Opinie o CORRECT SP ZOO - Ociąż w Ociąż

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CORRECT SP ZOO - Ociąż. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CORRECT SP ZOO - Ociąż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT SP ZOO - Ociąż w Ociąż

Dawid Nowy wpis

Ile zarabiają liderzy w firmie?

Dziadek Nowy wpis

Ogolnie jest spoko jesli chodzi o atmosfere i zarobki ALE : - Lider niebieskiej zmiany pożal sie boze z takim czlowiekiem pracowac ( pusta marionetka w rękach brygadzisty. - Dział sprężyn ogolnie we firmie najbardziej potrzebna 3/4 towaru jest tu produkowane ale ucinaja zarobki wprowadzaja nowe zmiany tak abys za nic nie wyrobil akordu ten lider niebieskiej szczegolnie przy czym inne dzialy PRZEDEWSZYSTKIM oprócz sprężyn są godnie wynagradzani. - Wózkowi sama patologia czekasz na niego od 30 min wzwyż czasami ewentualnie przyjedzie wczesniej ( twiedzac ze nie mial czasu a wozek stoi pod stolowka caly czas.) Ale czasu tego Ci nie odliczą twoja strata. - Maszyny chodzą 24/7 tylko z 8 godzinna przerwa na czyszczenie więc logiczne że się psują ale gdzie musisz mieć minimum 120 minit awari zeby odliczyli ci czas od akordu jesli jest mnie masz problem bo nie wyrobiles. - i jeszcze wiele niedociągnieć ze strony firmy oczywiście mowa była tylko wyłącznie o dziale sprężyn sekcja pocket. - Nowi pracownicy maja oferowane kokosy nawet 13 zl za/h a jak sie okazuje po okresie probnym ze dymasz dalej za 11 zł " to jest IWAY TO JEST AUSCHWITZ " - Przez dwie mądre idiot** z com40 w ociazu jest zakaz palenie na calej firmie nie pozdrawiam -( mam nadzieje ze ten post nie zostanie zaraz skomentowany przez modernizatora w firmie bo tacy od opini tez sa zatrudnieni ;) -Firma otworzyla nowy projekt " pozadany pracodawca " i zabiera wszystkim pracowniką wszystkie przywileje zeby pozniej je oddac i kazdy powie oo jak fajnie (usunięte przez administratora) nie fajnie. Ostrzegam przed tą sekcją bo jest lipa serio mowie nie pracuje tam od ledwo paru dni. Ale ogolnie jesli ktos potrafi to zniesc bo idzie jesli nie dasz sobie wejsc na glowe to praca jest na lata i hajs na czas i rmua przerwa pol h jest wiec sa tez plusy mozna pracowac ale nie polecam.

komisja Nowy wpis
@Dziadek

www.comrrected.pl

Podwyżki które dostaliśmy to tak naprawdę 8 groszy na godzinę takim sposobem nie utrzyma się dobrych pracowników a zatrzymanie linii produkcyjnej kosztuje i to szef traci on tak naprawdę nie wie co się tutaj dzieje , może ma tyle pieniędzy ,ze go to nie interesuje

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT SP ZOO - Ociąż - Ociąż

CORRECT SP ZOO - Ociąż