Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Wyzysk

Pracownicy Valeo, bierzcie przykład z PAROC w Trzemesznie....jeśli macie tam właściwych ludzi w związkach, dziś w nocy pracownicy Paroc wygrali wszystkie postulaty....nie dajcie się.....

Łukasz

Powodzenia :)

Satanek

Siema chciałem zapytać czy były już wypłaty może ?

Satanek

Dziękuję za odp ale poważnie mówisz ? Ja sprawdzam i lipa.

@Satanek

Ile jeszcze razy bedziesz o to pytac? Mowie, ze dostalam.

Więc jak ??

Były wypłaty czy nie

Ja dostalam

Moi drodzy, Globalne ocieplenie postępuje, a zmiany klimatyczne są już widoczne w naszym powiecie. Niedawno dokonał się straszliwy incydent bezpośrednio spowodowany przez kryzys klimatyczny, tj. połamanie drzew nad jeziorem Chechło w wyniku burzy. Taka niestety będzie nasza smutna rzeczywistość jeśli bezpośrednio nie wyeliminujemy jej bezpośrednich przyczyn. Konsumpcja mięsa, życie w domach ponad metraż, grzanie węglem oraz transport przyczyniają się do globalnego ocieplenia. W związku z tym chciałabym złożyć petycję w sprawie likwidacji parkingu pod naszą firmą oraz przerobieniu to na kwartał klimatyczno-parkowy dla pracowników. Dzięki temu pracownicy firmy będą dojeżdżać na rowerach rzeczywiście wpływając na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Dodatkowo park pod firmą spowoduje zmniejszenie efektu wyspy ciepła spowodowanej licznym betonem, ponieważ obecnie wysoka temperatura nie tylko powoduje złe samopoczucie ale także tzw. depresję klimatyczną bezpośrednio związaną z psychiką pracowników.

@Ania

O cześć wege-Aniu. Kolejne poronione pomysły z powodu braku odpowiedniego pożywienia? :D. Muszę przyznać, że konkretnie Ci się musimy nudzić, kimkolwiek jesteś. Historyjkę oceniam na 4/10 - bardzo poprawna pod względem językowym, interpunkcja na wysokim poziomie, to się chwali, ale jako zarzutka to kiepsko... Wymyśl coś bardziej odjechanego jak np. wielokrotne spłukiwanie toalet w obiegu zamkniętym, aby oszczędzić wodę albo krótsze godziny pracy dla kobiet. Może pomalowanie hali w tęczowe wzorki? Zwiększenie powierzchni hali kosztem biur? Zamiana na jeden dzień kadry z pracownikami? Postaraj się. Muszę przyznać dobrze się czyta Twoje wypociny, "robią mi dzień" przed dniówką. Miłego, ale jednak MIĘSNEGO dnia życzę!

Ale cie zjechali juz masz 7 buziek na minus

@Miecio

Drogi Miecio, Smutno mi, że każdy mój post traktujesz jako prowokację. Jeśli chcesz sobie to wyjaśnić na spokojnie to zapraszam przed naszą bramę przed 1 zmianą w środę. Będę na ciebie czekać, może jednak przekonam cię do weganizmu i tolerancji osób o innych poglądach i nawykach żywieniowych.

@Ania

Droga Aniu. Weź się nie smuć, bo zmarszczki Ci się porobią. Nie musisz mnie do niczego przekonywać (bo i tak Ci się nie uda :D). Ja jestem tolerancyjny przecież, jedynie mam odmienne zdanie. Z zaproszenia nie skorzystam, bo "co ludzie powiedzą" jak nas razem zobaczą? Musz e dbać o reptuację, wiesz jak jest. No i jak sama widzisz, Twoja "petycja" raczej nie przyniosła oczekiwanych rezulatatów - generalny odzew jest negatywny z tego co widzę. Nie smutaj, uśmiechnij się, przegryź zieleninką, a od razu Ci się humor poprawi. Życzę udanego tygodnia i saaaamych sukcesów :].

Janina
@Miecio

Jakaś powalona z biur, ostatnio na stoluwce wrzucilam puszke do zmieszanych czy innych i przyszla jedna biurowa niunia salatkowa ze co ja robie jak to do metali, to pewnie ta Ania

@Janina

SMIECHLAM Z NIUNI SALATKOWEJ SUPER OKRESLENIE!!!!!

@Janina

Tak - jak to nazywasz "powaloną" byłam ja. Szkoda tylko, że opowiadasz część tej historii. Obserwowałam Cię na stołówce od dłuższego czasu i regularnie widziałam, że z recyklingiem nie jest ci po drodze. Gdy wreszcie postanowiłam ci zwrócić uwagę, usłyszałam od Ciebie słowa (usunięte przez administratora) Masz szczęście, że nie zgłosiłam Cię do działu HR.

@Ania

No to robimy się jeszzce ciekawiej: przychodzisz na stołówkę nie po to, aby jeść (co już ustatliśmy, bo wege papek tam nie ma), tylko po to by szpiegować, a później szkalować pracowników. Nieźle... Chyba to Ty powinnaś być zgłoszona do HaeRów, a nie Janina.

Sebastian
@Paula

Paula, świetnie te Anie cudaczke podsumowałas nie dosc ze siedzom sobie w klimatyzowanych biurach to jezcze bedzie taka jedna paniusia nas pouczac chciała.

beata
@Ania

idź do psychiatry się leczyć póki jeszcze czas.

@beata

Mam takie dziwne wrazenie, ze juz dla niej za pozno... :/ Skad sie takie oszolomy biora? A wiadomo: od jedzenia samej trawy :].

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

stasio

Od kilku dni spadły zamuwienie niektórych ludzi po zwalniali a Ukrainie kazali robić za 80% ja (usunięte przez administratora) do tego ten zakład większość rzeczy przestarzała zniszczona jak np satelity do metalizacji połowa jest do wyjebania i tu zakład kasy nie ma kpina ale na hujo... Mają czy sztuczne stanowiska nawet z 4 bryg sporo ludzi zdegradowali na 3 zmiany .Ten zakład to jeden wielki burd....

Lolk
@stasio

Zostają dwa wyjscia poczekac jak sie w tym zakładzie kiedyś odmieni na lepsze albo sie zwolnić...

@stasio

Mają czy sztuczne :D CZY! :D Stary, wiem, że pewnie jesteś sfrustrowany, ale piłeś? Nie pisz, bo braki w wykształceniu wychodzą :/

Ring
@Arek

A masz RODO w Valeo Jak każdy ma imię i nazwisko na koszulce? To niech Twój tz. prawnik zajmie sie i tym

@Ring

A czego ty ode mnie chcesz?????

Jan
@Arek

Tyś jest wielce wykształcony, nie wiadomo z której strony. Chyba od (usunięte przez administratora)

Benek

Ile można tam zarobić na stanowisku inżynierskim? więcej niż 5k netto na start?

Anielka
@Benek

Chyba Cię Benek szczypie :D. Jak dostaniesz 4.5k BRUTTO to maks.

Ychghvvj

Brawo Panie przewodniczący .Teraz weźmiemy Panu zamkniemy biuro i zapraszamy na 12 godzin na halę może nie będzie wtedy (usunięte przez administratora) pomysłów

Tfyvuvub
@Ychghvvj

Po co Wy jesteście w tych związkach.....

loo
@Ychghvvj

Może lepiej napisz czy wprowadzili ten denny pomysł z pracą 12 h a nie ,bo po Twoim wpisie dalej nic nie wiadomo...

Dfgg
@loo

No podpisany jest ten głupi pomysł

@Dfgg

Oni chyba nie wiedza,ze ludzie chcą zawracać do domu zaraz po wejsciu na hale a nam jeszcze 12 h pracy zapewnili... Ta prace jest jak za kare!!

