logo Valeo Lighting Systems

Valeo Lighting Systems

Chrzanów

Opinie o Valeo Lighting Systems

Ciekawski 2017-10-02 08:36
Widzę, że niektórzy pracownicy w Valeo zachowują się jakby byli w podstawówce... po co podszywacie się utaj pod inne osoby i piszecie głupoty? Żeby w te sposób oczerniać innych?? Przykład: pisałem tutaj jako "ciekawski", ktoś opdpatrzył, że zadaje pytania, i dwa ostatnie posty nie licząc tego - zostały napisane nie prze ze mnie, lecz sądząc po ostatnim charakterze zdania, przez osobę, która lubi tutaj siedzieć i naśmiewać się z ludzi. W każdym razie - podszył się pode mnie. Po co? Nie wiem, widocznie ktoś nie ma jaj.
Ciekawski 2017-10-02 19:29
Ja w sumie jeszcze jestem w przedszkolu. A na dodatek mam schizofrenię i gadam do siebie :].

Ok, a tak serio: no a czy nie jest idiotyzmem, że na tej "fantastycznej" stronie nie jest wymagane logowanie? Jakby chociaż IPki było widać, to (mniej a więcej) można by było stwierdzić, że jednego "nicka" używa kilka osób. A tak? Hulaj dusza, piekła nie ma. Dzisiaj jestem ciekawski, jutro stasio, zdzisio, basia, muchomorek albo betonowy bucik... I nawet kont e-mail nie muszę zakładać. Ten serwis ssie.

P.S. Nawet bardziej niż Lonia i praca w Valeo :D.
Ciekawski 2017-10-03 12:19
Ej, no to który teraz jest tym prawdziwym? :(
Bo już się gubię!

Pozdrawiam Zmorkę i jej mokrą Norkę!
nowy 2017-10-03 16:48
jak wygląda praca przez Addeco?Czy są szanse aby po jakimś czasie pracować pod Valeo?Czy ktoś może powiedzieć na jaką stawkę można liczyć na produkcji?
Ania 2017-10-03 20:41
Heja, na inżyniera chce startować do biura, powiedzcie czy tu jakieś lojalki ładują, tzn. wyślą mnie na szkolenie i dadzą do podpisania cyrograf? Słyszał ktoś o takich praktykach w valeo chrzanów?Jak z umowami, na ile dają w biurach umowy, najpierw na 3 miesiące a potem na ile? Dziękuję ślicznie za pomoc moi mili.
adminka 2017-10-03 23:15
2200 na początek po 3 miesiącach 2400 zł ..
Nie mają ludzi do pracy to podnoszą stawkę , a starego pracownika nie doceniają..
Pod Valeo przyjmują po pół roku .....
Ciekawski 2017-10-04 07:14
Szkoleń jest mało, więc i nie ma lojalek. Jaki kierunek kończyłaś?
Czasem dają od razu na np. 2 lata, ale zastrzeżeniem nawet 6-miesięcznego okresu próbnego.
prawdziwy ciekawski 2017-10-04 10:50
Bzdura. 3 miesięczny próbny a potem na nieokreślony.
Fałszywy ciekawski 2017-10-04 11:26
To przy taśmie,a nie w kadrach.
ciekawski 2017-10-04 12:56
Nieprawda.

Ale co ja tam wiem...
prawdziwy ciekawski 2017-10-05 07:03
To już zależy czy przez Adecco czy bezpośrednio.

Ale co ja tam wiem...
lol 2017-10-05 12:11
Czy to prawda że nowo przyjęci pod Valeo mają 2400 na umowie?
Jeszcze inny ciekawski 2017-10-05 14:50
Nie, 2200.
BRUTTO!

Podawanie takich zarobków mija się z celem.
Zuza 2017-10-05 17:27
czy ma ktoś jakiś pomysł co do parkingu? jak wykurzyć " biurowców" aby opuścili parking nasz parking-operatorów i żeby parkowali na swoim parkingu ( bo na popołudniówkach masakra z parkowaniem)
ma ktoś jakiś pomysł ?
CzarodziejkaZksiężyca 2017-10-06 05:34
Zuza przecież dopiero co powiekszyli parking wiec o co ci chodzi
Z takim zapytaniem to do dyrektora a nie do nas czemu biura nie parkuja na swoim parkingu a przepraszam ktory to ich ?
Masz na myśli ten gdzie co roku imprezy sie odbywają ? Jesli tak to długo tam nie poparkują bo valeo ma sie rozbudować w tamtą stronę wiec na chwile nic ci to nie da
Ciekawski 2017-10-06 13:25
A to jest jakiś oficjalny podział na parkingi? Jest zapis w umowie lub znak na parkingu, że tylko na wybranych parkingach można parkować będąc w danym dziale?
Adas 2017-10-06 18:45
Kiedy zdj z ostatniej impry brygady x i poźy.g.anej brunetki?
Umck 2017-10-07 00:57
Pamiątka zawsze zostaje :)na gorsze dni ,wspomnienia są ulotne.
Mieciu 2017-10-07 13:36
Słaby źołądek ma ale czy jest gorsza od tej mezatki co w kiblu w śline wchodzila?
wacek 2017-10-07 17:54
Dawaj foty, nie pi.erdo.l!
ChłopZdużym 2017-10-07 20:20
szukam foki na małe skoki.
Zagramy w pingponga
Adas 2017-10-08 07:11
Kto idzie do maka ? bo mi maszyna stoi.
Tytan 2017-10-08 08:32
Mi też stoi,ale mówię na niego inaczej :)
Adas 2017-10-08 09:10
To bierz chętną i na kartony!
Tytan 2017-10-08 20:21
Do kartonów mam uraz od kiedy Hankę zabiły :(
Julita 2017-10-09 12:49
Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o obowiązujących wszystkich użytkowników zasadach regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, czy też ordynarne.
Mieciu 2017-10-09 16:54
Co do pracy w firmie to prosiłbym o wersalke bo kartony niewygodne? i o dostep do tv na nockach skoro drzemka zabroniona.?ostatnio nie moglem dopchac sie do tv zeby ogladnąć mecz.pozdrawiam
Nowy 2017-10-09 19:05
Chodz na kartony.Wyluzujesz sie.
Lonia 2017-10-09 19:08
Zapomniales o pojemnikach na puszki zeby w szafce nie trzeba bylo chowac jak sie wypije.?
Mućka 2017-10-09 22:47
Mu!! Muuuu!! Już bieegnę!
CzarodziejkaZksiężyca 2017-10-10 05:21
Nie ma
Wyprzrdzilam pytania poprostu zreszta wieksOsc ludzi tam mysli ze tamten parking jestbdla biur.

ZUZA napisz pu to bedziesz miala swoje miejsce parkingowe
Muuuuuućka! 2017-10-10 06:42
Ej, ale nie pisz po pijaku. Alkohol szkodzi zdrowiu i uszkadza MUSK!
PIJ MLEKO!
Najlepiej prosto od krowy!

Jak napisze "PU" to bede miala miejsce?!?!?

PU
PU
PU!

I co? Mam 3 miejsca? Musze gdzies swoj szambowoz parkowac, a on duzy!
mati 2017-10-10 12:24
Nowi dostają 2400 na dzień dobry i wszyscy się z nimi pieszczą żeby się czasem nie zwolnili a inni robią po 5- 7 lat i nie mają nawet 2300 i ciągle pretensje, zjebki i teksty że jak się nie podoba to "nikt cie tu nie trzyma". Firma dno. Żałuje każdego dnia straconego w tym syfie
Nowy 2017-10-10 15:10
Super firma!kazdy dzień w niej to jak rolercoster! Puszeczki,gumeczki? Karty kartoniki.? Udają ze mi płacą? Ja udaje ze pracuje.źycie
Mućka 4ever! 2017-10-11 06:24
A miło mi, Mućka jestem :].
Co robisz Debilko? Chcesz pohasać na łączce koło Valeo?

Puszeczki, gumeczki, ło ho ho ho!
Majteczki w kropeczki, ło ho ho ho!
Valeo mym życiem, ło ho ho ho!
Pracę mam w o.d.b.y.c.i.e, ło ho ho ho!

:D
Lolek 2017-10-14 00:14
Ta jest odpowiednia Do dymania.
Marysia 2017-10-15 11:48
wiecej w valeo nie robow jak pracujacych liderzy nie robia nic tak samo skoczkowie liderzy to pasorzyci atmosfera fatalna .SV zalezy jak im zawieje masakra .Zarobki slabe tylko praca i praca.Na chwile tak praca jest .
Muuućka!!! 2017-10-15 21:37
Mnie najwyżej można wydoić gamoniu :D
Muuućka!!! 2017-10-15 21:40
Jak się podstawówki nie skończyło i przecinków używać nie umie, to nie ma się co dziwić, że płaca mała :D.
A wiecie czemu Ala ma Kota? Bo sierotka ma Rysia!

Ha ha
muuu
MUUU
MUUUUUU!!!!
MUUUUĆKAAAAA!!!!

Pozdrawiam Zdrapke, Zmorke, Ciekawskiego, Julie, Wacka i Czarodziejke z Ksiezyca.
Dziękuję za to, że jesteście!
Wielki MLASK od Waszej Mućki!!
Kejt 2017-10-16 19:35
A może zorganizować jakiś strajk tylko bez związków bo Pająk znowu powie ze nie można. Podejdźmy od stanowisk pracy niech robią nowi skoro starych pracowników się nie szanuje. Zobaczą wtedy jak pojadą wysylki????. Zróbmy coś w końcu bo nowi będą niedługo zarabiać więcej niż my. Na dodatek maja jeszcze 450 za 4 brygady. Odejdzmy od stanowisk przecież nas nie zwolnią . Zawalczmy o swoje.
asdfasdfasdfasgas 2017-10-16 23:18
A może po prostu zgadać się i oddać krew jednego dnia, wszyscy pracownicy (wtedy nie trzeba iść do pracy)
Zdrapka 2017-10-17 05:28
Apisze jak chce
Gdybym byla na powaznym forum to bym uzywala przecinkow i wszystkich innych . A tak po co ....
małami 2017-10-17 05:31
Dobry pomysl tlko taki niwy co 1 czy 2 dni jest w pracy to nic nie umie trzeba by bylo zostawic takich co miesiac już sa lub przynajmniej ze dwa tygodnie .
Muuuuuućka! 2017-10-17 09:24
"Apisz"!
Kalecząc swój ojczysty język zatracasz poczucie przynależności do polskiego narodu.
WSTYD!
WSTYD!
Hańba WSTYD!
To końca życia będziesz harować w Valeo :] A na Twoim nagrobku też będą błędy!
Muuuuuućka! 2017-10-17 09:26
Epidemia dotknęłą kolejną osobę! Przecinki znikają! Kropki bledną!
RATUUUNKUUU!

A może te farmazony wypisuje jedna i tama sama osoba?!?
Intrygujące!

To zadanie dla...

(TADA!!!)

SUPER MUĆKI!

Wytropię was i zdrapię jak zmorkę na czarodziejskim księżycu, któregom ciekawska!
Zdrapka 2017-10-17 14:35
Znalazła się Pani od przecinkow co ma pod sufitem nie pokolei .
Spokojna twoja rozczochrana moge w valeo i do śmierci pracować nic ci do tego . Mnie sie tam praca podoba nie przemęczam sie nie narzekam
Skoro tobie praca tam nie odpowiada to sie zwolnij
Zdrapka 2017-10-17 14:37
Znalazła się Pani od przecinkow co ma pod sufitem nie pokolei .
Skoro tobie praca tam nie odpowiada to sie zwolnij
Nowy 2017-10-17 17:55
Ja tam nie narzekam 2700 na reke w 4br.a robie dzien z nocą.extra
zbych 2017-10-17 19:01
Ludzie obudżcie się. Ta firma zabrała wam najlepsze lata życia. Tyraliście za minimum krajowe a teraz ściągają nowych i dają im stawke 2400 i 450 za 4bryg. na dzień dobry!!! A starych pracowników dalej mają w d.u.p.i.e Chamskie traktowanie i odzywki że "jak się nie podoba to się zwolnij". I pewnie po nowym roku z wielką łaską podniosą nam stawke do tej co nowi już teraz dostają a za 4 bryg. dalej 250 dla starych. Śmiech przez łzy !!!!
panzvaleo 2017-10-17 19:54
Ktoś wie, kiedy mają rozbudować Valeo o ten oddział hiszpański, co niby tam zamykają?
Zostaw swoją opinię o Valeo Lighting Systems - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valeo Lighting Systems