Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

jadzka

zaklad nakazuje pracownikom branie obecnych urlopow na 21 z bierzacego co nie maja prawa tu w tym momencie sprawe nalezy skierowac do pipu poniewaz po 21 tesz bedzie postoj 27 i potem tydzien przed swietami zaklad ma dac postojowe a nie maja prawa do bierzacego urlopu pracownika pozdrawiam

LOLEK
@jadzka

Ale słowotok :D Do pipu? A może też do paszczu?

@jadzka

Oczywiście że tak. Ludzie jest nas dużo jak się nie zgodzimy na urlopy nic nam nie zrobią a trzeba im pokazać, że nie mogą z nami robić co chcą. Związki działajcie!!!!!! To tak nie może być żeby nam nie zostało nic urlopu które my będziemy potrzebować na własne sprawy i na wakacje. Oni chyba dążą do tego żeby nas pozbawić jak najwięcej urlopu a potem co, bezpłatny? Trzeba wypisywać oświadczenia, że jesteśmy gotowi do pracy!!!!

@Adam

Pokażmy im że nie będą łamać prawa poraz kolejny!!!!!! Związki pomóżcie nam.... Wiadomo że na urlopy nie będziemy się zgadzać tak co chwilę.... Ale walczcie razem z nami. ZWIĄZKI!!!!! TO NIE WYSTARCZY ŻE MAMY SIĘ NIE ZGADZAĆ NA URLOPY!!!!!!

@jadzka

I co mamy 29.marca I co jest postój? Masakra. Tak gadać głupoty!

Zmiana_pracy

Pracuję na utrzymaniu ruchu w małej firmie już 5 lat - stawka 4500 brutto. Na jaką podstawę brutto mogę liczyć w Valeo. Będzie to 6000/7000 zł brutto czy nie ma co się takich pieniędzy spodziewać? Bardzo proszę o rzetelną informację osób pracujących na tym stanowisku.

Oko
@Zmiana_pracy

Nie nasz co liczyc na takie piniadze????

Zmiana_pracy
@Oko

Możesz odpowiedzieć dokładnie na jaką podstawę brutto można liczyć?

Witam. Na jakie zarobki brutto może liczyć technik utrzymania ruchu?

Valenora
@Kandydat

Glodowe bo tyle moze ten (usunięte przez administratora)....praca najlepiej na brygadowki bo to daje wolnosc.

@Valenora

A można dokładnie kwotą w brutto ile się zarabia?

@Kandydat

siustkia z psodu

@dojce gabana

Brutto czy netto??

Lol

Ta firma to kpina nie wypłacili jeszcze wypłat a co śmieszne niby nie ma być ich mają tylko wypłacić 500 ja do dziś nie dostałam wypłaty ????

@Lol

"ja do dziś nie dostałam wypłaty ????" A czemu Ty się nas o to pytasz? Sprawdź lepiej konto, skąd mamy to wiedzieć.

Lol
@Vitek

Ja się nie pytam tylko pisze że nie są wypłacalni wyobraź sobie że sprawdzane konto było i nie ma jeszcze nic ..

@Lol

No to po co stawiasz znaki zapytania na końcu zdania?

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Alunia

To prawda że będą zamykać valeo bo nie ma roboty??

K

No tak mówią ludzie na hali . Tak samo że wypłat nie będzie

Miecio
@K

A jak powiem, że jutro będzie koniec świata?

Alunia
@Miecio

To mówią osoby które pracują w Valeo

Witam, chciałbym się przyjąć do Valeo może ktoś napisać czy jest sens?, jakie są zarobki i atmosfera w pracy. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich pracowników

wiem co mowieeee
@Nowy

Z własnego doświadczenia wiem ,ze lepiej samemu sie przekonać niż czytać wypowiedzi osób ,którym sie po prostu pracowac nie chce,praca na produkcji do fajnych nie nalezy,przez 8 h stoisz w jednym miejscu i robisz non stop to samo,możliwość awansu,ale nie możesz być leserem,a tutaj tacy najbardziej krzyczą o podwyżki.

Podobno? Przecież już fundamenty stoją :D

LIFE IS BRUTAL

NIe poradziłes sobie w pracy gdzie stare baby dają nawet rade?Teraz hejtujesz,nie wstyd Ci ?Nie mowie ,ze to fajna praca ,ale wystarczy pokazać ,że Ci zalezy ,ze nadajesz sie do czegos innego i szybko Cie awansują na inne stanowisko.Takie życie , jak sie nie wyrózniasz w pracy to stoisz w miejscu i pózniej takim jak Ty zostaje tylko hejt i płacz.

Valenora
@LIFE IS BRUTAL

Ucieklem z obozu a frajerzy zostali za ochlap miesieczny. Haha...zegarek dostaniesz za lata bycia przydupasem za ochlap. Na gulagu mnie nie zalezy bo tu tylko garba mozna zarobic i stac sie podopiecznym za kosc.

Darek
@LIFE IS BRUTAL

Ten zaklad nie oferuje przyszlosci a jedynie ponizajace perspektywy dla pracownika.

LIFE IS BRUTAL
@Valenora

Garba w Valeo?A co Ty podnosiłes tutaj jakieś ciezkie przedmioty czy co?:D To ty chyba fizycznej roboty nie widziałeś,to co byś powiedział jakby Ci do kopania łopatą dali:DWstyd,tu dziewczyny pracują i dają rade a Ty nie dałeś.

Rrrrrr

Przody brygada c blondyna liderką ta to luziara. Przedtem operator, teraz zapomniała o tym... Ma na wszystko wyrąbane....a pani starsza B od vipów to znowu pomyliła swoje funkcje i myli to z kierownikiem....

@Rrrrrr

No i co z tego?

jagoda

ile dodatku na sw wielkanocne ktos cos wie tylko rzetelne zrodlo nie plotki a ogolem praca tu jak kazda inna nie pasuje zawsze mozna odejsc tu nikt nikogo nie tryzma na sile

@jagoda

Jezu Chryste, o przecinkach albo kropkach to Ty słyszałaś kiedykolwiek?

Vitek

Sama się "wędź" :] Kulturka pełną gębą, nie ma co, wspaniale pokolenie nam rośnie.

mika
@jagoda

170 zł za punkt

@mika

Aleś jej powiedziała :D wątpie aby o takie ,,rzetelne''odpowiedzi jej chodziło :D Zwykły operator wezmie 510 zł brutto,bo tu nie ma nikogo kto zarabia 4000zł brutto :D

Wiedźmin
@lol

Jak to nie ma? Ja tyle zarabiam, a nawet więcej.

@Wiedźmin

Mowa tutaj o pracownikach produkcji.

Wiedźmin

Jestem pracownikiem produkcji.

@Wiedźmin

To chyba najpierw budowałeś ten zakład , a pózniej jak juz wybudowałeś to Cie na wtrysk dali i takim sposobem zarabiasz wiecej niż 4000 brutto:D

Krzysztof

Związki. Działajcie.!!!!!! . Postojowe na święta nam się należy a nie urlopy!!!! Planują postój!!!!!

Przody pozbawili ludzi starych urlopów a teraz planują postój za postojem kto tam rządzi.... Ludzie przecież się nie zgodzą na to....

Asia
@Adam

No i bardzo dobrze ze się nie godzą. Trzeba teraz odwagi jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i pokazać że nie mogą z nami robić to co chcą.... Jak tak dalej pójdzie to urlopu na wakacje nie starczy.... Ale w sumie robole to nie muszą mieć wakacji bo po co

Forty
@Adam

Na tyłach też wyplukali wszystkich z urlopu. I teraz trza odrabiać rzekome przepięcie prądu.. już bardziej z (usunięte przez administratora) pretekstu nie mogli wymyśleć. A to przecież kontynuacja "zgadzających się słupków".. Jaworzno...otwierajcie te fabryki aut szybciej :)) Ktoś ma jakieś info o przyjęciach, kiedy ma nabór ruszyć w tych elektrycznych samochodach ?

fff
@Forty

serio ktos jeszcze wierzy w te auta elektryczne produkowane w polsce ? (usunięte przez administratora)

Szok

I gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam czemu zabierają wolne ludzi no kurde kiedy człowiek ma odpocząć

Yhm
@Szok

Masz rację. Zwalniają ludzi potem mowa że nie mają ludzi i ci co biorą wolne by odpocząć to cofają im wolne ????

@Szok

"Zabierają wole ludzi" W sensie... PORYWAJĄ WOLNYCH LUDZI?!?! TO JAKIŚ SKANDAL!!!!

@szok
@Mućka z Apu

Słuchaj ty masz coś nie tak czy nie rozumiesz ? Najpierw dadzą wolne potem zabierają wolne tłumacząc się że jest praca to po co zwalniają ludzi skoro jest co robić skoro człowiek chce wolne to po coś

@@szok

Ej, o co Ci chodzi? Napisałeś, cytuję: "czemu zabierają wolne ludzi" No to czemu te wolne ludzi są zabierane?

@Mućka z Apu

Miało być ludzia nie czepiaj się słówek... Nawet w nagłych przypadkach nie dadzą wolnego

@Szok

na stołówce mozesz odpocząć i jakies jedzonko zamowic :)

@dojce gabana

I co z tego że zjeść kiedy wolnego nie chcą dać zjeść i odpocząć ja chcę w domu a nie mogę bo nie chcą dać wolnego

Mućkan z Apu
@Szok

"LudziĄ" :D:D Oj, rzucało się kamieniami na szkołę, co? :D Nie opanowało się deklinacji w podstawówce :D. Ale Mućka pomoże. Uwaga! KOMU? CZEMU? LudziOM! :].

cnc_Holland

Poszukuję pracy jako operator elektrodrążarek. Mam ustawiony alert na kilku portalach ogłoszeniowych. Dziwne było ale dostałem alert na stanowisko "Technik Utrzymania Ruchu" w tej firmie. Utrzymaniu ruchu zajmuje się przecież mediami takimi jak zasilanie, sprężone powietrze, woda lodowa, klimatyzacja i odpylanie lub po prostu ciągłością procesu produkcyjnego. Okazuje się że w tej firmie chyba jest inaczej i tak nazywa się operatora CNC lub ślusarza! W treści ogłoszenia jest tak napisane: "Będziesz robić: Polerowanie powierzchni form wtryskowych Konserwacja i oprzyrządowanie maszyn wtryskowych Obsługa maszyn i urządzeń, w szczególności Frezarek i Drążarek CNC" To są chyba jakieś jaja z pracownika. Ja tu widzę cztery stanowiska: ślusarz, frezer, drążacz i technik wtrysku. I to ma robić jeden człowiek? A podstawę jaką dajecie 16 tysięcy netto? Bo 4 tysiące to minimum za 8 godzin dziennie na tych stanowiskach. I to wszystko w systemie czterobrygadowym!!! Poszukałem opinii w Google i miałem dobre przeczucie. "Francuski (usunięte przez administratora) za marne grosze zarządzany przez kretynów". Taka jest ogólna opinia o tym zakładzie. Tak że dziękuję za taką pracę. Szkoda że na kraj nadal jest na kolanach. Pozdrawiam z Niderlandów gdzie operator cnc ma od 9 do 13 tysięcy netto.

As
@cnc_Holland

Mówisz 9- 13 tyś to co tutaj szukasz?

