Opinie o Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin w Szczecin

Ciekawy Nowy wpis

Czy praca jest na jedną czy na dwie zmiany?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin?

Nowy Nowy wpis

Warunki .... Ale jaja ..... musisz być odpowiednio leniwy , niewiele umieć, lubić nowoczesne technologie i być otwartym na ludzi którzy tylko czekają na twoją pomyłkę.....

Wiecie czy w Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin szukają chętnych na staż?

??? Nowy wpis

Staż...A co do biura chcesz . Tam to najlepsza robota ....coraz więcej ludzi i tylko większy bajzel , jak politycy zero efektów a hajs się zgadza....

Czy można w Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin liczyć na jakieś dodatki?

Bartus

To nie są opinie o firmie renowacja felg tylko o GP Szczecin struga

@Bartus

Nie bardzo rozumiem? Z tego, co widzę firmą, której dotyczy ten wątek jest firma Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin. Więc nie wiem, dlaczego twierdzisz inaczej?

@Piotr

Nazwa firmy zmieniła się jak zaczęły pojawiać się na stronie złe opinie. A poza tym pracuje tam to wiem

Tak,bony na mirabelek.

Grażyna
@Bartus

Czyli jesteś pracownikiem Ap Felgi Renowacja. A czym się tam zajmujesz? Jak wyglądają Twoje obowiązki?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin.
Leszno
NaRazieZadowolony

Hyhy, jak czytam te opinie i komentarze, to śmiać się chce i płakać jednocześnie, bo pracując tam widać co jest źle, a co dobrze. Ale... ogólnie robota, jak robota. Mimo kamer na halach, nikt nie stoi nad głową, jak kapo w obozie i nie pogania, a że czasem szef produkcji przytnie kogoś na innym stanowisku na dłuższej pogawędce, to przecież świat się nie zawali. "F16 już wyleciał" - jaja, jak stąd do lotniska w Krzesinach i z powrotem - człowiek pilot, hehehe... :-D Co do kompetencji człowieka "czerwonego" w sprawach produkcyjnych i okołoprodukcyjnych, to pozostawimy bez komentarza. Ogólna ocena pracy w GP (w skali 0-9) = 6+. "Tylko" szóstka za niezrozumienie ludzi na stanowiskach kierowniczych, że do produkcji potrzebne są narzędzia, żeby nie trzeba było latać po stanowiskach i pożyczać oraz "aż" szóstka za PENSJA+PREMIA (podstawa mogłaby być wyższa o jakieś 20-30%, ale na tle podobnych firm w Szczecinie nie jest źle, przynajmniej nie trzeba tyrać w soboty, nie ma przymusu nadgodzin i co do nich idzie się dogadać). A plus za atmosferę i ludzi na produkcji - oby kierownictwo/szefostwo firmy tego nie zepsuło swoimi decyzjami.

Pan M
@NaRazieZadowolony

F 16 może i z firmy odleciał ale nie tak jak słynny Pan M. Gp takie złe wypłaty po czasie. A szybko wrócił do starego syfu

Młody
@NaRazieZadowolony

"Atmosfera w pracy"-wiekszosć obgaduje innych

Fantazja

F16 melduje odlot z firmy!!!

Ciekawe kto teraz będzie przesiadywac 30min co godzinę :((

A z jakiego powodu??

F16
@Bartus

Dwa lata w (usunięte przez administratora) walił A ten pyta dlaczego, wake up.

Heniek

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja?

Fantazja

A mój wujek w Norwegii. ...

F 16

No to bomba.

Boniek

GP SZCZECIN dlaczego zmieniona nazwa? Wstydzicie się opinii?

Roger

Witam. Mam pytanie czy monter moze w tej firmie wyciagnac 4 tys na reke bez nadgodzin ? Oczywiscie na umowie o prace.

Jony
@Roger

Niema takiej opcji.

@Jony

Czytałem kiedys na forum ze nawet dobrze płacą w tej firmie. Więc jesli niema na kwitku 4 z przodu to pensja moze i dobra ale dla singla mieszkającego z rodzicami ???? pozdr.

Darek (Maska Leszka)

Wypłata poszła, oby kolejki za mirabelką u Michałka nie były za duże. Bo mnie suszy i nie chcę mi się długo czekać

@Darek (Maska Leszka)

Nie dobrze się dzieje. Wypłaty się spozniaja i będą się spóźniac.

@Marek

Będzie wypłata, będzie pijak

Pan C

Firma... Jaja po prostu jakieś. W tak zaklamanej firmie jeszcze nie pracowałem. Nie pozdrawiam PS. Były pracownik

Stig
@Pan C

Zgadzam się.

lolek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na czym polega, jakie są zarobki na start, czy są premie, ubezpieczenie zdrowotne i inne benefity. Jak wygląda atmosfera w pracy. Dziękuję i pozdrawiam za odpowiedź.