Axy
@loo

Przewodniczy solidarności podpisze wszystko co mu dyrektor zakładu podsunie do podpisania. Oczywiscie nie patrząc na dobro pracowników

@Axy

Dlatego smiesza mnie Ci wszyscy ludzie którzy paradują po zakładzie w ich koszulkach.Nigdy sie nie zapisze do żadnego związku...jak tam, fajnie sie teraz czujecie?:D

Axy
@lol

Niewiem czemy pytasz sie mnie czy fajnie sie czuje. Nie jestem zapisy do pożal się Boże solidarności. A jezeli chodzi o drugi zwiazek oni sie do tego nie przyłożyli nie podpisali żadnej ugody

@Axy

Kurde faja, nie wiem się pisz rodzielnie i nie pisz więcej bzdur. NIE JESTEM ZAPISY - ja tez nie jestem za pissem :f

lol

Żądamy REALNYCH podwyżek(nie 50 zł).Praca za 2100 zł w ciężkich warunkach (4 brygady ,30 stopni na hali, w powietrzu unosi się smród topionego plastiku,brak klimatyzacji) jest poniżająca,pracownik do takiej pracy idzie jak za kare!Nie stara się i nie przywiązuje się bo to tylko tymczasowa praca do puki nie trafi się coś lepiej płatnego. L-4 jest tu normą, premii i tak nie ma albo jest na jakimś żenującym poziomie(od 0 zł do 280 zł brutto i nie masz na nią wpływu, możesz pracować za dwóch i tak ci to nic nie da).Premia też w dziwny sposób topnieje w okresach świątecznych gdzie jest dodawany dodatek socjalny (350 zł brutto 3x do roku, albo jedno albo drugie).Dodatek ten jest też jakoś opodatkowany mimo iż w naszym kraju nie płaci się podatku jeżeli nie przekracza on rocznie 1000 zł,opodatkowaniu podlega wszystko powyżej tej kwoty(3x350=1050zł czyli powinno być opodatkowane tylko te 50 zł a nie całość). Pracownik na produkcji jest obwiniany za wszystko np. za scrap(moja wina że idzie dziadostwo i wyrzucam a przecież musi być target), zatrudnijcie seterów a będzie go mniej, za rozsypany granulat( ma go posprzątać pracownik piovanu nie operator maszyny)za wycieki oleju (podłożysz szmatę źle, nie podłożysz będzie wyciek też nie dobrze a nie da się co chwilę tego wycierać) uszczelnijcie maszyny.Mamy sprawdzać komponenty, a nie latać na miotle wokół maszyny.Podsumowując jak na tak duży koncern, szczycący się wysokimi standardami(na papierze) to bardzo marnie wypadają, zarówno jeśli chodzi o zarobki,jak i o traktowanie ludzi.

Patryk
@lol

Zarobki 2100zl????? TYLKO TYLE BOŻE DROGI PRZECIEŻ U (usunięte przez administratora)WIĘCEJ ZARABIAJĄ!!!

a co?

Franek

NIe martwcie się ;) skomentuje

Patryk
@ktowie

Morawica wyroby garmazeryjne produkcja Tam więcej zarabiają niż we Valeo za niedzielę płacą ok. 200zl a idziesz na 8 h praca

Franek
@Patryk

Ty a ten spaślak co robotami się zajmuje na 2 co to za (usunięte przez administratora) ?!??

@lol

Jakie 2100 zł? Nie chodzicie na wybitki i potem sie dziwicie ,ze mało zarabiacie ,2300-2500 spokojnie do wyciagnięcia.

Nikola
@Praaacownik

Czyli można zarobić 2300 - 2500?

to
@Praaacownik

Wybitki to są nadgodziny ! Mamy normalnie 2500 zł zarabiać.

ha
@Praaacownik

Jak będziesz chodził /a cały miesiąc to zarobisz jeszcze więcej ale nie oto chodzi.Masz mieć zapłacone 2500 za 170 godzin!

