kawiarnia "Inmedio"

Opinie o kawiarnia "Inmedio"

admin 2015-05-28 22:00:13
Masz informacje na temat rekrutacji w firmie kawiarnia "Inmedio", atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.
były ajent 2015-06-23 10:53:23
INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I FIRMĄ HDS POLSKA

Firma pilnie poszukuje nowych naiwnych ludzi kusząc ich wizją własnego biznesu.prawda jest taka że szukają naiwniaków którzy będą pracować dla nich jak niewolnicy nie interesują ich wasze zdanie oni wiedzą lepiej,nie interesuje ich w jaki sposób to zrobisz czy sprzedaż jak nie wypali jakiś ich genialny pomysł to zostaniesz obciążony twiedząc że o twoja wina że to się nie sprzedało.Nie interesuje ich czy masz pracowników czy nie punkt musi działać,więc jeśli nie masz pracowników i sam stoisz przez 12 godzin dziennie a po zamknięciu
sklepu siadasz i wklepujesz dokumenty do komputera żeby nie mieć pleców.Nawet jeżeli uda ci się zatrudnić pracownika(studenta) na umowę zlecenie bo tylko na takiego cie ledwo stać i na tyle
odpowiedzialnego któremu powierzysz sklep to już od stycznia nasz kochany rząd wprowadza nowe zasady opłat z których koszt pracownika staje się horrendalny i co roku się zwiększa.Gdyż umowa lecenie będzie tak samo traktowana jak umowa o prace te same składki i opłaty.I w ten sposób AJENT sklepu zarabia tyle co swój pracownik z tą różnicą że nie ma spokojnej głowy
usystematyzowanego systemu pracy brak urlopu,chorobowego jest po prostu niewolnikiem na każde skinienie.
bytom 2016-04-27 20:28:17
nie sądze by w Inmedio był potrzebny barmac @sara :P chyba nie orientujesz sie że to sa kawiarnie - tam się parzy kawe, herbate, sprzedaje ciastka i kanapki. Robią także mała gastronomie - proste dania na ciepło jak nalesniki czy hot dogi. To tak na marginesie :P
Zostaw swoją opinię o kawiarnia "Inmedio" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kawiarnia "Inmedio"