Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Milka

Oooooo widzę że ktoś dostał wypowiedzenie;) bardzo dobrze. Konstruktywny Mickk'u idź być chamem gdzie indziej! Szkoda powietrza na takich jak Ty...

xboy
@Milka

mickk Ty żałosny worze... Piszesz, że byłeś zbyt uczciwy na pracę, za to wiemy że kultury Ci dużo brakuje. Ale tak to jest, chłop ze wsi wyjedzie, wieś z chłopa już nigdy, powodzenia w pracy w innych call-center, chociaż będzie ciężko, bo pewnie już w żadnym cie nie chcą przyjąć...

mickk

W Poznaniu banda zjebów, pedałów i złodziei. Jeśli naprawdę jesteś dobry w manipulowaniu ludźmi za pomocą głosu - powodzenia. Ja byłem zbyt uczciwy na tę pracę. Jeden koordynator jest gejem, a Haussa jest gruba i ma problemy z głową. Po drugie z roboty wychodzisz psychicznie wypruty, zamiast zadowolony i dumny z siebie.polecam desperatom.

kjb
@mickk

Mickk, czy Ty przypadkiem nie wyleciałeś z każdego projektu na jakim pracowałeś? ...jakie są w ogóle w firmie? Gratuluje elokwencji:)

@kjb

Tak Mickk vel Ernest był już wszędzie:) nie ma już projektów na, które ma szansę się dostać więc pewnie stąd ten głos frustracji:) ps- nie mówi się pedał a gej, a obrażenie na forach ludzi, którzy próbowali Cię czegokolwiek nauczyć (mimo niewyobrażalnej odporności na wiedzę)świadczy tylko o Tobie... Lola - Poznań od 8,5 na łapkę do 11,70. Ostrów od 8 do 11,20. Wybieraj:) Pamiętaj jednak że w poznaniu jest więcej rozrywek :)

maga

9,35 brutto to 8,00 zł netto (na rękę) - w Ostrowie jest ALior, ING i NC+

Lara

Bankowiec - tak. Grafik jest elastyczny. ja też tak pracuje. dkaaa - stawka 8 zł za rbh, jest alior i chyba ing. ing to sprzedaż wiec lepiej idź na alior

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
dkaaa

witam´ pracowalam 3lata temu na CP w ostrowie. Teraz dostalam od nich propozycje pracy za 9,35 brutto. Ile to netto na łapke. Wy tez macie takie stawki w ostrowie? Moze ktos bylby mily i napisal mi jakie projekty w tej chwili dzialaja w ostrowie i na jakie robia szkolenia i przyjmuja. Z gory baardzo wam dziekuje :)

MM

Netia wraca ale sprzedazowka...

miła

Jak wygląda egzamin z Aliora?

Lolka19991

Jak wygląda pierwsza rozmowa w Holiconie ? ;)

Swiderek

Netia wraca??? skad Wy macie takie informacje??

manior

Nie siejcie defetyzmów - mozna godnie zarobić około 2000 pln na rękę bez umęczania się - teraz rozbudowują projekty - i są nowe - podobno wraca NETIA :) - więc do "trupa" taka duża firma by chyba nie powróciła

jula

a może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają szkolenia? :)

Lara

Wystarczy wejść na stronę Holicon.pl, wyślijcie cv i sprawdźcie .durna dyskusja, przestańcie siać ferment....

misiek

Skoro cały czas projekty się rozrastają, a ludzi jest coraz więcej to chyba logiczne że nie zwalniają...

Lara

Nie ma żadnych zwolnień! Przestańcie (usunięte przez administratora)bzdury! podnieśli stawki i cały czas szukają ludzi

Natusia

Co wy gadacie?!?! właśnie do mnie dzwonili i w związku z awarią jutro podstawiają po mnie transport do Poznania i tam będziemy dzwonić z ING. Przynajmniej się organizują! coś się dzieje z netem w Ostrowie bo ja tez mam problem z domowym. Ponoć do piątku/poniedziałku ma już byc wszystko ok. Przynajmniej se Poznań zobacze:)

Robson

Szkolenie na Alior jest od przyszłego tygodnia, byłem wczoraj na rozmowie i zaprosili mnie. I nie wiem co za bzdury opowiadacie, bo wszystko działa. Moi znajomi już tam pracują i są zadowoleni. za siedzenie na tyłku i rozmawianie z ludźmi dostają 11,7 za godzine. jakoś 8,5 to podstawa +za rozmowy 3,2 do godziny. Ja tam idę. W barze proponowali mi 6 zł, w galerii 7,5 sami wykonajcie działanie co się lepiej opłaca

myx

Wie ktoś może co sie dzieje z aliorem ,Dlaczego nie ma szkoleń ?

Ola

bzdura, Holicon w Ostrowie nie upada. Nie wiem skąd takie informacje. Jest kilka projektów, które cały czas działają, a będą podobno jeszcze zwiększać obsadę. Nie wiem, kto naopowiadał Wam takich bzdur. Ja pracuję i nic się złego nie dzieje.

Zuna

Hej. Jak to jest z Holikonem w Ostrowie? Ktoś może przybliżyc temat? Chciałabym tam ubiegać się o pracę.

gula

W przyszłym tygodniu idę na szkolenie. Może mi ktoś coś o tym opowiedzieć? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.