniora? Jak wdrożenie przebiega i jaki zakres obowiązków jest docelowo przyznawany? Ogólnie to po jakim czasie ludzie zazwyczaj awansują i jaka ocena ze szkoleń?

Praktykant

2 etapy: rozmowa telefoniczna i rozmowa z kierownikiem działu. Podczas rozmowy telefonicznej najpierw 2 pytania po angielsku, potem informacja o warunkach zatrudnienia: rodzaj umowy, czas trwania, wynagrodzenie. Potem jeden dzień czekania, telefon z zaproszeniem na rozmowę z kierownikiem działu - całość rozmowy po polsku.

Standardowe: pytania o poprzednie doświadczenia, doświadczenie międzynarodowe, studia, powody aplikowania, wyobrażenia o pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pyt

Cześć czy ktoś pracował z was kilka dni z zagranicy? Sprawdzają adres laptopa?

@Pyt

Sprawdzaja. Infosys ma wyscpecjalizowane narzedzia informatyczne do wykrywania faktycznego adresu IP usera. Kilka osób probowalo tak łamać warunki umowy o prace i zostało zwolnionych dyscyplinarnie. Dla celów zgodnosci podatkowej, masz obowiazek pracy z terenu polski. Juz sam fakt ze wywozisz komputer poza granice kraju, ryzykujesz jego kradziez i narazasz sie na duzy proces sądowy jesli dane zostana ukradzione. Wiec nie radze.....

Znam
@Marek

Sam znam kilka osób które tak pracowały chwilę i nic nie było. Są nowe przepisy na UOP które nie zabraniają pracować np z Europy.

Mariusz
@Znam

KIlka osob to jeszcze nie reguła, a wyjatki spowodowane brakiem specjalistów w kraju. Infosys nie ma interesu w tym aby dac ci pracowac zza granicy bo wowczas musialby ci placic duzo wiecej, bo na zachodzie obowiazuje wyzsza pensja minimalna wiec firma musi przestrzegac lokalnego prawa pracy. To nie jest oplacalne dla firmy. Osoby ktore probuja pracowac spoza polski nie majac w umowie takiej klauzuli sa bardzo szybko namierzane przez nasz zespół TIG i zaawansowane systemy informatyczne i abuse jest wysyłane do menedżera. Wiec nie polecam, bo dyscyplinarka wtedy pewna.

Ludzie są zmuszani do odbierania nadgodzin, nie ważne że masz np 15 dni zaleglego urlopu. Musisz wybrać bo firma szuka oszczędności. Ostatnio kolejne cięcia. Nie ma już nagród emp of month I team of the month.nagrody recognition w formie punktów mybenefit który jest poblokowany na normalne sklepy i możesz to wydać tylko na dzieci, sport i kulturę. W biurze (usunięte przez administratora) Piękne odnowione reception na parterze a wjeżdżasz na open space I cofasz się o 15 lat wstecz. Problem ze sprzętem i niedziałającymi apkami to norma. Dzień bez technical issue to dzień stracony Ostatnio coraz większy nacisk na pewno, debilne spotkania przy tablicy i mnóstwo pracy która jest bez sensu. Oprócz atmosfery i ludzi nie ma w tej firmie nic pozytywnego. O podwyżkach cisza. Dodatek za internet 60 zł dla full remote, a jak ktoś chodzi do biura 2 razy w tyg to 36 zł....

Agata

Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jesli robisz nadgodziny znaczy ze nie pracujesz wydajnie. Normalny człowiek tak sobie prace organizuje ze spina wszystko w regulaminowym czasie. Biuro Infosysu nalezy do najnowszych w Łodzi. Powstało niecałą dekade temu, wiec bije na głowe wszystkie starsze biura. Spotkania prz tablicy maja na celu brainstorming i wymiane poglądów co sprzyja kreatywnosci. Pieniadze na podwyzki nalezy sobie wypracowac zwiekszona produktywnościa, a nie czekac na gotowe z nieba. Ile wytworzymy, tyle podzielimy, proste.

Agata

Nie marudź. Podwyzki biora sie ze wzrostu wydajnosci. Jak ci sie praca nie podoba to sie zwolnij. Jest 50 chetnych na twoje miejsce. Infosys płaci najwiecej w branzy BPO w Łodzi i zatrudnia tylko najlepszych.

@Agata

HR widzę, że działają prężnie. Zaraz pensja minimalna dogoni to co Infosys proponuje na start. Wszystkie inne firmy gdzie robi się podobne rzeczy płacą w Łodzi lepiej albo zdecydowanie lepiek

Np
@Marcin

Podaj proszę konkretny przykład. Np. porównanie zarobków specjalisty w F&A w Infosys i innych firmach?

kandydatka

już kilka razy w tym roku miałam styczność z HRami tej firmy. wysłałam do nich CV gdyż ogłoszenie było opisane jako praca zdalna, ku mojemu zdziwieniu rekruterka poinformowała że jeśli jestem z łódzkiego to tylko hybryda wchodzi w grę, jakbym była z reszty Polski to zdalnie. później kilkukrotnie do mnie dzwonili bądź pisali na portalu z niebiesko-białym logiem na L, od razu oferując pracę hybrydową. za każdym razem im powtarzam, żeby sobie zanotowali w moich danych że interesuje mnie wyłącznie praca zdalna i chyba nie dociera. swoją drogą bardzo to uczciwe w stosunku do osób mieszkających w łódzkim że każdy inny może sobie pracować wyłącznie zdalnie ale oni muszą walić do biura...

Arek
@kandydatka

@kandydatka Hej;) Okresowa praca w biurze wynika z faktu team meetingów i tego ze trzeba byc fizycznie na miejscu. Rozwijamy wtedy spolecznosc, poznajemy sie na zywo i integrujemy sie lepiej :) co nie ejst mozliwe przy pracy zdalnej. Twoj przelozony rowniez moze meic koniecznosc delegowania ci okreslonych zadan lub projektu i dyskusji face to face, dlatego wymagana jest obecnosc w biurze przynajmniej kilka dni w tygodniu. Pozdrawiamy ;)

trutututuhej
@kandydatka

Jest wymóg 30km.... Jeśli mieszkasz bliżej niż 30 km od biura musisz pracować hybrydowo, niestety....

Prawdziwy Lider
@kandydatka

A niby jak pracodawca ma skontrolowac czy sie nie obijasz pracujac zdalnie? Jako szef, zawsze moge sprawdzic pracownika co robi gdy pracuje w biurze. Jak ktos pracuje zdalnie tego nie moge. Nie wiem czy pracujesz wtedy, czy obiad robisz , czy cokolwiek innego w czasie placonym ci przez firme aby pracowac. Wydajnosc pracownika spada gdy pracuje zdalnie. Nierzadko zdarzaja sie sytuacje ze sprzet takiemu komus sie psuje, a zdalnie go nie naprawisz. To sa realne straty dla firmy. Pracujac z biura wymienia ci laptopa szybko w razie awarii, mamy w tym samym budynku TIG.

@Prawdziwy Lider

Każdy Team Leader może prosić IT o wykaz z konta pracownika co robi na służbowym laptopie i widać czy pracuje czy nie. Praca w biurze to nie praca tylko chodzenia na kawę bo ludzia się trudno skupić w biurze w hałasie gdy inni gadają bo zapomnieli o etyce pracy.

Beka
@Prawdziwy Lider

Lipa, nie lider xD W biurze w kilku pracach miałem tak, że przełożeni łazili cały dzień po spotkaniach, a ja chodziłem grać w piłkarzyki czy w Fifę, albo do sklepu. Pracuję całkowicie zdalnie od 2 lat, mam ogarniętego przełożonego z którym się zdzwaniam praktycznie codziennie, moja wydajność jest znacznie wyższa niż z biura, bo nikt mnie nie rozprasza plotkowaniem (w ogóle open space to jest traegedia). Do tego praca zadaniowa a nie na akord

arj38

Plusy: dobre pieniądze Minusy: olbrzymi bałagan prawny, spore opóźnienia w wypłatach; chore i anormalne wymagania w stosunku do pracowników, rządania dostarczenia dokumentów z ZUS i Urzędu skarbowego.

Poznan rozwoj

Polecam aplikowac na poznan oczywiscie dajcie sie polecic zeby ktos zgarnal ladna kasiore i sie pochwalil na jaka wycieczke pojechal na wakajki

Mars

Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kowstowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach?

Himeyuki

Czy to prawda ze pracując w infosys nie można się przenieść do EY albo zaakceptować ofertę pracy od EY? Dziękuje za odpowiedzi

Nie wierzyłem w to co czytałem na go work. Postanowiłem sprawdzić ponieważ potrzebowałem pracy i to bardzo smutne, ale szybko się przekonałem, że większość opinii jest prawdziwa. Sprzęt, który się otrzymuje jest stary i nie daje rady, systemy i aplikacje bardzo często się zawieszają. Pracy jest bardzo bardzo dużo. Człowiek się frustruje przez większość czasu. IT i helpdesk w tej firmie to jakiś żart. Niestety przestrzegam przed tą firmą. Szkoda czasu i nerwów. Może na 1 pracę ok nie polecam dla osób z jakimkolwiek doświadczeniem.

Infosys Poznan - szykują się zwolnienia, Mars rezygnuje z części usług Infosysu, dlatego od kilku miesięcy nie chcą dawac umów na czas nieokreślony. W ostatnim czasie odbywaly sie spotkania tower leadow w tej sprawie. Najpierw Mars MGSF oddal ludzi do infosys a teraz rezygnuje z usług. Obie firmy siebie warte. Szukajcie nowych pracodawców, w Poznaniu nie brak SSC.

JL3A

Możesz napisać coś więcej? Kiedy będą zwolnienia? Sam po roku pracy dostałem umowę na czas określony i wiem że więcej osób takie umowy dostało, coś jest na rzeczy... czy będzie oficjalna komunikacja?

x

no logiczne, jak umowy są na czas określony to nie muszą zwalniać, wystarczy nie przedłużyć:)

Xxx

Infosys Poznań - To co firma infosys zrobiła z kultura środowiska pracy jakie panowało w Marsie jest karygodne. Nie liczą się ludzie a zysk. Na gorze stołki tworzą się i mnożą, na dole ludzi traktują jak śmiecie , wymagają wiele, komunikacja korporacyjna na najniższym możliwym poziomie. Brak podwyżek ani nawet informacji o nich. Kłamstwa, manipulacje, (usunięte przez administratora). Brak kultury ludzi zarządzających z samej góry jest przerażająca. Środowisko mocno toksyczne. Taniość nie jakość to idea która przyświeca tej firmie.

Praca

Cześć pracuje w firmie ponad 1.5roku, do kogo mam zapytać i podwyżkę inflacyjna czy jakikolwiek? Do hr?

Odpowiedź
@Praca

W pierwszej kolejności musisz udać się do Twojego team leadera lub managera. Od razu jednak mogę Ci powiedzieć, że możesz mieć duży problem z wywalczeniem jakiejkolwiek podwyżki.

Jakie zarobki

Ile można zarobić na tydzień w firmie na stanowisku leadera?

Wiktor
@Jakie zarobki

Pensja zalezy od kwalifikacji i doswiadczenia. Stawki sa bardzo atrakcyjne, do tego prywatna opieka medyczna Luxmedu, bony na swieta i podwyzki co roku.

Klaudia

Jest luxmed jak i medicover, zalezy jaki poziom JL masz :) pozdrawiamy !

@Klaudia

A jaki to JL trzeba mieć, żeby móc skorzystać z usług Luxmedu?

@Klaudia

Bzdura. W Infosysie dostępny jest tylko i wyłącznie pakiet w Medicover.

Bisou

Cześć, czy wiadomo kiedy dostaniemy info o przyznanym bonusie i czy będzie podwyżka inflacyjna?

Magdalena
@Bisou

Firma Infosys jest liderem BPO w Lodzi i podwyzki są przyznawane co roku w lutym/marcu po rozliczeniu przez dział księgowy poprzedniego roku. Składa sie ona z podstawy tzw. podwyzki inflacyjnej która obejmuje wszystkich pracowników którzy przepracuja co najmniej do nastepnego okresu rozliczeniowego, plus dodatkowy benefit zalezny od oceny pracowniczej twojego przełozonego. Im lepsza ocena tym wieksza podwyżka :) np jesli masz ocene meet expectation or below expectation to dostaneisz tylko podwyżke inflacyjną, a np jesli robisz cos ekstra usprawniasz procesy i wprowadzasz lean to masz duza szansa na ocene above expectation i dodatkowa podwyzkę. Oprocz tego jesli dostajesz awans np z 2B na 3A to z automatu bedziesz wiecej zarabiac, awansa zalezy od wolnego wakatu i wysługi lat. Pzdr :)

Koszty administracyje stanowia tajemnice kazdego przedsiebiorstwa. Zalezy nam, aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze warunki pracy, aby mogli skupic sie na ambitnych projektach biznesowych od klientow, jak rowniez na tranzycjach.

Klaudia

Infosys to firma przyjazna mlodym rodzicom. W przypadku urodzenia dziecka mamie przysluguje dodatek do pensji z funduszu zakladowego, a jesli rodzic chce pracowac z domu w tym czasie i laczyc przyjemne z pozytecznym, zapewniamy laptop i router sluzbowy :)

Motywacja

Jakie firma planuje dać boosty motywacyjne aby ludzie nie odchodzili czy to już zatopiony trafiony okręt? Chodzi o Wrocław i Poznan

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 24 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.