Smiech na sali
@ha

2500 złotych :D Śmiech na sali :D Jak wy potraficie za to przeżyć?

@Nikola

Tak można , pod warunkiem ,ze bedziesz chodzić na wybitki.

@ha

Niektóre zakłady nie dają możliwości chodzenia na wybitki ,wolą dać wolne i nie zapłacić a tu chociaż można dorobić na wybitkach , lepsze to niż pójście do Urzędu Pracy po oferte za 1500 netto.

@Praaacownik

Za stawianie spacji przed przencikiem powinny być dyby.

@Gramatyczka

I się, kurna, z nerwów pomyliłam, bo mi się aż łapki trzęsą. PRZECINKIEM!

Zołza
@lol

Dokładnie, kto tam pracował /pracuje to wie w jakich warunkach pracujemy i jak nas traktują

Rafi

Rafi

Co?

Bez nicku
@lol

Ale o co chodzi ?nie rozumiecie pracodawcy ?przecież oni mają jeszcze takie rozumienie że TY masz się cieszyć że masz pracę ???????????????? . Ale spokojnie mysle ze za nie dlugo sie obudzi bo z tego co widac coraz więcej osób w net ucieka stamtąd i to na prawdę ucieka . Jak nie będzie odpowiednich stawek to ludzi nie będzie i bez sensu rozbudowywać się

Daniel
@Patryk

2100 zł ?? To chyba kilka lat temu i to na jedną zmianę... Nie słuchajcie takich bredni bo nie spotkałem osobiście obecnie mniej niż 2500 zł

@Daniel

Proszę nie kłamać. Ludzie na 4 brygadach z jedną wybitką biorą około 2200zł. O 3 zmianach nawet nie warto wspominać.

Ela
@anonymous

Jezu to ile zarabiają na 3 zmianach to nie warto iść tam do pracy!

@Ela

2 tygodnie nocek i 1 dzień nadgodzin i 2000zł na padku. Myślę że pomogłem

Pasku*

no name
@Daniel

Bez nadgodzin nie masz szans wyciągnąć 2500 zł,chyba że pracujesz już tam 12 lat! Na umowie masz 2400 zł+280 zł dodatek za 4 br+premia powiedzmy 140 zł(jest to bardzo optymistyczna wersja)+dodatek za niedziele/święta 100 zł+dodatek za godziny nocne 130 zł(mniej więcej).To wszystko są kwoty brutto,od tego proszę sobie odliczyć 30%(podatek+ZUS)

Ela
@anonymous

Jezu tyle!!! a z Ukrainy jeszcze tam pracuja. Zresztą kto za tyle będzie pracował do nocek jest dodatek i nadgodziny i tylko 2tys.

Krzysiek
@no name

To jest tragedia!!!! To w Jedrusiu pierogi ładują zarabiają 2500zl normalnie pracując Niech się pierd w głowę kto im będzie robił za takie pieniądze

Hihot
@Gramatyczka

Chciałaś zabłysnąć, żaś w życiu nie wyszło, idź na 1 zmianę :) Pzdr Dwie lewe ręce :)

@Hihot

Sam se idź, ja nigdzie nie muszę chodzić, ja się już dość w życiu napracowałam. Wracaj na drugą :P

Hheheehhe
@Hihot

I nie na 1 (jedną) zmianę, tylko 1. (pierwszą) zmianę Panie CHiCHOtliwy :P. ZAORAAAANE JAK PARKING PRZED VALEO :D

Marek Kliczko
@Daniel

(usunięte przez administratora) albo z policji.. 2500 masz jak wybitka wypada w nocy .

Zdrapka
@Nikola

Tak można ją na jedną zmianę tyle wyciagne

Gogus
@Daniel

Niee??? To ja nie wiem gdzie ty tam pracujesz?? Normalni pracownicy zarazbiaja 2100!! I to jak dobrze bedzie !!! My przynajmniej powinnismy zarabiac okolo3200 zl miesiecznie w tym zakladzie. A nie marne grosze...

Pusia
@Ela

Na 3 zmianach około 1900 zł nie polecam z racji tego, że (usunięte przez administratora) na nockach . ( Montaż)

Janusz
@lol

Najlepiej sie zwolnic i miec (usunięte przez administratora) za soba.

TBC
@Praaacownik

Z wybitkami to powinno być 2700 na rękę ...

smiechu warte
@Praaacownik

2500 netto za prace 4/1 bez jaj. lokalna biedota tam (usunięte przez administratora).niestety

Hahaha
@Praaacownik

No faktycznie, masz się czym chwalić. Robiłem w Valeo i nigdy więcej. Teraz mam w konkurencji 3.000 netto podstawy za tylko pierwsza zmianę i wolne weekendy. Bawcie się dobrze w tym obozie pracy xd

Petrol
@lol

Popieram w 100 procentach.

Samanta
@lol

Temperatura 30 stopni jest zupełnie wystarczająca do wykonywania swoich obowiązków. Przykro mi, że próbujesz znaleźć sobie wymówkę temperaturą, kiedy inni współpracownicy, chociażby Ci z Ukrainy pracują normalnie i wyrabiają normy produkcyjne. Natomiast pensja 2100 zł netto jest pensją wystarczającą, atrakcyjną jak na obecną światową sytuację związaną z wirusem. Szkoda, że pracownicy produkcyjni wiecznie muszą narzekać i znajdować wymówki.

@Samanta

Wiesz, że właśnie odpowiedziałeś na post sprzed trzech lat?

@Samanta

2100 netto to "atrakcyjna" pensja :D Śmiechłam srogo :D. Rzeczywiście, atrakcyjna jeśli lubi się survival.

oj tam
@lol

Nic prostrzego wolnych stanowisk jest teraz tyle że można przebierać kto nie sznuje pracownika i nie płaci godnie powinien zostać bez pracowników

Mućka
@oj tam

Przecież jak się zatrudniasz to czytasz umowę i wiesz a jaką stawkę masz robić. Jaknie pasuje, to nie podpisujesz i idziesz gdzie indziej, proste nie?

Lol

Ludzie cieszcie się,że was i mnie przenieśli na 3 zmiany,praca sama w sobie na 3 zmiany jest nie.wolnictwem a co dopiero praca na 4 brygadach,gdzie jedyne prawdziwe wolne jest tylko po rannej zmianie,a to wszystko za parę złotych więcej,co 3,5 miesiąca wolny weekend...warto?!Według mnie nie,niech teraz pójdą krok dalej i niech mnie przeniosą tylko na ranna zmianę to w ogóle ich wysciskam!!!

lol

Celowo z kropeczką bo gowork mógłby to usunąć,bo przecież używanie takich słów to zbrodnia według nich.

Mućka
@lol

Czekaj sprawdzę NIEWOLNICTWO I co teraS?

Jestem pracowniczką zakładu od dłuższego czasu a do tego weganką. Od paru lat piszę do działu HR o stworzenie osobnej, bezmięsnej stołówki oraz lodówek wegańskich. Niestety moje prośby jak grochem o ścianę - nic się nie dzieje i nikt nie odpisuje. Dodatkowo operatorzy produkcji bardzo często wyśmiewają moje wegańskie nawyki żywieniowe i też będę zmuszona zgłosić ich do HR jednak obawiam się, że znów nie dostanę żadnej odpowiedzi. Czy można coś z tym zrobić?

@Ania

Można - zacznij jeść mięso jak człowiek, przestań się wydurniać. Myślisz, że dla jednego przypadku będą na stołówce jakieś wegapapki przygotowywać? Wyjdź na zewnątrz na przerwie i trawy sobie nazrywaj.

@Miecio

Przykro mi z powodu tego co napisałeś. Zjadanie przyjaciół - bo zwierzęta to nasi przyjaciele - wzbudza u mnie niesmak podczas przebywania na wspolnej stolowce przez co cały dzień nic nie jem i jestem głodna. Jem dopiero po powrocie do domu dlatego stworzenie takiej stołówki jest jak najbardziej zasadne.

@Ania

No to... Po co przebywasz na wspólnej stołówce, skoro nie ma tam nic dla Ciebie? Nie umiesz sobie przygotować swoich wege-pyszności w domku, spakować do ekotorebki i przynieść do roboty, jak to czyni 68% załogi (tylko oni sobie normalne jedzenie robią, ale to już szczwegół). Zaraz... OD PARU LAT? Czyli od PARU LAT nic w pracy nie jesz, chodzisz głodna i dopiero w domu się zapychasz? Świetnie, nawet sobie sprawy nie zdajesz jakie to może mieć konswkwencje jak np. zemdlejesz w pracy z głodu. I co wtedy? Na dodatek Twoja efektywność maleje, bo nie skupiasz się na pracy tylko myślisz o tym, jaka jesteś głodna i jak to w końcu po powrocie do domu opędzlujesz owsiankę. Jak już mówiłem - zmień swoje nawyki żywieniowe. A kury, świnie i krowy to nie są nasi przyjaciele, tylko źródła pysznego mięska! Przyjaciółmi są koteły i pieseły. Widzisz? Ich jakoś nie jemy :D.

@Miecio

Przede wszystkim mam prawo przebywać na wspólnej stołówce tak jak każdy inny pracownik ale kwestia konsumpcji mięsa na tej stołówce jest dyskusyjna. Firma jednak ma w swoich zasadach zrównoważony rozwój a promowanie weganizmu czy wegetarianizmu przyczynia się do uratowania planety i redukcji dwutlenku węgla. Firma powinna w ramach swoich zasad wprowadzić taka stołówkę, bo na obecnej nie dość, że często czuć zapach mięsa bądź ryb to jeszcze brakuje automatów z żywnością wegańską, organiczną i ekologiczną. Przyszłość należy do wegan - tyle w tym temacie.

@Ania

Ja wiem, że istnieją osobniki, które mają nakichane w głowie podobnie do Ciebie (to pewnie właśnie głównie dlatego, że nie jesz mięsa), ale to co wypisujesz to już podchodzi pod wyższy stopień trollowania :D. Jakoś ani słowem nie odnisłaś się do kwestii niejedznia w pracy? Przebywać możesz, pewnie, ale PO CO? Skoro tylko miejsce zajmujesz? Kaziu by chciał sobie kotlecika opierniczyć, to nie może, bo siedzisz, zajmujesz miejsce, powietrze zużywasz niepotrzebnie. "Kwestia konsumpcji mięsa jest dyskusyjna". :D. To tak jakby napisać "Po co ci ludzie piją wodę?". Przyszłość NIE należy do wegan, bo wymżecie z niedożywienia. W (usunięte przez administratora) się przerwaca wam, tym tęczowym i wszystkim innym pisiorom. Chcecie narzucać wasze odbiegające od norm zachowania i chcecie być specjalnie traktowani. skoro, jak sama napisałaś. OD TYLU LAT nie ma tego wege żarcia, to NIE BĘDZIE i kropka. Btw: nie miałaś przedtem nicka SAMANTA? Styl wypowiedzi niemal identyczny i te roszczeniowe zachowania :D. A teraz czas na rybkę! A, że rybka lubi pływać, to banieczka też się znajdzie. Jak to dobze, że mam wolny weekend! Smacznej zieleniny życzę!. PS. Bezdzietna, samotna kociara po trzydziestce - zgadłem? :D.

Ggghhh

Ponoć pan S przewodniczący chce nas wrąbać w pracę 12 godzinną ,odrabianie wolnego...Poprostu szok , chyba związki są po to żeby pomagać ludziom a nie ich pogrążać .Zapraszamy Pana na 12 godzin na halę w 36 stopniach i wtedy pogadamy

Trrrrr
@Ggghhh

Na pewno nikt nie zgodzi się na takie warunki.Nigdy w życiu

@Trrrrr

Ja się zgadzam, żaden problem i połowa chłopaków z APU też.

zenada

Fiat w Tychach ogłosił już postój a Valeo dalej bimba sobie z ludzi,żadnych konkretów,pewnie wszyscy dowiemy sie ,,dzień przed''.PORAŻKA!!!

@zenada

Lepiej dowiedziec sie "dzien przed" niz "dzien po" :D.

hm

dziś pip u nas

Jozio
@hm

A u nas CBS

zenada

Krążą ploty ,ze w sierpniu postój zakładu,pozdrowienia dla tych co bedą na urlopie w lipcu,w sierpniu czeka was bezpłatny urlopik,nikt z zakładu nie jest w stanie potwierdzić dokładnej daty postoju.Przecież to jest jakaś kpina z ludzi.

@zenada

Ale dlaczego urlop bezpłatny ? W cywilizowanych krajach , w dobrze zarządzanych firmach w takich sytuacjach płaci się pracownikom tzw. postojowe .

ADAM
@pracownik

dokładnie ale ten buraczany zakład słynie z tego ze mają (usunięte przez administratora) na operatorów produkcji. To na dzień dzisiejszy najgorszy zakład na Chrzanowie. Biura powinni powypierdalać i menagerów na bezpłatny bo jest ich plaga nic nie robią a (usunięte przez administratora) pieniądze biorą za nic. To czekamy na plan wydarzeń z postojami o ile coś jest w tym prawdy ,po zakładzie za dużo jest plotek a potem jak dochodzi co do czego jest inaczej.

Menadżerrrrr
@ADAM

Nie po to się na menago szkoliłęm, żebym miał coś robić. Widzisz, jakbyś nie rzucał kamieniami na szkołę, to też byś mógł być na moim miejscu i na pewno byś nie narzekał.

@Menadżerrrrr

Z Ciebie taki MenaŻer jak z kosi dopy trąba :D Chodzicie po hali i udajecie ,ze sie znacie na jakiejkolwiek robocie poza tą pracą w biurze,pojecia nie macie jak wyglada praca na produkcji,jak pracują setterzy i reszta ale na hali was widać... po co?Chyba jako przerwa od pracy przed komputerem.

Menadżerrrrro
@lol

A Ty sie znasz na robocie w biurze? Nie? Wiec zajmuj sie swoją robotą, a nam pozwól się zajmować =. Ja tam nie musze wiedzieć co i jak Ty sobie tam dłubiesz, skoro mi się numerki tabelce w excelu zgadzaja. Pewnie, ze robie sobie wycieczki na hale. Chcialbys sie wgapia w monitor 8 godzin dziennie? Oczy moga wyoplynac, czasem trzeba dac im odpoczac.

@Menadżerrrrro

Nie znam sie na robocie w biurze i nie chce znać nawet,bo siedzenie na tyłku to nie praca dla mnie,ale ja podczas przerwy po biurach wam nie chodze i nie patrze w monitory jak gracie w pasjansa.

@lol

Ale ja nie chodze w trakcie przerwy tylko w trakcie godzin pracy. No pewno, ze nie, bo macie zakaz wstepu, to nie dziwaota. I w pasjansa nie gramy, bo gierki sa (niestety) zablokowane :(

jagoda

po co dają nowe ogłoszenia do pracy do chrzanowa skoro nie ma roboty jest przestój ten debilny zakład nie myśli

@jagoda

Jakbyś miała mózg to byś sie domyślia ,ze szukają ludzi po przestoju :D Przestój sie skonczy i dopiero ludzi mają szukać czy lepiej mieć już dogadanych?:D Dlatego jestes operatorem produkcji,myślenie zostaw innym :D

Asia

Ale o co chodzi...

TOMEK

Pozdrawiam wszystkie valeburaki...praca daje wolnosc.

widze ,wiem
@TOMEK

Kolejny,który przyszedł do roboty z myślą,ze nic nie bedzie robił,a tu sie okazało ,ze trzeba pracować i sie zwolnił a na koniec wszystkich zbluzgał na necie z anonimowego konta :D

Valenora
@widze ,wiem

Tam caluj wiecej pupy w zakladzie a zostaniesz kapo i bedzie cacy :-)

widze ,wiem
@Valenora

Jestes przegrywem chłopczyku,zal Ci tylek ściska bo nie podskoczyłeś wyżej niż operator produkcji :D Z lewymi rękami ludzie awansu nie dostają.

VALENORA
@widze ,wiem

W tym zakładzie to można tylko podskoczyć do niewolniczej pracy w systemie niekończącego gulagu. Tu awans dostaje się za bycie sprzedwaczykiemi i całowaniem (usunięte przez administratora)

@VALENORA

Kogo moge pocalowac? :D. Lubie sie calowac :]

Fan

Kiedy Piknik Valo????????

Kotek
@Fan

VALO? Ten z Blok Ekipy?!?!?!?

spostrrzegawczy

W tym zakładzie wszystko jest na odwrót,nawet sprzataczki zabierają sie za sprzątanie kibli w najmniej odpowiednich godzinach czyli wtedy kiedy najwięcej pracowników chce z nich korzystać,najczęściej widuje ich w okolicach kibli w ,,połowie zmiany'' serio?! Wtedy wiekszosc zakladu ma przerwe :D

Samanta

Tak jak widzisz i jest ci wiadome, "spadły" zamówienia więc fabryka nie ma czego produkować a co za tym idzie prosta ekonomia nie ma pieniążków żeby Ci zapłacić stąd zwolnienia i przestoje. A z pustego to i Salomon nie naleje, a polski zarząd musi odpowiadać - również w kwestiach finansowych - przed szefostwem z Francji, które wyznaczyło ściśle określone cele. I tutaj dochodzi kolejna kwestia, gdyby nie management, takiej fabryki by nie było ze względu na brak know-how w zarządzaniu wśród operatorów produkcji, co za tym idzie nie miałbyś pracy. Mam nadzieję, że klarownie wyjaśniłam wszystkie kwestie.

Lola
@Samanta

Bzdura, po jasnego czorta tylu kierowników nierobów, lider jak ubierze żółtą czapeczkę to też mu się pierdzieli, że jest panem i razem z kierownikami papieros, kawka, telefon i 8 godzin zleci, do roboty tych leserów wysłać to i koszty się obniżą

@Samanta

... na zdrowy rozum: operator jest od roboty, "management" od zarządzania, żeby było co robić. Kto "daje (usunięte przez administratora) Bo raczej nie operator.

Ina
@Marcin

Kierowników i menagerów więcej niż operatorów, jak ma być dobrze....

Menadżerrrrro
@Ina

A co zle ci jest?

lol

Kolejny raz szykuje sie oddawanie urlopu na zachcianki zakładu bo oni postój mają... dobrze przemyślany ruch,masz mozliwość nie oddać urlopu ale za to bedziesz sadził ziemniaki koło zakładu albo plewił buroki,wiadomo,ze wiekszosc wypisze urlopy,bo chyba nie warto dla nie tracenia urlopu robic z siebie błazna i robić coś czego nie ma w umowie.Ale czy to tak ma wygladac?! Ile razy jeszcze takie sytuacje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo