Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Layla

Podobno ma być redukcja etatów i będą zwalniać pracowników, to prawda?

@Layla

Tak, widzialem listy wczoraj.

Pracownik...

Już będziecie mieli inspekcje pracy hehe . Teraz was strach oblatuje . Wszystko by było ok .

@Pracownik...

Masz jakies przecieki, ze takowa bedzie? Przeciez tu od lat inspekcji nie bylo, daj pan spokoj.

@Czarek

Tak mam wiadomości w poniedziałek będą z inspekcji . Hehe i wiem to bardzo dobrze ????

Czarek

No fajnie, ze wiesz, gratuluje takie wiedzy i zazdroszcze. No to zobaczymy co si e edzie dziisaj dzialo!

Bla
@Czarek

Ja wiem co się będzie działo....nic!

Czrek
@Bla

No i poki co nic sie nie dzieje :/

To jest żal

To lepiej ja pilnuj gościu bo dowala Ci rogi. Jest denna liderka niech nie bajeruje do jednej osoby to dam spokój

Pracownik zakładu

Ja nie wiem gościu czy ona kogoś ma czy nie ale zakład spada na psy bo ta cała liderka bajeruje raz chłopaczek raz dziewczynka. Sorry laska ale jeszcze raz a o molestowanie w czasie pracy poleci donos o Tobie Karolino

Pracownik zakładu

No to niech (usunięte przez administratora)Ciebie a nie innych bo ja sobie tego nie życzę i jeszcze raz a pewne nagranie trafi na policję i jak szybko zaczęła tam pracować tak szybko ja zwolnią

@Pracownik zakładu

Jakie nagranie

Bn

Jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu? Jakie zarobki? 3zmiany czy 4 brygady? Sa nadgodziny?

@Bn

Normalnie, beznadziejne, 3 i 4, są.

Bn

Ludzie w porzadku?

@Bn

Tak, jedynie na nich mozna polegac.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

lol

Ktoś coś wie na temat postoju 3,4,5,6 czerwca?Nikt z SV nie chce tego potwierdzić a plotki po zakładzie dalej chodzą.

@lol

No wolne jest. W końcu długi weekend, nie? Będzie można nad Chechło skoczyć :]

Xxx

Urlop Po jakim przepracowanym okresie pracy przysługuje urlop na 7 dni. Jest coś takiego jak urlop na żądanie W jakich przypadkach/okolicznościach się go otrzymuje

Judasz
@Xxx

Za każdy przepracowany miesiąc 2 dni urlopowe. Pozdrawiam.

@Xxx

Jak masz kaca i nie jesteś w stanie przyjść do robo, to dzwonisz do kiero i mówisz: PANIEEE! Tak mnie łeb nawala, że nic z tego dzisiaj nie będzie! I dostajesz i możesz srolować blanta i się czilować.

Xxxxxxx

Pani jakość była brygada A. {Przody) . Komponenty nigdy nie będą nieskazitelne bo to niemożliwe..... Jakość właśnie polega na tym żeby zdecydować ,a nie wszystko co się pojawi jest złe...i robić aferę ..... Może pora zmienić stanowisko bo pozostałe jakości nie mają problemów z decyzją

@Xxxxxxx

No to zmieniaj stanowisko, na co czekasz? To piękny szajs tam musicie odstawiać, jak wszystko do kosza idzie :D.

@Miecio

Czytaj dokładnie.Chodzi o to że 2 zmiany jest coś puszczane i produkujemy razem z montażem przychodzi ta jedna i wszystko jest niedobre

lol
@Xxxxxxx

Nie od dzisiaj wiadomo ,ze Inspektor Jakosci to zbędne stanowisko,wiedza tyle samo co zwykły operator,a jak są problemy to umywają rączki bo boją sie brać na siebie odpowiedzialności.

@lol

Nie od dzisiaj wiadomo, że gdyby nie kontrolerzy jakości, to ValeŁo by już dawno updało i sobie ten głupi ryj rozwaliło.

Co?

