Opinie o notino.pl - Notino, s.r.o.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Notino. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Notino o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Notino w Warszawa

Iga

Patrząc na całą masę produktów aż chce się kupić wszystko. Zamawiał ktoś z tego sklepu i wie, jak wygląda rozpatrywanie zwrotów? Nigdy nie musiałam oddawać kosmetyków, ale chętnie się dowiem jak firma podchodzi do tego tematu?

Olga

Mam pytanie o zakupy w internetowym sklepie Notino. Czy ich prezenty przy zakupie można dostać tylko, gdy wybieramy opcję przesyłki, a może przy odbiorze osobistym w punkcie np. w Arkadii też dostanę prezent? Liczę na Was dziewczyny, jeżeli zamawiacie u nich, dajcie proszę znać.

TakNie

Pracowałam dla tej firmy w CH Arkadia. Nie polecam ponieważ nie tak miala ta praca wyglądać.Realia okazały się porażające . Praca bardzo ciężka fizycznie a funkcja BC to tylko niewielka część całej masy obowiązków ,które spadają na pracownika. Jesteś wszystkim od wszystkiego bo firma delikatnie mówiąc jest bardzo oszczędna w zatrudnieniu wystarczającej liczby pracowników.Skutkiem tego jest ogromne zmęczenie fizyczne i psychiczne bo presja jest ogromna. Klienci niezadowoleni z obsługi, która sie dwoi i troi by nadąrzyć ze wszystkim.Tak nieliczny personel nie jest jest w stanie obsłużyć tak dużej liczby klientów. Ciezka praca na magazynie sklepu to dzwiganie ciezkich dostaw i rozkładanie ich a na koniec dnia składanie pustych plastikowych pudeł których potrafi być kilkadziesiąt lub więcej. Nigdy nie wracałam po pracy tak zmeczona. Pani kierownik sklepu nie dba o komfort pracy pracowników a przecież pracownicy to sukces sklepu no i Pani kierownik . Dziwna polityka. Wielka presja psychiczna na wynik no bo sklep w Arkadi to sklep flagowy .Tylko dlaczego brak tu odpowiedniej liczby personelu i ochrony ? Dlaczego pracownika obarcza sie brakami spowodowanymi kradzieżami ? (usunięte przez administratora) robią co chcą a nieliczny umęczony personel nie jest w stanie dodatkowo jeszcze pilnować towaru na sklepie . Ludzie uciekaja stad bo w takich warunkach nie da się pracować za naprawdę słaba pensje ( 2400 netto) w porównaniu do nakładu pracy. Nie polecam nikomu .

Happy

NIE POLECAM pracy w Notino a Westfield Arkadia omijajcie wręcz z daleka!!!!Moja opinia dotyczy właśnie Arkadii.Wyzysk w czystej formie,za marne 2400 na rękę.Idziesz pracować do Perfumerii a jesteś sprzątaczką, magazynierem,kasjerem,konsultantem, ochroniarzem,osobą od reklamacji i jeszcze dużo stanowisk, których w umowie nie ma zawartych by wymieniać. Dźwigasz ciężkie pudła ważące czasami po 7/9kg a może ich być 50/60 do 200 w okresach świątecznych.Przewalasz te boxy po 5razy z podłogi na wagę z wagi na podłogę a później dopiero na odpowiednie miejsca :/.Kierowniczka wychodzi z założenia ,że im mniej pracowników tym lepiej więc czy zrobi to 10 osób czy 2 to i tak będzie zrobione, wiecznie „źle,za mało” tylko krytyka i straszenie wyciąganiem konsekwencji (oczywiście materialnych). TA osoba nie powinna zajmować tego stanowiska. Firma ogólnie patrzy tylko jak z pensji pracownika sobie podreperować zyski :/ nie ma żadnego biura w Polsce wiec pracownik nie ma jak skontaktować się w razie jakichkolwiek sytuacji i wątpliwości bezpośrednio do zarządu czy kadr a przez kierowniczkę Arkadii nie ma co tego robić bo wszystko zostaje bez odpowiedzi i jest udawanie,że „już poszło” zero kompetencji,robi jak jej się podoba, szkoda gadać. Dziewczyny bc świetne ale wymęczone do granic możliwości ,nic dziwnego jak dzień zaczynasz od (usunięte przez administratora) odkurzacz,mopa i mycia kibla,rozładunku dostawy a później obsugujesz klienta, którego w Arkadii nie brakuje.Musisz się dwoić i troić bo na zmianie 2 osoby a czasami nawet 1 wiec klienci wściekli bo obsługi brak.Na koniec pracy ktoś musi puste pudła spakować i przygotować do wysyłki a sił już brak.Dziwie się,że tam ktoś jeszcze pracuje.DRAMAT,dramat i jeszcze raz dramat!!!Acha i jeszcze jedno,za kradzieże „płacisz” ze swojej pensji ;)(usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Notino? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Beauty Consultant?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Xywy

W Notino trzeba się przygotować na to , że nie jesteś tylko BC . Jesteś pracownikiem od wszystkiego masz pełno obowiązków do tego cisną Cię ze sprzedażą no ale to akurat jest zrozumiałe w końcu to sklep i sprzedaż musi być. Wykonujesz ciezką pracę na magazynie tz.np.przyjmujesz dostawy , które są przeważnie duże. Całą dostawę trzeba dźwigać a jest to w całości bardzo dużo kg. Musisz dźwigać, myć podłogę w całym sklepie, a potem strzepać z siebie kurz i wyjść w pełni szczęścia na sklep do klientów..... Masa innych obowiązków. Nigdy nie wykonywałam tak ciężkiej pracy z tyloma obowiązkami za tak małe pieniądze .

Magda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w punkcie w Blue City. Kierowniczka informowała, że niezależnie od decyzji otrzymam kontakt. Minął tydzień od podanego terminu kontaktu i telefonu brak. Nie rozumiem po co informują, że skontaktują się nawet jeśli decyzja będzie negatywna, skoro tego nie robią. To tak jak ja bym powiedziała, że przyjadę na rozmowę danego dnia i bez poinformowania po prostu bym nie przyjechała. Nie lubię niesłowności i brak profesjonalizmu.

Holaa
@Magda

Chciałam zapytać jakie zarobki oferuje firma?

objawienie
@Holaa

Raczej żadne, bo nawet chcąc pracować na kierowniczym stanowisku gdy rekrutowali to nie chcieli powiedzieć na początku jasno ile oferują :P A jak ukrywają to oznacza że słabo. Bo jak płacą normalnie to się tym chwalą, bo mało gdzie płacą uczciwie. Rozmowa pierwsza z Czeską HR była ok, później lokalna z jakimś gościem, który od nich przyjechał to było nieporozumienie. Facet tylko pytał ile czasu poświęcę na rozpakowanie towaru na zapleczu, ile mi zajmie obsługa klientów, ile praca z zespołem. Wszystko chciał procentowo. Jak mu nie powiesz tak jak wynika ze szkoleń controllingowych to jest źle, nie rozumie, że to trzeba reagować i robić wszystko tak jak trzeba i tyle ile tego wymaga sytuacja, a ta codziennie będzie inna. Nie był mną zachwycony i nie zatrudnili mnie, ich strata, stracili najlepszego pracownika jakiego mogli mieć. Jak później widziałem to zatrudnili byle kogo, byle dziewczyna, która nic nie potrafi i wdzięczna że zatrudniona :P

Salve
@objawienie

Kiedy miała miejsce ta rozmowa? Mam podobne doświadczenia.

XYZ

Najniższa krajowa .....

XYZ
@objawienie

Ciesz się w takim razie że Ci odmówili bo płacą NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ za mega ciężka pracę . W tej firmie jesteś od wszystkiego od ciężkich fizycznych prac których nie masz w umowie tak to wygląda. Oszczędza się na zatrudnieniu ludzi a zjeżdża tych którzy pracują.

Elleee

Najniższa krajowa

QWERTY
@XYZ

Najniższa krajowa na stanowisku kierowniczym? Serio???

Czy często w firmie Notino zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

zdarzają się, ale nie ma na to reguły. Wszystko zależy od stanowiska, umiejętności i czy jest ktoś chętny dać Ci szansę czy nie.

Krzysztof
@.

Czyli mam przez to rozumieć, że prędzej można trafić na rekrutację zewnętrzną? Jak tak to może napiszesz, czy trudno jest finalnie dostać się do pracy w firmie Notino?

Kisss
@Krzysztof

Nie polecam pracy tutaj .

@Krzysztof

jeżeli chodzi o stanowisko konsultanta to prędzej trafisz na rekrutację zewnętrzną, ale jeżeli chodzi o inne stanowiska tj: zastępca kierownika, trener sklepu czy sam kierownik zazwyczaj są to osoby z wewnątrz. Na stanowisko konsultanta nie jest trudno się dostać, na pewno większe szanse mają osoby, które albo może miały jakieś doświadczenie w tej branży itd z reszta jak wszędzie. Ale jeżeli mogę Ci doradzić, to lepiej odpuść sobie pracę tutaj, myślę, że lepsze zarobki dostaniesz u konkurencji i tak samo jeżeli chodzi o komfort w pracy. Tym bardziej, jeżeli szukasz czegoś na dłużej, bo pewnie po kliku miesiącach będziesz szukać dalej pracy

Alicja
@Kisss

Możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Niestety ale nie uzasadniłeś/aś w żaden sposób swojego wpisu. Gdy pisze się jakąś opinię powinno się podać jakieś argumenty na potwierdzenie swoich słów by inni mogli dokładniej poznać sytuację.

Mira

Fajna firma, dobra atmosfera.Generalnie firma oceniana jako dobry pracodawca, więc polecam!

Elleee
@Mira

Dobry pracodawca dba o pracowników tu niestety tego nie ma .

Czy w Notino są szkolenia zewnętrzne?

Są, ale bardzo rzadko :(

Jak długo trwa proces awansu w Notino?

Nie ma czegoś takiego jak awans w notino

Większość awansów to awanse wewnętrzne.

Tak jak ktoś poniżej napisał praca w Notino jeżeli chodzi o atmosferę w zespole jest dobra i pozytywna.(usunięte przez administratora) Tak samo jak bez (usunięte przez administratora) Trener, która sklepy odwiedza raz od wielkiego dzwonu i to zaledwie na parę godzin.(usunięte przez administratora)W przeciągu roku zdążyła stworzyć tylko jedno szkolenie. Nic nowego ani przydatnego się niestety od niej nie dowiedziałam. Nie pomogła mi w żadnej kwestii ani nigdy nie potrafiła odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Uważam, że to stanowisko jest również zbędne, (usunięte przez administratora) Widać, że firma chce się rozwijać i jej to wychodzi, jednak dopóki firmy nie opuści ten duet tam pracuje - to nie polecam. (usunięte przez administratora)

Dokładnie kadra kierowników i trenerów to porażka, firma chce dobrze ale ludzi na takie stanowiska wybiera totalnie niekompetentnych. Z reszta do tu mówić, kierownicy i zastępcy niektórych sklepów to tez odrębna historia...

Agata

Cześć, pracuję tam i chętnie odpowiem na wszelkie wasze pytania : -)

Krzysztof
@Agata

Powiedz mi w takim razie na jaki rodzaj umowy można liczyć na początku współpracy, czy dostaje się tu od pierwszego dnia umowę o pracę? Jestem też ciekaw jak firma zapatruje się na osoby, które nie posiadają sporego doświadczenia zawodowego. Liczę na Twój wpis!

@Krzysztof

Tak, dostajesz umowę o pracę od pierwszego dnia. Jeżeli planujesz aplikować na stanowisko konsultanta to nie ma problemu jeśli nie masz doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczą. Jeśli zaś chodzi o wyższe stanowiska to wiadomo, trzeba mieć już jakieś doświadczenie :)

Ogólnie firma dobra, szybko się rozwija, praca dość przyjemna, zarobki są dobre, ale komunikacja wewnątrz firmy to jakieś nieporozumienie... W centrali każdy mówi co innego i mało kto zna się na swojej pracy. (usunięte przez administratora) Ludzie pracujący w sklepach naprawdę świetni i tworzą przyjemną atmosferę pracy, ale niestety w tej firmie im wyżej, tym gorzej... Ogólnie, ani nie polecam, ani nie odradzam- najlepiej przekonać się samemu. (usunięte przez administratora)

Anonimowa

Znalazłam ogłoszenie o poszukiwaniu do pracy w Notino w internecie, więc wysłałam CV. W niedługim czasie dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę, Pani była bardzo miła, jednak spotkanie już tak nie wyglądało. Rozmowa była umówiona na godzinę, nie ukrywam, że niemal biegłam, aby na nią zdążyć, a kiedy dotarłam kazano mi czekać - okej, bywa, są różne sytuacje, cierpliwie poczekałam. Po jakimś czasie jedna z dziewczyn tam pracujących zaprosiła mnie na zaplecze do kobiety, która miała ze mną porozmawiać (po telefonie dostałam na maila informacje z kim będzie prowadzona rozmowa i potwierdzenie godziny). Nie ukrywam, że czułam się jak kupa. Kobieta od razu zapytała czy jestem wizażystką i czy kiedyś kogoś malowałam - przyznałam, że nie jestem po żadnym kursie wizażu (w ogłoszeniu nie podano informacji, że taki kurs jest potrzebny, w innym wypadku nie marnowałabym ani czyjegoś, ani tym bardziej swojego czasu). To widocznie nie spodobało się owej pani, bo wyraz jej twarzy wydawał się taki, jakby oceniała mnie z góry jako gorszej kategorii człowieka tylko dlatego, że nie jestem po kursie, o którym nie poinformowali kandydatów, że fajnie, gdyby go posiadali. Krótko wypytała o doświadczenie, opisała o co chodzi w pracy ciągle zblazowanym tonem z wyższością i dodała, w konkretnym okresie czasowym dostanę odpowiedź pozytywną bądź negatywną. Nie dostałam żadnej. I tak byłam na innych rozmowach rekrutacyjnych i pracy nie poszukuję na gwałt, jednak kiedy firma, która chce byś postrzegana za poważną tak rzuca słowa na wiatr, to nie świadczy o niej zbyt dobrze. Zakładając, że komuś zależy na czasie, powinno się innych traktować z szacunkiem. Już po rozmowie wiedziałam, że nawet gdybym dostała pozytywną odpowiedź, to podziękuję i zrezygnuję.

@Anonimowa

Dzięki za informację, może się przydać. A jakie warunki zatrudnienia Ci oferowali? Dają umowę o pracę?

Ada

Podpowiecie w jaki sposób się przygotować się do rozmowy, aby wypaść jak najlepiej?

Julita

@Magda Pewnie po zakończeniu rekrutacji odezwą się ale nie to nie znaczy, że zaraz !

Martyna

Firma się rozwija bardzo dobrze. szkoda, że nikt nie pisze jak się tu pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Notino - Warszawa

• Jak się pracuje w Notino?

Zobacz opinie na temat firmy Notino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Notino?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Notino