Opinie o DC-Poland w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DC-Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DC-Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-Poland w Kraków

Waldek Nowy wpis

@Ula Chyba ta wiadomość nie została sprawdzona dobrze , może dotyczy innego oddziału?

Ula Nowy wpis
@Waldek

Firma DC Poland Polsko Amerykanskie Centrum Biznesu miała tylko jeden oddzial w Brzesku i oddział ten zostal zamkniety w zeszlym roku. Nie ma innego oddziału i nie będzie bo pytałam. Wiadomość jest potwierdzona przez właścicielke firmy z która bylam w kontakcie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DC-Poland?

Ula Nowy wpis

Firma "DC Poland Polsko Amerykańskie Centrum Biznesu" została zamknięta w maju 2019 roku.

Remek

Idealnie to nigdzie nie jest natomiast maruderzy lubią na zapas oczernić firmę?

Konrad

Świetne opinie o firmie można znaleźć w wielu portalach. Ale niestety nawet najlepsi maja swoich hejterów lub konkurencję?

Robert
@Konrad

Tak to prawda maja dobre opinie i Ty sie nimi zajmujesz!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DC-Poland odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Robert

Musze powiedziec ,ze DC POLAND to najgorsze doswiadczenie jakie mialem w zyciu,calkowity brak formalnosci ,odpowiedzialnosci,na ich stronie widnieje szeroki wachlarz uslug,poza tym nie dodzwonisz sie do nich,ani nie dostaniesz odpowiedzi na email.Dziadostwo i przekret pod kazdym wzgledem,maja bardzo wygorowane oplaty,jak juz zaplacisz maja Cie gdzies. To sa sto procent utopione pieniadze,a dobre opinie pisza oni sami .UWAGA!!!!

happy lady

Jestem taka szczęśliwa że wyjeżdzam. Wybrałam Kanadę. Samemu jest trudno a firma Dc Poland zajęła się wszystkim również formalnościami wizowymi. W życiu często miałam pod górkę i teraz wszystko się zmieni. Koleżanka wyjechała w zeszłym roku i planuje pozostać . Ja zresztą też.

Piotrek i Kamila

Witamy :) Jesteśmy z Nowego Sącza, od kilku lat szukamy jakiejś firmy (ale takiej solidnej i rzeczowej) która pomogłaby mnie i mojej dziewczynie podjąć prace i w późniejszym czasie osiedlić sie w Kanadzie. W netku znaleźliśmy z Kamilą tą firmę dc Poland (pod adresem www.centrumbiznesu.ca) Jesteśmy ciekawi jak ten cały proces rekrutacyjny u nich wygląda. Czy może nam ktoś coś na ten temat powiedzieć? I czy firma jest na prawdę skuteczna? Tak sie zastanawiamy bo w sumie firma w Polsce to jak potrafi cos załatwić w Kanadzie? Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a Kamila jest po ogólniaku ciekawi nas czy z naszym wykształceniem kwalifikujemy sie do wyjazdu. Pozdrawiamy, Piotrek i Kamila z Sącza

marex

Doswiadczenie liczy sie tylko w Polsce. Juz na starcie pada pytanie o doswiadczenie tylko gdzie je zdobyc jak nikt nie chce zatrudniac bez doswiadczenia . Za granica w tym tu w Kanadzie jest inaczej. Jestem tu już rok, Toronto i nie miałem doswiadczenie gdy wyjezdzalem. Pracuje się duzo, ale warto bo kasa tez odpowiednia . W Polsce nigdy bym tego nie zarobil co tutaj. Biuro prawno emigracyjne w Brzesku jest ok, warto. Dzialaja skutecznie bo wyjezdza sie. kontakt do nich dostalem od kumpla.

XXX

A osoby bez doświadczenia też mogą jechać? W zeszłym roku skończyłem szkołę i nie mam dużego doświadczenia. Jestem mechanikiem samochodowym i pracuje u kuzyna w warsztacie

Aska333

Widzę że pojawiło się kolejne pytanie o nazwę firmy, Polsko Amerykańskie Centrum Biznesu w Brzesku, to jest ta firma o której pisałam. Już bym chciała jechać ale musze poczekac na wszystkie formalnosci

Aska333

Właśnie byłam na rozmowie, ale już wiem że chcę jechać. Rozmowa z doradcą emigracyjnym była konkretna widać że facet zna się na rzeczy. Ja tez polecam bo warto

OLEK

Ja mam ciotkę w Kanadzie a wyjechałem dopiero przez DC Poland. Jestem w Toronto już rok i mam nadzieję że zostanę na stałe.

BB

Witam czy ktoś zna firmę DC-Poland proszę o jakieś opinie

Kasii
@BB

DC POLAND w Brzesku pod Krakowem znam. Organizowałam z nimi wyjazd do Kanady. Jestem bardzo zadowolona. Od kilku lat szukałam sposobu na wyjazd i dopiero z ta firma udało mi się wyjechać. Nie ma problemu z komunikacja, zawsze gdy dzwoniłam ktoś odbieral telefon i udzielał mi informacji. Polecam

Aaa
@BB

Jestem w trakcie organizacji wyjazdu do Kanady na budowe, do tej pory wszystko jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o DC-Poland - Kraków

DC-Poland