Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

gość z Holiconu

Efektywność rozliczana jest od ilości wniosków ( czyt. rozmów telefonicznych z Bankierem) które umówisz. Przy efektywności powyżej 1,5 umówionych rozmów na godzinę przepracowaną w skali miesiąca dostajesz 11,7 na godzinę,powyżej 1,3 - 10,50, powyżej 1 - 9 50 zł na godzinę, przynajmniej tak było gdy ja tam pracowałem.

dkxxxx

A ja tu nadal pracuje na aliorze i na atmosfere nie narzekam ;) no i przy okazji problemy z wyplatami zniknely wiec jak ktos nie pracuje to moze nie wiedziec tego ;) a z problemami mozna isc do kingi i natalii i one z tym kierownikiem rozmawiaja wiec ja nie narzkeam

Olaa

inna, a na jakim projekcie jest tak źle? Daj znać, bo mam w poniedziałek rozmowę w Poznnaniu i nie wiem czy w takim razie warto iść.

brita

z tego co czytam to 8,5 to podstawa,a ktos wogóle dostaje wiecej?

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
dario

Hej, a jak to wyglada z tym aliorem w ostrowie? bo mam tam kumpele z liceum ale jakos nie ma kiedy sie zgadac. 8 zeta na lape i tylko umawiam ludzi z bankierem? i za co ta premia? tzn nie wiem jak licza to efektywnosc bo jak ktos chce mi dac w ostrowie 11 na reke to biegne :P

Młody

Jest Alior, ING, Euroloan, Empik, UPC itd. Jak nie chcesz się przemęczać to polecam Alior ( umawianie na spotkania z Bankierem) stawka od 8,5 do 11,7 za godzinę na łapę.

Kora

A jakie projekty teraz robią? i co polecacie?

Maria

8 w Ostrowie a 8,5 w Poznaniu to podstawa za godzinę. Potem w zależności od efektywności i jakości można dodatkowo zdobyć 1zł, 2zł lub 3,2 do godziny przy czym o 2 do h nie jest trudno. Nie ma tragedi

Buhahaha

ORĘDZIE DO NARODU PANA MICHAŁA P. BIJE NA GLOWE..TO JEST KIEROWNIK HAHAHA!!!

szczera ;)

Pracowałam w Holiconie 2 lata na samym początku atmosfera była wporządku później zaczeło się wszytsko psuć. obecnie nie warto tam iść do pracy dlatego , żę nie mają nawet z czego za bardzo wypłacać wypłat. konsultanci czekają bardzo długo za swoim wynagrodzeniem , które cięzko zapracowali. Jest bardzo duży nacisk na wyniki chodz czasami nie ma jak ich zrobić przez słabe bazy. Najgorsza sytuacja jest jak osoba pracująca w Holiconie odejdzie ..(usunięte przez administratora)

Jarek

Witam, a pracował ktos może w Holicon jako Konsultant linii przychodzacej? Oferują podobno dobre wynagrodzenie i elastyczny grafik, bowiem wymagają minimum 80 godzin miesięcznie. Brmzi jak bardzo dobra praca aby dorobić do studiów, co o tym myslicie? Ktos pracuje obecnie i jest zadowolony, w ogóle trudno sie dostać?

kamcio

hej, moze ktos zyczliwy udzieli mi informacji na temat dzialalnosci tej firmy? jak ogolnie wrazenia, jestem przed wyslaniem CV i tak jeszcze cos mnie tknelo, aby skonsultowac to z osobami ktore posiadaja doswiadczenie. moze przekarzecie jakies znaczace info. Bede wdzieczny za kazda pomoc.

Ala

Wie ktoś coś o tym UPC? Jak prowizje i cała reszta, warto sobie głowę zawracać?

migdałka

e co TY gadasz ..Natalia ???? jezu toż to wyciskarka cytryn " jakich mało osoba z przerosniętą ambicją zawsze mowiła,ze jak się komuś nie podoba to fora ze dwora ...hm tak dlugo dzban wode nosi aż się ucho nie urwie ....

mila

Zachapać się idzie, nawet odstępu już nie ma między połączeniami, a potem dziwią sie Ci wyzyskiwacze że ludzie uciekają...

migdalka

......cóż Ostrow to sliczne miasto ale jak zawsze nieco z boku wielkiej aglomeracji ..tak już bylo ,jest i bedzie .Co do Holi w Ostrowie slyszalam ,ze ""prawdziwych "koordynatorow juz nie ma .Tą przed ostatnia zwolniono a ta ostatnia zachorowala czy coś ?..Kto teraz bedzie skarżyl na biednych ludzi pracy ??..........są tam jeszcze dziewczyny chyba z odsluchów calkiem przyjemne ,spokojne wiec moze One ?.. My naprawdę staramy się dobrze pracować liczymy zawarte wnioski ale czasem nie da sie ......przeciez to nie od nas tak do konca zależy ale od klientów -czy to jest jasne ???? Nasze tzw.blędy sa co rusz zmieniane "od gory " i nigdy nie wiesz czy dziś to co powiedzialaś jest juz błędem czy może jutro dopiero bedzie !! Na milość Boską niech wreszcie to ustalą !!!! Praca nie najgorsza ale więcej wyrozumialości dla ludzi pracujacych na wasze premie --kochani szefowie i koordynatorzy ,Wy -dla nas a My -dla Was. (NIESTETY MNIE JUZ TAM NIE MA --- ALE INNI ZOSTALI JESZCZE )

taka sobie ja

czy to ze poznan dostal w tym miesiacu wyplate na czas to potwierdzona informacja?

mi
@taka sobie ja

Ja miałam na czas, a pracuje w poznaniu. ;)

zibi

w poznaniu jest na prawde ok. nikt nie chodzi nad głową i nie krzyczy WNIOSKI! i to jest fajne. ostrów - współczuję :D jesli chodzi o kase to w tym miesiącu kasa była na czas. ja polecam.

ktoś

Pamiętajcie, ze Holicon to nie tylko Alior... i ludzie pracują tam znacznie dłużej niz tylko w wakacje.... Więc analogicznie mają więcej do powiedzenia o tej firmie.....

szaloooona

HMM Pracuje w Holiconie w Ostrowie wlkp i powiem ze podoba mi sie tam jest mega atmosfera mili ludzie koordynatorki tez są super pracuje sie dobrze:D chodzę do pracy z przyjemnością

łOnek
@szaloooona

Zgadzam się :)! Alior fajny projekt, jak jest baza, byłem zadowolony z pracy tam, szkoda tylko że musiałem tyle czekac i wydzwaniać o kase... powinni cos z tym zrobic, 20sty to i tak dlugo a nawet wtedy nie było na koncie!!!!!!!111

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.