Opinie o affidea.pl - Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Affidea Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Affidea Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Affidea Sp. z o.o. w Warszawa

Niki

Opiekun pacjenta--jakie zarobki i czy polecacie tę ofertę pracy?

AGONK
@Niki

Z ogłoszenia Adecco wynika , że 2600 brutto czyli najniższa krajowa także bez rewelacji i szału

Nie polecam. W ogóle. Dział IT w centrali w Warszawie to (usunięte przez administratora) dna. Brak szkoleń, kiepska pensja, żadnych ale to żadnych szans na awans czy rozwój

Iwko

Chciałam pochwalić Panią Magdę z Gdańska Nowe Ogrody bardzo fachowa pomoc w pełni uzyskana informacja wyczerpująco na koniec szybki czas realizacji badania na NFZ obsługa super i wynik po trzech dniach naprawdę dziękujemy pozdrawiam

poczwarka

Ta firma potrafi zniszczyć dobrego pracownika, (usunięte przez administratora)

Firma Affidea Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Centrum. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Anonim 123121

Firma nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Rozmowa kwalifikacyjna wypadła trochę nieprofesjonalnie A uzyskane informacje nie wyróżniają się wyjątkowo na tle konkurencji. Atmosfera niezbyt miła, A wydawac by się mogło, że powinno im zależeć na zatrudnieniu osoby z doświadczeniem. Oczywiście jest to tylko moje subiektywne zdanie. Nie polecam.

Opiekun Pacjenta
@Anonim 123121

Do której lokalizacji aplikowałaś? Ja byłam ostatnio na rozmowie w Gdańsku i było bardzo profesjonalnie. Panie bardzo miłe, na wstępie wszystko mi wyjaśniły, dostałam informacje, które były dla mnie istotne. Jedna z bardziej sympatycznych rozmów na jakiej byłam.

Byly opiekun pacjenta
@Opiekun Pacjenta

Jeżeli byłaś w placówce w metropoli- uciekaj! Ja na szczęście już tam nie pracuje, niech Cię nie zwiodą pozory.

niezadowolona

jestem niezadowolona ze współpracy z tym pracodawcą. brak możliwości rozwoju, pensja też nie najlepsza. robiłam tak proste rzeczy, że w pewnym momencie czułam się jakbym się cofała w rozwoju. zrezygnowałam i znalazłam pracę gdzie pracodawca stawia na pracownika. bo to jest najważniejsze.

Matylda65

Szukam pracy. Mam doświadczenie w branży. Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie w affidea? Jak się tam pracuje? Jakie są warunki? Proszę o informację

Nie wiem jak jest w centrach Affidea, ale pracę w Centrali w Warszawie zdecydowanie polecam!

Jerzy

@Anonim 123121 Affidea uzyskała opinię dobrego pracodawcy więc teraz wiadomo dlaczego!

Pracowałam w tej firmie i jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Mi w Affidea było bardzo dobrze, super atmosfera, ludzie bardzo pomocni, możliwości rozwoju. Myślę, że opinie piszą głównie osoby, z którymi firma się pożegnała, z jakiś powodów i teraz wypisują anonimowe bzdury, żeby wylać swoją frustrację...

Tu wypowiadają się także pacjenci więc jednak dużo prawdy o tej „jakości” usług i pracodawcy. Kiedyś było dobrze, podejmowane trafne decyzje przez zarząd, rozsądne podejście do wielu tematów i ludzie Ok ale już od ok 3 lat to mega słabo Niestety brak kompetencji zarządzających i nieudolna próba ukrywanie tegona różne żałosne sposoby. Każdy kto ma wybór i możliwości już stamtąd świadomie odszedł sam bez konieczności czekania na pożegnanie przez firmę. Aktualnie kolejne zmiany może tym razem na lepsze tego życzę. Jak było Ci tak „bardzo dobrze” to skąd pomysł na odejście ...:):)

Ponad 3 lata temu przyszła tam pewna pani od zatrudniania i budowania zespołu. Szkoda, ze właściciele nie widzą jak rozwala im firmę.

stokrotka

Ja się zgadzam. Pracuję w Affidea już jakiś czas i jest mi tu dobrze. Jest bardzo profesjonalnie, a ludzie są pomocni. Dziwią mnie te negatywne komentarze, bo ja do tej pory nie spotkałam się z sytuacjami, które tu opisujecie.

AD
@stokrotka

@stokrotka Mam dokładnie takie same odczucia jak Ty, wg mnie to jest super firma, w której panuje bardzo rodzinna atmosfera. Poleciłabym pracę w Affidea każdemu znajomemu. Naprawdę się wkurzam czytając niektóre komentarze, anonimowo można wszystko?

El Patron

Jeżeli ktoś chce pracować w tej firmie, to pamiętajcie, że rozmowa kwalifikacyjna nie jest jednostronna. Kandydat też ma prawo do zadawania pytań, aby móc podjąć świadomą decyzję co do swojej przyszłości. Na rozmowie w przypadku rekrutacji do Centrali tej firmy warto zapytać o kilka rzeczy. Mianowicie o: 1. Ile osób zrezygnowało z pracy w przeciągu kilku miesięcy od zatrudnienia? 2. Ilu jest pracowników (w skali procentowej) ze stażem dłuższym niż rok? 3. Ile stanowisk kierowniczych pochodzi z rekrutacji wewnętrznych, lub inaczej - jaka jest realna możliwość awansu w strukturach firmy? 4. Jakie szkolenia oferuje firma? 5. Jeżeli jesteś kobietą i planujesz kiedyś ciążę, to zapytaj, jaki procent kobiet po powrocie z macierzyńskiego nie dostało na dzień dobry wypowiedzenia. 6. Ile spraw w sądzie pracy toczyło się w ostatnich trzech latach przeciwko firmie, oraz jak ma się to procentowo do ilości pracowników? A oprócz tego samodzielnie można sprawdzić: 1. Obecny KRS (Zarząd). Łatwo wyłapać wcześniejsze powiązania. 2. Można sprawdzić jak potoczyły się losy poprzednich firm mających w strukturach niektórych "dyrektorów z zawodu". 3. Można sprawdzić dyrektorów regionalnych pod kątem ich kompetencji w dziedzinie ochrony zdrowia (chociażby jakiś linkedin)... Prawda jest taka, że każdy z byłych lub obecnych pracowników tej firmy zna odpowiedzi na te pytania... :-) Ale to jest forum, każdy może kłamać i wylewać swe żale. Dlatego prośba - wnioski wyciągamy wyłącznie samodzielnie ;-)

Iza

Od 24.12 2018 próbuję pobrać wyniki córki i ciągle pokazuje mi błąd. Obiecano mi po badaniu w Kaliszu, że już po dwóch godz.mogę je pobrać dziś jest 04.01.2019 i nic znowu to samo. Ciężko się dodzwonić no chyba, że jak ostatnio zadzwoniłam jako prywatne badanie to od razu odebrano. Niestety pani mi tylko odpowiedziała, że są święta. A co z moją niepełnosprawną córką? Nie dość, że czekałam 4- m- ce na badania to jeszcze mam czekać na wyniki. Tylko po co informuje się, że po dwóch godz można pobrać wyniki?

@Iza

Przykra sytuacja, za moich czasów - nie aż tak bardzo odległych, w tej organizacji takie rzeczy nie miały miejsca to było niedopuszczalne, każdy głos klienta był traktowany poważnie i służyliśmy pomocą. Niestety, przykre ale teraz chyba ktoś nie panuje nad sytuacją.

Był

Dramat....wyzysk..(usunięte przez administratora)

Ciekawski
@Był

Czemu usuniete?

Zdecydowanie odradzam wchodzenie w relacje z tym pracodawcą, zarząd niestabilny, brak decyzyjności i kompetencji. Nierówne traktowanie pracowników, balans na granicy prawa w kontekście zwolnień po urlopach rodzicielskich.

weteran 75

Potwierdzam opinię Gucia bylejakość, słaby personel, słabe rozgraniczenia rzetelności i bylejakości nie polecam żadnemu Pacjentowi

Byly
@weteran 75

Nie ma co się dziwić. Szefowa HR nierówna, rozdygotana emocjonalnie, od sympatii do nienawiści, jakby leki miała zle dobrane. Nie może sprawnie budować zespołu ktos kto ma problemy sam z sobą.

Lucjan
@weteran 75

@byly Czyzby Szenrok, manipulantka. Przed pracownikami wysmiewa szefowstwo. Pracownikow napuszcza na siebie. A jak sprawnie to robi.

guciu

Affidea to makabra. Brak szacunku dla Pracowników strach do potęgi entej, miłe rozmowy z nożem w tle Takiego dziadostwa dawno nie widziałem. Lata feudalne z głupimi i samolubnymi właścicielami jak w DNIE i NOCE.Makabra

Obiektywny
@guciu

Tęsknię noce i dnie bez sensumie ale słyszałem ze firma do niczego odstaje od centrów onkologii merytorycznie i to bardzo

Obiektywny
@Obiektywny

Pomyłka słowna chodziło ze porównania noce i dnie bez sensu sorrki

JK

Firma która nie szanuje pracowników co powoduje duże rotacje w każdym z działów. Bałagan, niekompetencja, brak wizji i fatalna atmosfera. Aż dziwne , że to część międzynarodowej korporacji, bo zarządzanie jest fatalne. Trzyma się to kupy tylko dzięki pieniądzą z NFZ.

ktoś
@JK

nikt nie wspomniał o procesach sądowych

Kamila

W waszych komentarzach często pojawia się pojęcie mobbingu. Według definicji charakteryzuje się on "stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji". Czy takie działania rzeczywiście miały miejsce w firmie Affidea? Jest to bardzo poważne oskarżenie. Możecie napisać nieco więcej o sytuacji w firmie? Jak przedstawia się wysokość zarobków, możliwość rozwoju zawodowego? Czy organizowane są wyjazdy integracyjne?

@Kamila

Czy ma pani jakies informacje na jej temat? Tez jestem zainteresowana praca u nich i ciekawa opinii

ktoś
@Kamila

wyjazdy integracyjne?? świetny żart! obecny zarząd nie zna pojęcia "integracja"! kiedyś za czasów Euromedica to i owszem, super zgrany zespół, świetny zarząd, premie...

Kamila

@FDP, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Korzysta na tym firma, ale również i pracownicy. Negatywnie oceniłeś kompetencje współpracowników, czy próbowałeś działać w tym kierunku? Czy proponowałeś sugerować jakieś rozwiązanie tej sytuacji swojemu przełożonemu w firmie Affidea?

FDP
@Kamila

próbowałem, ...jak woda po kaczce.

Mikołaj
@FDP

Czy od twojego ostatniego wpisu na forum zaszły w firmie Affidea jakieś pozytywne zmiany? Czy braki personalne zostały uzupełnione nowymi pracownikami? Czasami firmy miewają lepsze i gorsze momenty.

FDP

Dno i pięć metrów mułu. Brak szacunku do pracowników, kiepski zarząd, niedecyzyjny - każdy tylko patrzy żeby ktoś inny odwalił całą robotę. Przez 2 lata brak umów serwisowych i sprzętu drukującego. Kilka dużych i dochodowych regionów powierzonych osobie niekompetentnej, przeinaczającej fakty, ukrywającej swoje błędy i przypisującej sobie czyjeś sukcesy. Braki personalne i robota za dwoje, brak obiecywanych podwyżek.......................................itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Affidea Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Affidea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Affidea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Affidea Sp. z o.o.?

Affidea Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Affidea Sp. z o.o.