Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Satanek

Siemaneczko koleżanki i koledzy !!! Kolejny dzień w raju , ale gorącym !!! Ludzie odpowiedzialni za poważne decyzje odpalicie ta klimatyzację A nie wiateaczki ludzie do dyspozycji dajecie. Odpalicie Klima zanim stanie komuś się krzywda mam na myśli ludzi którzy za to decydują. Jestem bliski ekspolzji A wtedy mam wyjebene i nie biorę jeńców. Jucha się poleje!!

Irka

Czy są teraz przyjęcia do Valeo? Gdzie mogę zlozyc cv?

Vitek
@Irka

Są, a CV... No najlepiej ruszyć tyłek do Valeo i tam złożyć.

Leon

Nie ma. Co narzekać, jest robota i płatna na czas i są nadgodziny więc jest oki

Arek

Płacą za nadgodziny i normalna pensje 100 procent w takim kryzysie to nie ma co narzekac

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

jadzia

wyplata na dwie czesci chore troche

Jjjj
@jadzia

Chore to jest to że ludzie sądzą ze pracuje już na cały etat a to dalej jest 80% a reszta wypłaty to będzie jako nadgodziny itp jeden wielki wałek robi ten zakład no ale cóż trzeba się przyzwyczaic

Amonim
@jadzia

Jak żyje większego (usunięte przez administratora) pogardy i(usunięte przez administratora) do ludzi nie widziałem no gość śmie się nazywać menagerem a jak dla mnie to nawet jak gumofilce ubierze to słoma będzie wystawiać. Podobno już jeden zakład uzdrowil

Romek
@Amonim

Niech zgadnę 3?

Ola

Ważne że placą

Ola
@jadzia

Jest wypłacone i to najwaniejsze

szkoda słów

Nie dość ,ze juz teraz brakuje ludzi do pracy to niedługo bedą szykować się zwolnienia kolejne , ale to operatorzy bedą wypowiadac umowy , na produkcji stopniowo likwidują stanowiska gdzie stały 2 osoby , teraz to wszystko bedzie musiał ogarniać jeden pracownik :D Oczywiscie stawka ta sama , kto glupi to zostanie.

Lucky
@szkoda słów

Ludzi brakuje, nie ma kto robic a jakościówki na przodach spacerują i chyba nie maja co robic. Jak nie kawka to fajeczka i tak ciagle. A ludzie to widza i o tym mówią a jednak chyba gora tego nie widzi. Wogole to żadnego szacunku do ludzi nie maja a zwłaszcza ta „duża” blondyna z apu 5 bryg e06, wydziera się jakby wszystkie rozumy zjadła, czas ja nagrać i podać gdzie należy to może ja uspokoi.

Jozio
@Lucky

Blondyna fajna jest :d Ł-APU-Capu :D

Kolo
@Jozio

Ta fajna, ale nie do pracy tylko po pracy. W pracy porażka. Kiedyś ktoś ją nagra jak się zwraca do ludzi i oskarży o mobbing. Ciekawe czy nadal na jej twarzy będzie ten uśmiech?

Antoś
@Kolo

No w pracy to mnie guzik interesuje, ale po pracy, to co innego!

Apu 3

Co robią na Apu 3? Ponieważ trafiłam tam i jestem ciekawa

Nwm
@Apu 3

Tylne lampy. Wydaje mi sie ze to montaze

Vitek
@Apu 3

Hey! Jestem Vitek i tez robię na APU czy! Nie masz ochoty na makdonalda na przerwie? :D

poko

A ja pozdrawiam serwerów żeby za bardzo się nie meczyli ,bo mają roboty od (usunięte przez administratora)tyle co oni się układają...masakra.ach czasami mi ich żal normalnie chciał bym im pomóc żeby być kimś trzeba być seterem. Tak pracują że pot z(usunięte przez administratora)leci ..' A jakie państwo w państwie.,liderzy są zachwyceni albo nieraz zauroczenie ich bardzo ciężka praca no cuz ...taki zakład nie docenia się ludzi którzy pracują i istne 0 poszanowania pracownika po prostu 0 ,motywacji 0 ,perspektyw 0, o kierownictwie popieram wczesniejsze posty nieuki kutra zatrzymały się na jednym poziomie i trzymają się jak mogą bo nie są w stanie albo są tak mało ambitni żeby znaleźć sobie inną pracę bo nic innego nie umieją robić bądź, zarabiają aż za dobrze że mają to w (usunięte przez administratora) po prostu jak wchodzisz w du... kierownikowi podpierniczasz jesteś liderem .liderem jesteś bo Musisz wynaleźć aferę jak ja znajdziesz jest na plus u kierownika .A zresztą Wszystkich gnoj...Gonić ponirzac 0 szacunku dla pracownika .ale to do czasu gdy pracownicy zaczną nagrywać rozmowy i szczerze do tego namawiam jak kto kolejek to czyta ...:)Będzie prościej w sadzie moi drodzy. Generalnie wszystkim życzę wytrwałości......

poko

Z początku jest błąd seterow..,,,inny temat nie wszyscy kierowniczki(niki) są do bani zdarzają się ludzie tak samo z liderami nie wszyscy są do bani ale w większości to im odpala korba to do psychiatria trzeba było byprzebadac i to dobrze .zresztą tak jak i nas .ja wiem pracować trzeba za wszelką cenę ale nie za najniższą krajową, pozdrawiam czy tak i tak .

Anomimowy User

Dla wszystkich, którzy chcą się przyjąć - ODRADZAM! Chyba, że wyczerpaliście już wszystkie alternatywy. Zaduch, wysoka temperatura, niekompetentna załoga zarówno na produkcji, jak i w zarządzaniu, kolesiartswo, (usunięte przez administratora) obłuda, zakłamanie, brak szacunku, kiepskie wynagrodzenie, brak perspektyw na rozwój (wątpliwej) "kariery" w tym zakładzie. Śmiem twierdzić, że te pozytywne komentarze na temat zakładu, to samo kierownictwo napisało, albo ktoś z zakładu dostał "bonus", żeby podbić statystyki i ogólną ocenę. Ja sam już pracuję tu 5 lat i dziwię się sam sobie, że tyle tu wytrzymalem, ale od jutra (od poniedziałku) zaczynam intensywne poszukiwania innego miejsca pracy. No ale ok, żeby nie wyjść na kompletnego "Janusza" to dopowiem tyle, że jakby zmienić kierownictwo, menagerów i dyrekcję, na bardziej "ludzkich", zwiększyć komfort pracy pracowników, obniżenie temperatury powietrza na hali i zwiększenie zarobków (tak o 30% netto) to ten zakład miałby przynajmniej minimalne szanse na zbudowanie sobie jako tako pozytywnej reputacji. Miłego dnia.

User2
@Anomimowy User

Czym się różni kierownik od magera, to jest to samo kierownik to też manager w Valeo powstała za duża struktura i apu manager czuje się lepszy bo awansował i siedzi w komfotowszym biurze chociaż dalej w open spejsie co jest dramatem, bez samochodu służbowego gdzie w innej firmie to standard noi dostał laptopa, jak na standard valeo to dużo ale to naprawdę mało, rzeczywiście kultura pracy daje wiele do życzenia, poziom management też ale co się dziwić jak tam wszyscy awansowali, są tak wychowani, że tak ma być, nie mają doświadczenia z innyh firm bo tu pracują od początku albo conajmniej kilkanaście lat. Trudno w takiej firmie coś zmienic bo już z psychologii wiadomo że boimy się zmian a jak większość jak ma to miejsce tutaj jest tak wychowana w takim chamstwie i braku poszanowania drugiego człowieka bez względu na pozycję, stanowisko, to nie ma szans na odbudowanie tego. Przykład zawsze idzie z góry, ryba zawsze psuje się od głowy. Pozdrawiam

Joko loko
@Anomimowy User

Potwierdzam Praca w tym zakładzie to nie porozumienie. Awanse? Zapomnij jeśli nie masz na wyższym stanowisku kogoś z rodziny, No chyba ze umiesz wchodzić w (usunięte przez administratora) przełożonym. Wiele przykładów awansu np Pani menager , która nie miała nawet studiów , nie mówiąc o znajomosci języka obcego No chyba ze język francuski;) kierownicy to tez często znajomi, koleżki managerów. Trzeba być mega zdesperowanym żeby tam pracowac. Ja na szczęście uciekłem z tego zakładu jakiś czas temu i teraz wiem ze żyje. Normalna praca i płaca i co najważniejsze szacunek przełożonych co w valeo brakuje.

Satanek

Chciałem wszystkim życzyć wszystkim miłego i spokojnego weekendu!!!!

Satanek

Ludzie,Ludziska !!! Urządźmy sobie igrzyska śmierci rozumiecie Kosogłos itp. My łowcy fizyczni na tych z biur !!! Nie bierzemy jeńców!!!

janusz nosacz
@Satanek

A z jakiego powodu? Zalatuje kompleksami.

@janusz nosacz

Boże broń kompleksów brak, poprostu lubię przemoc i myślę że takie igrzyska wszystkich by odprężyły. A ty nie lubisz dobrej zabawy??

@Satanek

Były menago nie załatwił wam przetargu ?? Jakie to przykre i tyle osób do stracenia ? Nie wierzmy w obecnych w bajki jak Robin Hood, bogatym kradną biednym więcej ...

Satanek

Nie wiem o czym mówisz, ale jeśli to były menago to kij mu w oko że nie załatwił. Za to jego ktoś załatwił skoro jest byłym menago, a szkoda chyba

Ciekawy

Czy można wrócić po zwolnieniu z powodu COVID-19 na linie na której się pracowało?

@Ciekawy

Nie

ON
@Ciekawy

TAK

buhaha logika valeo

Praca na produkcji to marnowanie się, a ciężko się tam wybić wyżej(usunięte przez administratora) wyżej postawionym , tam za ciężką prace dalej robisz to co robisz a za leserowanie i bycie lewusem dostajesz łatwiejsze roboty,dziwny ten zakład.Znam przypadki w tym zakładzie gdzie ktoś sie zwalnia i po powrocie od razu wskakuje z awansem, czy to jest normalne?

Lao

Nikt nikogo nie zmusza do pracy. Jeżeli ktoś nie chce pracować nie pracuje. Autor postu chyba nie zdaje sobie sprawy jakie bezrobocie zapanowaloby w powiecie chrznowskiem gdyby zakład został zamknięty. Wypłaty wypłatami ale zawsze jakieś źródło dochodu jest A jeżeli komuś nie odpowiada taka wypłata zawsze może zmienić pracę A nie zamieszczać takie durne posty

Lolek

Chyba nie aiesz jak było w guagu

Jozio

Gdzie te karyny? :D

Ręce opadają

Co z tym piątkowym odrabianiem?

ada
@Ręce opadają

Z jakim odebraniem czego i gdzie.

Ręce opadają
@ada

Odrabianiem a nie odebraniem, a zresztą już nie ważne

Lol

Czy w zakladzie od 1 czerwca trzeba chodzić w maseczce na produkcji

TakTak
@Lol

Trzeba synu w pomieszczeniach zamknietych.

Czy istnieje w chrzanowie kasa zapomogowo pozyczkowa jeżeli tak to jak to funkcjonuje i do kogo mam się zgłosić. Dzięki zz odpowiedx

Asia
@Nowy

Wpisz w gugle

Kasa zapomogowo pozyczkowa

Jak w tytule czy istnieje? Jak działa? I Fo kogo? Będę wdzięczny

Była pracownica

Strajk zróbcie, a nie dajecie się (usunięte przez administratora) Chodzą drą (usunięte przez administratora) na Was, a Wy dalej składacie lampy bo target. Nie bądźcie (usunięte przez administratora). Valeo i tak korzysta z tarczy a Was na 132 godziny tygodniowo dają. A teraz narzekacie i łzy wylewacie. Macie jakiś aneks do umowy??? Że mniej pracujecie?

Ogarniety
@Była pracownica

Z kim strajk jak tam co poniektorzy stają na widok kierownika o menagerze nie wspomnę haha

Lola
@Ogarniety

Ludzie tam będą nawet za tysiaka pracować bo boja się odezwać i liżą (usunięte przez administratora) swoim przełożonym. Nie maja szacunku sami do siebie. Żenada

Wiem bo wiem
@Lola

NIe wiesz ,ze ,,odezwanie się'' w Valeo skutkuje tym ,ze będą Cie dawać do najgorszych robót, lub przeniosa na inny dział lub na inną brygade?Tutaj chcą tylko potulnych baranków,nie masz prawa sie odezwać bo czeka Cie kara.

Lola
@Wiem bo wiem

Wiem ale to nie powód żeby się nie odezwać i powiedzieć swoje zdanie. Ludzie ogarnijcie się i miejcie szacunek sami do siebie! Na zmiany nigdy nie jest za późno! Nie ta praca to będzie inna. Idźcie po rozum do głowy a nie dajcie się wykorzystywać !!!

Wypłata to kpina miało być 80% a jest 60% masakra i gdzie jest Solidarność i drugie związki zbierają pod stołem ja osobiście odrazu idę na L4 i szukam roboty a że związków się wypisuje

Pony

Popieram. Robię to samo. L4 i szukam innej pracy. Najwyższy czas opuścić ten (usunięte przez administratora)

Loll

Zastanawiam się co się dzieje w valeo ... niby wielkie zwolnienia, skrócone dni pracy a poszukują ludzi do pracy czy To przez Adecco czy samo vale0o

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo