Opinie o 'Kosta' Edward Przyjemski w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy 'Kosta' Edward Przyjemski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 'Kosta' Edward Przyjemski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 'Kosta' Edward Przyjemski w Kraków

Marta Nowy wpis

@anonymous, @Oszukana, czy sytuacja związana z niewypłacalnością przez firmę Kosta Edward Przyjemski należytego wynagrodzenia została wyjaśniona i uregulowana? Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy ktokolwiek inny też miał taką nieprzyjemną sytuację związaną z firmą czy można zrzucić to na niefortunny przypadek?

Nieznana Nowy wpis
@Marta

Na pewno nie jest to celowy przypadek było to długo planowane (usunięte przez administratora) zostało oszukanych jakiś 200/300 osób przez 3 miesiące a część przed dwa nie ptrzymala wynagrodzenia za prace

anonymous Nowy wpis

PRZESTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TA FIRMA. JESTEM OSZUKANA PRZEZ FIRMĘ KOSTA, BRAK WYPŁATY ZA MIESIĄC MAJ, CZERWIEC 2018 R. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW. oszukana 27.08.2018 r

Oszukana ???? Nowy wpis
@anonymous

Tez nie dostałam wynagrodzenia za czerwiec. I tez nie odbiera telefonów. Podobno już firma nie istnieje ale pieniędzy pewnie nie odzyskamy

Jasiek

'Kosta' Edward Przyjemski ma opinie dobrego pracodawcy. Czyli można uznać, że praca jest dobra i nikomu nie chce sie pisać?

Czy obecnie prowadzony jest proces rekrutacyjny w 'Kosta' Edward Przyjemski? Jak wygląda rozmowa z pracodawcą? Może ktoś z was ma doświadczenie i mógłby przybliżyć innym użytkownikom forum jak najlepiej przygotować się do rekrutacji, aby dostać pracę w firmie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w 'Kosta' Edward Przyjemski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
szok

A wiadomo czy wypłata jest w pełni na czas? Pozdrawiam

Nie sądzę ponieważ znam bardzo dobrze firmę kosta i bazuje tylko na przekretach

robocik

Wybacz 23e4, ale uczciwe wypłacanie nadgodzin które pracownik sobie ciężko wypracował nie jest "dogadzaniem" a normą, więc Twój komentarz jest co najmniej dziwny... Widać, że skoro masz takie podejście do sprawy nie raz dałeś się "nabić w butelkę" przez pracodawcę, lub działasz w ten sam spoób jako pracodawca..:) Pzdr.

ac

Ja również jestem oszukana przez firmę kosta na wypłaconych nadgodzinach woj.małopolskie. Firma stosuje praktyki na granicy prawa a doprosić się o pieniądze graniczy z cudem

oszukana

Bo jest tu całe grono osób oszukanych przez firmę Kosta widać jakie stosują praktyki i jaka jest polityka firmy i dokładnie każdy ma swój rozum więc wszystkim zaczynającym pracę w firmie życzę powodzenia i wytrwałości.Całe szczęście, że powstała strona o pracodawcach na gowork.pl

oszukana

szkoda ,że dobre komentarze na tej stronie są napisane przez współpracowników firmy KOSTA .Jak zdążyliście zauważyć jest to firma tzw.kogucik . Przestrzegam przed współpraca z tą firmą zarówno w marketach jak i pracowników Wawel

pk

jak z tej firmy wyciśniesz 3 tysiące to chyba za 450 h hahahah

Ogólnie póki ktoś jest potrzebny P.Edwardowi to płaci ,ale na koniec ucina wszystko jak chce -urlop wypoczynkowy,nie wypłaca za dodatkowe imprezy jeśli chodzi o restaurację którą prowadzi Piwnica Pod Złota Pipą ul.floriańska 30 karków to wyciska z pracownika wszystko jak z gąbki później traktuje jakby nie znał.Moja rada od razu umowa bo nie wypłaca i żadnych nadgodzin jak ktoś się nie sprawdzi albo umawia się na 10 zł/h a wypłaca ktoś inny jak go nie ma po 3 zł/h Ogólnie nie polecam !

oszukana

NIE POLECAM, Dziewczyny nie zatrudniajcie się tam na hostesse! nie mogę doprosić się pieniędzy. podpisałam umowę i Koordynatorka miała mi odesłać kopię - twierdziła, że potrzebuje podpisu szefa. Umowy nigdy nie otrzymałam (Koordynatorka powiedziała że odeśle, a tego nie zrobiła do tej pory!).Robią wrażenie wiarygodnych podczas podpisywania, potem pracujesz i nie masz żadnego dowodu na to! Oni tam dobrze główkują żeby nas oszukiwać... Napracowałam się mega, cały weekend bo mi zależało na tych pieniądzach. DZIWI MNIE ŻE WIELKIE KORPORACJE I ZNANE FIRMY PRZY CUKIERKACH ZATRUDNIAJĄ TAKIE FIRMY ZEWNĘTRZNE. jak widzę dalej rekrutują młode naiwne dziewczyny do pracy.

Zdenerwowana Osoba

Koordynatorka Pani(usunięte przez administratora)est strasznie nie słowna. Pieniądze w określonym przez Panią terminie nie wpłynęły na czas, nawet umowy zwrotnej nie było. Sprawę kieruję na POLICJĘ, ponieważ tak być nie może żeby oszukiwali i wyzyskiwali ludzi. Szkoda mi tylko Pana Edwarda, na którego firma stoi a tylko dlatego iż szarga Mu opinię, która jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. No i problemy może mieć On, a nie ona.

Sylwunia21

dostał już ktoś PIT11 ?

Pracownica

Szczerze każda firma ma jakieś swoje opóznienia każdy kombinuje jak może umowe masz nie tak jak trzeba boże a gdzie teraz masz normlana umowe spozniona kasa ale dlaczego? bo jak sie ma pracowników w wielu miastach po parunastu i kązdemu trzeba policzyc godziny to nie jest takie proste samemu to zrobic kazdy sie moze pomylic koordynatorka ktora jest nolwa najpierw musi sie wdrozyc zanim ci pomoze ona tez jest czlowiekeim pozatym firma kosta to tak naprawde firma ktora dziala na zasadzie agencji kosta nas zatrudnia ale ona musi dostac kase z firmy dla ktorej stoicice a oni od sklepu zwrot z zarobku i kolko sie zamyka jesli ktos jeden glupek w sklepie sie sponi to nikt nie dostaje na czas to chyba logiczne jak dla mnie firma jest okej jak wiele podobnych pracuje tu dosc dlugo zeby to wiedziec w małopolsce w pracy nie ma nacisku wszyscy sa dla ciebie mili jesli ty jestes dla nich kazdy jest traktowany idywidualnie .Pozdrawiam wszytkich ktorzy ze mna wspolpracuja lub kiedys beda

KLUCHA

SREDNIA TA OCENA TEJ FIRMY. JEDNI CHWALA INNI ZALA. A NIKT NIE NAPISAL GDZIE TE PROBLEMY ZA KASA? JA TAM PRACOWALAM I ZDAZYLO SIE OPOZNIENIE ALE TO PH ZAWALIL ALE PO 1 TEL DO KOORDYNATORA SPRAWA BYLA WYJASNIONA. MOJA KOLEZANKA TAM 2 LATA PRACUJE I ZASTANAWIAM SIE SKAD TO ZE NIE PLACA BO NAM SIE JESZCZE NIE ZDAZYLO ZEBYSMY KASY NIE DOSTALY, CHOC TERAZ MAM INNA PRACE W SWOIM ZAWODZIE. MOZLIWE ZE TE OSOBY TO TE KTORE 1 DZIEN POPRACOWALY I JUZ NIE PRZYSZLY A POZNIEJ MAJA PRETENSJE?? JA OCENIAM NA 4 ++ NA 5 BO ZDAZYLO NAM SIE 3 RAZY OPOZNIENIE Z KASA ALE WSZYSTKO DOSTALYSMY I JESZCZE PRZEPROSINY

?

ja też

....

Pracowałem w tej firmie około roku czasu . Wypłaty były praktycznie zawsze na czas aczkolwiek praktycznie w każdym przypadku było tej wypłaty za mało , jednak po kilku telefonach zawsze było to wyrównane dlatego też nie mam większych zastrzeżeń do Firmy Kosta i oceniam ją na 4 gwiazdki

hahaha

powiem ci tak weź sobie wypisy z marketu swoich godzin i dni w które pracowałaś :) pamiętaj aby była tam pieczątka może być z ochrony i do tego podpis albo kierowniczki albo kogoś :) a na umowę nie licz.... jak pracowałaś tydzień to pewnie nie jesteś nawet zgłoszona albo na od (usunięte przez administratora) dostaniesz dzieło z inną kwotą niż tą którą masz dostać

Zostaw merytoryczną opinię o 'Kosta' Edward Przyjemski - Kraków

'Kosta' Edward Przyjemski
2.3/5 Na podstawie 51 ocen.

'Kosta' Edward Przyjemski