Opinie o KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ w Wrocław

Piotrek Nowy wpis

Obawiałem się remontu bo wiadomo jak to jest ...wszędzie kurz i hałas. Jednak jak się okazało można temu zapobiec. Mieszkanie oklejone , w drzwiach Kurtyny dzięki temu pp remoncie wystarczyło odkurzyć podłogę. Jesteśmy zadowoleni z usługi.

Waldek Nowy wpis
@Piotrek

Porządek i dbanie o rzeczy klienta to się dziś ceni

Andrzej Nowy wpis

Wykonany remont łazienki przyszedł nasze oczekiwania. Prace hydrauliczne, elektryczne położenie Płytek pełny profesjonalizm Pan Jan posiada wiedzę i doświadczenie, doradzi, zamontuje, podpowie - wspaniały kontakt na każdym etapie. Życzliwy, chętny i uśmiechnięty. Wysokiej klasy Fachowiec. Gorąco polecam.

Adam Nowy wpis

Pan Jan wykończył mi dwa mieszkania i jeśli uda się kupić kolejne mam nadzieję że również znajdzie dla mnie wolny termin. Gorąco polecam

Grzegorz

Termin ustalony pół roku wcześniej mimo to pracę rozpoczęte zgodnie z ustaleniami. Duży plus za pomoc doradztwo i ciekawe pomysły. Gdyby nie czujność Pana Jana to straciłbym sporo czasu i gotówki przez błędy w projekcie. Jakość wykonania samych prac na najwyższym poziomie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jako klient nie mam powodów do narzekań. Dostałem numer z polecenia od znajomych u których również wykańczali mieszkanie i sam poleciłem już dalej. Dziwią mnie komentarze. Niektóre jakby jedna osoba pisała

Edward

Wszyscy piszą że nie są zadowoleni z przeprowadzonego remontu. To firma nie zatrudnia fachowców którzy znają się rzeczy? Bo ktoś wspomniał że opóźniał się z wypłatą. Może z tego powodu nikt się nie przykłada do pracy, co?

Joanna

A czy reklamowałeś usługi? Może oddałby Ci pieniądze?

Jaa
@Edward

Te remonty to sam właściciel tak lipnie przeprowadza

Joanna
@Jaa

Co nie zmienia faktu że można zareklamować takie rzeczy. Uwzględniają reklamacje? Dowiem się w końcu?

Jaa
@Joanna

Jak zadzwonilismy do niego to takimi (usunięte przez administratora) rzucał, że dramta jakiś. Gościu dobrze wie, że partoli robotę, dostawał nawet filmiki gdzie pokazane było jak wszystko zjeżdża z podłogi to twierdzi, że nie dało się wypoziomować ale kasę za to zgarnal. Kpina, nie wspominając już o tym, że kasuje za to, że wnosi materiały na swoją własną robotę

...

Widzę, że nie jestem sama. Remontowal mi mieszkanie, był znajomym mojego taty a co zrobił? Taka sytuacja: zaoferował, że kupi mi grzejniki, bo ma zniżki w hurtowni, to spoko, dałam kasę i jakieś mi dostarczył. Chciałam paragon lub fakturę za te grzejniki to dał mi lewa fakturę za którą zażądał 300 zł zapłaty. To już jest (usunięte przez administratora) Skasował za poziomowanie podłogi a podłogi ni hu.. nie ma poziomu. Krzywa w(usunięte przez administratora) Twierdził, że musiałby podnieść dużo podłogi ale kasę wziął za coś czego nie zrobił. Wiele można by na temat jego roboty pisać. Nie polecam

Korem
@...

Beata a może pokażesz kosztorys bo zdaje się że inne pracy były w kosztorysie a inne trzeba było wykonać ! I proszę się przedstawić. Imienia i nazwiska skoro próbujesz kogoś obsmarować.

@Korem

Ale tak właściwie to istnieje jakakolwiek możliwość, żeby taka sytuacja zaistniała czy ktoś po prostu próbuje celowo oczernić firmę? Rozumiem, że pytasz o kosztorys, bo masz pewność, że chyba nie... Ale właściwie skąd wiesz, że ma na imię Beata?

Pra

Dorabial em u niego. Wiecznie wisiał kasę za kilka miesięcy a śniadanie z zegarkiem na ręku. Odradzam każdemu

Korem
@Pra

Skoro tak było to proszę się przedstawić a nie oczerniać. Bo wynika że nie dostawałeś wypłaty kilka miesięcy skoro tak to jak pusto trzeba mieć w głowie.....

rzyczliwy

uważajcie na tego gościa bo to kłamca i partacz

Kamila
@rzyczliwy

No ciężko w sumie brać na poważnie tą opinię, skoro nawet nie napisałeś co sprawiło że takie właśnie masz o nim zdanie..

@klient powiesz coś więcej?

Klient
@Ania

Gościowi wydaje się, że wie wszystko najlepiej ale po prostu umie dobrze gadać. Wszędzie krzywo, na ścianach jedna wielka masakra o podłodze nie wspomnę. Dużo bym musiał pisać

Klient

Partacz

Dobrze, to spotkamy się w sądzie lub w skarbowce. Usuwanie komentarzy nic Ci nie da

Jasne jest, że szanuję Twoje zdanie - nie ma co do tego wątpliwości. Ale chyba wypadałoby, abyś podał jakieś konkretne argumenty. Co dokładnie masz do zarzucenia Właścicielowi KOREM? W jaki sposób zostałeś (usunięte przez administratora)

Zbigniew

@Maro, jaką dokładnie sytuacje przedstawiasz? Możesz to wyjaśnić na forum? Również chciałbym, żebyś przedstawił, jak ocenisz pracę w firmie KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ? Jest to dobre miejsce pracy dla osób, które poszukują pracy stabilnej i dobrze wynagradzanej?

niezadowolony

gostek czepia się wszystkiego zeby nie zapłacic

gry205
@niezadowolony

a może robisz niechlujnie i twierdzisz że się czepiają. Klient płaci klient wymaga a co za tym idzie ja też muszę wymagać...

Maro
@gry205

Twoje szpachlowanie to porażka. Dalej wisisz mi 3 setki...

Zbigniew

@w pn badz lepiej pracowałeś wcześniej dla firmy KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ? Twój komentarz niewiele mówi potencjalnym pracownikom. Rozumiem że firma nie przekazała Ci wypłaty na czas - czy w końcu udało Ci się uzyskać pieniądze? Co powiesz na temat pozostałych aspektów pracy, na przykład atmosfery?

Rado
@Zbigniew

Pieniędzy nie odzyskałem. Czeka mnie pozew cywilny, ale ma to o tyle dobre strony, że powołam na świadków dwóch Klientów Jana G. Inspekcja Pracy również ma sporo do powiedzenia niebawem. Generalnie nie polecam o ile komuś odpowiada chaos, brak komunikacji i (usunięte przez administratora) pracodawcy...Rad

w pn badz lepiej

Nie placi i znika. moz3 wakacj3 w l3si3? hmmmm

pchajmeble

Witam, Co prawda nie mogę ocenić pana Janka jako pracodawce, ale jako wykonawce. Ze współpracy jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jakość wykonanych prac na najwyższym poziomie, terminowo i solidnie, sam pan Janek jest bardzo komunikatywny i chętnie służy radami. Jeśli ktoś lubi zacząć dzień od piwka na budowie i wygwizdywania panienek przez okno, to zdecydowanie polecam szukać innego pracodawcy.

zainteresowany

powiedzcie ile tu można zarobić i jakie warunki dają umowę o prace? czy tylko obiecuja a poźniej okazuje sie że na lewo jak wszędzie i czy szukają pracownikow

anonim 64
@zainteresowany

stawka 13-16zł na godzinę z umowa o prace

oko za oko

byłem u Jasia podwykonawcą. jaki jest.. trudny.. i pracowników nie szanuje. dla niego można pracować po 20 godz dziennie i tak bedzie chciał by było więcej szybciej. filozof na budowlańce się tak naprawdę nie zna. wiem bo sam sporo mu doradzałęm. nie słucha ludzi chyba że coś go zainteresuje. znam go kilka lat i już jakiś czas temu zakończyłem z nim współpracę. stawki ogólnie niskie. ma ciągle nowych ludzi bo wymaga dokładności ale płaci 12-maks 13zł godzina tylę to ja płacę pomocnikowi. na każdego spogląda jak na złodzieja. a co najgorsze oszczędza na materiale i ciągle przywozi dziadostwo ale według niego jest najlepszy materiał.;

anonim27
@oko za oko

ja tam ma pozytywne doświadczenie. Wymagający to jest ale wprawę i więdzę ma i kto u niego pracował to zgodzi się z tym.

anonim23
@oko za oko

oj Sławek Sławek ... jaki Ty żałosny jesteś jakąś lepszą bajkę byś wymyślił by mnie obsmarować :)

Zostaw merytoryczną opinię o KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ - Wrocław

• Jak się pracuje w KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KOREM Usługi Budowlano-Remontowe JAN GRYGOROWICZ