Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Michalop@1222.com.pl

Gdy bym poszedł z kobietą do łóżka ale takiego z torami kolejowymi przykrył bym się czerwoną metalową koudrą hcąc napić się szampana altohiacynt-vibrofon następnie pociąg powoli nieprzychamując odcina nam ręce i nogi z aldoną pies poszczekiwał na nas piszcząc męczarnioną śmierćą kochamy psa naszego a duchy nasze polecą do Maryji upięknionej my kaleki kalwaryjskie

Mosiek
@Michalop@1222.com.pl

Ty normalnie poeta jesteś. Dawaj więcej tego szitu :D

Katarzyna

Stawarzową dopiero co zdegradowali a już na nowo liderka. Ciekawe na jak długo..

@Katarzyna

Hey Kasiu :D. To zależy, jak chcesz, to mogę ją jutro zwolnić, a Ciebie uczynię liderką :D

@Katarzyna

A komu to przeszkadza ze liderka jest z powrorem. Kazdy koze próbować swoich sil. Tylko nie kazdy wytrzyma

Abdul

Kozę powiadasz :)

@Abdul

Literówka sie wkradła miało byc "może" ale moze tez być koze jak kto woli:p

Chyba jakieś zwarcie pod kopułką, co nie?

Arek

Stary, a może zacznij brać leki?

Spocony Marek

Przepraszam bardzo, ale dlaczego na Barcelonie jest tak gorąco Dookoła na stanowiskach po 2 duże wiatraki i kilka małych a na Barcelonie tylko dwa małe Proszę mi to wytłumaczyć

Spocona Grażka
@Spocony Marek

Bo Barcelona jest w Hiszpanii, Hiszpania jest na południu, południe ma bliżej do równika, a na równiku jest ciepełko. Już wszystko wiesz?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Michałek

Jedni MAJĄ i 2 gdzie nie mają? O co Panu chodzi?

Ooo
@Michałek

Może chodzi o Maj że pracuje się . Bo fakt nie wiem po co cisza w pracy była nie wiem po co kazali przyjść jak 1 jak i 2 Maja

Michalop@1222.com.pl

Do oddział Zus chrzanów prosił bym o rętę nastałę mam myśli samobujcze takie żeby gazem się zatruć nienawidzę wieczorówki w staszicu pobiłem instruktora jestem hwiejny hcę do DPS-u mam 25 lat symbole chorób to C12 F30 P i psychiatryk dyskalkulia nieegzystencja autyzm zespół downa złe boćce wpływu ludzi do psychologa nie pujdę do pracy zabiję się test psych to 75%

Michalop@1222.com.pl

Wy jebusohujosy nie pomagać mi przy rekrutacji bo cię kopnę i powieszę a Tworki są świetne bym chciał do zespołu udawać drzewo takie szyyyy a była taka gra ninja knight a wiesz a czy jezus musiał pracować ile zarabiał był stolażem brał na kredyt a Tworki super żeby o jezusie było dużo like 157 like

Michalop@1222.com.pl

Ja w Staszicu wieczorówce będę mszę prymicyjną odprawiał kopiąc w ścianę bo tam chodziłem a twoja agawa jest jóż w śmietniku zapomnij o niej przyniosę alkocholu do wieczorówki i poczęstuję uczniów i zaśpiewam alleluja.alleluja.alleluja pan jest delikatny na propozycję kobiet cudzołuztwa czy miał dziewczynę i uczucia czy miał pasję matematyczną

Michalop@1222.com.pl

Ja wam pani pedagok chrzanów zniszczyłbym wigilię a wudkę bym przyniusł czerwoną adamską toolfut żwirowską potocką nie idę do żadnej pracy no zamknij mnie policjo z chrzanowa wy (usunięte przez administratora) podpalę szatnię w wieczorówce chrzanów w osieku spuszcze krowy pobiję mateusz szyjka nie wyjcie namnie bo ci to wyrwę ty (usunięte przez administratora) kocham dziadka pęcko film by pęckobij hciałbym żeby mnie uderzył dziadek stanisław pęcko kocham dziadka nie idę do pracy ty policjo hujowinko pistoletem w szyjkę ty (usunięte przez administratora)

UPADEK PIOWANU

Nie ziele się tam tam dziej miesiąc temu zwolniło się 11 osób z doświadczeniem i latami pracy , a teraz kolejne 4 osób złożyło wypowiedzenia by się ratować przyjęli 6 osób nowych z czego 4 już się zwolniło kierownik piowanu do zwolnienia!!!

@UPADEK PIOWANU

To mi przypomina matematykę w podstawówce: Na pierwszym przystanku do pustego autobusu wsiadły 24 osoby. Na drugim przystanku wysiadło 10 pasażerów, a wsiadło 5.Na trzecim wysiadło 7 osób a wsiadło 12. Oblicz ilu pasażerów było w autobusie gdy odjeżdżał z trzeciego przystanku

Michalop@1222.com.pl

Podaruj testy swojemu dziecku gdyby można by kupić taki test na allegro to dobry pomysł dla dwojga taki zestaw hodzi mi o test psychologiczny taki w poradni marek dla przemusia gawełka bym cię pobił przemulo grabulka test na covid-19 można by kupić w sklepie w takiej biedronce nie pozytywne dla przema gawełka zmuszenie konia do rżenia tylko jak bo wymyśliłem moja praca doktorska mgr inż lic potrafię grzebać w śmieciach wudki polskie adamskie żołądkowe skalpowane lodem wudki żniwiaży polskich huju

@Michalop@1222.com.pl

Tobie też powinni solidny test pscyhologiczny wykonać i najlepiej od razu do Tworek wysłać dla bezpieczeństwa.

ddddd

Matko przody brygada C z tą babą( vipova czy jak ona myśli kierowniczka) nie da się już wytrzymać na zmianie.NIE da się spokojnie pracować.NIE ma na nią żadnej rady.?Człowiek nie może się skupić na robocie...

Ccccc
@ddddd

Na dodatek cały czas straszy wszystkich dyrektorem...

@ddddd

Bo się jej gapisz na atrybuty zamiast pracować

Dddd
@Andrzej

Bez przesady. Ona nie ma żadnych wszyscy co ją znają to wiedzą o tym

Jadźka
@Dddd

Dokładnie o jakich atrybutach tu jest mowa,ciekawe

@Jadźka

O tych dwóch z przodu :].

@Miecio

To chyba nie wiesz o kogo chodzi

@Arek

Pewnie ze wiem!!!!

@Miecio

No chyba nie,ha ,ha ,ha bo inaczej byś tak nie pisał

@Miecio

Ha, Ha, Ha! To pewnie Ty kogoś z kimś pomyliłeś.

Mućka

Co tak cicho Valeonki? Popiszcie nieco, bo mi się nudzi na przodach :( Może ktoś ma ochotę na szklankę mleczka?

@Mućka

a nalejesz ?

@dojce gabana

Pewnie! Prosto z dojca :D.

Inka

Mój badz przestał działać jak wygląda procedura wyrobienia nowego i ile to kosztuje proszę o pomoc

dwie wyplaty

BĄDŹ???

Nowa71
@Inka

Idziesz do recepcji i dostajesz nowego baga, gratis

Valenora
@Inka

Wystarczy poczekac...podobno na rece maja robic badze :-)

@Nowa71

Nowy bag = nowa torba?

kik
@Inka

Zamiast zadzwonić do kadr czy spytać kierownika to wolisz pytać o to ludzi z neta ze strony GoWork.... serio?!serio?!

Janusz
@Valenora

Na czole beda robic badza wtedy frajerzy nie zgubia:-)

@Janusz

Albo nas zaczipują!!!

Fan

DOBRUSIA NA MENAGERA

@Fan

A jak!

Arek

Jutrzejsza sobota pracująca to kara od rządzących za poprzedni bunt na weekend

Axy

Sobota jest pracująca niedziela i poniedziałek wielkanocny wolny. Chociaz nie zawsze tak bylo od kąd pamiętam Poniedziałek Wielkanocny byl pracujący

@szok
@Axy

Właśnie że dzwoniła do mnie kierowniczka i ja mam na po południe w niedzielę w sobotę wolne niedziela po po południu a poniedziałek wolny .

@@szok

Mega dziwnie wiekszosc zakladu jest na trzy zmiany

@szok
@Axy

No rano do mnie dzwoniła kierowniczka że w niedzielę na po południe

Gratuluję!

Valenora

Hahaha...praca daje wolnosc

weekend
@@szok

Masz super pracę. Gratulacje! Wolałbym w biedronce na kasie robić...

Ciekawa ????????

Mógłby ktoś powiedzieć jakie są tam zarobki pod firma? Z góry dziękuję ????

@Ciekawa ????????

minimalna kochana i (usunięte przez administratora) od rana :D Pozdrawiam i zapraszam

Vitek
@Ciekawa ????????

POD firmą zarobków nie ma we firmie są. Najniższa krajowa i tyle. I czemu pytasz czy dziękujesz ????

widze ,wiem
@Ciekawa ????????

Zarobki operatora są mizerne , ale czego Wy ludzie oczekujecie za pobieranie komponentu z tasmy?:D Jakbym był szefem tej firmy to nie dałbym wam wiecej niż 3 000 netto miesiecznie(system 4 brygadowy) na wiecej trzeba potrafić robić coś innego a nie tylko stać w jednym miejscu przez 8 h.

@dojce gabana

Właśnie taki mam zamiar zgłosić do Adecco

@widze ,wiem

Ja tam wybredna nie jestem hihi

@Vitek

Pytam bo mam zamiar zgłosić do Adecco a to nie pytajniki tylko buźki miały być haha

Abebebebe
@widze ,wiem

Ale Ty (usunięte przez administratora) farmazony chyba jesteś podztawiony z władzy albo pod biurkiem dobrze robisz Ty myślisz że taśmowy tylko pobiera z taśmy ? Do tego dolicz sobie pakowanie do szaf , opakowań których ciągle nie ma lub nie ma ci kto przynieść i szukasz na szybkiego, najgorzej jest w weekend , często jest tak ze dają zastępcze kartoniki gdzie jest 2 x więcej roboty przy tym niż zwykle w dodatku sie nasluchasz ze wiecznie źle , praca w ciągłym smrodzie w zaduchu za 2300 netto przy systemie 4 to brygadowym. Chyba musieli by Ciebie tam postawić na taśmę że byś wiedział jaka rzeczywistość jest jak to wygląda bo to tak się pięknie mówi że tylko się pobiera . Pozdrawiam wszystkich operatorów z wtryskarek jak i z montaży! :)

widze,wiem
@Abebebebe

Człowieku, sam lata wstecz byłem tu operatorem ,wiec nie musisz mi mówić jak to wygląda,operator wtrysku nie ma prawa odejsc od maszyny jeżeli ,maszyna produkuje , wiec nie kłam ,ze musisz latać za greenami czy innymi pudełkami ,bo takimi sprawami zajmuje sie Lider lub skoczek.Wielokrotnie można spotkać na hali operatorów bawiacych sie telefonem podczas pracy na wtrysku , chyba tragedii nie ma skoro maja czas na telefon?Inaczej wyglada sprawa operatorów metalizacji,którzy wykonują wiecej pracy za te same pieniądze i są odpowiedzialni za to co puszczą na montaż.Tak jak mówiłem wczesniej , płaca operatora mizerna ale na pewno nie warta wiecej niż 3 tys netto miesięcznie.

Abebebebe
@widze,wiem

Ale to chyba musiało być dawno daaaawno temu . Teraz liderów coraz mniej A teraz mamy pracowników jakich mamy często nie ma skoczka Albo nie panijajo i cała robota się jeb*jo jak nie chcą płacić to chociaż niech warunki do pracy zrobią tak jak trzeba teraz jeszcze nie ma zle bo mamy zime ale w lecie powinno być przewiewnie A nie smażalnia w 40 stopniach teraz z tymi ludźmi nie da się pracować A wiem jak było jeszcze 12 lat temu . Teraz jest coraz gorzej niestety przykre ale prawdziwe

Ale jak to?
@widze,wiem

Liderzy? Szafy czy greeny? Chyba żartujesz? Na przodach operatorzy często musza sami sobie szukać opakowań bo liderzy maja na to (usunięte przez administratora). Ten zakład to istna porażka. Skoro piszesz że praca operatora nie warta więcej niż 3000 netto to ile warta praca menagera? Inżynierów lub pseudo jakościowek z przodów, które awanse mają po znajomosci ( zwłaszcza ta czarnula , która jest kumpelką pani menager z apu 2 ? Kim Ty w ogóle jesteś , że tak piszesz? Byłeś/ byłaś operatorem i co ? Pod biurkiem awans zdobyłeś/ aś czy masz plecy i udało sie awansować ? Zresztą większość awansów tak wygląda w valeo. Tu nawet jeśli się starasz i solidnie wykonujesz swoją pracę to i tak na awans nie masz co liczyć. Tu są wybrańcy , którzy awanse napewno nie za solidną i dobrą prace dostają. Dopóki nie zmieni się jądra zarządzająca nic na lepsze się nie zmieni.

kamil

Na jakie zarobki może liczyć elektryk?

Vienio
@kamil

Elektryk nie może liczyć.

ValeoFan

Kto zna Dobrusie?

@ValeoFan

A co?

Gosc

Kiedy w valeo wypadaja święta wielkanocne, nie przychodzi się do pracy?

Janusz
@Gosc

W obozie pracuje sie caly czas :-) (usunięte przez administratora)

@Janusz

No właśnie.Teraz idzie co któraś maszyna i jedziemy na szmatach ,a w święta tzn w święconkę jeszcze druga zmiana do pracy. Porażka,

Jadźka
@Arek

A u nas SV ustaliła sobie z planistą i dała nam wybitki i nie idziemy w SB na 2 zmianę

@Jadźka

Normalny kierownik,normalna reakcja i działanie. Bravo

Rhtt
@Gosc

W Valeo święta wielkanocne nie wypadają ☺☺☺

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo