Opinie o Eg+ Worldwide w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eg+ Worldwide. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eg+ Worldwide na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eg+ Worldwide w Warszawa

Pawel

Jestem byłym pracownikiem EG+ i moje wrażenia po tej krótkiej, ale za to bardzo intensywnej współpracy są bardzo pozytywne. Po pierwsze bardzo profesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Na każdym etapie byłem dokładnie informowany o tym co i jak ma wyglądać. Pierwszy dzień super, zostałem miło powitany i przedstawiony zespołowi. Sprzęt i wszystko potrzebne było gotowe. Potem profesjonalnie przygotowany proces wdrożenia. Jeśli chodzi o samą prace: ludzie na wielki plus, mimo iż czasem było ciężko to wszyscy zawsze byli uśmiechnięci. Można liczyć na pomoc każdego, a w szczególności przełożonych. Wiele osób w firmie pracuje już ponad 10 lat i chętnie dzieli się z nowymi ludźmi swoim doświadczeniem. Na prawdę ciężko jest doszukiwać się minusów pracy w EG+...

@zyrafa

Fajnie że firma trzyma pod tym względem poziom. Szukałem jakiś ogłoszeń ale chyba nikt nie jest na razie potrzebny. W każdym bądź razie na profilu firmy wymieniono benefity, a wśród nich możliwość korzystania z nauki języków, spotkania integracyjne i możliwość pracy zdalnej. Nauka jakich języków wchodzi w grę i czy odbywa się ona po godzinach pracy czy może w czasie pracy? I jak często organizowane są integracje oraz w jakiej formie?

Pawel

zyrafa Nowy wpis
@Pawel

wpis jest sprzed prawie 3 lat, ale gdyby kogoś interesowało jak jest w 2024, to ja się podpisuję pod tą opinią. jest naprawde fajnie. doswiadczeni i proludzcy przelozeni, pracy w sam raz zeby miec satysfakcje i sie nie nudzic, a jednoczesnie nie siedziec po godzinach. chyba, ze ktos uwielbia darmowe nadgodzinki zeby wykręcić zaje... pomysły dla klienta (który i tak wybierze najgorszy/najtanszy pomysł xd), albo kreatywno-newbizowe mambo jambo typu "prawie wygralismy przetarg ale za to zostalismy pochwaleni" - to nie tu :))

@zyrafa

Administrator Nowy wpis

Czy firma Eg+ Worldwide oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Jaka atmosfera panuje w firmie Eg+ Worldwide? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 27 maja. Czy jest rotacja?

A.

Tak na prawdę rotacja jest u jednej osoby w zespole, ale u niej zawsze była w CSie co wcale nie dziwne bo bardzo pańszczyźniane ma podejście do pracowników. Takto to nie ma jakieś rotacji, teraz jest nabór bo ludzie odeszli a wcześniej były redukcje etatów bo klienci odeszli

Magdalena
@A.

z taką łatwością się tu ludzi redukuje? można dopytać na jaką skalę to było? ilu klientów odeszło i z jaką liczbą pracowników jest to powiązane? jeśli chodzi o ponowny nabór to czy wracają poprzedni?

A. Nowy wpis
@Magdalena

Sporo ludzi na prawdę zostało zwolnionych bo to duży koncern likwidujesz stanowiska i tyle, ale teraz jest już stabilnie i raczej nikogo nie zwolnią bo musi ktoś pracować

Eheh

Na jakim sprzęcie pracuje się w firmie?

Krzysztof
@Eheh

Ciekawe pytanie. Niestety nikt nigdy o tym nie wspominał, zresztą, jak i o paru innych mniej ważnych kwestiach, typu zarobki...

Eheh
@Krzysztof

A co jest nie tak z zarobkami?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy w firmie Eg+ Worldwide? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy pracownicy Eg+ Worldwide mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie

x

Oczywiście, że tak. Może nie tak często jak kiedyś (z oczywistych powodów), ale tak, z tego co wiem integracje są organizowane.

Teresa
@x

Wiadomo, że przez ostatnie wydarzenia różnie mogło z tym być. A to są jakiegoś rodzaju imprezy czy wyjazdy w jakieś miejsca?

Mac

Napisze swoją opinię. Pracowałem tam trochę w CS. Plusy: Ludzie bardzo pomocni Etap wdrożenia bardzo szczegółowy Nie ma popędzania, wszystkiego się nauczysz, trochę jak w Macu - koledzy Cię naucza i pytaj o wszystko. Minusy: Monotonia, powtarzalność, siedzenie po godzinach nawet do 20 i to nie jest rzadkość a nawet w weekendy- inaczej nie nie wyrobisz. Brak płatnych nadgodzin ale to w ogromnej większości korpo i nie korpo standard niestety. Możesz sobie godziny odebrać, ale tylko wtedy kiedy nie ma.nadmiaru pracy a to zdarza się rzadko. Więc Cię firma wyrzuca pod koniec roku na przymusowy urlop abyś nie mógł mieć za dużo w roku następnym. Jeśli jesteś bardzo początkujący to jest to miejsce dla Ciebie. Jeśli masz doświadczenie w domu mediowym lub agencji reklamowej to predko się tu znudzisz.

Kandydatka

Proces rekrutacyjny przeszedł sprawnie i oceniam jak najbardziej pozytywnie. Był czas na zadawanie pytań również z mojej strony oraz w każdej chwili mogłam kontaktować się telefonicznie oraz drogą mailową. Cały przebieg rekrutacji uważam za sprawnie zorganizowany. Informację zwrotną otrzymałam już po tygodniu.

Czym w Eg+ Worldwide zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

qwerty

Prywatna opieka medyczna i możliwość wykupienia karty Multisport, ale to chyba standard w dzisiejszych czasach. Czasem zdarzają się owoce (a w okresie wakacyjnym lody). I to by chyba było na tyle. Może któryś z pracowników jeszcze coś doda do tej listy, pozdrawiam :)

Czy wiecie może czy w eg+ są podwyżki inflacyjne? Dobrze wiedzieć o wszystkim zanim podejmie się pracy :)

x
@123

Niestety nie :(

Milena

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat rekrutacji. Pracuje w EG+ około dwóch lat. Rekrutacja przebiega w przyjaznej atmosferze. Rekruterka na pierwszej rozmowie dokładnie wyjaśniła mi zakres obowiązków i oczekiwania wobec mnie. Wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie. Szybko dostałam odpowiedź zwrotną z zaproszeniem do pracy. Dodatkowym atutem rekrutacji jest obecność przełożonego – ta osoba najlepiej wie jak wygląda praca i czego oczekuje od kandydata i szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości, co jest bardzo pomocne gdy zakres obowiązków nie jest dla kogoś jasny. EG+ tworzą bardzo fajni, mili i otwarci ludzie. Naprawdę przyjemnie się tu pracuje. Można się wiele nauczyć. Dla mnie najważniejsza jest jasna ścieżka rozwoju. Na swoim przykładzie potwierdzam, że istnieje możliwość zmiany działu/ścieżki rozwoju w firmie. Zespół HR jest bardzo pomocny i zachęca do rozwijania swoich umiejętności na innych płaszczyznach. Proces rekrutacji wewnętrznej przebiega bezproblemowo, sprawnie i przyjemnie. Więc w razie wątpliwości gorąco polecam rozmowe z HR-em. To miejsce dla osób, które chcą pracować w fajnym atomsferze i są gotowi na nowe wyzwania.

FAN987

Brałem udział w rekrutacji w listopadzie 2020 - odbyłem rozmowę. To chyba dotąd jedyna pozytywna opinia, którą zostawiam na goworku. Pani, któa wg LinkedIna już tam nie pracuje i rekrutowała mnie naprawdę szacun - pełen poziom kultury. Ostatecznie nie podjąłem tam pracy, bo to nie było po prostu to. Ale pozytywny komentarz w tym przypadku zostawiam (aczkolwiek mam świadomość, że moje doświadczenie nie musi się równać doświadczeniu osoby XYZ). Pozdrawiam

FAN987
@FAN987

XYZ to przypadek, nie sądziłem, że ktoś użył takiego nicka - tak dla jasności

Nowy pracownik

Cały proces rekrutacyjny przebiegł bardzo pozytywnie i dosyć szybko, począwszy od rozmowy telefonicznej, przekazania najistotniejszych informacji. Zaprezentowanie firmy i przedstawienie zakresu zadań na danym stanowisku. Dalsze etapy bez zarzutu, przejrzysta treści zadania, przed każda kolejna rozmowa przypominajka mailowa, Feedback po Romowie następnego dnia. Generalnie bardzo pozytywnie :)

karmazynowy

Trochę nie rozumiem z czego wynikają te negatywne opinie, więc rzuce swoje 3 grosze. Gdy mnie rekrutowano do firmy to po prostu zostałem zaproszony na rozmowę o prace. Na samym spotkaniu standardowo rozmowa o oczekiwaniach i doświadczeniu, a później zadania rekrutacyjne. Gdy dostałem telefon, że zostałem przyjęty na stanowisko to poprosiłem o czas, aby się zastanowić, co nie stanowiło problemu dla osoby rekrutującej. Nic więcej i mnie - wszystko w miłej i spokojnej atmosferze. Jeśli chodzi o samą pracę to uważam, że to jest naprawdę dobry wybór, a w szczególności jeśli się poszukuje stabilnego zatrudnienia. Pracuje ponad 2 lata i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Polecam.

VV

Bardzo pozytywne wrażenie od procesu rekrutacyjnego. Sama rozmowa była profesjonalna, przyjemna i ze wszystkimi istotnymi informacjami. Kontakt po stronie HR tez bardzo profesjonalny i jednocześnie z ludzkim podejściem. Dodatkowy duży plus za sprawną organizację procesu rekrutacyjnego - kilka etapów zorganizowanych w krótkim okresie, wiec nie jest to rozciągane na kilka miesięcy, jak w niektórych firmach. Nic dodać, nic ująć.

Praca odpowiednia na maksymalnie dwa lata. Po tym okresie nic nowego się nie nauczysz, wpadniesz w rutynę i przestaniesz się rozwijać. Starania o podwyżkę są celowo ignorowane, bo zamiast tego lepiej jest co rusz zatrudnić nowych pracowników za mniejsze kwoty.

WAM

(usunięte przez administratora)przechodzisz proces rekrutacyjny zatrudniaja Cie na okres próbny. Po okresie probnym zostajesz z takim uposazeniem jak na okres próbny. Mimo ze umawiali sie inaczej.

Patrycja G

Szczerze mówiąc nie rozumiem negatywnych opinii o rekrutacji, ponieważ sama byłam rekrutowana do eg+ ponad miesiąc temu i właśnie mam super doświadczenia (ale nie wiem - może to zależy też od osobowości kandydata i jego podejścia). Rekruterka na pierwszej rozmowie wyjaśniła mi ideę danego stanowiska i zakres obowiązków, i dobrze, bo akurat inaczej je rozumiałam. Wywiad był treściwy ale chyba o to chodzi aby profilem wybrać odpowiednią osobę na dane stanowisko. Procesy rekrutacji: 1. Rozmowa telefoniczna 2. Rozmowa na Teamsie z 2 osobami z HR 3. Zadanie do wykonania 4. Zaproszenie do biura i rozmowa z przełożonym Przeszłam sporo rozmów i serio, rzadko trafiłam na osoby które dotrzymywałyby tak obietnic w sprawie feedbacku. PS. Pracują tu bardzo fajni ludzie, nie ma korpo atmosfery i jest na prawdę intensywne wdrożenie.

Katarzyna

Zastanawialam sie nad aplikacja tylko szkoda mi tracic czasu na firmy, ktore nie okazuja kandydatom nalezytego szacunku. Czy moge prosic o opinie innych osob, ktore odbyly rozmowy kwalifikacyjne?

Ola :)
@Katarzyna

Zawsze warto próbować ! u mnie rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo sprawnie i dla mnie pozytywnie :) Po wysłanym CV kilka dni czekałam na odpowiedz, potem zaprosili mnie do biura i kolejny telefon z szybką informacją zwrotną, a potem już popisanie umowy i praca :) jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Mieszkam w Warszawie od 8 lat. W EG+ pracuje już 6 rok. Była to moja pierwsza praca w stolicy i trafiona w dziesiątkę. Fajni i mili ludzie, ciekawie zaaranżowana powierzchnia, ścieżka rozwoju na wielu płaszczyznach. Wiele benefitów a do tego koleżeńska atmosfera. Zawsze pomocny Back Office i ciepłe przyjęcie na starcie. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i pracę w fajnym miejscu to zdecydowanie miejsce dla Ciebie Polcema bardzo bardzo :)

XYZ

Nadal nie mogę wyjść z szoku po rozmowie rekrutacyjnej. Pani, która do mnie zadzwoniła od samego początku wydawała się znudzona i nie wykazywała zainteresowania tym co mówiłam. W pierwszej kolejności opisałam powód poszukiwania nowej pracy, zaznaczyłam, że zależy mi na kreatywności i zaangażowaniu w merytoryczne projekty, odpowiedź jaką usłyszałam to "oj nieee, tutaj nie ma żadnej kreatywności, muszę Panią zmartwić, to wyjątkowo nudna praca i bardzo odtworzą, zdecydowanie nie ma tutaj miejsca na kreatywności". Przyznam, że byłam lekko zaskoczona, ale najlepsze miało dopiero nastąpić. :) Pani zaczęła zadawać mi ponownie pytania o powód zmiany pracy, zaznaczyłam, że opowiadałam już o przyczynach na samym początku naszej rozmowy (totalny brak zainteresowania). Na samym końcu rozmawiałyśmy o oczekiwaniach finansowych i usłyszałam, że to co zaproponowałam, to na pewno nie zarobki na takie stanowisko i, że firmy "zdecydowanie na Panią nie stać"...byłam tak zszokowana i oburzona, że podziękowałam za rozmowę i się rozłączyłam. Rozmowa w strasznej atmosferze, odradzam bardzo mocno. radzę zainwestować w profesjonalnych rekruterów.

Senior Recruiter EG+Worldwide
@XYZ

Pani Weroniko, wstępna rozmowa telefoniczna odbyła się ze mną. To, co jest dla mnie ważne przy rozmowach z Kandydatami to: 1.) doświadczenie w prowadzeniu projektów 2.) znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodny kontakt z klientem; 3.) weryfikacja dostępności i oczekiwań finansowych względem naszych możliwości; 4.) uświadomienie Kandydatowi jaki jest charakter pracy, by nie tracić czasu Kandydata, swojego oraz managerów na procesy, które mogą nie przynieść skutków; Chciałabym się ustosunkować do Pani komentarza więc pozwolę sobie cytować Pani zdania. "Nadal nie mogę wyjść z szoku po rozmowie rekrutacyjnej. Pani, która do mnie zadzwoniła od samego początku wydawała się znudzona i nie wykazywała zainteresowania tym co mówiłam." Zwróciłabym uwagę na sformułowanie „wydawała się znudzona” – jest to kwestia indywidualna i może Pani odbierać mnie jak tylko uważa Pani za stosowne. Moją rolą jednak jest słuchanie aktywne, bo na bazie tego decyduję o zaproszeniu Kandydatów do kolejnego etapu bądź nie. "W pierwszej kolejności opisałam powód poszukiwania nowej pracy, zaznaczyłam, że zależy mi na kreatywności i zaangażowaniu w merytoryczne projekty, odpowiedź jaką usłyszałam to . " Została Pani zapytana o doświadczenia w marketingu. Po informacji, że prowadziła Pani projekty kreatywne, zajmowała strategią komunikacji, zdecydowałam się doprecyzować charakter działań. Dałam do zrozumienia, że zarządzanie projektem produkcji reklamy w agencji produkcyjnej to zupełnie co innego niż tworzenie strategii reklamy. "Pani zaczęła zadawać mi ponownie pytania o powód zmiany pracy, zaznaczyłam, że opowiadałam już o przyczynach na samym początku naszej rozmowy (totalny brak zainteresowania)." Rzeczywiście, zdarza mi się wracać do zadanych już pytań, gdy odpowiedź jest dla mnie niejasna bądź nieprecyzyjna. "byłam tak zszokowana i oburzona, że podziękowałam za rozmowę i się rozłączyłam." Pani Weroniko, nie przypominam sobie, by ktoś mi ostatnio podziękował i się sam nagle rozłączył. W swoim komentarzu nie dodała Pani jednej istotnej informacji dotyczącej naszej rozmowy. Po pytaniach o doświadczenie i oczekiwania finansowe przeszłyśmy do weryfikacji języka angielskiego i krótkiej rozmowy w tym języku, co było punktem wyjścia do tego, by w połączeniu z oczekiwaniami finansowymi podziękować na nadesłanie aplikacji i nie procesować Pani Kandydatury. Gdyby chciała Pani porozmawiać szerzej o feedbacku bądź o sytuacji na rynku pracy, zapraszam do kontaktu telefonicznego – mój nr telefonu Pani ma - bądź o nadesłanie maila na adres hr@egplusww.com. Pozdrawiam, Senior Recruiter EG+Worldwide

XYZ
@Senior Recruiter EG+Worldwide

Dzień dobry, nie mam na imię Weronika, pomyliła Pani mnie z inną osobą, ale jak widać, w taki sposób prowadzą Państwo rozmowy również z innymi. :)

Senior Recruiter EG+Worldwide
@XYZ

Cóż mogę na ten zarzut odpowiedzieć, skoro od początku podpisuje się Pani nickiem XYZ? Zachęcam albo do podpisania się imieniem i nazwiskiem, albo do kontaktu bezpośrednio ze mną.

Zostaw merytoryczną opinię o Eg+ Worldwide - Warszawa

• Jak się pracuje w Eg+ Worldwide?

Zobacz opinie na temat firmy Eg+ Worldwide tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eg+ Worldwide?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eg+ Worldwide