Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Wolna

Ja na szczęście odeszłam. Nie polecam tyłów brygady A pod kierownictwem blond liderki rządzącej pasmem widmo. Zanim przyszłam dowiedziałam się, że Pozwalniali się wszyscy porządni pracownicy z jej pasa. Teraz ma samych Ukraińców bo nikt z nią nie wytrzymuje. Góra ma to gdzieś, ja tak szybko jak przyszłam tak odeszłam. Kierownik na, wszystko pozwala jej i jej kolezaneczkom. Pensje glodowe, warunki pracy tragiczne. Zielona woda w dystrybutorach.

produkcja
@Wolna

Wszystko zależy od tego na jakiego kierownika i lidera sie trafi,jeżeli już tutaj nie jest za ciekawie to nawet najlepsza praca tego nie zrekompensuje.Druga sprawa ,ze Wy dziewczyny stoicie na wtryskach , nie musicie sie martwić o żadne przezbrojenia maszyn , wszystko za was robią inni,a hajsy macie takie same mimo,ze robicie mniej i to jest najgorsze w tym zakładzie , nie wazne czy robisz wiecej od kogoś czy mniej , pensja ta sama.Tragedia.

produkcja
@Wolna

Także jeżeli chodzi o was to na pewno macie lepiej niż faceci , którzy są tam wykorzystywani do ostatniej kropli potu.

Baby
@produkcja

Nieprawda bo na tyłach jest gruba co satelitę jedną rękę przezbraja. A, tak w ogóle to Fiutowa dalej robi bo dawno jej nie widziałam xd

Jack
@Baby

Ale która? Stara czy młoda?

Virus

APU 2 - czym się tam zajmują? Jaki jest tam proces produkcji?

Asia
@Virus

Jak sama nazwa wskazuje - Automatycznie Prasowanie Ubrań.

Dark
@Virus

Picie kawy i rozgryzanie funkcji nowego młynku do kawy

Apu2
@Dark

Co piątek o 15.45 czyścimy ekspres, pomożesz zazdrośniki?

Po co Wigilia valeowska. Nie uważacie ze zdecydowanie taka paczka jest mega lepsza niż Wigilia.......!!!!!!!!!!!

Dark

Święta idą ludzie potrzebują pieniędzy na zakupy a jak widać panie z kadr jak co roku jak by mogły to by wypłaty w wigilię wysłały , ludzie mają gdzieś wsze prezenty lepiej prześlijcie przelewy tak jak trzeba !

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Valeo upada. Osoba po której były sortowania i złe reflektory bez plazilu teraz paraduje po hali jak doświadczony pracownik jakości Dramat. Pani S z przodów wszyscy wiemy jaka jest prawda. Pani powróci do panterek i różowych leginsów

Kinga
@Kasia

No niestety i z taki osobami trzeba sobie radzić

Kolo
@Kasia

Bo w tym zakładzie nie liczy się jak kto pracuje tylko lizostwo. Takie osoby jak pani S. z przodów (i zreszta nie tylko ona bo te jakosciowki z apu 5 i 7 to tez trzeba porównać do pani S.) awansują tylko dlatego ze maja względy u przełożonych lub są koleżankami kogoś wyzej postawionego. A tak naprawdę to nadają jedna na drugą i nie znają się na niczym. Daleko nie trzeba szukać - czarnula M. Dostała awans bo koleżanka pani menager ;)

Ciekawski
@Kolo

Co to za słowo "lizostwo"?

Miauczynski
@Kinga

Najlepiej Qtachem :D.

Alex

I jak stajecie od 15 grudnia. Macie jakąś przerwę świąteczną, czy tak kiepsko firma stoi? Pozdrawiam

bam
@Alex

Jaka przerwa świąteczna , nam już zapowiedzieli ,ze po Świętach wracamy :D Najlepiej nie pisać nie sprawdzonych plot tak jak z tym 15 grudnia.

Vitek
@Alex

Mnie staje codziennie od 15 stycznia. A Wam?

Lubią zabierają wolne ale kierowniczki biorą wolne im można bo co?? Zwykły pracownik to jemu nie przysługuje wolne ?? Powinni się wsiąść za tą firmę i jeszcze raz inspekcja powinna tam być ale bardziej dokładna...

On

"Wsiąść" to można do pociągu lub o autobusu lub na prom :D. TĘ firmę i co lubią-zabierają? Lubią zabierać, to zabierają. Inspekcje to Ty będziesz miał wkrótce, gotuj się!

Nikt

Zabierają wolne przecież to nie legalne nie można wziąć wolne bo słyszysz nie ma ludzi a dużo pracy . A jak chcesz się postawić to powiedziała kierowniczka że jak ci się nie podoba zwolnij się gdzie kodeks pracy gdzie inspekcja ja się pytam ostatnia inspekcja chyba nic nie dała

Valenora

Ten zaklad jest jak koszmar nocny. Odeszlem i jestem wolny a (usunięte przez administratora)zostali. Beda harowac za grosze aby nabyc garba na grzbiecie. System brygadowy to jest cos z sowieckiej przeszlosci ale ewidentnie frajerow nie brakuje.

Axy

Hej wie ktoś moze na temat postoju. Chodza glosy ze valeo ma stanac od 15 grudnia ale ile w tym prawdy ?

He
@Axy

Stanąć to może pyta, a zakład się zatrzymuje. Ale potwierdzam, nieprawda.

Daria

Co tutaj się dzieje.,ludzi nie ma a oni dalej nas nie szanują. Dużo lepiej ma Ukraina. My. POLACY robimy za robotów a oni tylko na miotłach......

Awaria
@Daria

Ja bym Cię szanował Dariu ile by się tylko dało :]

TOMEK

Kiedys pracowalem w tym zakladzie....najgorza praca jaka mialem. Wystarczy zobaczyc na ogrodzenie tego osrodka i wszystko zaczyna byc jasne--- przypomina niemiecki "kurot" .

Chudy

Czy rządy menagera to tylko 5s....My się uwolniliśmy od tego. Przody teraz cierpią....... Problemy ważne nie są rozwiązywane tak jak i u nas było, byle by było czysto a wszystko pozostałe nieważne....

TakiJa
@Chudy

A co chcecie więcej, gdy pseudo przyjaciel z Rosji tylko na tym się zna? Albo raczej zna lecz z podręczników A nie z życia.

x

mobbing, brak szacunku wśród liderów i wysokie ego oraz sprośne żarciki kierowane do pracownic. niektórzy dłużej pracujący ludzie też bardzo niemili i wywyższający się, ogolny brak empatii jaki tu panuje jest masakryczny a pensja marna, szkoda nerwów

Pracuje od niedawna na stanowisku powiedzmy administracyjnym. Nie spotkałem się nigdy wcześniej z takim chamstwem i obłuda. Główne problemy to: 1.kadra wszyscy dzieci valeo wychowani w tym systemie pogardy dla człowieka. 2. Brak rotacji kadry managerskiej dopływu świeżej krwi, nowego spojrzenia. 3. Struktura przerosnieta chyba z 6 dyrektorów produkcji do tego dyrektor jakości i logistyki no dramat.. 6 managerów dla mnie zbędne stanowisko. 4.inzynierowiejakosci pod na aferę produkcji o ręce opadaja. 5. Zastraszanie pracowników. 5 wypłaty niespojne z czasem pracy. 6. Bardzo ale to bardzo niskie zarobki teraz dsli 210 zł podwyżki dla wszystkich ale!!!! Najniższa krajowa wzrasta właśnie o 200 zł na 2800 i tyle właśnie chytre valeo dało podwyżki bo musiało!!!!! Podsumowując nie polecam pracy tutaj ktoś kto musi ok ale poza tymi omijać z daleka

Lila
@Adam

I jeszcze podniesienie premi której przeważnie nie ma.. zero szacunku do tych którzy pracują tu najdłużej, którzy znają zakład od podszewki. Nie ceni się takich operatorów, traktuje jak śmieci. Propozycja zakładu która nie przeszła a która oburzyła wszystkich - 10 zł stażowego do stawki za każde 5 lat pracy ... Jak im nie wstyd ?! Ja bym się wstydziła coś takiego zaproponować. Daję Valeo 5 lat maksymalnie i zakład padnie. Nie szanują tu ludzi i my, którzy musimy szkolić ludzi nowych często z wyższą stawką niż stary operator traktujemy tych ludzi tak , jak traktuje nas gora.

Anka

Teraz mamy poraz kolejny przykład jak zakład a raczej rządzący nim nas szanują... NADPRODUKCJĄ się ratują żeby w razie czego mieli komponenty kosztem ludzi, a ludzie mający kontakt z covidowcami dalej pracują, stanowiska nie dezynfekowane, płynów brak.

TOMEK
@Anka

No właśnie jedna babka z biura się wygadała na przerwie że planują pod koniec listopada zamknąć zakład do końca grudnia.

Oburzona
@TOMEK

Ta, już to widzę

Nowa

Hej powie ktoś jak się na Trzebini pracuje? Ma ktoś jakieś informacje ile na. Miesiąc się wyjdzie?

kris

ale wtym roku sie postaralii dali 600 zl na swieta jakis gest jest z ich strony zawsze to cos ,pozdrawiam wszystkich ludzi ciezko pracujacych na produkcjii.

Jjj
@kris

Nie bądź naiwny dali ci bo nie bylo imprezy valeo a pieniądze trzeba było wykorzystać do końca roku....

wypłata nie kłamie
@Jjj

A rzekome wczasy pod grusza ? Niby wypłacone ale jakos po wypłacie tego nie było widać , w moim przypadku nie wiele mniej dostałem za zwykły miesiac niż z wczasami pod gruszą.

Zainteresowanie

Szukają inżyniera procesu wtrysku. Czy gra jest warta świeczki? Jakie mają wymogi ktoś był już tam na rozmowie, co się dopytuje?

Były inżynier
@Zainteresowanie

Jeśli lubisz ciągłą presję i ciagle pretensje od przełożonych oraz pracę całymi dniami do późnych godzin a czasem i w nocy to zakład stoi otworem. A tak naprawdę to żenada ten zakład. Nowi inżynierowie przychodzą i szybko rezygnują, jak zreszta większość osób . Szkoda zdrowia i nerwów na ten zakład. To jak tam rządzą to istny cyrk. Szkoda czasu na ten zakład, lepiej szukać pracy gdzieś indziej. Skoro byłoby tam tak dobrze to nie byłoby ciagle ofert pracy na stanowiska inżynierskie. Nikt tam poprostu nie chce już pracować.

Witek
@Były inżynier

A w jakim przedziale kształtują się zarobki?

Siwy

Chciałem zapytać czy firma zapewnia jakiś transport

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo