Opinie o Usb System w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Usb System. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usb System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usb System w Piastów

kontrahent Nowy wpis

Przykre jest czytanie poniższych opinii o USB, tym bardziej że współpracuję z nimi od ładnych paru lat i raczej nie było większych problemów, główną zasługę w tym mieli na pewno pracownicy tej firmy. Zgadzam się jednak po trosze z przemyśleniami i wcześniejszą opinią ,,klientki", że w sprawie rotacji ludzi w dziale handlowym dzieje się tam coś bardzo niedobrego. Moją firmę obsługiwał akurat pan Michał, który jak się orientuje, także był jednym z najstarszych stażem pracowników i dobrze mi się z nim współpracowało. Odszedł jakoś na początku tego roku, próbując z ciekawości wydobyć informacje dlaczego, wspomniał tylko coś o ,,złej atmosferze z kierownictwem ze względu na koligacje rodzinne które tam panują". Zatem na pewno nie dzieje się tam dobrze, skoro w krótkim czasie firmę opuszczają starzy, pozytywni i zasłużeni pracownicy, co ma swoje odbicie szerokim echem także w poniższych komentarzach. Będę więc ostrożniejszy i miał to na uwadze w perspektywie ewentualnej, dalszej współpracy z nimi.

klientka Nowy wpis

Witam, właśnie dowiedziałam się, że z firmy nagle odszedł najstarszy stażem pracownik, super sprzedawca Pan R. Dla mnie jest to szok i ewidentny znak że ta firma po prostu się kończy i nie polecam jej już nikomu. Osobiście zamawiałam w tej firmie przez wiele lat dość często i duże ilości towaru(często przekraczające kwoty 10tyś zł), jednak nie ze względu na ceny bądź terminy(te w branży gadżetów reklamowych-szczególnie pen drive są wszędzie bardzo zbliżone), ale właśnie ze względu na extra fachowość, rzetelność i miłą obsługę Pana R, także przy reklamacjach i spornych kwestiach. Myślę że moją opinię potwierdzi wielu innych klientów tej firmy, przykładem są coroczne targi gadżetów na których zawsze mieliśmy się przyjemność spotkać, porozmawiać i obejrzeć ich nowe modele, co nigdy nie było dla mnie łatwe, bo tylko do Pana R zawsze ustawiały się kolejki kontrahentów i uśmiechniętych klientów. Życzę wspomnianemu powyżej Panu wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej, a dla USB system to początek końca który mają zapewne na własne, beznadziejne i nieprzemyślane życzenie.

xxx Nowy wpis
@klientka

Niestety ta firma od dawna próbuje aspirować do miana korpo (w negatywnym tego słowa pojęciu) i nie chodzi wcale o strukturę ale o to by każdy pracownik czuł się w zasadzie nikim wartościowym i dziękował, że dostąpił tego zaszczytu bycia pracownikiem. Więc nie ważne, czy pracuje się tam rok, dwa, czy 15, człowiek jako jednostka ma tam małą wartość (chociaż to domena wielu polskich małych firemek, które mają rozbuchane mniemanie o sobie, bo przecież dają pracę tylu pracownikom, a może warto być czasem też kimś więcej niż zarządcą? tworzyć coś, zgrany zespół, ludzi którzy kochają swoją pracę? bo to w końcu część życia każdego i każdej z nas). Zarządzają firmą tak jakby im w ogóle nie zależało na ludziach, byle zminimalizować koszta i zwiększyć profit. Dobrze, że się bogacą ale żyją tylko w swoim własnym świecie, głusi na dobre rady, na krytykę, nie raz padały słowa, że nigdzie indziej lepiej nam nie będzie, dorabiają się kosztem ciężkiej pracy wielu ludzi i mogli by chociaż za to tych ludzi szanować..

anon Nowy wpis
@klientka

Nie znam ani jednego byłego pracownika, który na rozstaniu z USB System by nie zyskał - wszyscy są szczęśliwi, że odcięli się od tego czasem wręcz toksycznego środowiska (i w porażającej większości żałują zmarnowanych lat). Chociaż pewnie bywają gorsze firmy, czasem pracodawca nie płaci swoim pracownikom, a pod tym względem usb zawsze się wywiązywał ale to smutne czasy skoro pracownik powinien być szczęśliwy, że w ogóle mu płacą...

x

30 km do pracy wiecej niz 2,1 to marzenie w tej firmie, ludzi szukaja gdzie sie da za takie stawki

Stara gwardia

Pracowałem tam około 10 lat temu. Wtedy cała firma mieściła się w Piastowie pod Warszawą. Zarobki były takie, że gdybym miał opłacić mieszkanie i zatankować auto na dojazdy, to umarłbym z głodu. Nikomu nigdy nie polecę pracy w tej firmie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Usb System? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ktoś

Pracowałem kiedyś w dziale sprzedaży, szybko się stamtąd zabrałem.... Zarobki z premii niskie, żenująco niska podstawa, obietnice że tu się dobrze zarabia bez pokrycia w rzeczywistości. Na plus - pomocni i mili ludzie, stałe godziny pracy bez weekendów. Cały czas szukają osób z językiem obcym. Moja rada, jeśli szukasz pierwszego doświadczenia w sprzedaży (sprzedaż pasywna) i znasz język, możesz próbować, inaczej tracisz czas.

Agata
@Ktoś

Rozumiem, że głównym powodem Twojej rezygnacji z pracy w tym miejscu było wynagrodzenie. Wymieniasz też jednak kilka plusów. Jest coś jeszcze, co Ci się podobało? Piszesz również, że chętnie zatrudniane są osoby ze znajomością języków. Czy chodzi głównie o angielski, czy może też te mniej popularne?

Nikola

Hejka czy warto iść do tej firmy USB System jaka jest atmosfera i jest możliwość przejścia na umowę o pracę .i płacą nadgodziny proszę o informację .dziękuje

Usb System to bardzo dobra firma. Pewnie nie każdemu pasuje bo może to nie jego bajka?

X

Krotko i na temat po dwoch miesiacach pracy : - liderka montazu wpieprza sie gdzie sie da, irytujaca - praca w zaleznosci od stanowiska nieadekwatna do placy (uwazam ze powinna byc wyzsza, szczegolnie przy maszynach) - ktokolwiek zauwazy ze patrzysz na telefon nawet sekunde - idzie do kierownika - nie mozna sluchac wlasnej muzyki ze sluchawek (a na hali jest glosno) - niby jest radyjko ale gra caly czas to samo i pod koniec hali nie slychac - jedna toaleta na 30 osob na hali, masakra - nadgodziny platne normalna stawka - szefostwo przez te dwa miesiace widziane raz na oczy, ze dwa razy mignal mi samochod szefostwa - przykry szczegol - szefostwo przyjezdza nowym audi q7 a pracownicy 20 letnimi i zuzytymi samochodami - monotonna praca, dla introwertykow - jezeli lubisz prace z klientem - odradzam - przerwa obiadowa niewliczona w czas pracy, wiec etat to 8h30min - czasami wywala prad, zdarzylo sie tez ze grzejniki nie grzaly. Ogolnie nie bardzo polecam.

Zzz
@X

Ale głupoty piszesz trochę szacunku do pracy i panujących tam reguł

Helena

@Jaco na jakim stanowisku pracowałeś? Mógłbyś przybliżyć specyfikę swojej pracy? Za co cenisz sobie Usb System? Dobre wynagrodzenie, atmosfera czy może relacje z kierownictwem na to wpłynęły?

Jaco

Te negatywne opinie to totalna bzdura, napisana chyba przez zazdrosna konkurencje. Byłem, pracowałem wszystko tip top. Pewnie pracowałbym dalej gdyby nie przeprowadzka.

yyyy

nie polecam pracy w tej firmie , zgodzę się z opisem niżej , że panuję nie miła i napięta atmosfera , nie można liczyć na szacunek ze strony pracowników , ani na atmosferę panującą w tym miejscu pracy, praca nie adekwatna do zarobków , nie można liczyć na umowę o pracę , nawet jeżeli pracuje się za wolno to zwolniają lub chcesz wziąść dzień wolnego bo jestes chory , zwracają uwagę starzy pracownicy ,dla nowej osoby , która pracuje zaledwie kilka dni , że się pracuję za wolno lub zle ich zdaniem , więc rządzą tam pracownicy , pracuje się tam zle i nie konfortowo

Obrońca

Niektórzy tylko narzekać potrafią, idealnie nie ma nigdzie!!

Jedi

Pracowałem w USB System, dość krótko bo wybrałem edukację. Ja osobiście mogę polecić. Miałem blisko, spoko atmosfera, większość pracowników była w moim wieku. Ja byłem na umowie zlecenie, proponowano mi umowę o pracę ale musiałem skupić się na szkole. Były nadgodziny w sezonie, z tego wiem ci co byli na umowie o pracę mieli płacone + 50%. Sama praca łatwa jak na produkcję, raczej dla tych cierpliwych; składanie pudełek, montaż pamięci. Co do sprzątania, jak ja byłem to nie było dyżurów, była jakaś kobita od tego.

Magol

Potwierdzam powyższą opinie!!! Dorobkiericze

OOptixa

Powinna wpaść tam Państwowa Inspekcja Pracy. Praca nieadekwatna do zarobków. Nadgodziny. Zła wewnętrzna atmosfera panująca w firmie. Brak firmy sprzątającej, więc są dyżury. A jak spróbujesz się odezwać to Cie zwolnią. Zdecydowanie nie polecam. Problem jest ze wszystkim od przerwy po urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Usb System - Piastów

Usb System