Valeo Lighting Systems

Chrzanów

Opinie o Valeo Lighting Systems

mirek 2016-04-07 18:16:05
a ta z tyłów no niezła jak ni mylę się o kogo chodzi
Apu3 2016-04-11 09:16:44
Bedeac pod addeco trzeba sobie liczyc godziny bo osxukuja na kazdym kroku i nie wliczaja premii. Caleo tez stosuje przymus pracy tz nakaz i zostawanie w pracy po 12 lub 16 godzin. Dodatkowo valeo samo ci ustawia kiedy pracownik ma urlop a ty mozesz zapomniec o planowanym urlopie.
anonim... 2016-04-18 20:48:03
Anna Ch.
Ja myśle że po rozmowie z moim ojcem już nigdy nie skontaktujesz się z moim mężem i zostawisz go w spokoju .Twoja chwila się skończyła mój mąż żałuje to co zrobił i nie chce mieć z tobą nic wspólnego.
A te strony które polubiłaś z twojego konta Twoja Zmora to są z mojego Facebooka i te koleżanki wiedzą kim jesteś. Może przyjdzie taki dzień że się spotkamy.
bylyz valeo 2016-04-25 13:39:42
Eeeee wlasnie pani S. o ktorej tak piszecie ze jej sie tylek rozlewa jest mistrzynia, laska jest tak sexowna ze masakra ubiera sie idealnie jak dla mnie megaaa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szkoda ze sie z nia nie umowilem....
bos 2016-05-03 19:35:46
tak to chyba koleżanka jej ją broni bo jakoś na palarni mówią zupełnie cos innego ale jakos trzeba sie bronić i cos napisać
tomi 2016-05-03 19:38:24
mistrzynią kręcenia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ha ha ha
hehe 2016-05-25 07:04:35
researach. to już mówi wszystko.
Natka94 2016-05-27 11:06:01
Ile ludzi, tyle opinii. Mnie cieszy fakt,że tak duży zakład pracy za pomocą agencji zatrudnienia A-trybut zatrudnia niepełnosprawnych.
mrs x 2016-06-01 22:05:45
Pani s. teraz siedzi na stolowce z jakims gosciem, co ma zone i dzieci, on na nia tak patrzy, jakby mial ja zaraz zjesc i byl w niej bardzo zakochany... szkoda mi tylko zony i dzieci tego goscia, ktory jest tak nie w porzadku wobec swojej zony...
ktosiek 2016-06-05 15:02:20
Jest na tyłach taka laska chyba bryg c co rozwalila malzenstwo z pozoru wyglada na mila ale jest wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma dlugie czarne wlosy podobno sie rozwiodla ostatnio bo kocha nie jakiego lidera z tylow tez z brygady c chyba. Dla mnie takie laski to szmaty co rozbijaja malzenstwa i jeszcze podobno on ma male dziecko.
lukasz223 2016-06-07 18:20:26
Zna ktos Magdalene N ktora tam pracuje,potrzebuje kontakt
Mirek 2016-06-15 03:53:17
A co możecie powiedzieć o panu Jed...ku.Podobno niezła świn.a.
Ja tam nie pracuje ale słyszałem o nim że bardzo się wyżywa na kobietach i jest niedouczony,nawet pisać poprawnie nie umie.Gamoń!!!
Tyly 2016-06-19 09:57:30
Pan 1nak to nirmalny gosc jezeli przychoisz to roboty i nie pracujesz lub udajesz ze pracujesx to sie nie dziw ze masz przejexxxne u niego
wacława/wacuś 2016-06-30 10:40:29
Witam. Jestem pracowniczką/pracownikiem Valeo Chrzanów. Moim zdaniem zarobki są tam całkiem niezłe. Problem jest w tym, że biurokracja(której i tak nikt nie czyta) jest zbyt wygórowana tzn. biurokracja ważniejsza od produkcji(papiery muszą być wypełnione produkcja może się sypać na podłogę najwyżej się wyrzuci). To nie jedyny problem tego zakładu innymi problemami są np. wykonywanie pracy firmy sprzątającej, czy też ustawiacza( mimo to, że na podpisanej przez nas umowie wyraźnie jest napisane np. OPERATOR WTRYSKARKI). Wiadomo, że wydawane polecenia przez liderów trzeba wykonywać, ale Ja np. nie zamierzam sprzątać po ustawiaczu który nawrzucał detalu pod maszynę podczas zmiany produkowanego detalu, ponieważ nie zamierzam być zgnieciony przez prasę ważącą załóżmy 120ton. Kolejnym problemem jest to, że gdy coś się dzieje z twoją maszyną okazuje się, że wszyscy mają to gdzieś i zupełnie nikt (począwszy od lidera, poprzez ustawiacza, kończąc na kierownictwu) nie przejmuje się tym, że operator wywala np.80% swojej dziennej produkcji. Pozdrawiam pracowniczka/pracownik Valeo Chrzanów.
PalleGRass 2016-07-14 23:50:15
Tam to widzę że jest Dom Publiczny a nie Praca każda szanująca się Firma nie robi niczego w formie spotted gdzie wypisują że chętnie poznają kogoś praca to ma być praca a nie szukanie ruchania .
wszystkowiedzaca prawie 2016-07-23 00:14:00
o jed....aku slyszalam tez ze sie wyzywa na kobietach, bardzo nie lubi ogolnie lasek :)

co do valeo zalezy gdzie sie trafi - wszystko zalezy od tego jakiego masz lidera, kierownika. sa tacy co chca zebys napierdalal niewiadomo ile a sa tacy co sa wyrozumiali, daja ludzi do pomocy. jedna liderka nie pamietam na ktorej zmianie i gdzie ale jest taka ze nie robi z ludzmi, nie lubi sie z nimi, jak sie na kogos uweźmie to ten ktos ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bylam taka osoba musialam sie przez nia zwolnic) a jej logistyczka to taki konfident ze szkoda slow. dyrektor powinien sie wziac za takie osoby co maja umowe na stale i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jak tylko biura znikna czy sa nocki to nic nie robia, albo w weekend tylko przesiaduja na palarni albo malej stolowce. jak trafisz na dobrego lidera i kierownika to nie masz sie czym przejmowac, a jak na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nic tylko wspolczuc. trzeba miec silna psyche zeby tu wytrzymac. nie ma sie co dziwic ze ludzi z wtryskow w sensie nowych operatorow nie szkola dokladnie, bo trenerzy sami musza napierdalac a potem dostaja zjebe ze nie ma tylu i tylu komponentow.
Wiesiek 2016-07-24 23:26:51
Chłopaki powróciły różowe getry
Riko 2016-07-24 23:28:45
Chłopaki powróciły różowe getry
Któś 2016-08-12 20:44:54
Witam chciałam zapytać jak jest z osobami, które się uczą w weekendy jest szansa żeby mieć weekend co dwa tygodnie wolny? Bardzo proszę o odpowiedź.
nikola123 2016-08-25 10:06:17
Witam nie mam pojęcia kto to pisał. ale czy napewno udało jej się rozbić małżeństwo lidera? chyba nie dostała tej satysfakcji! a czy widujecie ich jeszcze razem w pracy??
anonim 2016-08-28 14:51:05
Czesto przesiaduja razem na przerwach, jedza sobie kanapeczki, a ona albo on idzie wczesniej zajac miejsce i kupuje drugiemu kawe czy co to tam jest w tych kubeczkach
nikola123 2016-08-29 10:25:39
ale teraz jeszcze też?? czy jakoś ostatnio to się urwało? obiło mi się o uszy ze ta Panna spotyka sie już z kim innym. szybko znalazła pocieszenie. a z tym Panem A... dała sobie spokój
Don 89 2016-08-30 08:52:41
Don 89 @anonim - 2016-08-28 14:51:05 słyszałem że Panna S ma.. ma niejakiego D...ponoć spędzili wspólne wakacje..więc układa sobie życie...
anonim 2016-08-30 19:57:20
To dobrze, niech sobie znajdzie wolnego faceta a nie zabiera sie za zonatych, zycze jej szczescia, bo kazdy czlowiek powinien byc szczesliwy, nawet ten co popelnia bledy.
Marek 2016-09-02 22:17:08
Chyba wiem o którą chodzi .Duża [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero cycka
Robol 2016-09-09 03:18:46
Zarobki slabo zarobisz wiecej pod adecco niz w valeo. Wyplata steknio 2000 jak robisz nadgodziny i wybitki i o ile jestes na 4 brygadach jezeli jestes na 3 zmianach to zarobisz 1600. Jak traficie na kierownika rafala to macie lipe maly koksik ktory sie spina o wszystko.
Robol 2016-09-09 03:19:32
Tomek 2016-09-09 22:42:27
I białe
Wojtek 2016-09-26 00:10:51
Tak też to widziałem tapeta duża [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zero cycka a ponoć laska ma się za piękną.Chyba trzeba ją uświdomić
Wojtek 2016-09-26 00:13:42
Tak też to widziałem tapeta duża d... i zero cycka a ponoć laska ma się za piękną.Chyba trzeba ją uświdomić
oprawca@ 2016-09-26 06:28:30
A która to taka? Z ktorej brygady? Z przodow czy z tyłow?
małami 2016-10-05 05:15:21
Pan Jed... trzeba umiec rozmawiac a przede wszystkim nie pokazywac ze sie boisz bo jak to zobaczy on vzy inny to jestes w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Piszesz wyzywa sie na kobietach nieprawda a tym bardziej od niedaw a jest zonaty
małami 2016-10-05 07:17:25
Haha nie lubi lasek a żonę ma
Ja 2016-10-07 08:16:59
Zawsze na czas
Ola 2016-10-07 11:21:13
Zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikowac:
- operator: jedynie przez firme zewnatrza bo pod samo Valeo od razu nie przyjamuja
- stazysta: do Valeo i sa warunki min. III rok studiuw kierunkowych + angielski
- specjalista/inzynier: pod Valeo to musisz miec juz odpowiednie doswiadczaenie

Na każdym z tych stanowisk sa inne zarobki. Stazysta/student w biurze ma na dzien dobry najnizsza krajowa, potem placa rosnie.

Pzdr
jinno 2016-10-07 14:29:44
Witajcie! Powiedzcie mi jakie sa zarobki na magazynie w Valeo? Pracowalem 7 lat jako operator wozkow widlowych wysokiego skladu ale musialem sie zwolnic bo 3h dojazdu w obie strony juz mnie wypalily, stad szukam czegos blizej! Czy pod addeco jest szansa zarobic chodz te 1800netto na start? W swojej poprzedniej firmie moje zarobki oscylowaly przy 2400netto. Ile zarabiaja magazynierzy pracujacy juz dluzej pod Valeo? Pozdrawiam
Ola 2016-10-10 11:46:26
Wypłata pod samym Valeo - ZAWSZE NA CZAS! Nawet 2-3 dni przed terminem z umowy.
bleble 2016-10-10 20:51:18
niestety nadal a pan d moze byc przykrywka
Ola 2016-10-11 07:12:47
Ile osób, tyle opinii - to bardzo indywidualna sprawa. Jednemu takie zarobki odpowiadają a innemu nie. Jedno jest pewne - wypłata jest pewna, ze wszystkimi składkami. To w porównaniu z małymi prywaciarzami - daje Valeo ogromną przewagę.

Proponuję złożyć CV i samemu się przekonać.
anonim 2016-10-11 23:32:04
Jezeli chodzi o operatora produkcji: stawka jest ta sama niezaleznie od wykonywanych obowiazkow. Czy pracujesz lekko na jednym stanowisku, czy musisz przyspieszyc i pracowac na dwoch - masz taka sama place.
Ola 2016-10-13 09:06:39
O ile mi wiadomo, nie ma takiego stanowiska w samym Chrzanowie. Widziałeś takie ogłoszenie rekrutacyjne?
anonim 2016-10-17 00:33:09
faktycznie d to byla tylko przykrywka, bo jak zobaczyla dzisiaj swojego pieknego na stolowce to od razu do niego poleciala :)
zorientowany 2016-10-17 18:44:12
Robiłem w Valeo na serwisie,tam siedzą same wiochmeny szkoda gadać normalny człowiek nigdy nie pójdzie do roboty co małpy można wyuczyć a góra ich traktuje jak gości z Bangladeszu....
ada 2016-10-19 19:55:33
odwalcie się wkońcu od mojej rodziny. Pani S próbuję ja rozwalić, ale jej się to nie uda! pozdr dla wszystkich
cyklop 2016-10-24 16:16:42
Antyrodzinna firma codziennie nadgodziny chca zeby trzaskac po 12 godz i weekendy a jak odmowisz to robia miny jak srające koty szybciej szybciej to slyszysz najczesciej kasa tak marna ze masakra a jakosc musi byc najwyższa patrza ci na rece dla mnie porazka na maxa ale jeszcze 4 tyg i uciekam z tego dziwnego miejsca dla zdesperowanych ewentalnie dla mlodych chcacych zarobic na pizze bo wiecej nie ma szans
Ważny 2016-11-11 14:12:54
Co się stało z liderka Kaśka z QRSa ?
p8 2016-11-16 21:09:37
To prawda, ze Noga Karol leci z zakładu całkowicie? W końcu - ten człowiek przecież nic nie robi.
Chrzanów-on 2016-11-16 21:20:16
Zwolnili sie i widzialem ich w inplascie u I.P
były pracownik 2016-11-26 18:17:08
żal mi ludzi którzy nie widzą innej pracy niz w valeo
Captcha 2016-12-02 17:43:23
Cześć,

chciałbym zasięgnąć opinii pracowników o stanowisku Inżynier Jakości w Projekcie.
Jak wygląda zakres obowiązków, relacje z przełożonymi, czy można liczyć na delegacje i rozwój, etc.?
Byłbym bardzo wdzięczny jeśli wypowiedziałby się ktoś pracujący na w.w stanowisku.

Z góry dziękuje za pomoc!
Zostaw swoją opinię o Valeo Lighting Systems - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeo Lighting Systems