@As

Po pierwsze to nie "tyś", tylko "tys.". Po drugie - może ma plan wrócić do kraju (odradzam) i dlatego ma ustawione powiadomienia o nowych ofertach? Może łudzi się, że w tym kraju z kartonu i dykty może wreszcie kiedyś będzie normalnie i będzie można godnie zyć?

cnc_Holland
@As

chcę wrócić do Polski

TOMEK

Kolonia karna typu gulag za ochlap. Uciekac jak najdalej od tego ogrodzonego zakladu pelnego frajerow.

Obserwator

Dobra, lepiej napiszcie co to za interwencja miała miejsce dzisiaj?

@Obserwator

Liderka z trzeciej źle się poczuła i zemdlała w ubikacji, ale wszystko jest ok.

LOKI
@Obserwator

Jakiś inżynier z AP3 naćpał się czegoś i chciał się wykąpać w basenie.

Żyła, to Ty?

Marysia

Powiem tak nasz ukochany zakład powinien być ukarany za zabieranie świeżych urlopów z tego roku pracownikom bo urlop służy do tego żeby odpocząć a nie dać się (usunięte przez administratora) c z niego bo dopiero mamy marzec za pasem pozdrawiam wszystkich operatorów produkcji oraz ukochanego Dyrektora naszego ukochanego zakładu

K
@Marysia

Niestety weźmiesz wolne to i tak Cię ściągną bo niby zamówienie bo niby ludzi nie mają zawsze coś . Jak oni przechodzą kontrolę to ja nie wiem

ValeoFan

SOLIDARNOŚĆ ✌

Rigi

Zero organizacji,brak przeszkolenia na stanowisku,brak szacunku do ludzi,samowolka

@Rigi

Brzmi jak definicja polskiego rządu.

To ja
@Rigi

Ja się ostatnio wywróciłam a chodzić potrafię i nie pije alko,zatem jest faktycznie ślisko,potwierdzam własną obolała (usunięte przez administratora)

@To ja

Piętą?

pracownik 89

dzwoniłem sie dowiedzieć o placę śmiechu warte z wszystkimi dodatkami za nocki,niedziele z maksymalna premią 2500 na rękę .......

@pracownik 89

Tyle to sie dostawało przed podwyżką , teraz jest wiecej.

Pafnucy
@lol

Lepiej ? Z 2700 na 2900 brutto lepiej Bo niby " Solidarność " wywalczyła podwyżki ? W zeszłym roku była minimalna 2600 brutto A u nas było 2700 , teraz się szczycą że wywalczyli 210 zł podwyżki.... Ale że minimalna krajowa w 2021 roku jest 2800 brutto to już tego nie powiedzieli . Czyli w każdym razie kolejny rok operator produkcji pracuję za 100 zł brutto więcej niż minimalna krajowa :) taka podwyżka:)

@lol

Opowiedz mi prosze jak to jest żyć za ~600 euro przez miesiąc w Polsce?

Mirek
@Andrzej

Napisz w złotówkach to noże ci odpisze

@Mirek

Jakie noże :/ Ja 800 euro za mieszkanie płacę, a wy musicie cały miesiąc za to jakoś przeżyć... Współczuję...

@Andrzej

Panie andrzeju ja bym jeszcze obnizyl stawki w valeo przeciez to twardy elektorat dobrej zmiany dadzą sobie rade :) a zakład trzeba wspierac w tych trudnych czasach takze proponuje 75% wynagrodzenia do konca roku plus przymusowe nadgodziny w okresie letnim :) Valeoneczki lubia wysoką temperature i zapach plastiku czuja sie wtedy jak na majorce :)

Cześć, czy w Valeo zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to jak często i jak pracodawca rozlicza z nich pracownika? Fajnie jest móc liczyć na jakąś ekstra stawkę ale wiem, że w większości firm odbiera się po prostu te godziny w inne luźniejsze dni. Jak jest więc tutaj?

@Karolina

w zimie przymusowy urlopik w lecie duzo pracki i zapomnij o urlopie plus przymusowe nadgodzinki takze wakacje tylko z pocztowek :D

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo