Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Anno

W poznaniu jest wiele infolinii i chyba nie sadzisz że ktoś udostępni Ci materiały?

Pracowałam w HOLICON 8 miesięcy. Praca jak ktoś się postarał to w sumie nie była najgorsza. Niestety muszę przyznać, że chodzenie na przerwy i toalety jest bardzo ograniczone. Jeśli na przerwie jest akurat duzo osób to możesz popuscić, albo próbować dodzwonić się na "grzędę". Ale tam nr tel bardzo czesto się zmieniają, albo jak kto woli oni nie mają obowiązku odbierać. Wkurzało mnie tylko to, że czy człowiek więcej umie tym więcej od niego wymagają atyle samo płacą. Zwolniłam się, bo nie przyjełam się na sprzedaż, a na obsługę linii finansowej. Niestety od ostatnich 3 miesięcy (usunięte przez administratora)chodzi i w mało motywujący sposób ciągle żąda nowych umów. Jak jest w (usunięte przez administratora)i z ich internetem, kto tam pracował wie :) Najważniejsze ja zwolniłam się sama, po mnie niestety zwolniono jeszcze 40 osób. (Powód mały ruch, ale jak zanam Holicon to za 2 może 3 m-ce będę przyjmować ponownie).

plumciabumcia

Nie rozumiem za bardzo omawianych na tym forum sympatii czy antypatii i wydaje mi się, że tak generalnie nie o to chodzi...Pracuję w Holi już jakiś czas i w sumie nie narzekam, choć obowiązków coraz więcej, atmosfera napięta... Wydaje mi się, że [dane osobowe usunięte przez moderatora] postawi projekt na nogi, jeśli nerwowo wytrzymamy wszyscy. Niestety Holicon nie pokazuje osobom, które pracują już długo, mają wiedzę i doświadczenie, że je ceni, a to przykre, bo niestety firma nie dba o swoich pracowników.

pracowałam w holi 2 lub 3 miesiące,wywalili mnie ,trudno. mimo wszystko bardzo miło wspominam swoją pracę. ekipa fajna, praca spoko,coś się działo przynajmniej,płaca raczej marna,ale przynajmniej prawie na czas . pracowałam na tej "złej i okropnej " finansowej,z tą wredną (usunięte przez administratora) o której tyle można tu przeczytać i z całą resztą podłych i leniwych koordynatorów. szczerze? ania - laska całkiem spoko,szło się z nią dogadać, cała reszta tez ok, jedyny minus- troche olewają ludzi,którymi koordynują. nie wszyscy offkors,ale mój na pewno. świnia nie będę ,nazwiska nie podam,bo to nieważne. jedno jest pewne - praca fajna, ludzie spoko ,polecam. a co do tych ,którzy marudzą - do tej pracy 3ba sie nadawać.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

W tym tygodniu byłam na rozmowie w holiconie, dziś mam rozmowę w Arvato, nie mogę znaleźć pracy w swoim zawodzie i jestem zmuszona podjąć pracę w call center (supermarkety odpadają). Nie jest to jakaś wymarzona praca, mam doświadczenie w call center ale chciałabym się Was zapytać co lepsze - praca w holiconie czy w arvato

awruk

czesc,moje "psudorady" były dla osob ktore jak ja pracowaly lub pracuja na chwile w holiconie ja od razu wiedzialem ze jestem w holiconie na troche mialo to byc ok 2 miechy wyszlo ok 4. Ta praca nie jest poprostu dla mnie teraz robie to co lubie duzo wiecej zarabiam i jest ok, (usunięte przez administratora)

Asia

awruk - 2011-01-15 01:17:57to jest praca dorywcza i tak ja tszeba traktowac sam pracowalem w holiconie 4 miechy wiem co mowie. (usunięte przez administratora)

noname

Skoro wszędzie jest tak dobrze, a w Holi tak źle, to dlatego wiele tak osób próbuje wrócić? (podkreślam: próbuje)

Witam.mam jutro rozmowe w firmie Holicon jako konsulatnmka na ulica cos tam Maya..po przeczytaniu tych wszystkich opinii zastanawiam sie czy wartoo...

ona

Witam czy w Holi cały czas obcinaja godziny nawet jak ktos ma 100procent grafiku?

Brawo za spostrzegawczość!!!! Informacja o wypłacaniu premii świątecznych już jest od miesiąca

teraz to przesadzili

no teraz okazało się że premie za siedzenie w święta będą w lutym. A multiskile nie dostali wyższej stawki, też niby w lutym dostaniemy. i nadal mamy mieć 4.0 jakość? phii zapomnijcie o tym w styczniu w lutym będzie hahahaha

pracujacy

trafilem niedawno na ten serwis poniewaz uslyszalem o nim w pracy i widze ze tutaj trwa dyskusja odnosnie konkurencyjnej wobec holiconu firmy(usunięte przez administratora).. Ktoś napisal niedawno ze dziwne jest ze w kilka miesiecy odchodzi z projektu tylu koortdynatorów. Kurde - dla mnie to nie jest dziwne bo kazdy moze zmienic prace ale raczej zastanawia mnie ze pozwala sie odejsc takim ludziom jak(usunięte przez administratora) Kto z nimi pracowal i jeszcze mial szczescie byc w ich grupie to wie o czym mowie...nie wiem jak bedzie w (usunięte przez administratora) ale sadze ze tacy ludzie nie pakowali by sie w to gdyby nie mieli potwierdzonych informacji ze da rade zrobic cos fajnego...ja sprobuje bo nie mam nic do stracenia...no chyba ze jako "cos" traktowac prace w holi do ktorej przyjmuja kazdego...

M

Witam o tym forum dowiedziałam się kilka dni temu i jestem w szoku co tu ludzie wypisują. Ja też pracowałam w Holi ale gdy znajdował sie na żmigrodzie. Mieliśmy małą salkę małą kuchnię i w ogóle wszystko było małe:) ale atmosfera była naprawdę super każdy z każdym się dogadywał jeden koordynator 2 kwiatków i gitara gra:) nawet dostęp do neta był:) A teraz to jest jakaś masakra. Chyba w pewnym momencie przy tak szybkim rozroście firmy Holicon zaczął popełniać błędy które stawały się coraz większe. Widać że konsultanci ani koordynatorzy nie potrafią ze sobą współpracować to jest przykre bo ta firma naprade mogła być fajna i może dobrze że powstała nowa konkurencja dla Holi tylko żeby też nie popełniali tych samych błędów. Pozdrawiam wszystkich i głowa do góry:)

hahaha

o sanmarze jest mało opinii ale za to jakie konkretne. Jeżeli w holi jest problem ze sprzedaniem umowy a co dopiero tam. prosta logika jak można pracować w dwóch konkurencyjnych dla siebie Firmach. Co świadczy też o ludziach, którzy w ten sposób podbierają ludzi. Co do kierownika projektu Jest to konkretna babka, która jest otwarta na rozmowy i kontakt z ludźmi. Jeżeli tylko widzi, że ktoś się stara nigdy nie robi pod górkę. Wiadomo co teraz napiszecie, że lizus, że ma aspiracje na wyższe stanowisko. Tylko każdy niech sobie zada pytanie czy ktoś próbował rozmawiać z kierownikiem osobiście. Czy nie macie sobie nic do zarzucenia. Ja widzę tylko wymagania, wymagania, wymagania i oczekiwania. Zawsze super jest tam gdzie nas nie ma. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pracy jest przecież tyle lepszej :-) nawet jeżeli nie lubi się Firmy, w której pracowało to samemu trzeba pokazać, że ma się klasę i z tą klasą odchodzi. A jak się odchodzi w taki sposób jak to niektórzy robią i zrobili to wiele o takich osobach świadczy. Dyskusja o tym która Firma jest lepsza jest prawdziwa gdy tylko opinie taką wydaje się twarzą w twarz lub z imienia i nazwiska. Te opinie są pisane albo przez nierobów albo przez ludzi, którzy akurat przeszli do konkurencji i celowo tak piszą. Naturalna manipulacja :-) Można by tu pomyśleć o etyce swojej i swojej pracy. Życzę Wam abyście odnaleźli cel w życiu i Firmę, która da Wam mnóstwo szczęścia, kasy i mało pracy :-) Wesołych świąt

K.

P. - 2010-12-20 16:19:18 link który został podany odnośnie firmy Sanmar nie dotyczy pracy na infolinii. To pierwsza infolinia, jeśli chodzi o warunki pracy są zupełnie inne niż w Holi. Komfort pracy to podstawa, mało tego za naprawdę niską sprzedaż przy 160h zarabia się tyle samo co w Holi przy dużo lepszych warunkach. Z tego co wiem to Holicon trzęsie się bo to naprawie konkurencyjna firma i boi się o odejście konsultantów ( wiem to z bardzo wiarygodnego źródła) Naprawdę warto , nie nakłaniam do przejścia do tej firmy ale trzeba jednak zrozumieć że na rynku są infolinie które dbają nie tylko o swoje interesy , ale też interesy pracowników ha ha ha . BYłem u was na rozmowie i jakoś nie pasuje mi to do bredni powyżej. Wystarczy kalkulator i wychodzi- jak nie będę sprzedawał to dostane 30% mniej niż teraz.

komandos

on - 2010-12-14 22:29:59 jak ta infolinia Orange się nazywa???? Ty chyba nie rozróżniasz co to infolinia a co zwykła sprzedaż. Orange to nie będzie infolinia, tylko akcja wychodząca sprzedażowa, a to jakby różnica

blleee

A czy dostaniemy coś od kierownictwa na Gwiazdkę? Przecież jesteśmy pracownikami!!! W każdej firmie coś dają: a to bony, a to kasę, a to jakieś upominki. A tu co? Kim jesteśmy dla kierownictwa? Mam nadzieję, że KZ czyta to forum i zrozumie, że załogę tworzy się nie tylko przez zakazy i nakazy.Chcecie żebyśmy poważnie traktowali firmę i pracę, a jak wy nas traktujecie, co?????!!!!

W zależności na jakim projekcie się pracuje taka jest praca...czasem jest co robić czasem nie, atmosfera miła ludzie sympatyczni nie ma co zarzucić oddziale w ostrowie p(usunięte przez administratora)

ola

tak slonce,ale warunki spelnine byc musza.np 18stopni temp....

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.