Axy
@Miecio

Zgadzam sie inspektorzy jakości sa niezbędni na produkcj. Ale nie którzy powinni bardziej przez palce puszczać nie które wady na kontynentach a nie szukać wad na siłę

@Axy

Na "kontynentach" :D. Europejskim czy australijskim? :D. Oj ludzie, ludzie... Puszczać "niektóre" wady - czyli chcesz wyprodukować bubla, tak? Bosko. Jakbyś w restauracji dostał surowe danie, to pewnie byś był zachwycony, no bo kucharz właśnie zrobił to co proponujesz - przymknął oko. Właśnie przez takie podejście my nigdy nie wyjdziemy z tej "bylejakowości" i "tumiwisizmu".

Axy
@Arek

Komponentach literowka :xd nie chodzi o to zeby puszczać buble ale o to zeby nie szukac wad na sile bo jak juz wspomniales komponenty nigdy nie beda nie skazitelne a jezeli czegos nie widac po zmontowaniu w lampie to chyba nie do konca nok

@Axy

"Literówką" nazywasz wpisanie kompletnie innego wyrazu niż powinieneś?... to jest literiwka albo tutsj. Jezusie, wychowanie i edukacja leci na łeb na szyję.

Judasz
@Arek

Zwyczajnie, komponent nigdy nie będzie idealny. Ma być ZGODNY ze standardem. Jeżeli wada jest na środku komponentu, a standard ja dopuszcza jest to detal OK.

D

Co za walnięty zakład zabiera wolne nie wieże dość idę w poniedziałek do inspekcji a wy dalej (usunięte przez administratora)w gacie z strachu

@D

Wytrzeźwiejesz i Twój hardy charakter wróci do rzeczywistości ,czyli głowa w dół i praca za psi grosz :D Az do nastepnych 3 promili :D

Pracownica

Nie pisze głupot bo mi też zabrali czwartek i piątek wolny mamy przyjść sprzątać a oni będą zmieniać prąd hehe śmiech na sali

@Pracownica

Jak Ci zabrali wolne jak przychodzisz sprzatać?:D Skoro nie chciałaś dac urlopu to idziesz sprzatać,co w tym dziwnego?Jak nie chcesz isc sprzatać to oddaj wolne.

Arek

Czy Ty widzisz różnicę między wieŻyć (cokolwiek to znaczy), a wieRZyć?

Gggh
@hahaha

Nie przyjąłeś się chyba do sprzątania. Nie ma pracy to postojowe a nie urlopy .aDo końca roku daleko więc nie (usunięte przez administratora) bo jak tak dalej pójdzie to braknie urlopu i będzie bezpłatny... Wiesz co to znaczy.Chyba nie ....

@Gggh

Jak sie przpitala wybitki zaraz po tym jak sie je dostanie,to tak jest,trzeba było trzymać na ,,czarną godzine'',Mądry człowiek uczy sie na cudzych błędach lub na własnych a ten co sie nie uczy na błędach niczyich to wiadomo jak sie nazywa :D

@hahaha

Mądry człowiek wie jak posługiwać się znakami interpunkcyjnymi. Ten, który nie wie - wiadomo jak się nazywa.

Wanda
@Arek

Wetnę się Wam trochę w dyskusję, ponieważ potrzebne są mi informacje, dotyczące pracy w Valeo. W sieci znalazłam ogłoszenie od nich - planują przyjąć Asystenta/kę w Dziale Rozwoju sprzedaży. Może orientujecie się mniej więcej, jakie zarobki oferują na początku osobie na tym stanowisku?

@Wanda

3100 brutto na start.

Ardb

Znowu planują postój 5,6 to jakiś żart , przepraszam zabranie nam urlopów

Lolka
@Ardb

Ja slyszalam ze rowniez 3.4 czerwca ma byc postoj

Aga

Wczoraj przechodziłam przez przody na 2 zmianie. Pani SV brygady D to słyszałam że tylko straszy menagerką.....Lata po całej hali jakby ją coś pogryzło... Współczuję

Ttty
@Aga

Pracowałam z nią na montażu...Koszmar

Rafau
@Ttty

Jak to baba, pewnie miała okres, no to trzeba było odreagować. Stamdard.

Tfhh
@Rafau

To chyba zawsze ma

Tihh
@Tfhh

Zawsze może oddać tym którzy potrzebują jak ma nadmiar i dostanie czekoladę

Czarna
@Aga

Swoje niepowodzenia trzeba odreagować na operatorach

Dddd
@Aga

To nic nowego zawsze tak było,. Zero rozmowy na jakikolwiek temat.Praca przy niej na linii montażowej to jak w grobowcu

Cafe
@Aga

Ja tam swoją robotę robię jak należy to i problemu z SV nie mam.

@Cafe

Dokladnie, Totalnie nie rozumiem tej narzekajacej bandy. Ja odrabiam swoje i jakos nigdy sie do mnie nikt nie przyczepia. Nie jest zle.

Valenora

Pozdrowienia dla frajerow ktorzy nadal dorabiaja sie garba w valeo....

@Valenora

Ta sa ludzie ciemni ktorzy beda tam orac do usranej smierci...tylko glupoty pisza i charuja w (usunięte przez administratora)

@Valenora

Fakt robota na produkcji to nie jest robota marzeń,wieczny stres ,ale chłopie,tu stare baby dają rade a Ty sądząc po hejtowaniu nie dałeś rady i musiałes sie zwolnić :D Jakbyś pokazał,ze coś potrafisz to by Cie prędzej czy pózniej awansowali wyżej,ale jak Ty myślisz,ze przyjdziesz do roboty i Cie na tronie posadzą w pierwszym dniu i nic nie bedziesz robił,to z czym do ludzi.Leserów tu nie potrzeba.

@LIFE IS BRUTAL

Pracuj bohaterze a dostaniesz zegareczek po kilku dekadach i awans na kapo.

@Valenora

@VALEVORA bo nie poradziłem sobie na stanowisku operator produkcji :D Chłopcze ,tak sie składa ,ze ja nie musze czekać az mi ktoś coś da ,tylko moge sobie kupic bo mnie na to stać, bo nie mam nędznej stawki tak jak Ty miałeś bo potrafie coś wiecej niż tylko stać w miejscu :D A Ty dalej trzep VORA i hejtuj zakład bo sobie rady nie dałeś :D

@LIFE IS BRUTAL

A skąd wiesz jaką on ma stawkę? Pochwal się swoją. Tak, kupować to potrafisz, ale już po polsku poprawnie pisać to nie.

@Miecio

A z jakiej racji ja mam Ci sie ,,chwalić'' z mojej stawki ? Kim Ty typie jesteś ,ze ja mam Ci podawać moją stawke?:D Gość wyzej hejtuje zakład,bo sobie rady nie dał,stare baby robią i nie narzekają a młody jak podejrzewam ,,byczek'' narzeka bo nie dał rady :D Jaką on ma stawke?Podejrzewam,ze co najwyżej na zasiłku z PUP siedzi :D Do tego sie tacy nadają.

@LIFE IS BRUTAL

Ja pracuje w zagranica i w d....mam twoje smrody co zarabiasz ofermo co sprzedal swojego ducha za ochlap. Znam jezyk i mam ok....funciki leca a tobie lata w gulagu leca. Na koniec bedziesz blokowym ktorego ludzie przeklinaja pod nosem. (usunięte przez administratora) i tyle

@Valenora

Za granice wyjezdzają tylko Ci co we własnym kraju nie potrafią zarobic :D Targaj te truskawki u Niemca dalej,tylko nie podżeraj jak nikt nie widzi :D Szczerze wątpie ,ze Ty pracujesz za granicą ... skoro Ci tak dobrze za granicą ,zarabiasz funciaki to po co wchodzisz na Opinie o Valeo?:D Mnie na Twoim miejscu by to kompletnie nie interesowało.Sciemniasz jak nic , no ale smacznych truskawek życze :D

@LIFE IS BRUTAL

Haha... Life is brutal uczy sie swojego jezyka i ma trudnosci. Zmien ksywe na Polish Grammar is brutal. Dostal banana od zakladu i sie cieszy. Skacze z drzewa na drzewo a w weekendy wybiera krowskie klopsy zpomiędzy palcow u nogi. Takie sliczne miejsce a do pracy musza sciagac Ukraincow bo brakuje Polakow. Wystarczy zobaczyc ten zaklad z drogi i wiadomo co to jest. Ogrodzenie jak w zakladzie karnym.

@Janusz

Codziennie jak jezdze do Valeo to slucham w radiu jak Cie żona poniża i się naśmiewa , na rmf chyba ,w dodatku zwolnili Cie z roboty bo nie chciałes zgolić wąsa,Typowy Janusz!! :D

@LIFE IS BRUTAL

Ja mam wasa a ty masz koltuna na glowie. Jak tam wiocha? Krowy zdrowe? Pozdrow Basie i dbaj o siebie bo jestes tym zaginionym ogniwem w teori Darwina. Taki okaz jak ty to skamelina z dawnych czasow (lata 90---poszkodowane pokolenie).

@LIFE IS BRUTAL

Ten zaklad to poniewiera ludzka godnoscia. Truskawi to masz w glowie...lepiej szykoj sie do pracy bo trzeba charowac za grosze na wyzyskiwacza. Kiedys dorobisz sie majatku w tym gulagu. Rekomenduje brygadowki bo to zagwarantuje tobie wolnosc i zycie osobiste.

Baeta

Jak tam moja ulubienica :)

@Baeta

A w porządku, dziękuję :D. A jak u Ciebie moja droga?

@Baeta

Daje żyć :) a co chciała byś wiedzieć z moją główka ok tylko czasem odczuwam przesyt ;) heheh

@.

To świetnie, bardzo mnie to cieszy, że w końcu jakaś jedna pozytywnie nastawiona dusza w tym miejscu :). Spoko, wszystko jest do przeżycia. Jak to mówią Valeonki: byle do Veekendu :D.

Michalop@1222.com.pl

w staszicu powiem o wierszu . Jak w plastikowo metalowym łużeczku. Z kotkiem się bawiąc nawzajem siebie lizając będąc w przyjaźni się zachowując puchowym językiem przemawiając pod koudrą pana młodego zobaczywszy gdyż to kotek panem się stając będzie na imię miał simon pokochając mnie przemówił będąc ogrodnikiem przesadzając donice miał na sobie spudnice serpentynkując dając mi znać że koniec świata to nadchodząc przed dzisiejszą noc palące słońce wschodzące a ponim barany licząwszy. Zakończywszy żywot a ponim śmierćuszka nadejdzie amen

Catwoman
@Michalop@1222.com.pl

Do cyrku klaunie

Dhz

Co z naszymi urlopami......Kiedy będziemy znać konkretnie datę naszego 2 tygodniowego urlopu wakacyjnego ......KONKRET!!!!!!!!!

@Dhz

A chociaż wniosek wypełniłeś roszczemniowcu?!

O jeee
@Dhz

Myślisz że dadzą ? Hehe to zakład w którym nie ma urlopów.

@O jeee

Jak nie ma, jak są! Właśnie siedzę na łące i wcinam pyyyyyszną trawkę :D.

dojce gabana
@Dhz

kryzys jest jaki urlop :D na grudzien moze na wigilie jeden dzien :D a widoki to z pocztowek

O jeee
@Mućka

Nie bądź śmieszny to (usunięte przez administratora) widocznie masz względu u kierowników bo jakoś nie ma urlopów nawet jednego dnia nie chcą dać.

@O jeee

Kiedyś sobie ustaliłem termin na wakacje i go nie dostałem bo montaż do którego ja wtedy produkowałem komponenty dalej pracował,dali mi dopiero wtedy kiedy ten montaż poszedł na urlop.Przecież to chore,ze od montazu zalezy kiedy kto urlop dostanie.

@O jeee

ŚmiesznY? Nazwałoś mnie FACETEM?!?! SKANDAL! I jasne, że mam chody, bo dobrze chodzę. Jak wrócę z urlopu to się policzymy!

Ring
@Mućka

Dajcie sobie po razie na górce tzw. parking valeo

@Ring

Ale po razie czego, bo nie rozumiem :/ Poza tym ja nie daję! No chyba, że ciepłego mleczka, to się podzielę!

monia

bryd D liderka i jej szwagierka skoczek oraz drugi skoczek typowe konfedentki i nieroby operatorzy na tym pasie maja przejeb... a ich kierowniczka szkoda słów takie cyrki tylko na tym pasie sie dzieja zaklad omijac szerokim lukiem.

Heheszek
@monia

Nareszcie ktoś powiedział prawdę mam nadzieję że kierowca to odczyta i zda sobie sprawę co się pod jej nosem dzieje

@monia

NIc nie rozumiem z tego słowotoku. "Konfedentki"? Szukałem prawie we wszystkich slownikach i nie znalazłem takiego określenia. Moniczko, weź proszę, wytłumacz o co chodzi? "Skoczek" to rozumiem, że coś wspólnego z szachami ma? A może to były warcaby...

@Heheszek

Jestem kierowcą, co prawda nie zawodowym, no ale jestem. Odczytałem i nic się pod nosem nie dzieje, wąs jak był tak jest. Nie wiem o co chodzi z tą "prawdą". Wy tu jakimś kodem piszecie czy jak?

Heheszek
@monia

Konfident już liderem został. I już rządzi. Jedna klika dobierają się nie ze względu na umiejętności, ale własnym gronie. Rodzinnym prawie. Brawo!!! Zaprawdę powiadam Wam podpierniczajcie wszystkich a czeka Was nagroda. Jedna klika. Omijać APU 4 brygada D szerokim łukiem.

Vendeta
@monia

dzis podobno jeden ze skoczkow z bryg D z tyłów dostal angaż na LIDERKE ja pier.... operatorzy ratujcie się uciekajcie z tąmtad ta nowa liderka i plus ta druga rowna sie leserstwo do potegi. Wczesniejszą liderke nie docenili robiła za (usunięte przez administratora) i robila za dwoje liderów. Ta nowa liderka to zwykła konfidentka,brak kultury do ludzi gada spierd.... a i podobno ma zółte papiery , jak sie tupnie noga to ryczy jak małe dziecko i leci na skarge ja pier... co to jest przeszkole naprawde wspołczuje i konodlencje dla operatorow z tego pasa powinni wam szkodliwe płacic za takich przełozonych

normalny
@Vendeta

Jak ma ktoś problem to niech się zwolni lub przeniesie najlepiej jest oczerniać anonimowo... Weź powiedz to prosto w twarz, a nie ukrywają się bo powiem szczerze że takie coś to moim zdaniem was lub ciebie pogrąża hahaha żal mi was masakra

@normalny

Zapomniałeś o przecinkach, hahahaha!

wiochaaaaa
@normalny

Z jednej strony masz racje,ze powinni to powiedziec prosto w twarz a z drugiej strony,wiem jak to wyglada w Valeo,jak sie postawisz ,to za kare przeniosą Cie na inna zmiane,albo beda Cie gnoić w inny sposób.Tak to wyglada.

Vendeta
@normalny

nie wcinaj sie tam gdzie nie cza pilnuj swoich spraw

Michalop@1222.com.pl

Ten rundzia gromiec potrzebuje od swojego widzimisie pierwsza praca na rok i pół a później na stałę tylko że na krutki okres czasu zabiję ci syna phając go pod samochud (usunięte przez administratora) wzywaj policję no śmiało pobije nauczyciela skasuję ci żonę

Ala

Czy Valeo przyjmuje tylko na jedną zmianę?

@Ala

Nie, na trzy.

Miecio

Nie, niedobre. Z Tobą też jest bardzo niedobrze. Kiedy w końcu moderacja zajmie się takim poke0monem jak TY? Przecież widać z kilometra, że coś nie halo z Tobą.

Michalop@1222.com.pl

Pani pilaż to tępa żmija jak się zabijam To co cię nie zabiję to cię wzmocni w ustroniu morskim to same sroki gdy cię zabiję to cię podniosę tysiąc razy cię oto proszę bo ci podpalę i cię do jeziora w sadzę pod głębinami jeziora zje cię straszna sikora jak skowronocip (usunięte przez administratora) 4x cię pożrę pożal się boże

Michalop@1222.com.pl

A pijąc szampana szprot-tour przyszedł do niego szczur przemek gawełek luźnie rapując libił siebie kupując plastikowe ruskie majtki z dziewczyną się sexując puźniejszym czasie na kota mieć na sklep napadać chcieć spotkawszy pęcko stanisława wypadła mu agawa stworzenie metalowo plastikiem powlekane czuje się.wspaniale znęcane i przez kota drapane

Madziaro

Nie wiedziałam, że ć-pie-sz to wulgaryzm,lol. To jak trzeba napisac - przyjmujesz narkołyki?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo