logo Valeo Lighting Systems

Valeo Lighting Systems

Chrzanów

Opinie o Valeo Lighting Systems

Bolec 2017-07-31 11:33
Chyba z korzenia na korzeń :].

Pracowałem kiedyś w Valeo i powiem Wam cosik - nigdy więcej w Polsce za te głodowe stawki.
1700 złotych... To jest ~400 Euro - tyle to normalnie się w jeden weekend "przebalowuje".

Ludzie... Szanujmy się... To nie życie - to wegetacja.

Pozdrawiam serdecznie z Norwegii.
Balon 2017-08-01 05:34
Bolec to zalatw nam wsztstkim tam prace nie za 1700 . Ja w zyciu takuej wyplaty nie widzialam marnej jak ty piszesz chyba trafiles nie do valeo . Zreszta dla jednych nawet 1700 zl jest dobrze zarobic
Kamil 2017-08-01 09:51
"Załatw, załatw".
To jest właśnie ta roszczeniowa polska mentalność. Jak się nie urodziłeś dzieckiem prezesa, ani nie odziedziczyłeś majątku, to trzeba inwestować w siebie, aby w dorosłym życiu móc godnie pracować i zarabiać na siebie, a nie całe życie tyrać na kogoś.

Bolec dobrze gada,trza stąd spierniczać.
Dghhik 2017-08-03 11:25
Właśnie...? Dlaczego dostaliśmy Justynę a nie możemy mieć np Iwony? Słyszałem że miała propozycję powrotu na brygadę C jako sv?
Biere 2017-08-03 11:38
Bierz co dają, nie marudź :D. Lepsza Justyna w garści niż Iwonka na dachu :D.
Rudolf 2017-08-03 23:15
Witam co sądzicie o liderce z APU4 brygada A ?Czarna wysoka.
Złośnik 2017-08-04 03:18
Witam, jasne że jest lecz nie na tym APU i nie tej zmianie :D dzibek był w odpowiednim miejscu.
operatorVALEO 2017-08-06 14:22
Co do zarobków, jak oczekujesz, że za przyjście do pracy i leżenie dostanie się grube miliony, no to na pewno nie ten zakład. W tym zakładzie idzie zarobić, nawet jako zwykły operator :) obecnie będąc pod VALEO największą wypłatę jaką miałem to było 3422 zł na konto (po odliczeniu wszystkiego). Wiadomo wliczyły się w to nadgodziny, no ale coś za coś :)
IX 2017-08-06 19:46
Firma tragedia płace jeszcze gorsze obóz pracy dosłownie przemiał ludzi się ogromny pracowałem miesiąc na produkcji i nawet za 3 razy większą stawke niż dawali bym tam w życiu nie wrócił.Żenada
Biaua-Niska 2017-08-07 14:00
Sądzimy, że jest i czarna i wysoka.
CzarodziejkaZksiężyca 2017-08-08 16:08
Bo trafiles zle nie piszac h....o
Ja pracuje tam 8 lat i nie narzekam . Zle nie jest . Jak ktos przychodzi i nic nie robi to pewnie same opiernicze ci sie zbierały to narzekasz .
CzarodziejZeSnickersa 2017-08-09 10:29
Był zmieniaczem z dużym naganiaczem :D.

CzarodziejkaZksiężyca:
8 lat? Się Kobieto tam emerytury dorobisz. Ile się dostaje na łapkę po tylu latach pracy jeśli można wiedzieć?
Haha 2017-08-09 12:20
Moze po 10 latach pracy i 30 dniach przerobionych w miesiacu. Śmieszą mnie ludzie z valeo, ktorzy mmyślą, że nikt nie wie Ile się tam zarabia.
Umcyk 2017-08-09 12:26
Nie kłam. Takie są stawki pod adecco a nawet i mniejsze. Zresztą każdy może się przekonać idąc na rozmowe.
A od Iwony nie wiem czego chcecie, jest sympatyczna. Może żal ściska [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e układa sobie życie z kierownikiem? Nie dziwię się jej, jest przynajmniej inteligentny. W przeciwieństwie do 90% buraczanych roztropkow z valeo.
Niektórzy wyglądają i zachowują się jakby byli z wsobnego chowu. W valeo jest pelno zawisci. Ni daj Bóg, jakby komuś lepiej się powodzilo. Oczy wydrapane pazurami.
Tutejszy 2017-08-09 15:10
Jaaasne.... I napierdala innemu na niego po kątach jaka to ona biedna bo nie miał ją kto dzisiaj do pracy zawieść bo on już od samego rana pijany chodzi... Bo on ciągle pije.... Boże zachowała by sobie niektóre prywatne sprawy dla siebie a nie szukała na litość drugiego bolca.
Umcyk 2017-08-09 16:12
Rozumiem, że byłeś przy tej rozmowie itd. Stąd wiesz. Pije tam co drugi i co trzeci ćpie. Także ameryki nie odkrywasz. Dziwne że o Iwonie bylo cicho , zanim związała się z M.
Lepiej się zainteresujcie tymi, którzy rozbijaja rodziny , w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Może by tak te zachowania napietnowac? Albo wszechobecny mobbing?
CzarodziejkaZksiężyca 2017-08-09 18:45
Moze i sie dorobie mi tam zle nie jest 2600na reke dostaje
Tutejszy 2017-08-09 20:12
Akurat cicho było... :) chyba za krótko robisz . Żonatych ona też lubi ... (to tak w temacie rozbijania rodzin)
oelav 2017-08-09 23:01
Powiedz Ance żeby się trzymała z daleka od cudzego męża z daleka. A karma wróci do niej i kiedyś zapłaci za to co robiła przez lata.
Whiskas 2017-08-10 07:54
Karma, to najwyzej wroci do Twojego kota, a nie do Anki.
Skoro "cudzy mąż" ma wenę, to w czym problem? Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Widocznie trzeba o mężusia lepiej zadbać.
oelav 2017-08-10 09:09
Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie da to pies nie weźmie! Ja by była taka dobra to by nie była rozwodką albo była by z którymś z tych chłopców co romansowała a nie została sama.
A kota to ty masz chyba w ......
Whiskas 2017-08-10 11:28
.... domu, kota mam w domu i karmię go dobrą karmą :]

O kurde, admin! Ale słowo sOOka chyba nie powinno być usuwane, no nie?
Bo jak inaczej określić samicę psa albo nyskę policyjną?

A wracając do Anki: a niech se robi co chce, to przecież nie Twój interes. Nie powinno Cię to za bardzo obchodzić No chyba, że "cudzy" mąż to Twój mąż i boisz się, że Ci na bok wyskoczy? :D. No to musisz mu dawać więcej... karmy :D.
Waran z komodo 2017-08-10 14:01
Lub jestes jednym z tych ktory chcialby zamoczyc ale za slaby masz widelec :)
Tryk 2017-08-10 19:45
Chyba za chudy portfel :)))
Tralala 2017-08-11 00:11
Ale z Ciebie BARAN przez wielkie "B". Jak Ci się tak podoba, że ją bronisz to Ją idź W y j e b a ć a nie pierd ol głupot. Ona dyma każdego kto jej podejdzie pod ogon. Wydyma i Ciebie, wyssa ze wszystkiego a potem będziesz szmatą. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś - gówno widziałeś.
Zxc 2017-08-11 04:56
Ale wy jesteście nienormalni. Patrzylem na fb i anka ch to przecież zadna ta co by mozna oko zawiesic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak sklep wały tluszczu wezcie sie ogarnijcie chlopcy . Chyba ze wy juz takuch sue chytacie masakra kto polecual na taką paszteciare ci wy w niej widzicie
Komoda z Warana 2017-08-11 06:59
Zaraz, zaraz...

To jeśli dobrze czytam to Anka ma... Siusiaka??!?! No bo mówisz, że ma "ogon".
O cholera...
No, ale skoro mówisz, że tak dobrze ssie, że "wyssa" (hehe, "wyssa", hehe) wszystko, to może gra warta świeczki?

Byłem raz w Tajlandii i w sumie zawsze mnie takie transiki ciekawiły, ale jakoś... Niee...

To może tu na lokalnym terenie spróbuję? Co Wy na to?

Ale zaraz...
Ty no rzeczywiście, jak zerknąłem na FB, to mi się odniechciało. Blah :( A właśnie śniadanie jadłem...

No nic.

@ZXC: Ej, to zarzuć swoimi "atrybutami", to ocenimy ok?

A i żeby nie było, że nie na temat:
NIECH ŻYJE VALEO!

:D
Komoda z Warana od samego rana 2017-08-11 07:04
A sory, zxc to chłop, pomerdało mi się przez tą merdającą ogonkiem Ankę :D.
Umcyk 2017-08-11 10:17
Baranem, to jesteś ty. A ja jestem kobietą, więc nie ma powodu, żebym jej broniła, z tytułu czy mi się podoba, czy nie. Pracuję w valeo i nie słyszałam, żeby dymała każdego. Wyczuwam u ciebie ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może dała ci kosza i sie teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum.. i z czego niby moglaby kogoś z valeowskich operatorów wyssac?? Bo chyba nie z kasy? Wam sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przewraca, jak zobaczycie na koncie 2000, myślicie że to są ogromne majątki i "wszystko". Weźcie się jel.opy za normalnie płatna pracę, to może znajdziecie kobiete, nie będziecie musieli oglądać się za liderkami w valeo i oczerniać ich na necie.
Komoda z Warana do chowania szampana od rana pijan 2017-08-11 11:12
Prosto w punkt! 2000? Nawet 2000E to nie majątek. A co dopiero 2000 PLN...
Ale, ale... AbstraH*Jąc :D Piszesz "normalnie płatną pracę".
Czy uważasz, że praca w Valeo nie jest "normalnie" płatna? W sensie: tyracie za grosze?
I czy te liderki rzeczywiście takie atrakcyjne w tym Valeo?
O, i czy jakoś więcej zarabiają? O ile?

Napisz cosik, bo przyjemnie się czyta Twoje posty, składne i gramatyczne.

Poza tym baaardzo mnie interesuje sytuacja na naszym cabańskim rynku pracy.
Komoda z Warana chodzi nabuzowana 2017-08-11 11:15
Uaaaa komentarz mi się zdublował! 200% normy, prawie jak w Valeo!
Pistonka 2017-08-11 12:16
Jeśli chodzi o samą pracę w Valeo, to nie ma co narzekać, SV są w sumie w porządku, nikt nie dre ryja, ani nic takiego, Iwona to miła dziewuszka jest, ale ma troche za małe cochones, bo powinna czasem tę bandę mocniej z mordy chwycić. Ogólnie odwalas swoje, fajrant i znikasz.
I tak płynie czas na tej hali...

I tylko Zmory, ah Zmory szkoda... (to były czasy, no nie Grzesiu?).
Umcyk 2017-08-11 14:10
Jeżeli facet koło 30-40 lat przychodzi na stanowisko operatora to jest dobrze, jeśli z jakąś nadgodziną zarobi te 2000 na rękę.
Sam sobie odpowiedz czy to jest kwota, za jaką utrzymasz rodzinę. Praca jest ok, dla kogoś młodego, mieszkającego przy rodzicach. Nie piszę tu o osobach, które pracują dłużej i mają większe stawki.
Dodatek liderowski wcale nie jest duży, a są nerwy , odpowiedzialność i zazdrość innych. W valeo pracuje okolo 1500-2000 osób i wśród nich zawsze znajdą się zawistnicy i patologia bez ambicji.
Czy liderki są ładne? Myślę, że przeciętne i , że lincz wynika z zazdrości wlasnie, że ktoś ma dwie stówki więcej. A jakby nie daj Boże , jakiejś się jeszcze ułożyło w związku to już amen.

A jeśli chodzi o facetów to zawsze mnie bawią tscy, co jeżdżą audi z 92, zarabiają 1700 i uważają, że kobiety czyhają na ich majątki...
Umcyk 2017-08-11 14:25
Oczywiście, praca w valeo ma plusy: wypłata na czas, jest jakiś fundusz socjalny, pracujesz w suchym, czystym i ciepłym miejscu.
SV się drą, ale czasami muszą.
Czasami się poprostu czepiają i wyładowują.
Zresztą, oni też mają nad sobą zwierzchnika i pewnie nie zawsze jest słodko.
Ciężko jest zapanować nad ludźmi, którzy w 90% nie potrafią się wysłowić.
Jest duża rotacja ludzi, nigdy nie wiadomo tak do końca, czy komuś zależy na pracy, czy nie.
Niestety SV nie rozumieją czasami, że ludzie nie będą dawać z siebie 300% za taką stawkę i, że tak naprawdę ta cała "jakość " i procedury nie interesują zwykłego pracownika. Wymogi jakościowe są takie, jakby to nie były lampy do aut a części do rakiet NASA, a operator nie był zwykłym pracownikiem fizycznym a chirurgiem ratującym życie ( pełne skupienie i precyzja). Czasami ogarnia mnie pusty śmiech na spotkaniach z SV, kiedy są tlumaczone wymagania wobec pracownika i wylewane żale, że pracownik nie skupia się 8 h na pół milimetrowej kropce.
Umck 2017-08-12 13:37
Po robocie, dwie sztuki tylko zostały wyłapane. Niby 100 a głowa opadała :D
Mała;) 2017-08-13 15:58
W Valeo nie najgorzej wcale jest. Mam paru znajomych robiących po innych tego typu firmach i nie jest wcale lepiej, jest porównywalnie. Może u nas większe ciśnienie na jakość... I trochę więcej stresu :) zależy na jakim stanowisku. Odkąd odeszła Magda K a sv został Michał jest normalnie :) Gość jest na poziomie, inteligenty facet z którym można się normalnie dogadać. Czasem co prawda sobie powrzeszczy ale przeważnie ma powód i nie jest to jakieś babskie wydzimisię czy po prostu chęć wyżywania się od tak po prostu jak to było z panią M. No i nawet jest na czym oko zawiesić ;)
Umck 2017-08-13 16:18
Lala to jest to :D, pracuj na mnie.hehe mam nadzieje że nóżki drgają po wszystkim :*
Śmiac mi się z tych młotów :P
Jolcia 2017-08-13 17:43
Co do fałszywych osób jak Anka L o ktorej jest duzo wzmianek uważajcie rowniez na wąsatą madzie ktora jest teraz na apu6. Mialam watpliwa przyjemnosc pracowac z nią jakis czas jak jeszcze byla na tylach. Jest falszywa do granic mozliwosci, nie dajcie sie zwiesc, wcale nie jest taka milutka na jaka sie kreuje. Jest mistrzynia w obrabianiu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podejrzewam ze niektore komentarze pisane na temat Iwony Dz. sa pisane przez nią. Zawsze miala sporo do powiedzenia na jej temat i jej drogi awansu. Z kilkoma innymi osobami bylo podobnie.
Umcyk 2017-08-13 20:04
Jak już usiłujesz się podszywać pod mój nick, to naucz się pisać z sensem i składnie, bo na pierwszy rzut oka widać, że jesteś wtórnym analfanetą.

A co fałszu : najlepiej nikomu nic o sobie nie mówić, niczym się nie chwalić.

Udawać głupiego i brzydkiego. Biedaka. Naiwniaka. Bez życia.

Wtedy może dadzą ci spokój. O ile nie uznają cię za wspaniałą ofiarę do szyderstwa.

Dobrze jest, o ile honor ci pozwoli, lizać co ci każą.
Po łapkach całować. Uśmiechać się. Tak kierowniku, ależ proszę kierowniku.

Mam co prawda zawał, ale przyjdę na nadgodziny.
Tak, zależy mi na pracy, jak na niczym na świecie.
Umarł mi ojciec, ale nie potrzebuję urlopu, target jest ponad śmierć i życie.

Dobrze jest też kogoś klasycznie pod..
Albo jakiś anonimek...
Jakieś nagranko lub mmsik...
Jakąś ploteczka puszczona, byle pieprzna.
No, powodzenia :)
Starytryk 2017-08-13 22:08
Droga do awansu Iwony... Ha ha :) dobre sobie. Chociaż tyle że teraz za obiekt "uczuć" obrała sobie gościa wolnego stanu.... Przynajmniej nikomu rodziny nie rozpie...la. Ale do tego i tak obstawę piesków liżących ją po stópkach musi mieć bo jakby inaczej. Owszem fajna z niej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale paru gości by tak załatwiła tutaj że niewiele brakowało żeby się obudzili z ręką w nocniku :) lepiej się trzymać z daleka
Starytryk 2017-08-14 10:52
Może zarucha :)) to wcale nie takie trudne wystarczy mieć coś do zaoferowania tej pani, coś czego aktualnie potrzebuje- niekoniecznie chodzi o kasę. Wystarczy jakaś przysługa, może coś czasem dla niej załatwić, coś jej przywieźć, przewieźć casem ją podrzucić do domu... Ona lubi jak się koło niej skacze :)
Mufasa 2017-08-14 14:44
Poważnie? A to może i ja się skuszę? ;). W sumie obrotny jestem, czasu sporo mam, żadnej roboty się boję, więc... Chyba czas przytku... znaczy się, przyatakować :D
Umcyk 2017-08-14 17:39

Przecież posty o Iwonie piszą zazdrosne kobiety.

Oto kobieca zawiść w czystym wydaniu.

Rzeczywiście, Iwona ma ogromne wymagania : podwieźć ją do pracy lub coś jej pomóc przenieść.

Rozumiem, że wy, szczekaczki nie macie żadnych oczekiwań wobec nikogo.

Smutne.

Pewnie zarabiacie na całą rodzine w valeo a pan "monsz" smaga batogiem po pleckach, popijając piwko marki Argus.

Cóż, życie tak dalej. Każdy ma to, na co się odważy.

Zamiast zazdrościć Iwonie, poczytajcie książki, otwórzcie się na świat.

Czasami wystarczy zgolić wąsa i wykarczować anusa, żeby poczuć się lepiej i pewniej.

Buziaczki.
Starytryk 2017-08-14 18:16
Nie bądź taka pewna. Możesz się mylić ;)
Anon 2017-08-15 07:53
Takie szybkie przemyślenia:

"Dziękuję bardzo, ale ja nie potrafię się odpowiednio zakręcić, tam gdzie rozgrywają się awanse."
Może trzeba zmienić firmę albo się przebranżowić? Na Valeo świat się nie kończy.

"Zresztą, lepiej być spokojnym wyrobnikiem, niż otworzyć sobie "ścieżkę kariery" a potem zostać obsmarowanym anonimowo na forum."
Esz... Do odważnych świat należy! A anonimowymi wpisami frustratów na pewno nie należy się przejmować. Skoro w V obsmarowują, to, jak już wspomniałem, może warto skierować się gdziesik indziej? Opcji sporo chyba w sumie, no nie?

Waldek ze zlotopolskich 2017-08-15 22:56
Jaa właśnie pedze coś przetracic
MaciuśZKlanu 2017-08-16 07:07
Weź mi frytki, plis!!!
StefekBurczymucha! 2017-08-16 09:18
A mi Wieśmaka! Dziouchy w Valeo uwielbiają jak mi jedzie czosnkiem z paszczy!
:D
Iwona 2017-08-16 15:27
To ja poproszę colę i czikenburgerka.
Smacznego !
Basia 2017-08-17 12:49
Jak coś, to ja mam kupony, możemy przyoszczędzić kilka cebulionów!

Co tam cicho Valeonki? Nażarłyście się w maku i pisać się Vam nie kce?
Zostaw swoją opinię o Valeo Lighting Systems - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeo Lighting Systems