Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rhenus Logistics S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Swarzędz

HUBERT S

PANOWIE Z DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU SĄ DEBEST

ADAM

WERA MA RACJE I LIS TEZ

Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.
weronika w

lis ma racje pracowałam tam 2 tygodnie w grudniu .i poznałam tych panów. SĄ Z.......

STAŚ

lis ma rację .z tych panów trzeba brać przykład

KAZIK

panowie tak się pracuje .LIS MA RACJĘ.JESTEM Z WAMI

michał

panowie z porządków jesteście z........... LIS MA RACJE TAKIE PRZYJMOWANIE TOWARU W 25 MINUT JEST DOBRE. I W 2 OSOBY

jola

panowie tak trzymać to jest załoga. poz do lisa

justyna

panowie z porządków są NAJLEPSI .jestem z wami

mati

panowie z porządków jestem z wami.spoko GOŚCIE Z WAS

diego

szczera prawda. lis ma racje. trzeba wspierać tych panów z porządków.

majka

szczera prawda. panowie z działu przyjęcie towaru są z........ tak trzymać

kuba o

tak popieram lisa bo ma racje.

leon

to prawda .zgadzam się z lisem

Pik pak

Kto decyduje kto zostaje trenerem, bo w tej firmie bieze się osoby głuche które nie słyszą pozdrawiam panią która nie słyszy co się do niej mówi, kto dormalny bierze osobę chora z niedosłuchem do nauki nowych osób,

lis

KAŻDY Z PRACOWNIKÓW MA SWOJĄ OPINIE I JA TO SZANUJE.TA FIRMA MA PLUSY I MINUSY. JAK KAŻDA FIRMA.PRZERWA 15 MINUT.POWINNA BYĆ 20 MINUT.JAK CHODZI NA JAKI DZIAŁ TRAFIĆ TO POLECAM DZIAŁ PIK I DZIAŁ PAK . .ALE JEST JEDEN DZIAŁ KTÓRY JEST NAJLEPSZY TO PRZYJĘCIE TOWARU. MÓJ 1 DZIEŃ BYŁ NA TYM DZIALE. OPROWADZAŁ MNIE(usunięte przez administratora)POKAZAŁ KAŻDY DZIAŁ I POWIEDZIAŁ SWOIMI SŁOWAMI CO ROBI SIE NA DZIAŁACH. P JEST SPOKO.I FAJNY GOŚĆ.PRACUJE TAM 2 LATA I WIEM ŻE MOŻNA SIĘ DUŻO NAUCZYĆ.PRACOWNICY PRZYCHODZĄ I ODCHODZĄ TAK JEST JEŻELI SZUKASZ PRACY TO ZAPRASZAM DO RENUSA BO WARTO ZORRO PO HISZPAŃSKU PO POLSKU LIS

lis

firma rhenus logistics jest to dobra firma. która ma jeden dział który robi na magazynie porządek.sprząta po wszystkich działach.jest tam 7 pracowników tylko że 4 pracowników pracuje jak należy.są bardzo aktywni .nie mają żadnych elek.nie jeżdzą wuzkami bez celu .jak 3 kolegów bez celu .jak można jeżdzić 8 godzin na wuzku bez celu.mało tego 4 kolegow zna cała hala.są oni grzeczni ,wiedzą jak sobie poradzić gdy przyjeżdza towar na magazyn.sam widziałem na własne oczy i zmieżyłem im czas jak szybko można przyjąć 750 kartonów zaragozy.jeden wózkowy i jeden który skanowal towar (usunięte przez administratora) . 25 minut. i to jest załoga. a nie jak(usunięte przez administratora) 2 H .SAM MIEŻYŁEM IM CZAS TELEFONEM CHOCIAŻ NIE WOLNO./.MAŁO TEGO DAM INNY PRZYKŁAD.PANOWIE (usunięte przez administratora) ONI WIEDZA CO MAJĄ ROBIĆ .SĄ ZGRANI I ZAWSZE PO ICH ZMIANIE JEST PORZĄDEK.A PO 2 ZMIANIE JEST BAŁAGAN.WEDLE MNIE PANOWIE (usunięte przez administratora) POWINNI BYĆ LEPIEJ DOCENIANI .I Z TYCH PANÓW TRZEBA BRAĆ PRZYKŁAD.BO WEDLE MNIE TO ONI SĄ NAJLEPSZI Z TEGO DZIAŁU.TAK TRZYMAĆ PANOWIE

lol

Po zwolnieniu kilku brygadzistów praca jest przyjemniejsza. Minusem jest to, ze od tego miesiąca obcięli premie... trzeba wyrobić normę w całym miesiącu żeby cokolwiek dostać. Nie zawsze jest to możliwe, ponieważ zależy to od towaru jaki przyjedzie oraz od ilości zamówień. Ukraina traktowana jest lepiej od Polaków i rozstawia Polaków po kątach. Kierownictwo w miarę ok. Zastanawia mnie sprawa ustawiania palet z putawayem na piętrach, czasami jest ich tak duzo, ze strach żeby to się nie zawaliło... Metalowe elementy z antresoli nie sa w 100% przykręcone, kiedyś byłam świadkiem jak jedna metalowa belka spadła na podłogę. Pracownicy, którzy znają się prywatnie z brygadzistami, koordynatorami dostają lepsza robotę od innych za „ cukierka”. Co daje taki efekt, ze jeden robi to co lubi, a drugi strasznie się meczy.

B

Drodzy pracownicy rhenus. Maseczki są po to aby zasłaniały usta i nos. Dlaczego dużo pan na packu/picku i innych działach wykonuje swoją prace z odsłoniętym nosem bądź całkowicie ściąga maseczkę z twarzy pozostawiając ją zawieszona na uchu? To nie jest ozdoba - mamy nakaz noszenia ich w konkretnym celu. Takie osoby powinny dostać notatke służbowa.

C
@B

Takie przestrzeganie nakazów, jak ci co powinni pilnować ich przestrzegania. Poza tym to nie była maseczka, tylko bielizna do spakowania ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.