Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Lizon

No co kpina z jakości jaka jest jakośc co jeszcze tam jest !!! Chyba ze głosowane dyrektorzy są. Dyrektorzy ile jakośc pomoże ???? Bez pomocy kierowników, aby wspomogli nas... operatorom !!!!! Brakuje im ludzi do selekcji ????? Nowi się nauczyli jakośc!!!! Lecz pomoc od kierowników aby wspomogli pracownikami żaden!!!!!!! UWAŻAĆ !!!!!!!!

Lols
@Lizon

Możesz pisać po polsku? ;)

Duch

Stala jak tam podopieczna :) dobrze się sprawuje. Miejmy nadzieje w jakoś w rodzinie zostanie :*

Eddy

Ta wypłata to są jakieś żarty prawda?

Satanek
@Eddy

Taka masakra z tym wynagrodzeniem? Ja jeszcze czekam na przelew dlatego pytam.

Malinka

Witam. Chciałam zapytać czy szykują się jakieś zwolnienia?

bywa
@Malinka

Kto miał zostać zwolniony to już poleciał a teraz nie przedlużają tylko umów.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

af

Czemuu

....

Ja się zastanawiam kiedy opetarzorzy przestaną się bać a rozumieć definicje np defoteki !!! Puszczają co popadnie odkładają bo już się boją !!!!!

widze wszystko
@....

To muszę Cie zmartwić bo niejednokrotnie zwykły operator nie ma dostępu do defoteki bo jest zamknięta na klucz,lider udaje ,ze nie ma klucza,a skąd operator ma wiedzieć co można puścić a co nie skoro nikt go nie przeszkolił? Nawet jak puszczasz według sampla to i tak zwroty z montażu są bo na montażu widocznie też nie szkolą ludzi ,ale to juz jest nie wazne bo i tak z wszystkiego się tłumaczyć musi operator metalizac bo w końcu na jego nazwisko sa zwroty, często lewe, z podmienioną etykietą.

pytam

Ciekawe kiedy skończy sie (usunięte przez administratora) do brania urlopu tych co zostali na 4 brygadach,większość zakładu pracuje od poniedziałku do czwartku i oni nie tracą urlopów a reszta ma wybierać urlop na weekendy bo pracy nie ma , przecież to jest jakaś kpina.

Jaro

Witam, dostałem propozycję pracy w Valeo, na produkcji, jakie zarobki i atmosfera, da się tutaj normalnie pracować?. Dziękuję za odpowiedż.

Produkcja
@Jaro

Na początku fajnie , po roku , dwóch - o ile tyle wytrwasz , bedziesz cały siwy.To ile człowiek nerwów zje na produkcji to jakaś masakra .Bądz gotowy ,ze bedą Cie rzucac nie przeszkolonego na maszyny i bedziesz musiał pracować,będziesz sie musiał tłumaczyć z nie swojego scrapu(montaż podrzuca cudze etykiety obciazające niewinnych operatorów),będziesz odwalał wiecej roboty od kogoś a Twoja wypłata bedzie taka sama jak lesera.Nic tylko podpisywać umowe:D

@Produkcja

Dziękuję za odpowiedź, jednak nie skorzystam z oferty Valeo, już kilka lat wcześniej słyszałem że nie jest tak fajnie, ale miałem nadzieję że coś się zmieniło. Pozdrawiam.

Romek

Nie sciemniaj, przyjęcia wstrzymane

@Romek

Nie ściemniam, jest oferta pracy na pracuj. pl.

Tbc
@Jaro

Z agencji pracy na A mam odpowiedź że musieli zwolnić wszystkich pracowników agencyjnych w Valeo, pełen podziw że rezygnujesz z pracy skoro nie ma rekrutacji. .. no chyba że na operatora?

@Tbc

Tak, na operatora.. I jest oferta na pracuj. pl.

Anka

Pani Menager szaleje na przodach.

@Anka

Co to znaczy szaleje?

ad

Nikt nie szaleje Po prostu każdy dba o swój , każdy patrzy aby utrzymać swój stołek. Prawda jest taka ze odbija się to na pracownikach .,wynagrodzenie to istne 0.żenada .W tym momencie co.19 . Traktują ludzi jak śmieci,i jeszcze straszą zwolnienia i szkoda szarpać sobie nerwów ,czekam na wasze opinie. Ciekawe ile z tego porwie admin.

ad
@ad

Jednak to co napisałem zostało skrócone o połowę brawo valeo, czesi (usunięte przez administratora) stoleczki niech ku....A zaczną pracować A nie (usunięte przez administratora) . Przysłowie samo mówi przyjdzie Kryska na matyska ...,

Vitek
@Anka

Też bym z nią poszalał :D.

Ona

Są przyjęcia do Trzebini? Gdzie można dac zgłoszenia?

@Ona

Nie ma Valeo w Trzebini.

juzek
@Asia

A to na Dworcowej to jakieś inne Valeo?

@juzek

ZSSR
@Marek

Są dwie hale w Trzebini i to jest to samo co w Chrzanowie. Na Dworcowej jest OES i przepak. Natomiast na Harcerskiej jest odzysk leda...

Jak zwykle tylko przody wyrąbane na 3 zmiany.!!!! A pismo mówiło o całym zakładzie

buha
@Marta

Przody wyrąbane na 3 zmiany a tyły tyrają kiedy reszta jajami do góry w domu leży.

@Marta

Co to znaczy wyrąbane? Że na 3 zmiany pracują a wcześniej nie?

lol
@Adam

Znów szukanie dziury w całym,do kazdego wpisu negatywnie brzmiącego musisz sie przywalić,znajdz sobie jakieś hobby to nie bedziesz tracił czasu na bycie strażnikiem teksasu pod valeo :D

@lol

Do @lol nie szukam dziury, skąd ten jad? Pytam grzecznie o co chodzi. Też pracuje ale nie rozumiem pewnych "slangow" zależy mi na pracy i tyle

No nie wcześniej 4 brygady

@buha

Przody też by chciały. To nie od nas zalezy, że gora zadecydowała inaczej

wszechwiedzaca

jakie 3 zmiany, skoro jestesmy na 2... przynajmniej montaże

Lily
@Marta

A mi tam pasują 3 zmiany. Mnie w domu lubią to nie muszę w weekendy uciekać do pracy????

szczery
@Lily

To Ty chyba pojęcia nie masz co to oznacza jak ktos pracuje na 3 zmiany , może teraz weekendy masz wolne , ale myślisz ,ze tak zawsze bedzie? 3 zmianowa praca ogólnie oznacza częste chodzenie 6 dni pod rzad , bo tego wszedzie wymagają,nie zawsze ale jednak.

Lolk
@szczery

Praca jest na trzy zmiany i jak narazie do lipca pracujemy cztery dni w tygodniu. Każda sobota i niedziela wolna. Wiąże się to z mniejszą wypłata

Zuza
@szczery

No widzisz akurat mam pojęcie bo pracuje w tym zakładzie już sporo czasu i były czasy gdzie pracowałam i na 4-brygady i na 3 zmiany.

@Zuza

Masakra :/

oczom własnym nie wierze
@Marta

Ktoś tu mówi o (usunięte przez administratora)? Ci co zostali w 4 brygadówce muszą wybierać urlopy na niepracujące weekendy,więc dlaczego cały zakład nie przeszedł na ten system?Zaczyna się bo już powstają kolejne stanowiska na zakładzie ,które bedzie wykonywał jeden operator a powinno być ich dwóch ,niedługo się okaże ,ze 2000 pracownikow nie jest potrzebne tylko 1000 wystarczy.

Basia

Pracuje tam jeszcze Boguśka Sowa z Libiąża? Dobry pracownik? :D

Mareczek

No pewno, że robi :D. Dobra z niej pracownica:D

Bolo

Do zamylania

Basia
@Bolo

Do czego? Z tego co wiem na lampach robiła chyba..

@Bolo

Do zaPylania chciałeś powiedzieć?

Boczek
@Basia

A co robiła na tych lampach?

Czy są przyjęcia?

@331

Tak, towaru.

Zuza
@Asia

W Trzebini jest Valeo -produkcja lamp oes wiec proszę nie wprowadzać w błąd.

@Zuza

O kurde, patrz nie wiedziałam! Cale życie się człowiek uczy. Dziękuję Zuziu! Chcesz być moją przyjaciółką w czasie pandemii?

@331

Nie można użondzać przyjenc bo korona!!!

Rene
@133

Naucz się pisać urządzać

@Rene

No to już trzeba być wybitnie niekumatym, żeby nie domyslić się, że napisalem tak dla picu. Żaden normalny człowiek nie jest w stanie zrobić tyle błENdUF w jednym wyrazie. Kapiszi? No, ale teraz to wszystko trzeba tym ludziOM tłumaczyć...

@133

LudziĄ hehe :D Widzisz, nawet z przywyczajnie poprawnie napisałem i nie umiałem błENdÓ zrobić :d

K

Biuro normalnie pracuje ?

@K

Nie, pracujemy nienormalnie :/

Kazik

Pierwszy przypadek koronowirusa w valeo w Mysłowicach.

DŻOANA K(R)UPA
@Kazik

GRATULACJA!

Paskudny zaklad

A t

szanowna pani Mario,pani wpis o godzinie 19 00 został zgłoszony do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Ręce opadają

Zamiast marudzić cieszmy się, że nas nie pozwalniali, bo ja wole pracować na tych warunkach jakie obecnie są niż stać w kolejce po zasiłek...

mm
@Ręce opadają

Dziekujemy Valeo CHLEBODAWCO!!!!!!

Kaatt

Obowiązkowe są maseczki na zakładzie?

Hehe
@Kaatt

Tak, dostajesz 2 na wejsciu.

looooool

Ściągają ludzi na dzień lub dwa by od 20 kwietnia przejść z 4 brygad na 3 zmiany :D No geniusze tam pracują.

@looooool

Chłopie weix ty się zastanów co piszesz w obecnej sytuacji????? Owszem jest to trudny okres ale być może takich jak ty trzeba sprztnac i tych z UK w końcu przyjdzie reset i pokora

looooool
@Adam

Sam sie zastanow ,bo robią ludzi w balona , sami nie wiedzą co jest a czego nie ma,raz gadają ,ze zakład przechodzi na 3 zmiany a teraz juz po paru godzinach sie okazuje,ze to odwołane, 4 brygady dalej będa istnieć:D A kim Ty jesteś ,ze krytykujesz ,każdy wpis negatywny o Valeo?Wyjdz z biura i popracuj sobie w tym na produkcji to pogadamy.

Lokl
@looooool

Były plotki że zakład ma przejść na trzy zmiany. Okazało się że na trzy zmiany będą robily tylko przody

@looooool

Nie pracuje w biurze, a nawet gdyby to CHŁOPIE ZOBACZ JAKA JEST SYTUACJA motoryzacja szybko nie stanie z kolan. Po za tym nie podoba się to się zwolnij! Jaki masz problem. Firma podpisując z tobą umowę przedstawia jej warunki, jak podpisales tzn ze się godzisz i tyle. Zawsze nasz prawo wypowiedzenia umowy - zawsze!

Pawel
@Adam

Popieram. Każdy ma wybór. Jeśli nie chce może wogole nie pracować. Każdy jest dorosły i decyduje o swoim losie.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo