Opinie o ABB w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ABB. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ABB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB w Kraków

Nie polecam tym, którzy chcą mieć normalną pracę ze stabilnym wynagrodzeniem. Nie zatrudniają na początek na umowie o prace, pomimo, że często charakter pracy wskazywałby na to, że taka umowa powinna być zawarta. Teoretycznie w umowie dowolność wyboru czasu i miejsca wykonywania zlecenia, ale w praktyce to fikcja. Jak pojawia się większy projekt to życie osobiste pracownika nie ma większego znaczenia, bo według szefostwa liczy się tylko praca i nie ma możliwości, żeby cokolwiek było ważniejsze. Wynagrodzenie jest raczej średnie. Kadra managerska jest tworzona przez wzgląd na staż pracy, a niekoniecznie umiejętność zarządzania. Praca ok, na krótko, może jako pierwsza praca.

Jot
@Ania

A o jakim dziale mówisz?

Marn

Hej. Jak jest w raportingu? Zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko.

Honest guy
@Marn

You will suffer in Abb...... Finance sector has a lot of pressure, bad management and overwork time. The reason Abb has always openings is people are leaving all the time because of the bad working conditions

@Marn

Ruch.anie "ksiegowych" i sporo pracy

Anonimowy

Na jaką pensje mogę liczyć na stanowisku Automation Senior specialist?

Husky

Na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach Marketing/ Product Marketing Specialist? Czy atmosfera w działach marketingu jest ok czy jakiś wyścig szczurów? Czy ABB umożliwia pracę zdalną? Nic nie widać o tym w ogłoszeniach.

Staż

Rozmowa miała mieć 2 etapy - telefoniczna, następnie na teams - do której na szczęście nie doszło. Jestem przekonany, że nikt nawet nie rzucił okiem na moje CV. Pani z HR większość czasu wypytywała mnie o to co studiuję i na którym roku jestem - dokładnie te same informacje mogłaby pozyskać z CV, gdyby tylko raczyła rzucić na nie swoim łaskawym okiem. Następnie - dlaczego akurat w tej firmie chcę podjąć pracę. Znów to samo - te tajemne informacje mogła pozyskać z załączonego listu motywacyjnego. Zero wzmianek na temat stanowiska i zakresu obowiązków. Mam wrażenie że HR nie do końca wie kogo rekrutuje i na jakie stanowisko. Plus za terminowy (na szczęście negatywny) feedback.

Oprócz wspomnianych wyżej pytań stanowiących podstawę do wyciągnięcia wniosku o braku otwarcia aplikacji, pozostałe pytania rodem z poradnika młodego rekrutera - co wiesz o firmie, ile chcesz zarabiać...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Wish2know

PROCUREMENT- Słuchajcie o co chodzi cały czas publikują rekrutacje do tego działu - jest taka duża rotacja? Z ciekawości może wyślę aplikacje choć znajomi mówią, ze oni nawet nie odpisują mimo spełnianych kryteriów

Honest guy
@Wish2know

If you like organizational chaos, huge pressure and overwork time, Abb is the correct place for you...pls stay away from this company. People are leaving in myriads ...

Ola

Czy po okresie próbnym 3msc, firma oferuje wzrost wynagrodzenia przy podpisywaniu nowej umowy?

ABB
@Ola

Oferuje wypowiedzenie albo wzrost o 1zł/h

@Ola

No to już sobie na rozmowie kwalifikacyjnej takie rzeczy musisz obgadac i zawrzeć w umowie a nie liczysz na cud że nagle sami ci podwyższa i głupio pytasz w necie

Barbara
@ABB

Częściej proponuje co? Bo nie wiem jak się nastawić

Na jakie zarobki moge liczyć na stanowisku Controlling Planning Senior Analyst w Abb, coś w okolicach 11 k ?

nie wiem jak sie nazywam
@Ania

czy sie dowiedzialas?

HR

Cześć, Ktoś ma może jakieś opinie o stanowisku HR Services Specialist for Payroll - Poland? Wynagrodzenie ponad 5 netto czy mniej? Praca zdana?

Jestemciekawski

Cześć, Czy ktoś może powiedzieć jak wyglada praca w dziale rekrutacji? Czy zespół się często wymienia? Jak współpraca z przełożona?

Dalej tu kazdemu obciagaja?

Sprzedam Opla

Witam, Czy ktoś się orientuje, na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba zatrudniona na stanowisku Quotation Engineer (Electrical Engineering)? Pytam jako osoba z kilkuletnim doświadczeniem inżyniera serwisu w dużej korporacji z działki elektroenergetycznej.

@Sprzedam Opla

Nie mam pojęcia jakie są widełki, ale zespół i szefowa super :)

@ja

Długo tu pracujesz? Ile się zarobi na początku? :)

@ja

Hej, a co jeśli chodzi o zespoly mechaniczne? Możesz się jakoś wypowiedzieć?

Nitka

Czy pracownicy pracują full time zdalnie? Jeśli nie,to ile dni w tygodniu pracuje się z biura?

aaaz

Witam Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku juniorskim?

@aaaz

Też interesuje mnie ta kwestia, liczę że pracownicy ABB wypowiedzą się na ten temat. Jeśli wybierzesz się na rozmowę rekrutacyjną, to daj znać jaki był jej przebieg. Każda taka informacja przyda się innym kandydatom. :)

Pan Przekładniki
@aaaz

Zależy od działu. Najmniej zarabia junior w finansach i hr. Widełki są od 4.3k do około 6.5k brutto.

Strzelec
@Pan Przekładniki

A ile płacą w zakupach? Np. jako tactical buyer?

Pan Przekładnik
@Strzelec

Nie wiem - kiedyś widziałem tylko tabele zaszeregowań i widełek dla danego zaszeregowania. Tak jak już wcześniej wspomniałem najgorzej zarabiając to HR, administracja itp. W środku są inżynierowie i pare innych specjalności, a najlepiej zarabiają informatycy. Teraz to mogło się zmienić bo doszło do sprzedaży części biznesu ABB firmie Hitachi ( wysokie napięcia).

Cvb
@Pan Przekładnik

A bylbys w stabie podac widelki dla nastepnych poziomow? Z gory dziekuje.

@Cvb

Ktos powyzej podal w miare dokladne zarobki dla kategorii zaszeregowania 15 - to jest odpowiednik juniora najczesciej.14tka moze liczyc na 1,5 tys wiecej max. Inzynierowie i IT maja wyzsze widelki.

ile
@Adam

Byłeś na rozmowie? Ile ci zaproponowali? Prawda że od 4 k wzwyż na juniora?

Qwerty
@Pan Przekładniki

Żaden junior w finansach nie dostanie 6.5 tys na start, tyle to maja specjalisci albo i swiezy seniorzy..

Megi
@Qwerty

Jakie są dokładnie widełki na stanowisku Accounts Payable Junior Specialist?

Lol

W ap 4300-4800

6000 brutto

Klaudia

A jakie wynagrodzenie na Hr junior Specialist?

Junior tyle ma? To całkiem spoko. A zatrudniają na uop? Czy preferują b2b?

vc
@Lol

brutto czy netto ?

@Klaudia

Ok 4-5 brutto

Te osly stad chodzily jak w jakims amoku. Dobrze, ze to odeslali do domow na wfh przez covid.

M

Czy ktoś może powiedzieć czy jest możliwość pracy zdalnej z zagranicy?

Klaudia

Witam! Jakie wynagrodzenie oferuja na stanowisku Junior HR specialist? Czy warto aplikowac?

kiko

Pytanie do osób pracujących w dziale AR/OTC - jak oceniacie atmosferę?

Abcf

Czy firma umozliwia negocjacie umowy na calkowity homeoffice??

Średniolatek

Cześć, mam nietypowe pytanie... czy w ostatnich latach przybyło trochę starszych pracowników? Czy jest jakaś większa grupa 40+? Czy pracownik w takim 'średnim' wieku będzie się dobrze czuć w firmie? Warto aplikować?

Darek

Oferta stażu w dziale finansowym. Zakres zadań to raport instrastat, kontrola manualna vat i imme czynności związane z vatem. Warto rozważyć tą oferte na dobry start? (1/2 etatu ze względu na studia)

Zostaw merytoryczną opinię o ABB - Kraków

• Jak się pracuje w ABB?

Zobacz opinie na temat firmy ABB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB?

Kandydaci do pracy w ABB napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB