Opinie o Firma Kurierska Geis (Geis Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością) w Strykówko Mikołowska 93

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strykówko Mikołowska 93

Przesyłka wysłana w poniedziałek 12.08 po południu z Warszawy dotarła do Poznania następnego dnia 13.08 o godz.6.43 i do dzisiaj (20.08 godz10.39) tam leży!!!!! Na infolinii poinformowano mnie, że nie ma gwarancji, że dostarczą do końca miesiąca. Nie ma również pewności kiedy po tym terminie zwrócą do nadawcy.

Cezary
@Andrzej

Przecież tam nie ma już komu pracować, na wszystkich oddziałach jest podobnie. Większość pracowników na urlopach i zwolnieniach. Prawdopodobnie twoja paczka wróci do nadawcy

Małek z łabena

A co Ty myślałeś? Klient b2c czyli odbiorca indywidualny to klient gorszego sortu. Pewnie chciałeś dostawę jak wrócisz z pracy. O nie nie. To się nie uda. Czekaj kolejny tydzień.

BARTEK

Na codzien jestem kurierem w fiie geis,przesylki paletowe w Tychach, od paru dni odbieramy jako kierowcy telefony od,swoich klientow,z zapytaniem co dalej z,wami bedzie bo podostawalismy meile ze,sie,zamykacie, otoz,wyjasniamy ze par el,to sa przesylki drobnicowe a,wiec oni sie zamykaja, przesylki paletowe dalej beda dostarczane, tak jak dotad ale tez zwieksza sie z dnia na dzien ilosc wysulanych I odbieranych przesylek Paletowych, osoby ktore sa odpowiedzialne za te sytuacjecz meilami powinny wuleciec ze stanowiska juz,przez te ich meile tracimy klientow, jak mozna wysylac firmom takie wiadomosci zwlaszcza tym co wysylaja palety a,nie paczki smieszne, zastanowcie sie co robicie bo to naprawde jest smieszne, jesli chodzi o terminowosc dostaw przekracza ona 99%dziennie na samych tychach I tym oddziale terminowosc dostaw, jak slysze kienta ktory po dwoch godzinach oddzwania laskawie albo udaje ze go niema w,domu bo niema kasy zeby zaplacic to potem placz bo oni czekali na to wykonywane sa telefony przez kurierow, choc kurier niema takowego obowiazku zeby dzwonic, a tymbardziej o tym informowac to nadawcy w,wielu przypadkach nie wywiazuka sie z,terminow wysylek I wysylaja je grubo opoznione.... prosze nieplec bzdur ze kurierzy nawalaja brak slow na klientow wielu jest agresywnych a jak przyjezdza policja bo groza kurierom to sa,zesrani, my wykonujemy swoja prace dobrze jak tylko potrafimy jestesmy ludzmi nie robotami.... pozdro dla geisa tychy Mirek pozdrawiam (wozkowy)

@BARTEK

Panie kolego co Tu za bzdury pleciesz, najlepsze firmy typu Raben nie mają 99% doręczeń nexy day. U was jest max 85%, wiem bo pracowałem kilka lat. Nie pisz bzdur. Szanuje pracę kierowców bo nie jest lekka, ale nie mydl oczu innym. Tak poza tym, oddział Tychy to jeden z oddziałów, który jest najgorszy w całej sieci Geis. Może Ty starasz się i Ci się udaje doręczać większość i odbierać, ale całościowo oddział kulał i kuleje. pozdrawiam

Ricardo
@BARTEK

W pełni popieram to co napisałeś pozdrawiam całą ekipę ponieważ ciężko pracują.

Ricardo
@były pracownik

Nie zgadzam się to my współpracujemy z tą firmą jak już wcześniej napisałem i będziemy się starać żeby dobrze robić swoją robotę, te wasze opinie się zmienią potrzeba trochę czasu jest dobra ekipa pozdrawiam pesymistów,

bak
@BARTEK

Zobacz szczegółową historię wysyłki Data Czas Oddział Status Uwaga 16. 08. 2019 09:47 Referencje klienta 099226102151 19. 08. 2019 06:42 Wrocław Przyjęto w oddziale 19. 08. 2019 07:24 Wrocław Zwrócono do nadawcy 19. 08. 2019 07:29 Wrocław Załadowano na dostawę 19. 08. 2019 13:58 Wrocław Dostarczono do nadawcy

jasiek

W dniu 23.07.2019 cały dział sprzedaży w Geis Parcel dostał wypowiedzenia. Potwierdzona informacja. Reszta pracowników z Parcel - czeka ich podobny los. Dział paczek zwija się z rynku polskiego - z końcem sierpnia podobno klienci już nie będą mogli nadawać paczek. Dział cargo (palet) podobno zostaje, ale są pogłoski i plotki, które mówią, że zostaną sprzedani. Plotki i pogłoski z rynku, od klientów i wewnątrz firmy z końca roku 2018 się zaczynają powoli potwierdzać. Spotkał ich los TBA i Siódemki. Dział paczek tak naprawdę przez te klika lat się nie rozwijał, stali w miejscu więc teoretycznie decyzja słuszna. Dział cargo (palet) rozwija się z roku na rok, ale co ich czeka? zobaczymy

Doda
@jasiek

Dział palet przejął obsługę klienta PEPCO po stawkach bardzo niskich dlatego "rozwija się". Niestety przy tych stawkach szybko podzielą los paczek.

Anoda
@Doda

A wzięłaś pod uwagę poza stawką równiez tak zwany współczynnik stopów, synergię rozładunków dla innych odbiorców w tym samym miejscu lub w pobliżu, dopełnienie pustej a i tak jeżdzącej i kosztującej przestrzeni ładunkowej?? A wypełnienie linii? No właśnie. Stawka za przesyłkę to nie wszytko - można i przy 120 złotych za paletę mieć minus a można zarabiać przy o wiele niższych stawkach.

Doda
@Anoda

Linie u tego klienta jadą bezpośrednio na HUB więc nie mają wpływu na wypełnienie sieci. Wahania aktywności są tak duże, że w Q4 magazyn jest zapewniony po sufit, awizacje godzinowe ograniczają optymalizację, a dostawy na Galerie wydłużają czas jednej dostawy. Synergia można osiągnąć w ograniczonej skali.

Zenek
@Doda

PEWNIE STRATA NIE BEDZIE 50 MLN TYLKO 10

Mechanik

Zbyt łatwy

Brak wiedzy technicznej przełożonych

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
GEJS

Informacja Prasowa Geis kończy działalność kurierską w Polsce Spedycja i transport drogowy, oraz morski i lotniczy, jak również logistyka kontraktowa kontynuują rozwój i działalność na polskim rynku. Bad Neustadt / Stryków, 25 lipca 2019r Z dniem 31 sierpnia 2019r. jedna ze spółek Grupy Geis - Geis Parcel PL Sp. z.o.o., aktywna w Polsce na rynku usług paczkowych i kurierskich, zakończy swoją działalność operacyjną. Podczas gdy pozostałe usługi logistyczne świadczone przez Grupę Geis w Polsce: transport drogowy, lotniczy i morski oraz logistyka kontraktowa, odnotowują silny wzrost, usługi kurierskie nie osiągnęły, mimo intensywnych starań, oczekiwanych pozytywnych rezultatów. Zasoby i środki, jakie byłyby potrzebne do uzdrowienia produktu paczkowego, będą użyte i zainwestowane w dalszy rozwój i umocnienie pozostałych usług logistycznych oferowanych w Polsce przez Grupę Geis. Struktura i zasoby obecne w Geis Parcel PL zostaną – w miarę możliwości i potrzeb – zintegrowane w ramach pozostałych spółek Grupy Geis w Polsce Spedycja i Transport Drogowy: Wzrost w Polsce o ponad 30% Grupa Geis jest aktywna w Polsce od 2006 roku. Poprzez liczne przejęcia firma zbudowała efektywną sieć logistyczną umożliwiającą oferowanie szerokiej palety usług logistycznych i kompleksową obsługę Klientów. „Świadczone przez nas usługi spedycji krajowej i międzynarodowej charakteryzowały się w ostatnich latach wzrostem na poziomie 30% rok do roku. W tym obszarze naszej działalności odnotowujemy bardzo pozytywny rozwój” podkreślają Hans-Georg Geis i Wolfgang Geis, właściciele zarządzający Grupy Geis. „Również w zakresie logistyki kontraktowej i spedycji lotniczo-morskiej rozwój jest zadowalający” – dodają. W przyszłości pozostałe spółki Grupy Geis: Geis PL sp. z o.o oraz Geis Cargo International sp. z o.o. będą nadal - w oparciu o własną zintegrowaną krajową i międzynarodową sieć logistyczną, - świadczyć i rozwijać już dziś oferowane przez siebie kompleksowe usługi logistyczne: drobnicowy i cało-pojazdowy transport drogowy, logistykę kontraktową oraz spedycję lotniczą i morską. O Grupie Geis Grupa Geis z siedzibą we frankońskim Bad Neustadt, od czasu swojego powstania w 1948 roku, rozwinęła się w globalnego dostawcę kompleksowych usług logistycznych, zatrudniającego w Europie ponad 6800 pracowników. Posiadająca na ternie Europy 136 oddziałów, zarządzana przez właścicieli Grupa Geis, oferuje sowim Klientom kompletną paletę zintegrowanych usług logistycznych. Do głównych obszarów działalności Grupy Geis należą: transport drogowy (dystrybucja paczek i palet, przewozy cało-pojazdowe i częściowe), logistyka (logistyka magazynowania i produkcja opakowań) oraz usługi transportu morskiego i lotniczego (Air & Sea) a także specjalne projekty logistyczne.

Grzesiek

Potwierdzam, zwijają się z Polski - paczki.

Pontek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

YaPa
@Pontek

U nas w paletach tak, ale zależy jeszcze który oddział masz w pobliżu i na jakie stanowisko. Teraz w logistyce zawsze się coś znajdzie.

Buuu..

(usunięte przez administratora) DHL, dpd to złoto. Nie mam nadchnienia opisywać sytuacji ale POWIEM.. . (usunięte przez administratora) POWINNO DAWNO NIE FUNCJOMOWAC.... kupując coś zobaczę że dowozi ta firma "kurierska" nie zamówię nigdy!

Eeeeeee

Az sie boje dzisjaj powina byc paczka

Jutka

Najgorsza firma kurierska !!!! Nie docierają paczki przez wiele tygodni!! Pani z obsługi, która łączy po 20min codziennie mówi, że dzisiaj paczka napewno będzie po czym, jej nie ma... Podała mi numer telefonu do kuriera, ale ten jest wyłączony... niech się zamykają czym prędzej a ty uciekaj z dala od tej firmy!!!!

DA

W śledzeniu paczki istnieje zapis, że paczki nie udało się dostarczyć, a to nie prawda gdyż u mnie nikogo nie było, cały dzień byłam w domu ja i jeszcze 6 innych osób. Brak kontaktu z infolinią próbowałam dwa dni się dodzwonić. Na mailu tylko mnie przekierowuja. I nawet nie dostałam żadnej wiadomości, gdzie był mogła ta przesyłkę sama odebrać skoro jak twierdzą nie udało się dostarczyć. Porażka .

Cezary

Podzielam opinię poprzedników, takiej bezczelnej i chamskiej obsługi jeszcze nie spotkałem. Kurier nie chciał zdjąć ani pomóc w zdjęciu paczki z samochodu, twierdząc, że to nie jego paczka, tylko moja, a poza tym waży tylko 20 kilogramów, więc mogę sobie sam ją zdjąć, a jak mi nie odpowiada, to może ją zabrać z powrotem. Po prostu szok ...

Julian
@Cezary

Potwierdzam. Co dziwne: jestem klientem i w paletach i w paczce. Paczka to dramat, palety to inny świat. Nie rozumiem, jak jedna firma może tak różnie działać. Wygląda na to że Geis o paczkę wcale się nie troszczy. Mam ten aspekt, że pracuję już długo z firmą. Zaczynałem jeszcze z ET Logistik (dzisiejszy Geis PL czyli moje palety) a potem jak Geis rozwinął paczkę to dałem też im paczki. Widzę co się dzieje. W paletach nikt z ET nikt nie został, moich starych kontaktów ju z dawno nie ma. W paczkach to jest nadal to co Geis kupił od KEX - cały czas te same osoby w oddziale, cały czas to samo podejście : spadaj człowieku.

Jolanta

NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA!!!!! NIE POLECAM NIKOMU.NIE MOZNA DODZWONIC SIĘ NA INFOLINIĘ I TAKZE BRAK ODPOWIEDZI NA MAILE.KONTAKTU Z KURIEREM NIE MA.SZKODA PORZADNYCH FIRM KTORE KORZYSTAJA Z USLUG FIRMY GEIS PONIEWAZ MOGA STRACIC KLIENTOW PRZEZ FATALNA OBSLUGE FIRMY KURIERSKIEJ.TAK JAK U WIEKSZOSCI OSOB MOJA PACZKA ZOSTALA ODESLANA. NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!!!!!!

Madziula

Najgorsza firma na świecie ! Kurier wrzucił przesyłkę do sąsiadki za bramę i uszkodził zawartość ! Miał wrócić żeby złożyć protokół reklamacji - od grudnia dojechać nie może a mamy czerwiec !! Zero reakcji na e-maile ! Nie polecam absolutnie!

Asia

Nie polecam pierwszy raz kurier nie dojechał chociaż zaznqczql że był u mnie ale nic nie zostawił a ja byłam w domu. Przesyłka została odesłania, a kurier telefonu nie odbierał. Drugim razem zadzwonił kurier że przez pomyłkę poczeka jest na jego aucie żebym pojechała z drugiej strony mojej miejscowości albo że gdzieś zostawi. Straszne nie polecam tej firmy!!!!!

Miła Pani

Czekałam na paczkę prawie 3 tyg ... kurier raz dzwonił. Dodzwonilam 5 minut później, nie odbierał. Niby podałam zły adres . Później okazał się być dobry. Dzwoniąc na infolinię dziennie słyszałam "paczka będzie jutro " . Po tygodniu takich rozmów podziękowałam. Nie polecam .

Brak kontaktu z kurierem. Status przesyłki "w doręczeniu" a paczka i tak nie dociera...

Kamil

Zgadzam się z opiniami innych. Tydzień czekałem na przesyłkę. Wkoncu nie dostalem paczki.Cały dzień dzwonię do firmy Geis. Wkoncu ktoś odebrał i powiedział że została doręczona i odebrana A ja nic nie dostałem. Kuriera brak i pączki też. Nigdy więcej nie chce mieć z nimi do czynienia!

Zulka
@Kamil

Właśnie miałam podobnie ,a jak w końcu mi ktoś łaskawie odpisal ( bo o dodzwonieniu się nie ma co marzyć) to się dowiedziałam, że tylko nadawca ma prawo wiedzieć, gdzie jest moja przesyłka...I po tygodniu nikt nie wie ,gdzie ona jest...żenada.

Miły Pan .

zaangażowani i wartościowi ludzie nie są zauważani i cenieni, wynagrodzenie brak jasno sprecyzowanych oczekiwań częste zmiany koncepcji, Opóźnione Wynagrodzenie .

Akurat
@Miły Pan .

Akurat Miły Panie wszystkie sprawy kadrowe w tej firmie prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny więc nie opowiadaj bzdur o opóźnionym wynagrodzeniu. Jeżeli jesteś w dziale handlowym, bo w takim się wpisałeś, to twoją wartość i zaangażowanie ocenia się po zdobytym biznesie a system prowizyjny macie najlepszy na rynku więc po raz kolejny nie opowiadaj bzdur.

SRELEGEJE

UWAGA UWAGA nigdy wiecej to jest parodia paczka zamowiona 24.01 i co 28 ze niby nikogo nie bylo w domu klamstwo 29 ze odmowilem przyjecia nastepne klamstwo kurier nigdy domnie nie dotarl ani nie kontaktowal sie telefonicznie teraz od30 lezy na magazynie gdzie nie zostala ani do wlasciciela ani do zamawiajacego wyslana.PS JESLI CHCESZ ZROBIC KOMUS NA ZLOSC POLEC MU TEGO KURIERA NAPEWNO BEDZIE WKURWIO....

moni
@SRELEGEJE

podobna sytuacja. Odbiorca niby 2 razy nie zastany. paczka odeslana. nie ważne ze 4 osob w domu. kpina. i za kazdym razem o 10.10 niby byl u nas. bardzo dokladni. nie polecam!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strykówko

• Jak się pracuje w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