FUT Wipro

Toruń

Opinie o FUT Wipro

marx 2010-03-29 18:56:11
Pracodawca nikompetentny po rozmowie przez tel.Ustala sie stawke a po przyjeżdzie na teren pracy jeszcze negocjuje co gorsze hotel miałbyc opłacony a na miejscu okazuje sie 500. jesli ktos bedzie chcial wspolpracowac trzeba sie dobrze wypytac oszczegóły.
anonim 2010-04-07 21:45:25
pracodawca naciagacz..ustalilem z nim szczegoly pracy i mialem zaczac po swietach a ten [usunięte przez moderatora] odwolal robote w ostatniej chwili..podejrzewam ze to kolejny z naciagaczy..dopoki sie niepodpisze umowy niema co byc pewnym roboty u niego..lepiej na niego uwazac..i nie kupujcie ubrania czy helmow do pracy bo niezwroci wam za to choc obiecuje ze odda
Adam 2015-01-25 00:25:55
Pracodawca bardzo solidny, zawsze płaci na czas i zgodnie z umową, o ile wiem jest na rynku od wielu lat.
ert 2016-04-04 18:53:29
teraz to oni szukaja spawacza TIG w Niemczech trzeba miec odpwiednie wyskztalcenie no ale wiaodmi ze moznba caliekm sporo zarobic bo to w euro placa :)
Zostaw swoją opinię o FUT Wipro - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUT Wipro