Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

byly pracownikk

moja kariera w holi byla calkiem dluga i wporzadku :) do czasu az nie weszla dosprzedaz i jakies beznadziejne dodatkowe manewry ktore nie pozwolily mi tam dluzej zostac ;] dla osob ktore lubia odbierac ale odrazu dosprzedawac to calkiem fajne miejsce , duza rotacja tak jak widze teraz wiekszosc nowych twarzy klima obiecywana i inne obiecanki ktore przez lata sa nie spelniane

przemo - 2011-10-05 16:46:29czy coś się zmieniło co do zarobków? czy (usunięte przez administratora)o jest maks?ja ma (usunięte przez administratora)po dodatkowych doszkoleniach

przemo

czy coś się zmieniło co do zarobków?(usunięte przez administratora)to to jest maks?

Vitja

Czee. Czy na prawde jest tam az tak zle....

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dk z CP

Moja osobowc jest juz opracowana -mam swoj zawod i w sumie Holicon traktowalam przelotnie..zal mi bylo jak mi podziekowali..ale bywa i tak. Dziwi mnie Wasze tu plucie jeden na drugiego..sami sobie klody pod nogi rzucacie..Napewno dzieki temu atmosfera sie nie polepszy w pracy.. Wy sobie tworzycie ta atmosfere wlasnie jadu i nie nawisci -obrazajac sie na forum. Ale zakonczylam wywod:) dziekuje do uslyszenia.

dk z CP

Ja troche nie rozumiem tej dyskusji. Duzo osob narzeka na ta firme.. a tak naprawde jak ktos nie chce pracowac to zawsze sie moze zwolnic.Bez sensu takie wyciaganie brudow po forach.. Ja pracowalam swego czasu na CP-tez mozna by narzekac ze kordynatorzy .. ale trzeba sie nad jednym zastanowic-nad soba. Czy ja bylam idealnym pracownikiem- nie.I dlatego tez mi podziekowali.. (usunięte przez administratora) mi szanse. Czas isc dalej-inna droga:) .. Moze nie bylam wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.. A poza tym jak jeden(usunięte przez administratora) stwierdzil kontrolerzy nie sa kolegami..sa od kontroli naszej pracy. Pozdrawiam ekipe konsultantów (usunięte przez administratora) i zycze milych zmian:)

Witam. Krótko...pamietam poczatki tej \\\\\\\"firmy\\\\\\\"...bylo naprawde milo, fajnie i przyjemnie. Z wielką chęcią chodziło się do pracy..., nastepnie cos sie popsuło-co??????? Niektórym koordynatorom(najbardziej ok(usunięte przez administratora) tylko jego mam ochote szczerze pozdrowic) się w głowach poprzewracało, ciągłe wymagania a nic w zamian (ani umowy, premie są utopią, a kasę za umowy nie można się wogóle doprosic). Czytajac te wszystkie komentarze robi mi się poprostu niedobrze, nikomu nie polece tej \\\\\\\"firmy\\\\\\\"(musi byc przez małe \\\\\\\"f\\\\\\\").

Natalia N

ludzie powiem wam aby jedno. Pisanie na forum anonimowo i obrażanie na forum ludzi jest bardzo dziecinne. chce wyjaśnić jedną Kwestie. W grupie (usunięte przez administratora) Żaden! konsultant z grupy (usunięte przez administratora) nie powie na niego złego słowa! i zabrania nam jedzenia używania tel a co dopiero siedzenia (usunięte przez administratora). więc zaistniało tu jakieś nie porozumienie. A co do(usunięte przez administratora)od osób w jego grupy też słyszałam że nic na niego złego powiedzieć nie mogą. i zawsze co idę się jego o coś spytać dostaje odpowiedz. Więc takie obelgi w ich stronę są wyssane z palca.

dk - 2011-09-20 07:37:52A ja tam Lubie (usunięte przez administratora) nich nie muszę ukrywać się z jedzeniem i Internetem.(usunięte przez administratora) to(usunięte przez administratora)chodzi pilnuje i ciężko wtedy na face posiedzieć. Ale muszę się z opinią koleżanki z box zgodzić. (usunięte przez administratora)nigdy nie pomóg nam , nie mają co powiedzieć bo nic nie wiedzą. Dużo razy odsyłał mnie do kogoś innego. My wiemy że u nich jest najluźniej bo się boją o zwolnienie(usunięte przez administratora)swoje dni raz ma (usunięte przez administratora)a czasem nawet da się wyjść wcześniej z pracy. Co do Wiedzy(usunięte przez administratora). A ten list do malwiny żeby (usunięte przez administratora)namówili. I tak mamy najlepiej bo siedzimy najdalej od grzędy więc nas ręka (usunięte przez administratora)często nie sięga. Każdy doskonale pamieta kiedy zwolniła się (usunięte przez administratora), wiec wydaje mi się, a raczej mam pewność, że ma o wiele lepsze zajęcia niż myślenie (usunięte przez administratora)wszystkich (usunięte przez administratora)

holipracowniccccas

Hej, czy ktoś z Was wie coś może o tym nowym projekcie holiconu - infolinia medyczna? W necie są ciągle ogłoszenia o naborze.Jakie tam są warunki, wymagania, ile trwa szkolenie itp? Pracowałam kiedyś w tej firmie i chciałabym znów zacząć, ale NIE na netii... Będę wdzięczna za jakieś informacje!

Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy właśnie w East Service, praca właśnie w Holiconie, z tego co się dowiedziałam to ta agencja nie zatrudnia tylko rekrutuje ludzi. Także jeżeli nie potrafisz czytać to poproś żeby ktoś ci umowę przeczytał na początku na pewno będzie to napisane kto jest twoim pracodawcą :).(usunięte przez administratora)

Blondie

Siemka. Czy mógłby mi ktoś napisać ile płacą za 1h szkolenia w Poznaniu? Czy to jest(usunięte przez administratora)

Sigh

Witam, czy ktoś pracował na jednej z infolinii w Poznaniu poprzez agencję East Service? Czy warunki są takie same jak dla zatrudnionych poprzez Holicon? Lepiej się zatrudnić poprzez Holicon czy to w sumie obojętne?

Ojej

Mam 2 pytanka: 1. Czy na te wszystkie infolinie zatrudniają tam tylko osoby ze statusem studenta do 26 roku życia? 2. Ile trzeba godzin przepracować, aby wypłacono pieniądze za szkolenie? Dzięki z góry za odpowiedzi!

mhmry

skończyłam 12 dniowe szkolenie na techniczną, miałam egzamin, zdałam. co prawda trochę się pogubiłam, ale trenerka bardzo mi pomogła. póki co ludzi odbieram bardzo pozytywnie, a przez prawie dwa tyg. można trochę ich ogarnąć. ; ] jutro zaczynam pracę i nijak zrażają mnie wypisywane tutaj opinie. to wszystko jest na wskroś subiektywne. jeżeli ktoś nie kalał się nigdy wcześniej pracą, to wszystko będzie dla niego okropne i nieludzkie. pensja też z pewnością zależy od umiejętności i zaangażowania. pracujących tam nie można wsadzić do jednego worka i rozdzielić na niefajnych koordynatorów, i fajnych konsultantów, to na bank. wszystko zależy od spojrzenia, poza tym jeżeli ktoś zupełnie tam nowy się opieprza, albo uważa za najmądrzejszego - nic dziwnego, że będzie sprowadzany do parteru. jest tak wszędzie, gdziekolwiek jest się komukolwiek podległym.

JednakNieBedeAplikowac

Nadal stawka(usunięte przez administratora)ak byłam na rozmowie do (usunięte przez administratora) 2 lata temu to taka sama stawka była. Tylko, że przez 2 lata ceny i opłaty nie stały w miejscu..(usunięte przez administratora)

Witam Wlasnie w niedlugim czasie bede zaczynal szkolenie w tej firmie. Tak czytam te komentarze i powiem szczerze troche sie boje. No ,ale co tam Niemiec mnie nie złamał to i holikony mnie nie złamią. Ale mi chodzi tylko o wyrobienie przez jakieś 2 miesiace jak największej ilości godzin żeby coś tam zarobić ,zdobyć doświadczenie i sobie pojsc. Czy ktoś pracuje powyzej 200 h miesiecznie ? Czy w tej pracy taka ilosc godzin jest nie wskazana dla zdrowia psychicznego?(usunięte przez administratora)

niom

a czemu niestety?:> ja go tam bardzo lubię, fajny jest:)

paula

Niestety tak

pokręcony

Mam takie pytanie, (usunięte przez administratora)r jeszcze pracuje na CP?

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.