defect

Kraków

Opinie o defect

defect 2009-12-09 20:38:34
Witam. Jestem niedoszłym pracownikiem Efectu . Przeszedłem wszystkie wstępne szkolenia (manipulacja + [wiedza finansowa]) i zrezygnowałem w momencie podania 100-200 kontaktów.Nie miałem ochoty zawracać moim znajomym/rodzinie głowy. Wiedziałem ze jeśli zacznę tam pracować całe życie prywatne zostanie zakończone z powodu braku czasu. Zdając sobie sprawę że tak naprawdę robię w B/ca ludzi po to by wyciągnąć od nich pieniądz (trochę skojarzyło mi się z akwizycja ) a tak przy okazji prowizja na której się zarabia jest tak jak by kredytem który jest zaciągnięty u klienta (jeśli on zrezygnuje z podpisywanych umów "doradca defektowy" musi go zwrócić). Na szkoleniu usłyszałem ze przez nie wiele czasu (3h dziennie) mozna zarobic okolo 3 tys. co oczywiście prawdą nie jest,chyba że poświeci się na to 15 godzin dziennie, także usłyszymy od prowadzących szkolenie ze ich mercedes stoi tuz nie opodal biura ,że właśnie kupili mieszkanie w centrum Krakowa.Tacy ludzie których tam spotkałem obrzydzają mnie swoją postawą ,zachowaniem . Gdy widziałem tam jednego pana który żuł (mlaskał) głośno gumę i pokazywał wszystkim jaki ma piękny telefon budziła się we mnie agresja.Ostatecznie zrezygnowałem z niechęci do manipulacji ludźmi i do życia w zakłamaniu.
Zostaw swoją opinię o defect - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie defect