@lolek

Wysyłałeś swoje CV do pracy w firmie GP SZCZECIN, czy może dopiero masz taki zamiar? W wątku zadałeś sporo pytań związanych z pracą w tym miejscu, dlatego zastanowiło mnie, dlaczego akurat to miejsce pracy Cię zainteresowało? Mógłbyś podać powody, dla których zastanawiasz się nad pracą u tego pracodawcy? Zachęcam do odpowiedzi.

Norek
@lolek

Wszystko zależy czy spodobasz się zastępcy szefa produkcji.

@Norek

Jest to osoba decydująca o zatrudnieniu zainteresowanego pracownika? Czy zastępca szefa produkcji przeprowadza proces rekrutacyjny do pracy w firmie GP SZCZECIN? Przedstaw proszę, dlaczego akurat ta osoba jest za to odpowiedzialna. Odpowiedz, proszę.

@Norek

Zastępca szefa produkcji totalnie zielony jest jeśli chodzi i produkcję i co się dzieje. Ale za to wie jak patrzeć w kamery :) malina?

Jacek
@Malina

Taki cwaniak co ty mówisz. Niezłe ziółko.

@Malina

Widzę, że w ostatnim czasie uaktywniłeś się w wątku dotyczącym opinii o pracy w firmie GP SZCZECIN. Mógłbyś napisać, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Od nowego roku zmieniły się może warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Czy raczej wszystkie aspekty pracy w tym miejscu pozostały bez zmian? Będę wdzięczny za udzielenie informacji na ten temat.

@Norek

Ty na pewno nie, bo jestes leser i sciemniacz. Najpierw zacznij oceniac od siebie!

@Malina

Za to Ty jestes orlem. Twoj poziom jest zenujacy.

@M

Prawda boli czy jak?

@Malina

Jestes cwany, bo jestes tutaj anonimowy. Miej odwage i mow takie rzeczy wprost.

Xxx

Premie są ale wypłata po terminie!!!!

Xxx

Premie są ale wypłata po terminie!!!!

SpawŚlu

Pracuję w GP już ponad rok i uważam że jest ok. Jeżeli robisz swoje to nikt się nie czepia. Podwyżka po 3 miesiącach i niedawno wprowadzona premia dają całkiem konkretne wynagrodzenie. Atmosfera w firmie ok, bez spięć i wazeliniarstwa, generalnie polecam

@SpawŚlu

Nie zgadzam się ostatnio jeden pseudo spawacz przejął obowiązki kontroli jakości .

@Antonio

Widocznie miał kwalifikacje na to stanowisko. Na moje wynagrodzenie i morale to nie wpłynęło

Jakie kwalifikacje ?

@Antonio

O to zapytaj dyrektora albo prezesa

@SpawŚlu

Chyba się nie rozumiemy o kogo chodzi.

Rudy

A to dziobak z niego.

Brokuł

Znowu nagana dla starego pracownika ,a młodziez się opierd... brawo.

@Brokuł

Otrzymałeś naganę od szefostwa firmy GP SZCZECIN? Mógłbyś nam napisać, za co konkretnie ją otrzymałeś? Jeżeli już zdecydowałeś się o tym napisać, to chętnie poznamy, dlaczego tak się stało.

@Mieczysław

Dioda z malina musieli jakoś zabłysnąć

Maska

W GP jest tak ze są świetne krowy które łazą i udają ze pracują i nikt nic im nie powie,nowy dyrektor ściga palaczy i knuje kogo by teraz wrzucić dla przykładu,oczywiście nie patrzy kto pracuje tyko kto się pucuje.

Leser
@Maska

Maska nie płacz ,zawsze możesz zapisać się do kółka myśliwskiego.

@Leser

Masz może wiedzę na temat tego, czy firma GP SZCZECIN prowadzi obecnie nabór nowych pracowników? Są szansę, aby w najbliższym czasie móc dostać się do pracy w tym miejscu? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Lidia

@Maska, czy odkąd w firmie GP SZCZECIN jest nowy dyrektor, to nastąpiły jakieś zmiany, jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia? Może były jakieś decyzje, które warto by było przedstawić? @Stig, dlaczego tak twierdzisz? Nastąpiły decyzje dzięki, którym uratowano firmę? Czy rzeczywiście stabilność firmy była zagrożona? Opisz, jak to dokładnie wyglądało.

Zostaw merytoryczną opinię o Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin?

Ap Felgi Renowacja Felg Szczecin
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Santocka 39
    71-083 Szczecin