Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

irena

Tak aktualne jeśli nie chcesz mieć problemów i tracić nerwów daruj sobie współpracę. Ludzie dzięki nim zyskali długi i brak odpowiedzi na pytanie kiedy będą pieniądze. Potrafią stwarzać tylko i wyłącznie pozory.

m.

Również potwierdzam, ten kto odszedł z pracy kasy nie zobaczył. Ci co pracują dostali jakieś grosze, prawdopodobnie po to żeby im paszcze zamknąć i żeby dalej pracowali za ładny uśmiech, bo za pieniądze to chyba dyrektor i prezes pracują.

bez perspektyw

Gdzie wynagrodzenie za styczeń? Nikt nic nie wie, już nawet telefonów nie odbierają. Brak wypłat!!!!

chyba dwa i pół

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
mesene

Na start to chociaż jakiekolwiek pieniądze by sie przydały :)

zyx

Jak tutaj się brać do pracy jak motywacja zerowa ? Jaka płaca taka praca :-)

m.

Jaka płaca taka praca ;)

Wojtek

Hej Nowa, wybierasz się może na szkolenie? Czy ktoś może podzielić się informacją jak takie szkolenie wygląda?

nowa

Witam. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, było w porządku. Jedyne co mnie zniesmaczylo to śmieci wysypujace sie na wykładzinę ze śmietnika. Trochę to dziwne żeby nikt tam nie sprzątać.

Maciej

Nie, za skolenia oni płacą. jakos tak że musisz zrobic 70-80 godzin i stawka 8,5. Praca nie jest zła, lepsze to niz sklep z ciuchami albo puby. sziedzisz i dzwonisz ot co...

doris

witam, jak wygląda dzień pracy w holiconie ? trzeba zapłacić za szkolenia ? jeśli tak to ile ?

Nowa

2 tygodnie temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej, bardzo miło w zeszłym tygodniu skończyłam szkolenie, jest troche materiału ale do ogarnięcia. tym tygodniu juz dzwoniłam, początek masakra ale na koniec dnia już było w miarę i nawet jestem w progu prowizyjnym. Zobaczymy jak bedzie dalej. Wcześniej byłam w Arvato, póki co bardziej mi sie w holiconie podoba - tu chociaż ludzie są przyjemni i pomagają

dkowiec

Na Alior Umowę o pracę dostali najlepsi. jest opcja ale nie dla wszystkich

damian

w Poznaniu tak samo...

ING

Tylko i wyłącznie osoby pracując na projektach ING mają umowę o pracę. Holicon o to nie dba, ale ING owszem.

ola

jak nie ma? na ing w Ostrowie są umowy o pracę, ale faktycznie wiekszość to zlecenia i o działo

marta

Nie ma umowy o pracę, jest tylko o dzieło lub zlecenie- jeśli chodzi o Ostrów.

nowy pracownik

Witam! Od poniedziałku idę na szkolenie, ponieważ już się nie uczę zaproponowali mi umowę o dzieło, szału nie ma ale jak sie postarać to więcej się zarobi niż gdziekolwiek więc się zdecydowałam, przeczytałam gdzieś do góry, że ktoś ma umowę o pracę siedząc na słuchawkach? Po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę serio?? Proszę o odpowiedzi!!

Młody

Problemy były w zeszłym miesiącu z bazą, teraz na szczęście już się to nie zdarza. odpukać baza jest dobra, mówili ze w przyszłym miesiącu też nie bedzie problemów

maaadziaaa

Stawka może fajna, ale co z tego, jak się baza skończy, to puszczają do domu i tylko godziny się traci bo nie płacą za to. Na inny projekt się nie przejdzie, bo na ING już drugi tydzień nie maja bazy i osoby z umowami o dzieło siedzą za darmo w domu. Powinni jakoś to rozwiązać.

damian

Obecnie sytuacja się poprawia. Wypłaty zaczynają być w terminie. a reszta jak to praca w CC. Trzeba trochę pogadać, ale stawka 11,70 netto na godzinę, spokojnie do ogarnięcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.