Opinie o Okna Konieczny w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Okna Konieczny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Okna Konieczny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okna Konieczny w Wrocław

Kkara Nowy wpis

A do mnie przyjechał zrobił pomiary i więcej nic . Dzwoniłam już jedzie wiezie próbniki i jakoś nie dojechał. Dzwoniłam drugi raz i to samo i (usunięte przez administratora). Czy w ogóle ta firma istnieje??? Jak mam to rozumieć to nie wiem. Przecież mógł powiedzieć że nie będzie robił bo co nie ma czasu albo mu się nie chce pracować bo już się dorobił????

Sław Nowy wpis

Ja mam odmienne zdanie niż wcześniejsze osoby. Punkt Wrocław - żadnych zastrzeżeń..Nie wiem jak w innych miastach.

Kuba Nowy wpis

nie stety, albo i stety to co piszą moi przedmówcy to wszystko prawda, zamówiłem u nich okna. I bardzo sie rozczarowałem. Do momentu zapłaty było wszystko fajnie lecz gdy zapłaciłem wszystko się zmieniło. Nie dotrzymali terminu montażu, oczywiście zdaża się przesunięcie dzień dwa tydzień, ale ponad 2 miesiące!!!! to jest jakiś dramat!!! przez tą firmę musiałem przesuwać innych wykonawców przez co finalnie zostałem narażony na brak wykonawców. Mało tego okna przyjechały uszkodzone i próbowano mi wmówić że to jest normalne. A doprosić się o servis graniczy z cudem.

Sieradz Nowy wpis

Tragedia!!! nic nie pasuje, zero odpowiedzialności. Nie jestem zadowolona!!!! Uważajcie na tą firmę!!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Okna Konieczny? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
investor

Witam wszystkich tutaj zaglądających szukających opinii na temat tej firmy. Zakupiłem stolarkę okienna w tej firmie oraz bramę garażową i mogę potwierdzić wszystkie negatywne opinie, przestrzegam przed płatnością przed montażem, nie dajcie się nabrać!!! Sprawa wygląda następująco przychodząc do nich wszystko pięknie wygląda po prostu na najwyższym poziomie do momentu zapłaty terminowości zero, fachowość na najniższym poziomie, pomiary tragedia sam właściciel u mnie brał pomiary których nie potrafi zrobić nic się nie zgadza, brama garażowa wymieniana dwa razy i nadal nie spełnia swojej właściwości, doprosić się o jaką kolwiek poprawę ich błędu jest nie możliwe.Po czym zwalają winę na investora co jest nie dopuszczalne wmawiając że to właśnie investor jest temu winien. Unikajcie ich ponieważ ja ich poleciłem swoim serdecznym znajomym i podobna sytuacja tragedia!!!! Naprawdę z daleka od tej firmy szanujcie swoje ciężko zarobione pieniądze.

renata

A ze mną ( we Wrocławiu) umówili się na pomiar dziś o 13. O 14 pan siedzący pod telefonem miał się zorientować dlaczego nikogo nie ma i zaraz oddzwonić. Nie oddzwonił przez blisko 2 godziny I PRZESTAŁ ODBIERAĆ TELEFON. sierpień 2020r.

Zosia

Nie wiem jak wrocławska Firma, ale sieradzka tragedia, a do tego jeszcze partolą robotę, strach tam wchodzić... a jeszcze ta blond gwiazda "pseudo szefowa" ...!!!! Również serdecznie nie polecam

sasa

Jak najdalej od tej firmy. Typowi dorobkiewicze jak najtańszym kosztem. Szkolenie (jeżeli to można tak nazwać) to jeden wielki kabaret. Wszystko po łebkach. Wyślą Cię do innej siedziby, a tam nikt nie wiedział, że miałeś przyjechać na szkolenie. Zero pomocy, nie wytłumaczą dokładnie, jak należy robić, a potem mają pretensje i zwalniają. Stanowisko pracy - śmiech na sali, nawet nie ma miejsca, żeby swobodnie ruszyć myszką od komputera. Do dyspozycji mały skrawek. Powierzchnia biura to zaledwie 18 m2, a zdarza się, że w jednym czasie siedzą 4 osoby + przyjdzie klient. Ciasnota totalna. Sprzęt do pracy ( laptop) pozostawia wiele do życzenia - stary grat. Sposób zapisu umowy o pracę, woła o pomstę do nieba - jeżeli został popełniony błąd w zapisie stawki, to nie dostaniesz nowej poprawionej, tylko przekreślą i poprawią długopisem. Wypłata pod stołem to chleb powszechni. Najśmieszniejsze, że nie wysyłają na badania wstępne, co jest psim obowiązkiem pracodawcy, lecz załatwiają lewe papiery u "zaufanego lekarza". Niepoważna firma, nieporozumienie, brak zaufania -> tak w skrócie mogę określić tą firmę. Serdecznie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Okna Konieczny - Wrocław

Okna Konieczny